Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 25.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ??нови  
АвторMERY (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 20:19



Kakava e srednata zaplata vav Varna?Interesno mi e da znam.Ot nedolubena Sofia sam,no chuvam che pri vas vsichko napredva s dobri tempove i koj znae,moze da stana po-kasno i vash ,makar i nezelan sazitel ??? Chudja se sega,dali vaobshte njakoj shte vzeme da mi otgovori?!?!



Тема Re: ??нови [re: MERY]  
Автор Cтpeйнджъp (1-ва съпруга)
Публикувано24.10.03 21:22



максимум 200-300 лв :)
аз понеже вече се подвизавам из софийско, определенов София заплащането е по-добро!


Вампирите излизат само нощем!

Тема Re: ??нови [re: MERY]  
Автортxe_ (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 21:59



Зависи какво искаш да работиш, кога, колко и какво можеш...
За общ работник на строеж е както и в софия май - около 10лв. на ден.
За инженер въобще такова понятие средна заплата няма - средна браншова може би.



Тема Re: ??нови [re: Cтpeйнджъp]  
АвторMERY (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 22:06



Da...ne zvuchi nikak dobre.Ot kade togava mediite izsmukvat tolkova zabluzdavashta informacija? I zashto se potdarza tozi izkustveno nisak standart,sled kato vav Varnenskata obshtina postapvat neimoverno mnogo sredstva ot turizma?A pak az veche si mechtaeh che shte disham svez morski vazduh........,no toj edva li shte mi e dostatachen,ako mesechnijat mi priem varira v tezi granici.Zalko,no ti blagodarja za otgovora!Maj samo ti drazna da se zanimavash s men,tochno kakto i ochakvah v sashtnost.



Тема Re: ?? [re: тxe_]  
АвторMERY (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 22:18



Az sam ikonomist v IPS,no ne darza da varsha tova celijat si zivot -zavrjana mezdu cifri i mnogouvazavashti se kolegi i s vechna domashna rabota.Vjarno imam prilichno vaznagrazdenie,no to e edinstvenoto maj,koeto me zadarza na tazi pozicija.Bih zamenila Sofia za Varna,bih rabotila i neshto drugo i to s ogromno udovolstvie /poseshtavam grada vsjako ljato /,no me izumjava fakta che moze njakoj izobshto da sashtestvuva s 200 lv.Ta az pochti tolkova plashtam za parno i topla voda.Ne znam,maj trjabva da preteglja dobre vazmoznostite ,a i da potarsja konkretni rabottodateli.Izvinjavaj,zanimavam te s lichnite si misli i problemi! Blagodarja ,che mi otgovori ,makar i s vapros /izcjalo obosnovan/na zapitvaneto!



Тема ob6t rabotnik v Sofia...нови [re: MERY]  
Автор ByteSize (Spider man)
Публикувано25.10.03 00:59



... vzima po okolo 15-20lv na den... 10lv nikoi ne zima!!! imam mnogooo sigurni informatori !!! daje imam edin priqtel koito zima6e 22 na den na nqkav stroej v bankiq !!! se pak za ob6t rabotnik ne e tolkova zle... po4ti moje6 da ocelee6 s tolkova



Тема Re: ??нови [re: MERY]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w?)
Публикувано25.10.03 02:13



Аз съществувам и с под 200лв

и кретам дори все още



Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: ??нови [re: __SpOO__]  
АвторMERY (Нерегистриран)
Публикувано25.10.03 05:52



A mozesh li da mi kazesh kak stava tazi magiq? Dobre,maham parnoto i da kazem che otoplqvam samo hola i spalnqta na decata,bojlera e zadalzitelen,peralnqtq,gotvarskata pechka i t.n.Grubo shte izrazhodvam okolo 1000 kilovata i pak grubo tova shte mi kostva 180-190 lv.Kak go pravish be choveche ili az sam kriva ili....No urok s radost priemam,oshte poveche ,che e pochti bezplten.........................



Тема Re: ??нови [re: MERY]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w?)
Публикувано25.10.03 06:45



Ами баш безплатен си е то, какво почти... хватката или ключа за палатката...то взе че с рима стана...е там,че не съм женен, нямам жена, деца...оправям се някак както вече споменах



Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема da be da!!! [re: ALLAlA]  
Автор ByteSize (Spider man)
Публикувано25.10.03 13:05



ne vqrvam ni nai malko 4e moje6 da ocqlqva6 s po malko ot 200lv na mesec !!! samnqvam se dali is 300lv moje6 daje... !!! dosta ne vazmono mi se struva da te opravqt 200lv... osven ako ne go kara6 na fotosinteza




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.