Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:09 27.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Вярно ли,нови  
Автор the Goddess (posh)
Публикувано24.03.04 00:12



че бургазлии били по-добри в леглото от варненци?



Тема Re: Вярно ли,нови [re: the Goddess]  
Автор __SpOO__Модератор (TravellerInTime)
Публикувано24.03.04 00:59



Опитваш се да направиш "Говорим си за секс (Варна)" ли?

Според мен подобни твърдения са по-скоро плод на нечие пуберско мислене и ме карат винаги да избухвам в един почти истеричен смях...




me0w?

Тема Re: Вярно ли,нови [re: __SpOO__]  
Автор the Goddess (posh)
Публикувано24.03.04 01:19



Забранено ли е да се говори за секс тук???
Много хора твърдят, че бургазлии и въобще хората от южните части на страната като цяло са по-сърдечни и весели хора, с по-различен темперамент от "северните". Ако има нещо вярно в това, може да се направят и нещо като изводи и за секса! Същото се отнася и за хората, живеещи в по-топли и екзотични страни и да речем скандинавските. Могат да се изведат различия и то доста/ И не мисля, че такъв вид размисли са "са по-скоро плод на нечие пуберско мислене ". Това, че ТИ не правиш разлики, не значи, че НИКОЙ не прави!
Ако нямаш какво да кажеш по темата, поне не е нужно да се смееш "истерично" на това, че някой мисли по-различно от теб?
Мислех, че в този клуб всеки може свободно да изрази мнение или да попита за такова! Явно съм се объркала!




Тема Re: Вярно ли,нови [re: the Goddess]  
Автор __SpOO__Модератор (TravellerInTime)
Публикувано24.03.04 02:43



Аз пък си мисля, че обичаш май да играеш ролята на "ощипаната мома" и да попреиначаваш думите на хората, в случая моите.

1) Никъде не е написано, че е забранено да се говори за секс в клуба.

2) Ако си мислиш, че Варна и Бургас са на такова разстояние, колкото скандинавските страни сравнени с топлите екзотични страни май нещо си в грешка или поне логиката ти куца, тъй като според нея ще излезе, че съседа ми, който живее 1 метър по на юг от мен е по-добър в леглото, което е меко казано смешно.

3) Това, че ти не мислиш като мен и аз като теб не означава, че някой мисли погрешно.

4) Никъде не виждам да твърдя подобни неща от сорта на:

- щом АЗ не правя разлики значи НИКОЙ не МОЖЕ да ПРАВИ (поправи ме ако греша).

5) Мисля, че казах каквото мислех по темата ако все още някой не е забелязал.

6) Правилно си мислела, продължавай и занапред в този дух, ние сме с теб.

7) Явно се правиш на интересна? Е продължавай да опитваш, току виж си заинтригувала някого.


me0w?

Тема Re: Вярно ли,нови [re: the Goddess]  
Автор 2cool4you (усмихната)
Публикувано24.03.04 09:58



Вместо да се чудиш вземи провери...

Любимая, таких как ты, не было, нет и не надо...


Тема Богиньо явно не сме се срещали на тепиханови [re: the Goddess]  
Автор Wild cock (непознат )
Публикувано25.03.04 13:50



защото ако знаеш варненци колко сме потентни няма и да си помислиш за Бургас.
Ако не вярваш остави някакъв адрес за да дойда и да ти покажа как се прави дълбока оран.



Тема тованови [re: the Goddess]  
Автор Philip Marlowe (детектив)
Публикувано29.03.04 14:36



заради Нефтохима ли, що ли?

ама наистина, вместо да се влияеш от слухове, вземи провери сама, както те съветва човека ... как беше, проверката е майка на знанието ... или нещо от сорта

в интерес на истината, очаквам да се появят дами, за да ти отговорят на питането, конкретно, но пък влизащите тук, може да са пристрастни ... така, че може да пробваш да питаш и някъде другаде ... не се ограничавай



Тема Re: Вярно ли,нови [re: the Goddess]  
Автор Playboy-a (Жоро секса)
Публикувано13.04.04 00:16



Между другото едно момиче, забравих я откъде беше, наистина беше казала че варненци са много надути. tогава и бях и обяснил че това е понеже много им се ебе, обаче може и да има нещо вярно че са по-дръпнати. Ма то и с един бургазлия съм приказвал, той пък се насра да се надува. Тъй че не знам.



Тема !!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: the Goddess]  
Автор Skywalker (The Seventh One)
Публикувано18.04.04 20:56



Какво се правиш, че не знаеш




Тема 130кмнови [re: the Goddess]  
Автор Skywalker (The Seventh One)
Публикувано18.04.04 21:01



ли е разстоянието от скандинавските страни и ''екзотични страни'' както ди наричаш? По твоята логика живеещите в южна Румъния са по ''темпераментни'' от севена България, нищо че са по на север???





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.