Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:58 30.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Относно писането в клуб "Варна" :нови  
Автор __SpOO__Модератор (me0w?)
Публикувано25.10.03 00:36



Имам едно такова предложение:

- който иска да пише в клуба да го прави с регистриран ник а не както досега и нерегистрирани юзъри могат да постват.

Причините поради които предлагам това са следните:

1.Ще се намали флууда с безсмислени теми, които никой не чете.

2.Ще може при нужда да се администрира по-лесно клуба, т.е. ако някой почне да флууди, спам-ва и етц.

3.Хората, които редовно постват тук мнозинството така или иначе го правят с регистрирани никове и надали ще е проблем и за останалите, които биха искали да пишат тук да регистрират ник.


Мисля, че двуседмичен срок да се гласува предложението ми е достатъчен.

Ако някой мисли, че трябва да е повече/по-малко може да сподели.

И накрая още нещо, при гласуването на това предложение ще вземам в предвид гласовете на хората, които пишат редовно тук и ползват регистрирани никове. Тези, които дават глас с нерегистриран ник няма да имат такава тежест гласовете им или пък с ник регистриран преди примерно 2 часа и постнати 5 постинга, мисля че схванахте идеята...


Можете да гласувате вече






Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...

Редактирано от __SpOO__ на 25.10.03 04:01.



Тема Re: Относно писането в клуб "Варна" :нови [re: __SpOO__]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.10.03 10:43



Ще се намали флууда с безсмислени теми, които никой не чете - аз затова напоследък прескачам този клуб, макар, че съм тукашен.

Така, че съм ЗА


ПП:А най-добре е клуба да е платен, изобщо форумите, подобно на мейла и хоста на ДИР



Тема Re: Относно писането в клуб "Варна" :нови [re: __SpOO__]  
АвторHeperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано25.10.03 11:28



От изказването на модератора личи желанието му да си изгради един идеален форум по негово виждане. Сещаме се че на времето и Хитлер и комунистическите лидери си изграждаха света по своите виждания където според тях всичко е било идеално.
Зная ,че това ще бъде изтрито, но аз няма да разбера това защото се махам от тоя форум.
Чао.



Тема Re: Относно писането в клуб "Варна" :нови [re: __SpOO__]  
Автор Lolla ()
Публикувано25.10.03 12:13



Ми... и аз съм ЗА! Ако се пак моя глас се брои, понеже влизам от сравнително скоро.



Тема Re: Относно писането в клуб "Варна" :нови [re: __SpOO__]  
Автор ALLAlA (dream)
Публикувано25.10.03 12:44



prav si v jelanieto si za pove4e red :) i az sam ZA :)
oba4e ideqta za hitler i komynizma e dosta kraina :))))))) ne moga da si te predstavq v takava rolq:) ama na :) pi6at horata :)

a i e tapo forumite da sa plateni :) nqma smisal prosto :)

..and I smile and I learn to pretend, and I have no more dreams to defend..


Тема Re: Относно писането в клуб "Варна" :нови [re: ALLAlA]  
АвторALA-BALA (Нерегистриран)
Публикувано25.10.03 20:41



Gotina ideq e kluba da se napravi platen primerno 20$ na mesec osven tova da mogat da se registrirat samo xora s 4isto minalo i takiva na koito roditelite ne sa bili ....To4no kato v dobrata stara BKP!!!
Oba4e az sam ot tiq deto ne im puka kolko mnogo temi ima v kluba vajnoto e da gi ima!!!!!!!!!!Nali taka se polu4avat gotini disputi 6toto vseki e svoboden da vliza!!!!!!!a ina4e bi se prevarnalo v edno zatvoreno ob6estvo (sekta)deto vseki s vseki 6te se znae(ne si misli 4e 6te ima pove4e ot 20-30 regnati) i 6te si govorqt li4ni raboti (skoro 6e se jenq;skasaxme s gadjeto....)a ne za varna!!!Ne me razbirai pogre6no ama kato iska6 red po tvoi obrazec sazdai si sobstven(li4en) club 6toto ne mislq 4e varna e samo tvoq!!!!!!!!!Nakraq 6te ti kaja tiq dvamata/dvete predi men moje da sa regnati ama sas sigurnost nqmat pove4e postingi ot men , pomisli koe e po-vajno????!!!!I az moga da se zapi6a za 2 min ama e vajen principa!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Относно писането в клуб "Варна" : [re: __SpOO__]  
Автор Cynthia (in moonlight)
Публикувано25.10.03 20:51



Твърдо ЗА!!!
Истината е, че и аз мислех да предложа
на модератора същото.
Не смятам, че за някого са проблем
5 мин за да се регистрира...

You told I had the eyes of a wolf.
Search them and find the beauty of the beast!


Тема Re: Относно писането в клуб "Варна" : [re: __SpOO__]  
Автор kaпkи жeнa (горчиви)
Публикувано25.10.03 21:54



Аз съм ЗА цензурата в клуба.
Вече ми се драйфа от политиканстване в клуба!
Ето и тук в тази тема...събраха ли се два гласа и веднага изникна политик и от трибуната на клуба започна да зяпа за Хитлер и авторитаризъм и всякакви други евъргрийн лафове от последните години.
Ма супер смотано е да се осира облика на клуба!
Лятото мина и варненци си зачепкахме въшките! И знаеш ли какво, модераторе, моето мнение е че клубовете са за дебат, а не за словодрайфането на политиканти без трибуни.

Именно затова съм "За" предложението ти.
П. С. Не зная доколко ти е известен ника ми, но все пак си дадох мнението.

Когато в мен вали, когато в мен вали...
Тогава те обичам много силно.


Тема Re: Относно писането в клуб "Варна" :нови [re: Cтepн™]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w?)
Публикувано25.10.03 23:41



И аз лично съм на мнение, че е по-добре една тема нова на седмица, но която да си струва а не като в момента особено с тази треска около изборите пълна б0за...



Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: Относно писането в клуб "Варна" :нови [re: Heperиcтpиpaн]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w?)
Публикувано25.10.03 23:43



Явно нещо не си доразбрал/а според мен, аз предлагам да се гласува а не налагам мнение, може да опиташ в бъдеще преди да пишеш нещо наизуст да прочетеш по-внимателно кой/какво/къде/как/кога/защо и т.н. е написал...



Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.