Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:41 17.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема La Vidaнови  
Автор vaskes_vn (MM)
Публикувано08.06.03 22:31



Super diskoteka e ,po dobre che ja napravixa na mjatoto na Lido.
Exit 6te si imat serozna konkurencia tova liato.
Vapreki che na otkrivaneto be6e leko FULL ,tja 6te e nai-jaka tova liato.
A VA6ETO MNENIE KAKVO E ? KOJA 6TE E NAI-JAKATA VARNENSKA DISKOTEKA PO-PLAJA TOVA LIATO?



Тема Re: La Vidaнови [re: vaskes_vn]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано09.06.03 11:51



В Ла Вида още не съм ходила, но последните две лета, купона определено си беше най-як в Авеню. За този сезон съм отново с две ръце "ЗА" за Авеню, макар и в Парфюм да е купонджийско.



Тема Za Avenq i Parfumнови [re: CharmingW]  
АвторFFFRREEE (Нерегистриран)
Публикувано09.06.03 16:53



Ei Charming ,kvi sa tija Parfumi i t.n. ,nali znae6 kakvi xodjat tam ?
Vapreki che i az xodix 2 pati s priatelkata mi i moga da si napravja samo edin izvod. SUPER JAKO E SAMO I SAMO ZA MOMICHETA. 6toto na tjax ne im pre4 da gledat gegove, a pak kogato edin normalen maj gleda gey ,mu e nai-malkoto GNUSNO.
Za Avenq Super si e i tam. Naistina si ja biva. Dokato v Bi6oto Lido xodexa moje bi po-malki momicheta i mom. (na okolo 18-19 god.) koeto ne e tolkova lo6o (kakvo lo6o ima v 18-19 godi6nite momicheta :::)))))) No pak sega mi kazaxa che super jako e bilo otkrivaneto (az ne bjax) /I moje bi po-chesto 6te xodja tam.



Тема Ekstravagancaнови [re: vaskes_vn]  
АвторMapтo (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 07:35



Какво ще кажете за Екстраваганца. Миналата година беше супер . Дано и тази година пак да се избухва яко там.



Тема e poak shie aiko estestvbenoнови [re: Mapтo]  
Автор Pavcho (ergenche)
Публикувано10.06.03 08:32



smaitam enska da otida da skiam ima li promeni ot minlata godina

niamam raven na zemiata s mujestvenosta i krasotata


Тема EXIT...нови [re: vaskes_vn]  
АвторKaty (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 10:54



...е най-купонджийския клуб



Тема Re: Ekstravagancaнови [re: Mapтo]  
АвторXtra! (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 11:48



Ейййй, пролича си стил! От летните тази си е най-яката!!! Авеню е малко като хамбар, но определено е много над изтръпналия Exit! Щото последната става само след 4.00 сутринта като се поизчисти от неиздържали тийнейджърчета и малки нимфоманки - по това време може вече да се довършиш с размазването там...



Тема Re: EXIT...нови [re: Katy]  
Автор vaskes_vn (MM)
Публикувано10.06.03 13:07



Da be EXIT ne e tolkova lo6o mjasto . Da znaei6 samo kak sam si izbuxval minaloto liato. No pak vce o6te sam si na mnenie che La Vida i Extravaganca 6te sa THE BEST tova liato.



Тема A kakvo stava s MOMO? [re: vaskes_vn]  
Автор Em Pi ()
Публикувано10.06.03 15:15



Някой знае ли дали и това лято ще я отворят?
Е това е наистина добро място ..............



Тема Re: A kakvo stava s MOMO? [re: Em Pi]  
АвторVlP BOY (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 17:31



90% sam sigyren che MOMO 6te bachka i tova liato .Pone naistina be6e dobra diskoteka i ima6e mnogo xora. A kade ima pari ,tam se pravi ,taka che smjatam che pak 6te bacha.
Obache se chudja 6to o6te ne sa ja otvorili . Ve4e vci4ki diskoteki otvorixa ,ako smjatat i tja da otvarja ,sega e vremeto.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.