Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:18 02.07.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Харесва ли ви площада след ремонта.нови [re: PLAMAK]  
Авторgrayclock (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 16:56



My dear Plamena :-) mnogo se radvam che ima jeni kato teb .. jeni koito zastitavat tezata si na vsiaka cena ;-) ste se radvam some day ako piem po pitie ... ima edin bar v Varna Blues Brothers .. otivash tam i kazvash che Bojko te cherpi ;-) ste im se obadia tazi vecher .... ste se nakefish ..bara e iak i horata sa veliklepni .. da ne govorim za musikata :-) s zdrave :-)



Тема Re: Харесва ли ви площада след ремонта.нови [re: bobo]  
АвторMer (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 17:53



Винаги има начини и механизми :-)) И какво така ще си седи до второ пришествие ли като е "частно" !



Тема PLAMAK P4RO4ETI ,ARGUMENTIнови [re: PLAMAK]  
АвторMarto (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 22:45



Taka PLAMAK ,zapo4vam da pi6a predi da sam pro4el cialoto ti mnenie.No njakoi ne6ta mi pravjat vpe4etlenie. AZ PARVO ne obijdam nikogo, no prosta taka zakluchix che moje bi si ot njakoi 6tab. Vtoro ,ne sme se argumentirali emi sega smjatam da se argumenram :6te zapo4na s plojitelnite promeni :
1. Opravi centara
2. Morskata e po-chista ot vsjakoga.
3. Varna se prevarna v Evro centara na Bg
4. Varna e nai-pose6tavania grad ot tyristi v bg
5. Varna se sdobi s fontani ,che6mi i tem podobni raboti.
6. Varna se sdobi i s nad 600 peiki ,za koeto nikoi predi ne se se6ta6e.
7. Varna ima s 80% pove4e osvetlenie ot predi (tova sa tochni cifri)
8.Be6e opraveno nai-zablujdava6toto krastovi6te- pod Spartak
9. Bjaxa opraveni vsi4ki malki ylichki iz centara kade ima6e golemi dypki.
10. Slojixa osvetlenie na ylici koito nikga ne sa imali.
11. KIRO SPASI FUTBOLNIJA CHERNO MORE
12. KIRO SPASI I BASKETBOLNIJA CHERNO MORE
13. KIRO DADE PARITE SI (OT KAMPANIJATA) ZA PODPOMAGANE I NA SPARTAK.
14. Ne sam chul vav Varna da ima prostesti za socialni pla6tanija.
15. Vav Varna e edinstvenija grad koito si oprai vsi4ki daskala.
16
17
18...............................Imam o6te mnogo ,za tezi dosega GARANTIRAM, no moje bi ima i o6te mnogo ,a moje i da sam izpusnal ne6to.
PLAMAK mlia te svali si cherno-belite ochila i vij che vci4ko ne moje da se opravi izvednaj ,no patjat e pravilen.


p.s. A zabvavix i otricatelnite
1. i edinsveno ,moje bi Kiro si e pribral njakavi xiljadarki ,koeto daje ne dokazano.



Тема Re: PLAMAK P4RO4ETI ,ARGUMENTIнови [re: Marto]  
АвторПЛAMЪK (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 10:43



Мартине,това са твоите аргументи.Сега ще ти кажа,какво мисля по всяка една точка:
1.Какво му е оправеното на центъра-плочките,фонтана,улицата която е към ФК-това,ако е оправяне от твоя гледна точка на центъра добре,обаче центъра не е от KFS до ФК,не мислиш ли?
2.Морската градина е по-зле от всякога,улицата с капаните и дискотеките е най-зле!
3.Варна-Евро център на БГ,това шега ли е,или говориш сериозно,ще ти се смеят и чайките:-)
4.Поправка курортите на Варна са едни от най-посещаваните в БГ....
5.Фонтаните си ги имаше и преди,чешми,сещам се само за една....
6.Пайките ,не знам дали са 600,но за това съм съгласна,друг е въпроса къде трябваше да има повече и къде по-малко от тях!
7.Това не е вярно твърдение,поне по отношение на местата,които аз посещавам,в кв.Чайка бяха сменени старите(светещи) лампи ,с други....не разбрах смисъла,освен да е бил от облагодетелстващо естество.....
8.Това кръстовище е сред кръстовищата със задължително присъстващо задръстване,това означава,че е опраеено,ли?
9.Тук вече може и да се сбием!Моля те,не си измисляй!Можеш да хванеш,която искаш малка уличка в центъра за проверка(например:уличките до ХАЛИ Шипка,от Валентина на долу,от Операта на долу,изобщо всички са под всякаква критика)
10.Не знам кои улици визираш,но е достатъчно да се разходиш в центъра по тъмно,за да видиш,че лампите свършват до ФК,в малките централни улички няма осветление,да не говорим за отдалечените квартали....
11.Това не е работа на кмета,да спасява спортни отбори?!?
12.Също
13.Обвиняват го и от самият Спартак Варна,че по този начин дава повече власт(причините са неизвестни,но се предполага,че са определено финансови)на президента на клуба,който е недолюбван от фенове и спартаклии,заради куп причини!
14.Аз също не съм чувала,но не съм чувала и по времето на Кирчев!
15.Училищата ,който са си били за малък ремонт са оправени,но належашо нуждаещите се,не...
Не нося черно-бели очила,просто обичам шареното в живота:-)Просто гледам и попивам многото информация,която може да се намери безкрайно лесно....
Отрицателните са много повече от положителните и нямат нищо общо с показността!
1.връзки със сенчестия бизнес
2.липса на финансова стратегия за развитиети на общината
3. липса на инвестиции
4.занемарени сметища
5.неосветени улици
6.мръсотия
7.градската дупка,която беше приоритет в програмата му
8.прекалено много бензиностанции
9.прекалено застрояване на междублоковите пространства
10.липса на градоустройствен план
11.тежък административен апарат
12.липса на прозрачност на вземаните решения
13.липса на отчетност
14.съмнения за корупция
15.бездомните кучета
16.кърлежите
17.нужда от развитие на градския транспорт
18.нужда от допълнително заведение за настаняване на хора с психични отклонения(Ванко-няма,Продан......)
19.никаква съвместна работа с органите на МВР
20....................



Тема Re: PLAMAK P4RO4ETI ,ARGUMENTIнови [re: ПЛAMЪK]  
АвторMarto (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 11:34



PLAMAK opredeleno ne moga da se saglasja s teb za njakoi ne6ta.
1.Ami da ,no javno ne si chula za poetapnija plan ,koito predvijda celia Knjaz Boriz i cialoto raztojanie mejdu KFC i Fk dogodina 6te e podmneno s plo4ki (sega e asfalt) ,saglasise che liatoto ne e vremeto kogato da se pravjat remonti ,a za 3-4 mececa ne moje da se opravi vci4o.
2. Ne sam saglasen ,morskata e super, mnogo po zelena ,chista s ko64eta na vsjakade, s bezbroi peiki (opredeleno ne sam saglasen)
3.Tova sa dumi na Fergoigen ,moleate parvo proferi faktite predi da govori6. A koi dryg grada moje da go opredeli6 takav kato otdelen chovek . Tyka e osnovnija potok ot investicii koeto oznachava che sme si Evro-centar.
4.Kurortite na Varna si si vav Varnenska ob6tina ,ot tezi kurorti na Varna vci4ki tyristi idva da gledat grada (do edin)
5.Za tova moga da se saglasja ,moje da se pomisli pove4e.
6.Tolkoz sa ili pone Kiro kaza che 6te prodaljavat da slaga dokato stanat 600.
7.Jiveja do liatno trakija i v tezi ulichki nikoga ne e imalo osvetlenie, prei okolo 1 godina slojixa navsjakade i kvartala stana mnogo po-osveten.I po of. danni osvetenosta na Varna e narasnala ot 25% do 80% .
8.Ooo ,ne me razbra za koe govorix. Tova pod Spartak ,a ne do. Krastovi6teto koeto krastosva Bulevarda s glavnata ylica i naistina ima6e ogromni zadrastvanija ,SEGA VE4E NJAMA. Otidi za vidi6.
9.Kakto kazax jiveja do liatnoto kino i 6te te yverja che v moja rajon ylicite sa mnogo staratelno podarjani.
10.Moje6 da otide6 na panoramnoto bache v xotel Cherno more ,za da vidi6 kakvo se kazva osvetenost. I bez tyi ot tam se vijdat vci4kite ylici.
11.Daaaaa ,no toi go napravi ,ZA6TO???? ZA6toto misli za Varna ,opredeleno sporta e chast ot SAMOCHUSTVIETO na vceki edin grad (kato gledam ti ne se interensuva6 mnogo ot sport) ,no za mnogo varnenci tova e mnogo vajno. Na kmeta da mu puka za vciko koeto e savrzano s grada.
12. Sa6to
13.Stadion Spartak mi e ot matnite temi ,ne moga da go komentiram ,no e jasno che sled 10 godini nai-posle be6e daden na koncsia.
14.e az cham chuval
15.V bg ima 1600 ychili6ta koito ne sa otvorili za parvija ycheben den. E VAV VARNENSKA OBLAST VCI4KI DO EDNO SA OTVORILI.


Ooooo opredeleno ne moga da se saglasja.
1.ne e dokazano (vseki po-princip vav vlasta ima takiva vrazki)
2.gre6i6 ,strategija ima i Alea 1 v neja. Tova go bjax propusnal v pol.
3.Varna e grada s nai-golemi investicii sled Sofia, kak moje da kaje6 che lipsvat investicii. Da sme najasno tova da ne govori6 za bg kato cialo ,za6toto v stranata tezi ne6ta vajat, no pove4eto se izkluchvat vav varna.,
4.Smeti6teto na Varna te yverjavam che e edno ot nai-podarjanoto vav varna ,lichi si che ne znae6 kakvo kaza ,za6toto ima samo edno osnovno mseti6te, ako tova ima6e predvid de.
5.Kakto kazax osvetenosta na Varna e sko4ila ot 25% do 80 % ,sama si napravi zakluchenieto.
6.V grada sa postaveni mnogo pove4e ko4eta i grada spored men e mnogo po-cist ,razbira se ima kakvo o6te da se iska/
7.Tja e chastna ,toi se opita ,no ne mu pozvlixa prosto.
8.Tova e polojitelno ,za6to go kazva6 ,ti znae6 li kakvo e v po-razvitete darjavi na vsjaka krachka ima, kakto ti kazax bil sam baja vreme tam.Prosto xorata tam sa pomisli da ne xodi6 s kilometri ako ne ti svar6i beznina, kakto be6e predi godini.
9.Javno ne si vijdala FLORENCIA ,vapreki che si prava, no tova ne e razobta na kmeta, ima osnoven plaN NA Varna po-koito se zastrujava i toi opredelen mnogo otdavna.
10.Ima, badi sigyrna, naskoro chux che se obsajdat promeni v nego.
11.za tova ne moga da kaja, moje i da si prava.
12.Spored men ima prozrachnost ,kakto s Alea 1
13.Vzemi si vestnik Narosno delo ot predi 3-4 dena, v nego ima6e 6 stranici otchet na kmeta za negovija mandat.
14.samnenija vinagi ima,koito i da stane kmet samnenija 6te ima.
15.Tova opredeleno e problem ,koito trjabv da se re6i i sporen men.
16.Eto tyka ne si prava, tazi godina be6e obezparaziteno po-rano i najame6e bumove na yxapvanija.
17.Javno ne si vijdala novite avtobusi, ve4e njama chavdari ,ima samo Mercedesi ,Reno i Ikarus i tova e samo v Gradski transpot, da ne govorim che kosko i Travel imat super resove. Az sam dovolen ot gradskija transport.
18.Za tova moje i da si prava.
19.Ima ,ima ne si prava.
...................................................sorry ako ima gre6ki ama njama da proverjavam sega ,i bez tyi se umorix da pi6a ,pak i barzam :)))))))



Тема Re: Харесва ли ви площада след ремонта.нови [re: grayclock]  
АвторPLAMAK (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 14:58



Grayclock,sega da se utochnim:-)Ne sam jena,kojato zashtitava kauzi na vsiaka cena,podchertavam ne i na vsiaka cena!Darja naj-veche na lichnoto si dostojnstvo i si imam principi,koito kakvito i da sa ,sa moj i si gi spazvam!Zavedenieto ne go znam kade e,no i da znaeh niamashe da otida i da kaja...Ti li si Bojko(ne si Borisov,nali):-)Prijatno mi e,no ne se svaliame,samo vodim diskusija otnosno mestnite izbori......Za muzikata ,ot kade znaesh kakvo haresvam.....Sas zdrave i na teb



Тема Re: PLAMAK P4RO4ETI ,ARGUMENTIнови [re: Marto]  
АвторPLAMAK (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 15:24



Marto,saglasna sam ,che liatoto ne e vremeto za remont(zashto plochkite se smeniaha prez iuni..)Poetapnija plan sam go chuvala,no mi se struva ,che e sas sgresheni priuriteti!Varna ne e Evro centar,mnogo sme dalech....Moje da sa dumi na Ferhojgen,obache e fakt,che mnojestvoto ot turistite,poseshtavashti nashite kurorti sa ot bivshija soclager!Evro centar shte stanem,kogato zapochnat da idvat platejosposobni klienti i kogato imame Evropejski oblik,mnoooooooogo sme dalech!Kurortistite poseshtavat masovo METRO,PIKADILI,no ne i cantara na grada!Malcinstvo sa tezi,koito si i pomisliat tova,zashtoto sa osvedomeni za djebchiikite,za chenchadjiite i che ne e izgodno izobshto da se pazari ot centara,da ne govorim,che niama kakvo da se vidi(moje bi plochkite i fontana ne sa im v prioritetite za razglejdane)
Hubavo e,che si namazal ot Kiril,imam predvid tvojata ulica!No molia te proveri ulicite,za koito ti spomenah(i okolo Cherno more-hotela,i na gore i do Hali Shipka i do pazara....)
Tova,che uchilishtata sa otvorili ,oznachava ,che sa opraveni,taka li?NE mislia!Prosto minavajki ustanoviavam kak e vanshnoto im polojenie!A prichinite tezi uchilishta v stranata da ne otvoriat mogat da badat razlichni(napimer zakrivane na paralelki,poradi lipsa na uchenici....tendencijata e takava)
Posochi mi koj sa investiciite vav Varna?Az ne znam za nito edna!Imah predvid mnogoto nezakonni smetishta,koito se navadiha i koito zastrashavat grada ni ot epidemii!Za osvetlenieto niama da se razberem(zvuchi mi ,kato 13 % bezrabotica.....kolkoto bezraboticata e 13% tolkova i osvetlenieto e 80%)
Tova,che ima poveche koshcheta ne oznachava,che grada e po-chist,samo se poogledaj..
Za gradskata dupka,ne mi obiasniavaj,che prosto ne e mogal!Sled,kato mu e v bila v programata za prednite izbori,da si nosi otgovornostta!I az moga da obeshtaja mnogo neshta!
Sega za chujbinata,da ti kaja hodila sam na mnogo mesta:Avstrija,Ungarija,Slovenija,Italija,Germanija,Rumanija,Danija,Vatikana!Da mi razkazvash kak bilo na van niama smisal!ZA benzinostanciite da ti kaja,nie sme 300 hiliadi varnenci,v 1-2 milionen grad niama tolkova benzinostancii!Niama nishto obshto s udobstvoto cialata rabota,govorim za nujdite!Prosto niama fakticheska nujda ot tolkova,da ne govorim,che zamarsiavat i che zaemat mesta,na koito mogat da se slojat dalech po-neobhodimi obekti!
Vsetnik Narodno delo niama da go vzema,zashtoto sam zapoznata s otcheta,no toj ne se praveshe periodichno,a se parvi sled iztichane na mandata,ima ogromna razlika!Iskam da mi se otchitat,ako ne na tri meseca ,pone dva pati v godinata kakvo e svarsheno,kakvo se varshi i kakvo shte se svarshi prez sledvashtite meseci!
Samnenia za korupcia ima,no tova moje da se izbegne chrez prozrachnost,t.e publichnost na vsiako reshenie i dokument(mediite sa i za tova)!
Za kontaktite s MVR,ako vizirash konnata policija v Morskata beshe jiva podigravka i veche ja niama!Govoria za naprimer djebchiikite,ubiistvata stanali v centara na grada,iznasilvanija v centara na grada,narko dilarite......Da me izviniava Kiril,no bih se spravila po-dobre,pone ekipat mi shte bade ot profesionalisti,ne e nujno da otkriva toplata voda,a da krade idei.....
Sigurno i az imam pravopisni greshki,no taka e,kato se pishe barzo i to na latinica...



Тема Re: PLAMAK P4RO4ETI ,ARGUMENTIнови [re: PLAMAK]  
Автор zetka (mrrr)
Публикувано03.10.03 16:37



Ami az sym syglasna s Marto. Naistina sega Varna e dosta po-osvetena ot vsqkoga ima dori peiki po glavnata i moje da sednesh na tqh. A mnogo mi haresva gradinkata do ikonomi4eskiq tehnikum.
A i kakvo shte kajete za morskata gradina kydeto e taka nare4eneto most4e na jelaniqta? Dali e bilo tolkova krasivo predi?! Predi po most4eto shteshe da te bydi strah da minesh zashtoto imashe veroqtnost da padnesh a sega e opraveno.
A predi godini vyrvish po centyra minavash pokraj katedralata i vse edno se namirash v nqkoe geto. Sega e osveteno a i podlezite opraviha kakvo oshte ne e napravil tozi kmet?

I just want get better


Тема Re: PLAMAK P4RO4ETI ,ARGUMENTIнови [re: zetka]  
АвторPLAMAK (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 16:53



Zetka,naiven/a li si ili se pravish na draj mi shapkata?Mnogo jako se izcepi!



Тема Neeeeeeee [re: PLAMAK]  
АвторMARTO (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 21:46



Ne me slu6a6 kakvo govorja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Govorja che e Evro cetar na BULGARIA , a nasitina njama dryg dostoen grad za tova priznanie.
Germania da e ot biv6ia soc lager ,ve4e po4va da mi pisva da znae6 ,40% ot tyrisite sa ot Germanija ,za kakav soc lager mi govori6.


Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ,tisi napalno anti varnenka. NAJAMALO KAKVO DA SE VIDI VAV VARNA ,tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii da ne si ot njakoi dryg grad be . Abe pisna mi be momiche ,ve4e po4nax i da rygaja daje. Kakmo moje edin varnenec da kaje che njama kakvo da se vidi.

ZANE6 li kakvo , pisna mi ,az obicham Varna ,za tova che ja ima, za tova che v neja sa prekrasni zgradi kato kateralata,fontana,centara,morskata ,nai-jakata ylica s disokoteki v bulgaria. Za tova che sme Evro centara ,za tova che centara ni e full s chujdenci ,za tova che imame nai-pose6tavanija plaj. ZA TOVA CHE XORATA SA nai jakite , za tova che ima kade da izgleda6 edna voleibolna sre6ta ot volenibolnata liga ,za tova che ve4er moga da se razxodja v morksata bez da ma e strax che 6te ma ograbjat. Za tova che vsi4ki mi kazvat che Varna e super.
VARNA E SUPER ,ne znam za6to sam sednal da te obejdavam che e taka ,na mene mi xaresva taka kato e i 6te glasuvam za sega6nija kmet tova da prodalji.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.