Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:28 20.09.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема А къде всъщност да си разхождаме кучетата????  
Автор Mermaid (unique)
Публикувано06.08.03 09:50



Има ли някой идея? Много хубаво направиха в Морската алеи забранени за кучета, но къде са тези, които са разрешени? Казват имало такива, но ако ще се намират в крайните периферни алеи, където ще ги е страх хората да минат, какъв е смисъла?
А в центъра на града, където направиха градинки с огради и цветя около блоковете, е не възможно. Ако направиш някоя отсечка покрай дърветата на улицата от всякъде те хокат сърдити хора, че улицата не е тоалетна и т.н.
В някои западни държави са си решили проблема много хубаво - като се изходи съответното животно :) взимаш и прибираш в торбичка. Така може и по паркове и навсякъде.
Тук и да се приеме такава наредба, кажете ми колко процента от собствениците на домашни любимци ще я спазват?
Аз например не пускам кучето си по тротоарите, пред къщите, но съм съгласна, че не е никак приятно да се гледат размазани изпражнения по улиците и постоянно да си гледаме в краката да не настъпим нещо.
Какво може да се направи?

love peace harmoney


Тема Re: А къде всъщност да си разхождаме кучетата????нови [re: Mermaid]  
АвторBez smisal (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 12:35



Aide OTNOVO !!! Jaf jaf jaf ,njakoi xora se si ostavat nedovolni, Merimed da ne bi da yspja da spre6 samoletite s onaja bezmislena tema v kojato ima6e bezbroi bezsisleni komflikti ,sjaka6 6te yspeem da gi sprem ,NADJAVAM SE NJKOI DA TI KAJE KADE DA SI VODI6 KUCHETO ,no tova 6te si e porednata besmislena tema s bezsmisleni komflikti ,ot xora koito vav vciko namirat problemi ili gi drazi.



Тема А ти защо...?нови [re: Bez smisal]  
Автор Mermaid (unique)
Публикувано06.08.03 13:17



... не посещаваш някой клуб с име "Непукизъм"?
Това е клуба за МОЯ град! В този мой град има значителен брой обществени недоразумения и неща, които смущават спокойния живот на обитателите му.
Съответно не виждам защо да не поставям на обсъждане проблемите, които вълнуват не само мен, а и доста други хора?!
Теб, след като не те интересува, отделяй внимание на нещата, които те вълнуват, но не се заяждай, защото това е безсмисленото, а не моите теми.
Аз например мразя дискотеки, но като ги обсъждахте нито веднъж не дойдох да ви споделям моето крайно негативно мнение, нали?
Затова не си губи времето да ми казваш кое има смисъл за мен и кое не, моля!
Използвай си времето за забавни и полезни за теб неща...
Аз конфликт не създавам, вие го създавате!
Аз зададох въпрос...

love peace harmoney


Тема Re: А ти защо...?нови [re: Mermaid]  
АвторBez smisal (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 14:52



"Az mrazja diskoteki" -s tova iszre4enie me ubedi, NIE SME KORENNO RAZLICHI i sam sigyren che te interensuvat savsem razlichni t men ne6ta .
Samo edno dopalnenie ,tova e TVOJA grad ,no tova e i MOJAT grad ,tozi grad e na vci4ki ,i zatova mislia che ne xubavo DA SE OBRA6TA VNIMANIE SAMO NA PROBLEMITE . Za6to ne vidjax v tvoe mnenie edna poxvala za tova che sme stanli 2ri po-golemina ,che imame nai-jakia centar ,che imame nai-jakite diskoteki,che sme nai velikija GRAD V BULGARIA ,ami pi6e6 samo za tova kade da si razxojdame kuchetata ,tova da je NE E PROBLEM.
ZA DA SI OBEKJTIVEN SA NEOXODIMI I DVETE STANI NA NE6TATA NALI ....



Тема Re: А ти защо...?нови [re: Bez smisal]  
Авторgrayclock (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 15:10



Pich,
devoikata popita nesto koeto ia interesuva ... na tebe kakvo ti prechi? kato ne te interesuva sto pishesh gluposti...
kolkoto do pohvalite .... kakvo iskash ? varnenci da si hvaliat grada na drugi varnenci ?! malko smeshno zvuchi mai!
moeto mnenie e che TRIABVA da ima mesta za razhodki na kucheta ... lichno az niamam namerenie da stavam zakuska na nechie kuche../ne viziram kucheto na mermaid/ prosto zastoto minavam prez centura na grada /gradinkata mejdu h-l Cherno more i obstinata/...
taka che uspokoi se ... ili po dobre ia otidi na niakoia iaka diskoteka i pravi tam kakvoto se pravi na diskoteka ....
s zdrave ...



Тема Може...нови [re: Bez smisal]  
Автор Mermaid (unique)
Публикувано06.08.03 16:21



... и да сме различни за някои неща, може за други да не сме. Това няма значение...
Колкото до хваленето на града, прегледай хубаво темите. Много наскоро писах не малко по въпроса колко свеж и подреден град стана нашият. Немарлив читател си ти. А аз не съм черноглед човек, дори напротив. Ти обаче ми се струваш по-безсмислено недоволен :)
Я се отпусни малко...
Пиши за хубавия ни град, за дискотеките и си подреждай приоритетите по-оптимално...
Бъди здрав!

love peace harmoney


Тема Re: Може...нови [re: Mermaid]  
АвторBez smisal (Нерегистриран)
Публикувано06.08.03 19:38



Sorry ,vjarno ne sam pregledal kakto trjabva vci4ki tvoi mnenija,
sorry mnogo mi se sabra tezi dni ot negatizam i si go izljax tyka,
NO grayclock (mai) 6te se saglasi che v TOZI KLUB NJAMA SAMO VARNENCI ,a i dosta predstaviteli ot drygite gradove,
KAKTO I DA e ,
MIR !!!



Тема Re: А къде всъщност да си разхождаме кучетата????нови [re: Mermaid]  
Автор ALLAlA (dream)
Публикувано06.08.03 23:32



ami imam ky4e .. i bih kazala .. vseki da si nosi torbi4ka nqma nujda ot zakon ... stiga jelanie da ima.. az si 4istq sled ky4eto .. mislq 4e i drygi mogat da go napravqt .. makar 4e na men ne mi se nalaga da go razhojdam po 4yjdi parkove...

tova e ..

..and I smile and I learn to pretend, and I have no more dreams to defend..


Тема Нека бъде!нови [re: Bez smisal]  
Автор Mermaid (unique)
Публикувано07.08.03 08:43



Мир! :)
И разпускай! Лятото във Варна поне варианти има. Използвай ги, че акумулирането на напрежение е много лошо нещо! Дерзай!

love peace harmoney


Тема Re: А къде всъщност да си разхождаме кучетата????нови [re: Mermaid]  
Автор STOiMiRa (Damqn-THE BEST)
Публикувано28.08.03 04:47



Ima edno re6enie na problema - i to e re6eno daje s zakon4e. Ot delfinariuma do sp.po4iwka. Az i moeto ku4e redowno trambowame toq mar6rut, i ni e got, o6te powe4e 4e nqma ni6to po hubawo ot mar6ruta, no do moreto - kef ti romantika,kef ti ti6ina. nqma rewq6ti bebeta, zaqdlivi star4oci i kre6qt6ti majki - mahni ku4eto 6te go uhape, sled kato e ostawila bez nadzor lapeto i to bqga kam ku4eto mi s pryt s risk Dejv da stane piratyt lord - s edno oko,izbodeno ot malkiq kalpazanin.
Tuka widqh predlojenie za torbi4kata... Ami men, dobre,prekrasno. No togawa da tragnat i starcite deto ser** w hrastite i edwa otu4ih Dejw da ne se tarkalq w fekaliite im. Werno kup4inkite barabonki zagrozqwat, no ne vonqt taka kakto edno 4owe6ko laj*o. Da ne goworim 4e Dejw go nau4ih ot malak da ne 'minira' asfalta i sega se krie w naj zakataniq kraj na polqnata i kup4inkata mu ostawa newidima za 'nabludatelnoto oko' na star4oci i majki. Da tragnat s torbi4kite i MACHOVCITE
pikae**i w hrastalacite.

I kakwa wrazka imat diskotekite s postaweniq wapros ne stoplih.

Az imam drug wapros. Napadate na6ite ku4eta, no za6to nikoj ne zabrani na bezdomnite pesowe da 'minirat' aleite w gradiniata i ulicata. ili za6to nikj ne im zabrani da piqt w EDINSTVENATA che6mi4ka w gradinata (otse4ka panteona - sp.po4iwka)

Koga razbrah 4e sam zaobikolena ot "umni glawi", malki "zadnici" ...
wijte w po-dobre kasno.dir.bg



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.