Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 02.07.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Относно :нови  
Автор oблaчe (въздушна)
Публикувано16.12.03 09:43



Мисля си, че е време _SpOO_ да отмени забраната за "нерегистрираните " да пишат в клуба ? Това със забраната ми звучи прекалено и излишно ! Вие как мислите ?



Тема Съвсем не!нови [re: oблaчe]  
Автор Cynthia (in moonlight)
Публикувано16.12.03 21:32



Мога да те уверя, че такава забрана
трябва да ИМА!
Иначе като започне всеки, който мине
от тук да пише по някоя глупост и
ела, че гледай какъв хаос настава...

You told I had the eyes of a wolf.
Search them and find the beauty of the beast!


Тема Re: Относно :нови [re: oблaчe]  
Автор Morkow (моркоу=мъркало)
Публикувано17.12.03 01:21



Зависи от темата, ако е мнооого интересна, може и да не я трие, но иначе всички знаем какво става.



Тема Нека да пишат вееее...нови [re: oблaчe]  
Автор TheEgoist (vartipedal4ik)
Публикувано17.12.03 02:34



Нека да пишат вееее...
...все пак другу сий слубудата на слуту!!!
пък ако някои сгафи, тогас... ---> Shift + DEL
Важното е какво е написано, а не дали потребителя е регистриран или не. Пък след като в CLUBS.DIR.BG е заложено нерегистрираните потребители да могат да изявяват мнение що да не бъде така.

Kara po vsiako vreme i navsiakade


Тема Re: Съвсем не!нови [re: Cynthia]  
Автор oблaчe (въздушна)
Публикувано17.12.03 08:58



Ами нали това е част от задълженията му да чете и ако се налага да изтрие :-) Като се поогледаш из другите клубове май само Варна има забрана за нерегистрираните нека не се изживява ме като "свещенна крава " :-)



Тема Затова от един месец ви е толкова тъъъъъп форума.нови [re: oблaчe]  
Автор Wild cock (непознат )
Публикувано17.12.03 13:09



В него си пишат само някакви си Споота и Синтии.



Тема Re: Затова от един месец ви е толкова тъъъъъп форума.нови [re: Wild cock]  
Автор oблaчe (въздушна)
Публикувано17.12.03 13:40



" Тъп " е доста крайно но да определено му липсват "подправки"



Тема Re: Затова от един месец ви е толкова тъъъъъп форума.нови [re: oблaчe]  
Автор Wild cock (непознат )
Публикувано17.12.03 15:37



Тъкмо тъп си му е определението. Не виждаш ли най отгоре СПОО си е сложил правилата и казва " Само да сгафиш и да напишеш нещо което не ми харесва и ще ти го изтирия".
Това е най тъпия форум и сега случайно влязох тук. Но по -вече няма да влизам.
В други форуми обичат свободата на словото по-вече. Жалко ,че няма друг форум за Варна, където да могат свободно да се дискутират теми относно наболели въпроси за Варна. А тук някакви си пубертети си пишат за фанелки, кръчми и т.н.
Тъпотия голяма, ами има форум 15-2- и 20-30 където могат да си дискутират тия теми на свобода.



Тема Re: Относно :нови [re: oблaчe]  
Автор Peйчъл ()
Публикувано17.12.03 19:32



Не е така... ако влезеш в някой клуб където няма модератор, ще разбереш каква каша е от простотии - две смислени теми не могат да се намерят през три страници..



Тема Re: Затова от един месец ви е толкова тъъъъъп форума.нови [re: Wild cock]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w?)
Публикувано17.12.03 19:34



След като е "тъп" ами недей пиши, явно ти си много "умен".

И не съм си слагал правилата а сложих за обсъждане от всички, но явно не ти достига (сам се сети какво) за да разбереш.

Относно дискутирането на теми свободно, не виждам някой да е забранявал подобно нещо, най-малко пък аз???

А на теб не знам 15-20 и 20-30 ама сякаш 5-10 ти отива повече, хайде ориентирай се към последния...



Искам гуш...искам пък!

Редактирано от __SpOO__ на 17.12.03 19:35.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.