Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:56 01.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ако за 1 ден...нови  
Автор christina (всичко)
Публикувано09.09.04 11:03



седите на кметския стол в община Варна, какво бихте направили за града ни.То ще бъде изпълнено след това, но вие ще сте взели решението .Имате само един ден. Аз се сещам че бих построила паркинг на няколко етажа в района на ФК защото там през лятото никога няма места за паркиране и малък ад.И още един паркинг в района на Почивка.

If there is a way, there is a will!!


Тема Re: Ако за 1 ден...нови [re: christina]  
Автор *pearl (sea)
Публикувано09.09.04 13:31



а аз ще направя на няколко места стълби / нормални/ за достъп до плажа, защото от Хоризонт до Почивка няма ни една, освен тази под Делфинариума , но тя е истинско изпитание за доста хора, освен това не е обезопасена понеже е правена по друг повод . и другото което бих направила е да махна голямата дупка в центъра, която трябваше да е бизнесцентър / ли да се построи или да се запуши /, въпреки че там е малко сложно, но там земята беше отчуждена и е общинска доколкото помня.

а къде ще го построиш този паркинг , кмета не можа да се разпорежда със земи частна собсвеност , а около ФК няма общинска / кмета може да се разпорежда само с общинска земя/




Тема Re: Ако за 1 ден...нови [re: *pearl]  
Автор christina (всичко)
Публикувано09.09.04 15:05



За плажа- от теб стълбите , от мен паркинга...:)) А за ФК...щом има желание ще намеря начин...ще купя земя ако трябва. В момента на една от уличките има голяма порутена сграда , която на която не знам историята нито собствеността , но се вижда че е неизползваема.Оградена е със скеле.Към нея има двор , който и в момента се използва за паркинг , но е малък.Ако се вземе цялата площ на която е сградата би било достатъчно. Бих купила този парцел ако не е общинска собственост, а ако е- бих използвала него.

If there is a way, there is a will!!


Тема Re: Ако за 1 ден...нови [re: christina]  
Автор *pearl (sea)
Публикувано10.09.04 01:39



на коя улица е....я да се разходя до там....не минавам често....




Тема Ако за 1 ден... [re: christina]  
Автор Cynthia (vamp)
Публикувано10.09.04 08:33



...бих сложила улични лампи из целия град -
не само в центъра.
И бих поразчистила мръсотията, която е навсякъде!

I wanna hurt you -
just to hear you screaming my name!


Тема Това, ако не се лъжа,нови [re: christina]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано10.09.04 08:47



е бившата сграда на музикалното училище, и понеже имаше опасност да се срути с все учениците вътре, музикалното училище беше преместено в намиращата се наблизо сграда на полувисшия институт по туризъм, която пък е бившата сграда на морско училище. Но мисля че на първо време ще е достатъчно да се отвори за обществено ползване подземния паркинг на Фестивалния комплекс. В момента там се ползва само надземния паркинг, която няма много места и е скъп.
Може също така да се помисли и за построяване на подземни паркинги под градинките до държавния архив и до археологическия музей.
Проблемът обаче е не само в липсата на пари за подобни строежи, а и в манталитета. Мутрата с мерцедес за 100 000 евро ще обикаля половин час и накрая ще се изтъпанчи на някой тротоар, но няма да даде 1-2 лева за паркинг.



Тема Re: Ако за 1 ден...нови [re: *pearl]  
Автор christina (всичко)
Публикувано10.09.04 08:57



Ами не знам името на улицата, 1-ва или 2-ра надолу ,успоредна на Княз Борис....Не можеш да го пропуснеш...тя е много голяма сграда, оградена със скеле....сигурно защото се руши.

If there is a way, there is a will!!


Тема Re: Това, ако не се лъжа, [re: r-н Двyтakтoв]  
Автор christina (всичко)
Публикувано10.09.04 09:16



Така си е , а ние културно ще си плащаме за паркинг , за да не задръстваме улиците....Те спират не само по тротоарите, а и насредата на улицата....демек...удари ме ако смееш....
Първа мъжка намеса в парламента....

If there is a way, there is a will!!


Тема Re: Ако за 1 ден...нови [re: Cynthia]  
Автор christina (всичко)
Публикувано10.09.04 09:25



Станахме три кметици....:) знам си аз че жените ще оправят света...и града...:)Както ремонтираха родилното отделение по инициатива на г-жа Кметицата...:)
На мен ми се струва най-мръсно около блоковете, но това си е отговорност на живущите там...те като продължават да хвърлят през терасите ...въпрос на култура. За центъра и морската градина мисля че добре ги поддържат.... за този човекопоток , който минава си е доста прилично чисто.

If there is a way, there is a will!!


Тема Re: Ако за 1 ден... [re: christina]  
Автор Cynthia (vamp)
Публикувано10.09.04 16:39



Действително доста добре се поддържа централната част.
Чак очудващо добре...

Значи три станахме, а?!
Кой знае - може пък някой ден някоя от нас наистина да ...

I wanna hurt you -
just to hear you screaming my name!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.