Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 30.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Варна, морето, зелените паринови  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано04.07.03 14:07



Чудех се дали да пиша, но съм бясна и реших че трябва да пиша, за да научат повечко хора за коректността на Варненските квартиродавачи.
Значи на 10.06 си резервирахме чрез приятели / които в момента бяха в същата квартира/ места в една вила във Виница - резервацията беше от 10.07 до 20.07 - уговорихме всичко цени подробности дето се вика стиснахме си ръцете и аз предвкусвах приятничка почивка, но.......
Вчера се обадих от любезност към милата ни домакиня и защото все пак тръгвам на път с две малки деца, и тя взе да мънка и накрая изплю камъчето - ми имало сега някакви групи поляци видиш ли, е да принципно имаме уговорка, ама тя ще помисли - е в краен случай ще ни даде апартамента във Варна - дотук добре ама се оказва че въпросното апартаментче е доста големичко и е на пъпа на Варна та не върви в разгара на сезона да пуснеш вътре 4 човека - ми то си жива загуба това.
Та така аз си увиснах и явно тази година ще видя морето през крив макарон,но догодина няма да допусна тази грешка да искам да оставя парички на родното Черноморие, или в краен случай ще ида на някое от онези хубави офертички - ОЛИНКЛУЗИВ и толкова. И понеже далеч не е единичен моя случай си мисля че скоро ще дойде ден в който ще дават по някой лев та да имат квартиранти, ама да си ги търсят другаде.
Жалко защото имам няколко много, ама много добри приятелчета във Варна, наистина свестни и мили хора и само това е причината да не употребявам и други изразни средства. Щот съм много БЯСНА



Тема Re: Варна, морето, зелените паринови [re: lenny]  
Автор NeonSun (Chrysobеryl)
Публикувано04.07.03 22:54



Абсолютно същата история и при нас. Миналата седмица договорих апартамент във Варна по телефона. Хазяйката много ни се зарадва уж. Днес в 6 часа вечерта се обаждам да предупредя, че пристигаме в понеделник рано сутринта -- дали ще е удобно да се срещнем в 8 часа. Ако й е рано може да се помоткаме из града, да пием кафе и да се нанесем по обяд. А дамата: "Ами аз имам едни германци тука, те май ще останат по-дълго, вие елате в понеделник, пък ако е свободно -- ще се нанесете". What the fock??? Тази жена сливи ли има в устата, та не се обади да предупреди, че квартирата е заета? В 21 век живеем все пак -- телефони под път и над път, беее!!!

--
Shine on~


Тема Re: Варна, морето, зелените паринови [re: NeonSun]  
АвторNadia (Нерегистриран)
Публикувано06.07.03 00:07



Sdraveite, Abe as sam varnenka koreniachka , no triabva da prisnaia, che varnenzi opredeleno sme .... mALKO KOFTI. nAVREMETO KOGATO PATUVAH NA AVTOSTOP VSE MI E PRAVILO VPECHATLENIE, CHE VSIAKAKVI DRUGI KOLI NI VSEMAHA, NO S VARNENSKA REGISTRAZIA-MNOGO RIADKO. Taka che vaobshte ne sam isnenadanna ot tova,koetyo vi se e sluchilo. A pak chuvam , che tasdi godina e palno s chushdenzi i iavno vseki gleda da udari kioravoto. Iskreno vi sachuvstvam



Тема Re: Варна, морето, зелените пари [re: Nadia]  
Авторvaskes_vn (Нерегистриран)
Публикувано06.07.03 13:25



Nadja ,az iskrenno se samnjavam che ti si varnenka. Na xorata koito im se e sluchilo ,iskrenno sajeliavam ,no DA v grada ima i DARTI VE6TICI ,koito koi znae ot kade imat njakoi apartament i taka mentat xorata.
Kakto be6e kazano i v parvoto mnenie ,xora ima razlichni navsjakade , ima GOTINI i ima i KOFTI . N moje edna korenjachka varnenka da kaje che xorata sa kofti ,to dori varnenka ne moje da go kaje.
Da varnenec sam, imam super gotini priateli i poznati v ogromno kolichestvo . I priznavam che ima i gadni izmamnici koito gledat kak da izmentjat xorata. NO TOVA NE E PRICHINA DA NARECHE6 XORATA ,KOFTI ,kakto kazax ,Nadja ili ne si varnenka ili njama6 priateli ,za da kaje6 che xorata sa kofti.
XORATA VAV VARNA SA GOTINI , V TOVA MOGA DA VA OVERJA ,sajeliavam che ste popadnali na gadnite. Pak i vi preporachvam da gledate po-bungala ili po-xoteli da otsjadate ,za6toto pane tam njama da vi se sluchi tova i da vi propane cialata vakancia ,a i cenite ne sa mnogo razlichni, v kvartira sa okolo 10lv ,a v xotel moje da namerite i po 20 lv.
I za posledno 6te kaja otnovo -IZMAMNICI IMA NAVSJAKADE ,JALKO CHE IMENNO VAV VARNA STE POPADNALI NA TAKIVA.



Тема Re: Трябва да кажанови [re: vaskes_vn]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано07.07.03 12:40



че наистина има страхотни пичове и ...... във Варна и тримата ми добри дружки от клубовете - всички варненци ми съдействаха и ми намериха готини оферти - е аз за да съм спокойна - тази година си капарирах чрез колежка местенце на юг - но все пак - просто тук искам да кажа - че във Варна има и страхотни сладури - те си знаят кои са ама са истински френдове - за което им благодаря



Тема Re: Варна, морето, зелените паринови [re: NeonSun]  
Автор Miglen4e (ka|\na3aHka)
Публикувано10.07.03 00:23



e vii sqkasg treva pasete. Syjalqvam no realnostta e takava - koito dade poveche

Sorry but my Karma just ran over your dogma.


Тема dryn drynнови [re: Nadia]  
Автор Miglen4e (ka|\na3aHka)
Публикувано10.07.03 00:25



edno vreme, avtostop - za kakvo govorish? Ot kakyv zor da spiram, znam li te kakva si shto si - po tova mislish che varnenci sme bili skofteni. To da bqha samo teeee, cqlata ni dyrjava e skoftena, vie ste sednali da govorite glupsoti. Horata pari nqmat - mnogo qsno che shte gledat da udariat kioravoto. Shto da priutqvat sofianci ili nqkakvi si drugi kato mogat da cocat ot chujdenci!?

Sorry but my Karma just ran over your dogma.


Тема Az pyk iskamнови [re: vaskes_vn]  
Автор Miglen4e (ka|\na3aHka)
Публикувано10.07.03 00:29



da gi popitam shto tochno vyv Varna. Ujnoto chernomorie e po-hubavo i vodata e po-chista.

Sorry but my Karma just ran over your dogma.


Тема Re: Трябва да кажанови [re: lenny]  
Автор Miglen4e (ka|\na3aHka)
Публикувано10.07.03 00:31



vsichko hubavo, ama shto frendove. Bylgarskata duma e priqteli

Sorry but my Karma just ran over your dogma.


Тема Miglen4e,miglen4e,miglen4e.....нови [re: Miglen4e]  
Авторvaskes_vn (Нерегистриран)
Публикувано10.07.03 13:35



Miglen4e ,Migln4e ,Miglen4e ,sladka moja. Bila li si vav Varna. Iskam samo da te pitam dali njakoga si idvala po-severnoto chernomorie. Da te pitam bila li si na Zlatnite? Chist pjasak ,chista voda- dokolkoto dava prirodata.
Za jujnoto chernomorie 6te priznja samo che e po-"devstveno" ,no za chistota ne sam saglasen ,osobenno v Bs. Tam e super mrasno. Ne che na varnenskija plaj ne e ,no pak kak 6te se pazi chisto sled kato ima nad 300 000 dy6i na den. Pak i zlatnite e na 15 km ,ako iska chisto da otide tam . Pak chovek ne xodi samo za da m e chisto . Moje da otide ,za da se zabavliava, a po-xubavi diskoteki ot varnenskite njama ,po xubavi -restoranti njama i po-xubav centar i morska gradina ot vanrnenskite njama (molia te ako ne si idvala skoro da ne spori6 ,za6toto imenno tazi zima bjaxa napraveni dosta ne6ta za razkrasjavaneto na moraskata i centara) Vob6te pravilno se e orientirala ,no javno e papadnala na gre6nite xora ,za koeto sajeliavam.

P.S. Jujnoto chernomorie e po-divo i ako chovek tarsi ti6ina naistina e po-xubavo da otide v Nesebar i Sozopol ,no ako chovek smjata da xodi v bs ili Slanchev den ,po-dobre da se otkaje (da ne govorim che v Slanchev den ,vxoda e svoboden i vsi4ki prostitutki i djebchiiki sa tam ,a za bs ,problema s Neftoxima ne e malak) ,no kakto kazax Sozopol i Nesebar sa xubavi gradove)

P.SS.Malko info. V KURORTA ZLATNI PJASACI ,NJAMA REGISTRIRANA KRAJBA ILI DJEBCHIISTVO OT '01 GODINA -SEPTEMVRI MECEC. Tova naistina e mnogo za bg.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.