Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:08 30.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Харесва ли ви площада след ремонта.нови  
АвторBapнeнeц (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 14:59



Всеки здравомислещ и непредубеден човек ще разбере, че площада е по грозен след ремонта и напразно се похарчиха толкова народна пара.
За да се започне ремонта и какво ще се ремонтира предварително обикнавенните хора не знаеха.Във всяка демократична държава всички обществени проекти се подлагат на обществено обсъждане. Вземат се в предвид добрите предложения.
Площадът във Варна е оформен като такъв през времето на социализма. Основното му предназначение е било да има място за манифестации и за партиини величия. Защо след ремонта не се промениха тия му функции. От тук нататък ли ще ходим на площада да манифестираме? Сега площада има единствена функция да минеш по него но не е и място за социални контакти. Трябваше да се помисли за допълнително озеленяване, промяна на лишения от фантазия фонтан и т.н. Всички знаем лятно време към 16 часа колко е нагрят центъра, а можеше да се сложат допълнително дървета.
Бяха ли нужни теракотни плочки чак от Италия. Сега с тия плочки площада прилича на тоалетна. Който е виждал някъде по света площад с теракот да сподели къде има такова чудо.
Но който не е компетентен по темата въобще да не пише глупости.



Тема Re: Харесва ли ви площада след ремонта.нови [re: Bapнeнeц]  
Автор Cynthia (in moonlight)
Публикувано01.10.03 16:17



Абе не е чак толкова зле.
Да видим дали все така ще се хлъзгат
и тези плочки като предните.
Струва ми се, че си предубеден.
И ... вземи се регистрирай...

Винаги получавам това, което искам!
Проблемът е, че като го получа вече не го искам!


Тема Procheti .....нови [re: Bapнeнeц]  
АвторMarto (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 17:24



Neeeeeeeee ,en izdrajam ve4e.
Ne sam ti chel cialoto mnenie ,6te go pro4eta sled malko, no kato vidjax parvite dva reda i mi stana jasno.
Tochno tova si govorixme dneska s priatelkata mi ,sedjaxme si na edna peika i si govorixme dali e po-xubavo . I nie kato nepredubedeni xora dostignaxme do zakluchenieto che cenatara e stanal mnogo po svej i xubav ot predi. Njama nujda da govorja pove4e, tova e mnenieto mi -koeto e na nepredubeden chovek ,dovolen ot svejija vid na grada ni.


Aaaaaaa sega ti i dopro4etox mnenieto i se yverix che ili si v ekipa na njakoi ot drygite kmetove ili YSTVENO IZOSTANAL. Kakvo predlaga6 da napravjat ylici tam li ??? Ti lud li si . Ili da go napravjat morska gradina. 6te ti kaja che vav Varna si ima dostatachno golemi ulici i dostatachno goliama gradina kato iska6 ZELEZENO. No 6te ti kaja che centara si e super taka i se kefja ot tova che si go imame. Ne kato BURGAS (ti dali ne si ot tam) edna smotana asfaltova ylica. E GORD SAM S VARNA ,GORD SAM S KMETA ,KOITO NE SLUCHAINO E OPREDELIAN KATO EDIN OT NAI-YSPE6NITE.



Тема Da super eнови [re: Bapнeнeц]  
АвторMarija (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 17:32



Da ,moeto mnenie e che e super sled remonta.
Ne mi puka za tvoito ,na pov4eto varnenci ni e kefa da se dvijim po-novija centar



Тема Re: Da super eнови [re: Marija]  
АвторKpaли Mapko (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 18:28



Супер, нали ! ;-) Имаме си нов център ;-)
Ужасно ми е интересно как се получи такова странно съвпадение - точно последната година на мандата и точно преди местните избори центърът да се ремонтира... Странна работа, а?
Оказва се, че е ужасно лесно да манипулираш хората като просто им даваш дребни, но забележими нещица, на които да се радват. Аз съм сигурен, че хората, които се радват на центъра далеч не са 1 или 2... вероятно 9 от 10 ще кажат 'ура'. На всичкото отгоре това 'ура' на хората им струва доста повече, отколкото си мислят, защото никой не се замисля къде точно отиват данъците, които плаща ежедневно. Аз лично много повече щях да се радвам ако някой малко беше поизкърпил асфалтеца... или беше помислил за места за паркиране из центъра... или пък беше пооправил общинската администрация... или пък беше докарал малко инвестиции... но щях да се радвам само аз... а не всичкия електорат дето стъпва по италианските плочици и ще пуска бюлетинки за Кирил Йорданов.



Тема Da super eнови [re: Kpaли Mapko]  
АвторMarija (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 21:44



Da ,no tova kakvo ob6to ima s tova che cenatra ni e super.
Kakvo znachenie ima tova che 3 godini predi izborite kiril ,osveti ylici koito nikoga ne sa bili osvetjavane ,che napravi moraskata i centara po-cisti ot vsjakoga, che 2 godini predi izborite nakra vci4ki nie da se godeem s tova che sme Varnenci.
Edno goliamo ZA Kiro



Тема Re: Da super eнови [re: Marija]  
Авторala-bala (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 22:25



dori ne vi 4eta celite mneniq stoto nqma nujda !!!!!Kvoto i da napravi 4ovek vie 6te ste protiv , 6toto mai naistina ste ot 6taba na nqkoi oponent!!!!!!A za plo4kite mai trqbva6e da gi vzemat dori ot amerika za da badat po-xubavi!!ni6to 4e sa skapi te xubavite raboti struvat pari!!!!!Da jivee kiril iordanov!!!!!!!!



Тема Re: Харесва ли ви площада след ремонта.нови [re: Bapнeнeц]  
АвторMer (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 22:38



Площада е малък проблем , ами "дупката" като толкова искаше да оправи нещо що не я оправи нея ! Задай те си този въпрос !



Тема Re: Procheti .....нови [re: Marto]  
Автор Charlie ()
Публикувано01.10.03 22:58



приятелю, Варна НЯМА достатъчно големи и широки улици за съжаление.Ако си учасник в автомобилния трафик ше се съгласиш с мен.
Но това е тема на друг разговор...

Money makes the world go round..


Тема Re: Харесва ли ви площада след ремонта.нови [re: Mer]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 00:14



Че дупката (Търговския дом) е частно дружество, което явно няма пари, кво общо има кмета?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.