Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:57 28.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Абе тия от Морското  
Автор vandalka (непознат)
Публикувано12.02.04 15:52



що си мислят, че едно момиче може да е с тях само заради парите?
Аз бях с един от там година и половина, а той най-редовно си ходеше с по 30-40 стотинки в джоба, винаги сама съм си плащала сметките, даже и неговите понякога. Това да звучи като "връзка за пари"? И въпреки всичко той си имаше самочувствието, че съм с него заради несметните му богатства! А накрая като замина на плаване и се видя с малко пари, моментално ме разкара и то по-най-гадния възможен начин.
Е, вашето мнение какво е? Има ли момчета от Морското, които могат да изпитва истински чувства без да имат едно наум постоянно?



Тема Re: Абе тия от Морскотонови [re: vandalka]  
Автор Morsko_kon4e (neopredelena)
Публикувано12.02.04 20:52



Моят приятел завърши въпросния ВУЗ , но гражданския факултет от шест години сме заедно,трети рейс кара ,но чувствата му към мен не са се променили.Но тази,която искаше да се разделим след като започна да пътува беше майка му ,по природа простовата жена .На нея и се вдигна самочуствието и го убеждаваше да си намери някоя по-подходяща.Нали ще печели повече пари ,всяка ще го поиска.Докато учеше на две места и междувременно работеше и му беше толкова трудно ,приятеля ми, ми сподели че знае че ще успее само иска да съм до него и да го подкрепям.Като казах на майка му за това тя ми отвърна че тогава може и да е имал, но сега не.Какво ли не направи да го настрои срещу мен ,но не успя.Колкото до теб твоя човек ще си намери майстора,ще му се върне тъпкано,рано или късно.Недей да съжеляваш,ще си намериш някой по-подхоящ и ще си доволна ,че така са се развили събитията.



Тема Re: Абе тия от Морскотонови [re: Morsko_kon4e]  
Автор 2cool4you (усмихната)
Публикувано13.02.04 09:34



Здравей Морско конче, това все едно, че съм го писала аз /като времетраене и отношения/ без частта за свекървата/моята е прекрасна- да е жива и здрава/. Споделям мнението, че всичко си е до човека. Аз колкото и да го познавах приятеля си се притеснявах какъв ще се върне след първия курс...неоснователно както се оказа.

Любимая, таких как ты, не было, нет и не надо...


Тема Re: Абе тия от Морскотонови [re: vandalka]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w?)
Публикувано13.02.04 11:31



Опитвам се да те разбера и мисля, че успявам, но има едно "но" - права си за всичко, което си писала и си недоволна от това, което ти се е случило ама аз само едно не успях да разбера, защо си се "ориентирала" към "момчетата от Морското" ?

Или не си а просто ти е интересно и поради тази причина (от любопитство) си задала последния си въпрос?

Ето това е нещото, което не успях да разбера.

Will you lead me from this darkness to the light...


Тема Re: Абе тия от Морскотонови [re: 2cool4you]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w?)
Публикувано13.02.04 11:35



Тук много ми се иска да споделя моето мнение по темата за приятели(мъже), които пътуват, взаимоотношения, семейство (евентуално), любов, деца и т.н. ама май е по-добре да си замълча.



Will you lead me from this darkness to the light...


Тема Re: Абе тия от Морскотонови [re: __SpOO__]  
Автор 2cool4you (усмихната)
Публикувано13.02.04 14:20



Защо да е по-добре да замълчиш?Отрицателно ли ти е мнението?Аз ще се радвам до го споделиш- това си е една типично варненска тема

Любимая, таких как ты, не было, нет и не надо...


Тема Re: Абе тия от Морскотонови [re: __SpOO__]  
Автор lLlA ()
Публикувано14.02.04 06:42



Абе променят се да знаеш.Няколко мои колеги на стари години тръгнаха да пътуват и станаха други хора.Преди работехме заедно,гостувахме си семейно,а сега се връщат за по няколко месеца и даже един телефон не звънват.Веднъж един се сети да ми се обади,защото му трябваше услуга и ми я поиска с тон сякаш съм длъжен да му я направя.Казах ме да са е........ и затворих. Или имат тия на сушата за по-низш биологичен вид, или интересите им са вече толкова встрани от нас,че не забелязват старите приятели.А може би много си ценят свободното си време и го споделят само със семействата си?

Спрете Земята!Искам да сляза!


Тема haahaahahaнови [re: vandalka]  
Автор don Pablo (krustnika)
Публикувано14.02.04 10:30



to ne e vinovno uchiulishteto be rojbo,prosto na takuv si popadnala

veche ne pia alkohol~!


Тема Re: Абе тия от Морскотонови [re: lLlA]  
Автор axial (radial)
Публикувано14.02.04 12:22



Много точно го каза, особенно за биологичния вид
Завършил съм въпросното училище преди 12-13 години и имам същите наблюдения. Само че моята теория е малко по-различна. За щастие пътувах много малко, защото смятах и все още смятам,че на брега се "вадят" повече $$$ отколкото в морето. Проблема на 90% от пътуващите е че са убедени, че никой не изкарва повече $$$ от тях и те за хванали господ за шлифера. Това естествено променя начина им на мислене и поведение. Освен това смятам , че колегите ми които пътуват повече от 4-5 години са тотално умствено и социално ограничени. С тях не може да се говори за нищо съществено освен за проблемите и живота им на кораба
И за да не звучи крайно моето мнение ще добавя, че от около 10 конкретни случая има само едно изключение

Така че споко изоставени девойки-нищо ценно не сте загубили



Тема Re: Абе тия от Морскотонови [re: __SpOO__]  
Автор vandalka ()
Публикувано16.02.04 16:26



Нямам конкретна ориентация към която и да е "професионална" група. но ми беше интересно дали повечето мъже след като слязат от кораба. се мислят за нещо повече с многото си пари. А аз също съм на мнение, че на сушата могат да се изкарат повече пари, стига човекът да има достатъчно акъл в главата и най-вече да знае как да го използва. А що се отмася до моряшките майки- на моя приятел майка му отдавна му е дала "безценния" съвет да си намери богата приятелка, която да му плаща сметките по заведенията и да не разчита на неговите пари.
Моя много добра приятелка се омъжи за едно много свястно момче от Морското, имат дете на 1 година, но си живеят много добре, защото той пътува само за по 1 месец, а парите си ги харчи само и единствено за жената и детето. То така и трябва да бъде, нали все пак са едно семейство. Но все още не е станал чак толкова ограничен и с него може да се говори на всякакви теми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.