Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:05 07.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Относно рекламите..нови [re: NBl]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w?)
Публикувано22.11.03 18:49



То правила на клуба приети все още няма, пуснах ги затова да се обсъдят и приемат от мнозинството. А това, че винаги ще има несъгласни с част от правилата предполагам е ясно на всеки един от вас...

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: Относно рекламите..нови [re: __SpOO__]  
Автор STOiMiRa (Zueko-podobno:))
Публикувано24.11.03 00:55



__SpOO__ - ti hubawo si q iztril temata, ama az kato ne sam q 4ela (we4e e iztrita) i sega kak 6te znam koe e prawilno i koe ne , za da ne powtarqm gre6kata?



kefish me 6te ti zwynna.


Тема А ти какво предлагаш,нови [re: STOiMiRa]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w?)
Публикувано24.11.03 02:02



да оставя откритите реклами по 1 месец, че всеки да ги види и така да ги трия ли?

Ако някой път твоя тема близка до реклама изчезне, сама ще разбереш за какво става дума.



Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re:нови [re: __SpOO__]  
Автор oблaчe (въздушна)
Публикувано24.11.03 20:15



Немога да разбера какъв е точно проблема с така наречената "реклама"? И какво толкова ви дразни ? Нали за това е клуба някой като научи нещо ново и интересно да го сподели с останалите ! И понеже сме второсигнални и имаме правото на избор сами ще решим дали е полезно за нас или не ! Аз определено съм за рекламите :-))



Тема Re:нови [re: oблaчe]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w?)
Публикувано25.11.03 00:57



Ти си "ЗА" рекламите, така ли?

Ами ако искаш лично аз да почна да рекламирам по около 100ина пъти на ден едни и същи реклами, идете на www.alabalanica.com защото идва коледа, идете еди къде си?

Мислиш ли, че ще успееш да се вредиш изобщо да прочетеш нещо в клуба?

Аз не мисля така, мисля и че всяка откровена реклама трябва да бъде изтривана и го правя...

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re:нови [re: __SpOO__]  
Автор oблaчe (въздушна)
Публикувано25.11.03 10:50



Неговорех за конкретния постинг :-) да той е досаден за това си абсолютно прав ! Просто се питах какви са критерийте за " откровенна реклама" !



Тема Re: Единственонови [re: the Goddess]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w?)
Публикувано26.11.03 04:15



Тя всяка реклама е полезна...най-вече за този когото визира... все пак съм съгласен, че може да отпадне първата част на т.2 и да се наблегна да втората част там.

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: Единственонови [re: __SpOO__]  
Автор NBl (непознат )
Публикувано28.11.03 17:59



Spoo sorry ako sam malko grub v mnenieto si ama ideqta samo regnatite da imat pravo da pi6at v kluba pretarpq palen proval!!!!Proval e to4nata duma 6toto ot kakto stana taka ne vijdam nqkakvi mneniq vav foruma osven na fenkata na onzi DJ, a pak moje6e da se zaformi mnogo gotini temi kato oniq za aleq1 i fanati4kata PLAMAK(ni6to li4no) :))) Kazano 4estno predpo4itam da sporq s takiva kato neq otkolkoto da si pi6a sam (ili po4ti sam) v kluba!!!Ne iskam da ti izzemvam funkciite ama ti predlagam da po4akame nqkolko dena i ako ne6tata ne se promenqt da pi6e6 na adminite da varnat staroto polojenie!Kvo 6te kaje6???



Тема Re: Единственонови [re: NBl]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w?)
Публикувано28.11.03 21:02



Няма проблем, не си груб, всеки има право на мнение.

Колкото до това за регистрацията и писането в клуба бях обяснил, че въпросната регистрация отнема не повече от 2 мин. и не виждам какъвто и да е проблем всеки желаещ да пише в клуба да го направи.

Ти мислиш ли, че това е "проблем" ?

Друг е въпроса, че предложението се прие с мнозинство а както бях писал лично аз предпочитам по 1 смислена тема на седмица пред 100 на ден пълни с глупости.

Предполагам и голяма част от хората пишещи тук мислят по начин подобен на моя.

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: Единствено [re: __SpOO__]  
Автор NBl (непознат )
Публикувано28.11.03 23:10



Ne sam saglasen s teb za tiq ne6ta!!Parvo si prav 4e registriraneto stava za nqkolko minuti ama tova ne e ot parvostepenno zna4enie za xorata.Problema im e 4e tova e do nqkakva stepen obvarzva6to a pak te iskat da si badat anonimni (osobenno ako ne vlizat mnogo 4esto tuka) i v tova NQMA NI6TO LO6O-vapros na psihologiq koito e mn interesen ama ne mu e tuk mqstoto!!Vse pak klubovete po default sa napravenni za vseki!Za interesnite temi si prav ama mi kaji ima li nqkoq interesna v momenta po koqto da se pi6e???Az ne vijdam!! Mnogo 4esto imenno neregistriranite postavqt interesnite temi (vij arhiva).Predstavi si sledniq slu4ai- iskam da obsadq s nqkoi ne6to za varna (ili da spodelq) no ne sam golqm fen na tiq klubove(prosto ne6to impulsno me e za4esalo da pi6a), iskam da pusna tema oba4e v sa6toto vreme tova s regvaneto mi se struva kato edin vid naru6avane na li4noto prostranstvo(grubo kazano) ama dokato se regna (ako vse pak imam jelanie) i to impulsa iz4eznal:(( i kluba moje bi gubi nqkoq interesna tema!!!Razberi 4e ne vsi4ki priemat tiq klubove naseriozno za da hodqt da se registrirat ili ne6to ot sorta.Pove4eto ot tqx gi polzvat kato mqsto za izqva na momentni misli ili 4uvstva po tova ili onova.Predstavi si ako xodeneto na plaj stava6e sas zapisvaniq (kato pri friziora) 6te6e li da ima tolkova hora??!!Prosto nqkoi ne6ta ne trqbva da sa obvarzva6ti i toq klub e edin ot tqx!!!Pak ti kazvam 4e ne uiskam da se konfrontiram s teb ama tova kakvi temi obi4a6 ti ne ozna4ava 4e i az ili nqkoi drug trqbva da ima sa6tiq vkus vse pak vsi4ki sme ravni i nikoi ne moje da pravi ne6to po svoe usmotrenie!!!Az li4no osven interesni temi obi4am da ima i golqm izbor ot temi ili mneniq svarzani razbira se s glavnata tema za kluba!A pak za glasuvaneto - razgledax q taq tema i 6te ti kaja 4e pove4eto ot golemite aktivisti tam mnogo rqdko moje6 da gi nameri6 v toq klub , pravi si izvodi!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.