Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:14 01.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Единственонови [re: NBl]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w?)
Публикувано29.11.03 00:57



Не знам как ще възприемеш това, което след малко ще напиша и ти предполагам скоро ще прочетеш, но се извинявам ако ти се стори грубо:

1. Не виждам аз лично никъде да пише Анонимни Клубове на дир.бг.
Щом аз, ти и една голяма да не казвам огромна бройка хора (за справка погледни регистрираните потребители) могат да се регистрират явно от това не се умира а и анонимноста им не е чак толкова накърнена смея да твърдя от тази регистрация.

2. Няма интересни теми в мометна, поне аз лично не виждам такива засега, но това не означава и че никога няма да има такива, нали?

3. Що се отнася до гласуването за което си говорим, аз мисля че много по-голяма част от хората гласували "ЗА" са по-редовни от тези гласували "НЕ", това си е мое лично мнение...

4. Според мен не е уместно да сравняваш каквото и да е в интернет с реални неща извън виртуалната реалност...малко относително звучи това, но има идея.

5. Никъде не помня да съм споменавал нещо за какви теми обичам аз, ти или който и да е друг...

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: Единственонови [re: __SpOO__]  
Автор NBl (непознат )
Публикувано29.11.03 17:47



Spoko Spoo ne si grub prosto mi se struva 4e se inati6 malko!!!Sega idva moqta antiteza na tova koeto si napisal:
1 Prav si 4e nqma samo anonimni klubove v dira ama ima li samo za regnati???Govorim po default a ne v posledstvie kakto tuka.Nie mojem da se registrirame ama nie ob6to vzeto kisnem po cql den v neta i tova ni e rabota ili udovolstvie.Predstavi si edin mnogo po-zaet 4ovek za kvo po-napred da misli za biznes ,pari ili za tapata si parola v dira????!!!Li4nata svoboda ne e 4ak tolkova nakarnena s edna kirliva registraciq ama ne otri4a6 4e vse pak e nakarnena a pak ima hora deto i ot tova se pla6at!
2 Za vtoriq moment sam saglasen s tebe (dano da ima gotini temi)!
3 Iliuziq e 4e regnatite sa po-4esti posetiteli ot drugite prosto za6toto te vinagi vlizat s edno i sa6to ime i tova sazdava gre6no vpe4atlenie dokato drugite mogat po vsqko vreme da si promenqt nick-a!
4 Po tozi vapros oba4e sam gotov i da se biq s tebe!!!:) Absoliutno gre6i6!!!!!!!!!!Neta se obitava ot xora a ne ot kompiutri (te prosto sa mediator) sledovatelno i tuk vajat 4ove6kite zakoni ,nedostataci i kvoto se seti6 o6te!!!!Ina4e nqma6e da se nakazva pedofilstvoto, ina4e ako ti kaja"rqzano hiumne" ti nqma da mi se sardi6 .....Vsi4ko do koeto se dokosne 4ovek stava 4ast ot negovata realnost!!!!!
5 be6e kazal v predi6niq si posting 4e predpo4ita6 edna tema na sedmica atkolkoto.... i tova mi se stori kato nalagaane na li4no mnenie, no pak moje i da ne sam te razbral.

Kato za krai 6te ti kaja :stiga se pana kato magare na most a pomisli varxu moeto predlojenie!!!A imenno ako ne6tata ne potragnat do 1-2 sedmici da se varne stariq variant.Dano da pomisli6 6toto ina4e pak 6te si habim virtualnoto mastilo!:)



Тема Така е, нонови [re: __SpOO__]  
Автор the Goddess (divus)
Публикувано06.12.03 00:04



сам знаеш колко много са нерегистрираните потребители, дори понякога повече от регистрираните он-лайн. И все пак си е тяхно право да не се регистрират, но пък защо да не пишат в този клуб примерно. Виж в Говорим си за секс е наложително, защото всеки може да започне да пуска секс-реклами и оферти, но тук не виждам защо!



Тема Е, ако някой пита за добра кръчма или хотел,нови [re: __SpOO__]  
Автор Zzloba... (победоносец)
Публикувано16.01.04 16:24



какво да му казваме?

Забранено от модератора или само модераторът има правото да препоръча?

Особено за форум, посветен на един курортен град, трябва да се знаят културните и историческите паметници, но и кината, ресторантите, баровете и т.н., вкл. и това къде НЕ БИВА да се влиза.

А на съобщение от сорта "На Кичка кафенето е супер" едва ли ще се върже някой.

Zzloba

Тю, пак язък!
Иван Костов след изборите 2005 г.


Тема Re: Правила на клуб "Варна" :нови [re: __SpOO__]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано28.01.04 16:27



И да се пише на кирилица.



Тема Re: Правила на клуб "Варна" :нови [re: __SpOO__]  
Автор blatna_ve6tiza (6egadjiika)
Публикувано25.02.04 22:16



Samo tova li sa pravilata du6a



Тема Re: Правила на клуб "Варна" :нови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор __SpOO__Модератор (TravellerInTime)
Публикувано25.02.04 22:43



Това някаква шега ли е?

Иначе няма проблем и 2-3 страници да станат правилата, но не виждам причина на този етап...


me0w?

Тема Re: Правила на клуб "Варна" :нови [re: __SpOO__]  
Автор blatna_ve6tiza (6egadjiika)
Публикувано26.02.04 14:34



Mi mnogo qsno 4e e 6ega....



Тема Re: Правила на клуб "Варна" :нови [re: __SpOO__]  
Автор MeetU ()
Публикувано03.09.04 16:05



А ако пусна тема, че на 8 и 22 септември има баскетболни мачове във Варна, ще наруша ли някоя точка от тези правила? Все пак това не е реклама на сайт, а на спортна проява. А с публиката вече се прославихме. Защо да не се докаже, че Варна е баскетболен град.
А и националите ни по баскетбол ще имат мачове и в София. Дали не трябва отново да се докаже къде е най-добрата публика?
Аз съм сигурен, че залата ще се напълни, но ако варненци научат за тази проява.
Благодаря предварително за отговорите, тъй като не искам да развалям реда тук.



Тема Re: Правила на клуб "Варна" :нови [re: MeetU]  
Автор ALLAlA (knife)
Публикувано03.09.04 22:17



"oooostaviiii - ima6 jelanie" spokoino be 4ove4e tyk da ne e kazarma:)
koito my se gleda sportda gleda nqma lo6o :) koito nqma vreme da si Geda rabotata :))))))))
aide sas zdrave:)

..and I smile and I learn to pretend, and I have no more dreams to defend..



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.