Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:47 26.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Варна - един приказен град !!!нови  
Автор DJ_ (непознат )
Публикувано04.12.03 00:34



Просто не мога да спря да мисля за варна....
Аз съм от Пловдив и е истина че това лято за пръв път стъпих във Варна и просто ми се реве6е че трябва6е да си ходя толкова скоро...
Посещението ми във Варна бе6е само за 2-3 дена но повярвайте ми видях достатъчно.Сигурен съм че който е от този град не го оценява изобщо но пък и съм сигурен ,че тези като мен които не са ходили много пати там... са просто очаровани!!!

Аз бях на гости на диджея на дискотека Екстраваганца и както казах само за няколко дена... на плажа има толкова много готини дискотечки че просто свят ми се зави.... центъра на града е просто приказен...морксата градина сащо.... всичко е уникално...

Единствено кофти е че Варна е толкова приказен град САМО ПРЕЗ ЛЯТОТО :-(
До колкото знам зимата е пълна пустуш! за жалост...

Ма незнам де.... ако сега някой варненец ми чете работите сигурно си вика "тоа пак кфо му стана" ... но аз просто изразявам мота гледна точка кам града но като КОРОРТ а не като град за живеене ...



и такам......
стига толкова от мен !



Тема Re: виж сега, мой човекнови [re: DJ_]  
Автор Philip Marlowe (детектив)
Публикувано04.12.03 19:01



зимата също не е скучно ... във Варна има 5 университета все пак ... със всичките му там студентки и салтанати

Изкуството на войната е всъщност изкуство на мисленето- Су Дзъ


Тема Аз пък да ти кажа,нови [re: DJ_]  
Автор the Goddess (divus)
Публикувано05.12.03 23:59



че зимата не е "никаква пустош" както се изразяваш, а е пълно със студенти и купонът тече с пълна пара! Миналата зима не изтрезнях месец и половина от купони и дискотеки, разбра ли сега?



Тема Re: именнонови [re: the Goddess]  
Автор Philip Marlowe (детектив)
Публикувано07.12.03 02:02



това исках и аз да отбележа .... все пак има пет университета тук ...

а бе, ти и зимите ли идваш тук? ... аз зимата не го плувам Галата- Градкия плаж ... вече ти казах, морж не съм

Изкуството на войната е всъщност изкуство на мисленето- Су Дзъ


Тема Re: Варна - един приказен град !!!нови [re: DJ_]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано26.12.03 18:38



Много ви е як градът!!!

Peace bothers!


Тема Re: Варна - един приказен град !!!нови [re: DJ_]  
Автор TeHuCka (Заблуден)
Публикувано08.01.04 10:10



Едва ли града може да се изрази само в дискотеките, купоните и нощния живот. Варна е един прекрасен град погледнато от всички страни. Има прекрасни места на които можеш да отдъхнеш и прекрасни места където да седнеш да хапнеш, места където да си направиш купон. Аз не съм кореняк варненец .... живея тук от 10-тина години, и ако живота не ме накара да се преместя в по-голям град винаги ще си харесвам този град.
Варна според мен е най-прекрасния град в България !

по добре да мълча и да изглеждам глупав, отколкото да си отворя устата и да го докажа


Тема Re: Варна - един приказен град !!!нови [re: DJ_]  
Автор Cтpeйнджъp (1-ва съпруга)
Публикувано10.01.04 13:40



Той не можел да спре :( а мен питаш ли ме? Варненче съм си, а се забучих в София /не че искам да кажа нещо за варненските мъже, но софийски ме крадна/ :))))


Вампирите излизат само нощем!

Тема Re: да видишнови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Philip Marlowe (детектив)
Публикувано11.01.04 16:16



хубаво ли е да се живее в София... не бих живял в София или който и да е български град освен Варна ... как така си тръгнала за натам ... не знам

с кой акъл?

Изкуството на войната е всъщност изкуство на мисленето- Су Дзъ


Тема Re: да видиш [re: Philip Marlowe]  
Автор Cтpeйнджъp (1-ва съпруга)
Публикувано11.01.04 16:23



Aми омъжих се :)))
и на мен ми липсва Варна... но...
Ти да не си чичо Манчо :))))


Вампирите излизат само нощем!

Тема Re: Варна - един приказен град !!!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор NBl (непознат )
Публикувано12.01.04 15:00



Vij ko be maina! Struva mi se 4e ti ne6to se bazika6 s nas!Ot kade znae6 4e varna ne stavala za jiveene a samo za kurort sled kato si idval samo edin pat,nali taka kaza?!I drugoto koeto e kaji mi kvo ima v pld ili dori v sf pove4e otkolkoto tuka???Skoro se varnax ot 4ujbina i se naloji da mina prez sf,ami 6te ti kaja 4e kato izklu4im po-golemite ma6tabi i malko po moderniq oblik nqma nikakva razlika s vn!Prez week-enda(nali taka se pi6e6e:)) bqx pri vas v pld na gosti na edin moi mnogo dobar priqtel i 6te ti kaja 4e rabotata mai e dosta zle pri vas, mnogo vqlo vse edno si v orienta, imam edna kolejka deto e ot plovdiv ama i tq 6te ti kaje sa6toto-tova ne go kazvam za da te draznq, a prosto kato 4ovek deto e vidql i aitos i paris!Sledovatelno v BG predpo4itam da jiveq edinstveno vav vn.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.