Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 27.04.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема китайски ресторант?нови  
Автор maranta (usmivka :))
Публикувано17.11.03 22:28



Остана ли някой свестен китайски ресторант във Варна ?
Вчера след една обиколка на Варна - седнахме в някакъв Пекин до Стоматологията , обче............ Явно готвача си беше чист българин . Салатата и ясията си бяха сготвени с БГ печурки и грамажите изобщо не отговаряха на оповестените в менюто .
Сешате ли се за нещо по-добро от това ?



Тема az znam edin...нови [re: maranta]  
Автор ByteSize (SpiderMan RuleZ)
Публикувано17.11.03 23:49



... kitaiski resturant v varna i be6e super!!! ama... problema e 4e eidnstvenoto koeto pomnq ot nego be6e 4e be6e do edna gradinka... koqto pak be6e blizko do morskata gradina... eiii kak se kazva6e be??!! ne be6e pekin tva e 100% sigurno

Everything Is Possible


Тема Re: az znam edin...нови [re: ByteSize]  
Авторdena (Нерегистриран)
Публикувано18.11.03 08:43



do don bazilio pizzariata ima edin-motaiat se tam razni kitaici no mai i toi ima bilgarska sleda
do ckb sushto ima -sreshtu starata ribna borsa-sega dokolko e kitaiskoto v tiah -ne znam



Тема Re: китайски ресторант?нови [re: maranta]  
Автор тъrъдъk4e (плюшено)
Публикувано18.11.03 09:53



хопла...
така-а-а, аз знам два готАни рестоРАНА. Единия се казва "Азия" и се намира в уличката на цветята на Чаталджа, а другия е до ЦКБ и се казва "Небесна храна". СуперЦко е и на двете места с ногУ ядене и Фкусно. И на двете места има живи китайци! кикики
да ви е сладко



Тема Re: китайски ресторант?нови [re: тъrъдъk4e]  
Автор maranta (usmivka :))
Публикувано18.11.03 10:32



Тоя до Чаталджа и цветята го няма вече :((((( А другия до ЦКБ - не го знам къде е - би ли обяснил/а?



Тема Re: az znam edin...нови [re: dena]  
Автор maranta (usmivka :))
Публикувано18.11.03 10:40



затворен е



Тема Re: китайски ресторант?нови [re: maranta]  
Автор тъrъдъk4e (плюшено)
Публикувано18.11.03 11:42



е как ве? Там си е рестоРАНА. БиФшия "Домино". Дето е на два етажа....Провери пак
А другият се намира срещу бившите рибни хали, до ЦКБ...на ул "Пискюлиев"...как още да обясня...абе тва е



Тема Re: китайски ресторант?нови [re: тъrъдъk4e]  
Автор maranta (usmivka :))
Публикувано18.11.03 15:23



Ми няма го там до цветята :))))))))))) Освен да съм сляпа



Тема Re: китайски ресторант?нови [re: maranta]  
Автор NBl (непознат )
Публикувано18.11.03 15:32



az se se6tam edin deto e blizo do cvetqta na 4ataldja ama ne e to4no do tqx(malko trqbva da se povarvi o6te) i toi e na dva etaja i ako e sa6tiq , sam 4uval mnogo dobri ne6ta za nego!!!a pak kolkoto do pekin sam siguren 4e glavniq gotva4 e kitaec stoto imam edna poznata deto e priqtelka s nego, toi mai znae malko balgarski:)



Тема ей точно за тоА говорянови [re: NBl]  
Автор тъrъдъk4e (плюшено)
Публикувано18.11.03 16:20



намира се по уличката на цветята, посока спортна зала, следващата пряка де
малии кви обяснения давам само




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.