Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:34 20.09.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Тема Офтопикнови  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано13.05.04 22:11



В сайта на "Ал Джазира" е пуснато гласуване дали да бъде намалена присъдата на сестрите ни.



А съм направил скрийншот и съм оградил къде е правилния радиобутон ("ДА") и къде се регистрира вота, както и последователността.

Като свършите с това идете в Х:\Documents and Settings\ххххххххххх\Local Settings\Temporary Internet Files и намерете кукито Cookie:xxxxxxx@www.aljazeera.net, изтрийте го...и гласувайте пак - да им дадем да разберат

ПП: За около час вотовете за разстрел са спаднали от 71 на 65%


... и Panasonic

Тема Re: Офтопикнови [re: Cтepн™]  
Автор __SpOO__Модератор (TravellerInTime)
Публикувано14.05.04 00:21



Излишна загуба на време.

Смяташ, че съдбата на медиците ни зависи от една...анкета?

А може би либийците ядат доматите с колците и няма да разберат как се гласува в тази анкета?

Не бих заложил на това.




me0w?

Тема Re: Офтопикнови [re: Cтepн™]  
Автор Julian (маг. Инженер)
Публикувано14.05.04 12:13



Ако си изключа кукитата неставали вместо да трия постоянно

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Цял свят се застъпва за свободата на медиците нинови [re: __SpOO__]  
Автор Wild cock (новак)
Публикувано15.05.04 09:59



А тук един ***смята това за излишна загуба на време.

Редактирано от __SpOO__ на 15.05.04 10:39.



Тема Re: Цял свят се застъпва за свободата на медиците нинови [re: Wild cock]  
Автор __SpOO__Модератор (TravellerInTime)
Публикувано15.05.04 10:42



Драги ми Смехурко,

не е добре да се изказваш неподготвен по тема, с която очевадно не си никак запознат и ако не смениш начина си на "общуване" скоро няма да имаш възможност да пишеш в клуба.

За да не пиша наново това, което съм писал по темата те съветвам да прочетеш(всеки, който иска би могъл също да я прочете разбира се) ето тази тема тук, прилагам линк:




Накратко с няколко думи - твоят "цял свят" = няколко човека със скриптове.

Останалото, което мисля за тази "анкета" го пише в горният линк.


me0w?

Тема Re: Офтопикнови [re: __SpOO__]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.05.04 18:22



Мислех да ти отговоря, че наистина не зависи от една анкета и не това ще реши съдбата на тези жени. Друг е подтекста.
Обаче прочетох и другите ти мисли по темата и разбрах, че си един типичен българин - "всяка коза за свой крак", "не искам на мен да ми е добре, а на Вуте да му е зле" и т.н. в този ред, които правят думата "българин" не националност, а диагноза; така де, за теб и подобни националност и национално самочувствие и гордост са от мръсните думи.
Едва ли си живял из "белите" страни, но там, когато един поляк, руснак, украинец, чех, словенец се появи, цялата диаспора се надпреварва да му помогне; когато се появи нов българин, то всички "тамошни" българи застават нащрек; сакън, да не просперира повече от тях.
Така че няма да ти отговарям по първоначален замисъл, а само това, че дори и да са виновни, те са българи в беда и се нуждаят от всякакво усилие на всеки българин. Ако ще и за това, че всички ние, българите, да си знаем, че имаме държава зад гърба си при нужда.

ПП: И, да, не ядат доматите с колците, щото стана така, че Кадафито размота 2-ма наши президенти, премиери и куп други властници-европейци, та чак му предложихме и ООН на тепсия, ама пак си постигна свойто, а за нас остана само средния му пръст. Плюс няколко стотин милиона и 2-3 концесии, който вече брой за загубени.


... и Panasonic

Тема Re: Офтопик [re: Cтepн™]  
Автор __SpOO__Модератор (TravellerInTime)
Публикувано15.05.04 22:10



Не смятам, че ме познаваш дотолкова, че да даваш "диагнози"-те си какъв съм или се бъркам?

Аз съм българин, гордея се с това и имам доста голямо национално самочувствие за твое сведение.

А типични българи се показаха хората, използващи скриптове, за да променят % на гласовете в анкетата, които така или иначе пак щяха да се променят и без подобни "хакерски" похвати...но това е една друга тема.

От друга страна не виждам каква вина имам аз, че нашите политици са псевдополитици и това, че след като България помогна в миналото да спасим евреите, живеещи тук сега един евреин ни го върна по много интересен начин като благодарност.

Ти сам се сети защо Кадафи-то ни размотава така и дали щеше да си позволи подобно отношение ако бяхме малко по-развита държава и имахме истински политици а не ламтящи за пари и облаги мижитурки на власт...


me0w?

Тема Re: Офтопикнови [re: __SpOO__]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано16.05.04 14:05



Ами издават те писанията ти

Защо да е лошо, че ментим в анкетата? Да не би съда да играеше по правилата? Да не би сайта да играе по правилата? Само на арабски и, вероятно, щеше да се изтъкне след време единомислието на участващите във вота. Е, развалихме им този поне замисъл, все е нещо.
Или либийците да правораздават по понятен само на тях начин, а ние, нали сме честни и добрички да дадем и другата буза; че те дори не са християни.
Впрочем и аз не съм християнин, атеист съм и като видя, че се бъзикат с достойнството ми, то отговарям адекватно; колкото мога.

Е, как да не виждаш вината си за политическото ни племе; те не се самоназначават, ти си ги избирал


... и Panasonic

Тема Re: Офтопикнови [re: Cтepн™]  
Автор __SpOO__Модератор (TravellerInTime)
Публикувано16.05.04 18:44



Грешиш, никого не съм избирал, тъй като не съм гласувал.

Що се отнася до това дали/или е лошо, че менти(х)м(е) в анкетата, вероятно не си обърнал достатъчно внимание на следното написано от мен във въпросната тема, към която дадох линк:

"Единственото нещо, от което се нуждае злото, за да триумфира е добрите хора да не правят нищо и още по-сигурно ще триумфира, когато добрите хора започнат да правят лоши неща..."

Едмънд Бърк/__SpOO__


Нямам какво повече да кажа по темата, приятен ден.


me0w?


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.