Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:16 17.05.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кмете, засрами се!нови  
Автор checho (клюкар)
Публикувано25.01.04 00:34



Толкова ли беше трудно днес да разчистиш снега по улиците? Не е ли позорно за град с претенции като Варна да се оставят най-оживените улици без да се почистят от снега? Или май трябваше днес аз да избутам до кръстовището на "Студентска" автобуса №13, който спря на "Мир" и в продължение на 20мин. не можа да тръгне?



Тема Re: Кмете, засрами се!нови [re: checho]  
Автор lLlA ()
Публикувано25.01.04 06:30



Ами ползвайте тксита бе мой,те се бутат по-лесно!А, и още нещо:



Спрете Земята!Искам да сляза!

Тема Re: Кмете, засрами се!нови [re: checho]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.01.04 11:58



Това е по случай повишаването на таксата смет с 33%, а тя е И за снегопочистването


... и Panasonic

Тема Re: Кмете, засрами се!нови [re: checho]  
Автор axial (radial)
Публикувано25.01.04 17:02



Кмете, това че сме те избрали за 2-ри мандат не ти дава право да се е..ваш с нас. Щото ние, жителите на този град ако започнем да се е..ваме с тебе....нали се сещаш!!!



Тема Re: Кмете, засрами се!нови [re: axial]  
Автор Capt.Vimes (член)
Публикувано25.01.04 18:41



Вместо да се оплаквате от кмета влезте в някоя църква, заапалете свещ и се помолете снега да се махне от улиците( на мен не ми пречи). Шансовете за успех май са по-големи.



Тема ха...нови [re: Capt.Vimes]  
Автор axial (radial)
Публикувано26.01.04 21:35



Днес да не би да си палил свещ?!?!?! Взеха, че почистиха...




Тема Поправканови [re: axial]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано27.01.04 13:52



Не го избрахме ние. Избраха го от една групировка, защото този кмет им утърваше.



Тема Кмето е пич бре!!!нови [re: checho]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано27.01.04 17:33



Я виж колко булки смени за последната петилетка, а ти ходиш чак у Търновско да си търсиш болярки.

П.П.: По отношение на групировката - не съм чувал ТИМ да има 54805 служители жители на Варна, та да ги задължи всичките да гласуват за Кирчо. Я кажи ти гласува ли, щото ако не си гласувал, нямаш право да мърмориш.

"Е, стават грешки понякога!!!" - казал таралежа и слязъл от телената четка.

Редактирано от r-н Двyтakтoв на 27.01.04 17:46.



Тема Re: Кмето е пич бре!!!нови [re: r-н Двyтakтoв]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано27.01.04 18:55



За Ванухи гласувах аз.



Тема За Ванухитонови [re: checho]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано27.01.04 20:56



Абе аз доста се чудих преди всичко това мъж ли е, или жена , щото арменските имена са малко по-особени. Едва десетина дни преди изборите ме светнаха, че името е женско. Ама нямаше как да спечели - много хора се подразниха, че от съответната партия не можаха да намерят българин за кандидат (тука никой няма нищо против арменците), а на всичко отгоре имаше още двама арменци кандидати за кмет, които допълнително разпиляха гласове. Но как да е, това няма много общо с почистването на снега. Зимата пак ни изненада. М-да. А за конкретното място, на което е закъсал номер 13 - че той там си закъсва при снеговалеж от както се помня. Навремето имаше шофьори, които разрешаваха проблема много просто - спираха не на спирка Мир, която е на баирче, а веднага след като завият на кръстовището.

"Е, стават грешки понякога!!!" - казал таралежа и слязъл от телената четка.

Редактирано от r-н Двyтakтoв на 27.01.04 20:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.