Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:40 03.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Детска градина в Левски или Цветния???  
Автор 2xMAMA (the same)
Публикувано21.04.04 11:18



Понеже ми предстои смяна на квартала, някой може ли да ми посочи къде има детски градини в Цветния квартал или в Левски. Може да споделите и впечатленията си от тях.

Хиляди благодарности!



Тема Re: Детска градина в Левски или Цветния???нови [re: 2xMAMA]  
Автор terrigal (непознат )
Публикувано21.04.04 14:20



Здравей,
Мога да ти препоръчам детската градина в кв. Левски, ул. Евлоги Георгиев под блок 25. Мисля, че се казваше Незабравка. Моето бебе е още в ембрионален стадий и затова нямам наблюдения за това как се грижат за децата там, но като сграда изглежда добре и с огромен двор. Строена е някъде към 1974г и специално за тази цел. Има и плувен басейн, но естествено не работи. Мои познати от Цветния квартал търсят връзки да запишат детето си там, защото им хресва повече от кварталната.
Успех!!!



Тема Благодаря многонови [re: terrigal]  
Автор 2xMAMA (the same)
Публикувано22.04.04 09:22



Ще отида за повече информация.

Благодаря ти много!





Тема Re: Благодаря многонови [re: 2xMAMA]  
Автор Flash_ ()
Публикувано01.05.04 20:54



Моята дъщеря ще е в тази градина защото лятото става на 3г.В момента е в яслата отсреща. Ние сме в района и се надявам да не се налага да ги 'спонсорирам' за да я вземат. Градината наистина не е лоша, чудя се що е толкова голям наплива за там, дали пък не е заради басейна който имат/незнам дали и ползват:-)))/.
Значи ще ни ставаш комшийка, надявам се при теб всичко да се нареди възможно най-бързо и ...лесно.



Тема Да,нови [re: Flash_]  
Автор 2xMAMA (the same)
Публикувано12.05.04 11:18



ще ви ставам комшийка, но ми казаха, че моя район не бил за тази градина, а за Карамфил. Там пък директорката категорично ми отказа - нямало места.
И сега не знам на къде. До септември или мах. до края на годината трябва да намеря градина, където да преместя децата. Те сега ходят, но в друг квартал.
Не предполагах, че е толкова трудно преместването............





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.