Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:12 25.09.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Aleq parvaнови  
АвторRoyal Citizen of Sofia® (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 01:25



Zdraveite pi4ki dami i jeni ot nai qkiq grad v Bulgaria!!!!! :)

kak e v varna? :) dano da e dobre.. az 6te idvam tova lqto tam.. iskam da vi kaja 4e spored men varna e edin ot nai qkite ni gradove!!! (kato isklu4im sofiqta de) :) i mnoo ovajavam varna!!! naistina!!

ta taka... slu4aino 4uh 4e v varna 6te stroqt aleq parva... i vidqh malko pics i bqh stra6ni... !!!!!! ebasi qkoto a?! ;) nqkoi znae li ne6to pove4ko za tova super ne6to...!!!???

za tezi koito ni6to ne sa 4uli za aleq parva : Aleq parva struva 400 000 evro ili ne6to ot srota i predstavlqva pat do plaja s mnogo gotini magazni hoteli i tn .. kato miami naprao!!! i nqkav mnoooo golqm aquapark 6teli da stroqt sa6to tam!!


iiiIII za malko da zabravq!!! nqkoi ot vas da e bil v aqua parka na zlatnite??? qk li e??? kolko e bilet4eto :)))))) ima li ne6to po razli4no ot sofiq land ili e ob6to zeto sa6toto??? dano da e razli4no!!!

abe izob6to ima li ne6to novo po varna?? ako nqkoi ima site ili ne6to ot sorta mnogo 6te se radvam da mi go dade!!! i ako moje s pove4ko pics pls! ;)

are bye pi4ki dami i jeni !!! pozdravi ot tornoto i Sofia!

aaa i ako nqkoi ima pics ot varna pls mi pratete na adress :ByteSize@mail.bg

are bye!!!



Тема Re: Aleq parvaнови [re: Royal Citizen of Sof]  
Авторvaskes_vn (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 08:15



Ena popravka. Alea parva ne stryva 400 000 ,a 4 000 000 ,koeto e goliama razlika. Kato parite se nabavjat ot tyroperatyri i chujdi kompanii koito imat faida da investirat tyka.
Za drygoto si prav vci4ko e super jako, samo da stane. Daje Majorka 6te ni zavijda. Jalko samo che 6te saborjat diskotekite po-plaja. Ama te 6te vdignat drygi ,tai che ko mi dreme.
Ot kade gi vidja teja sniki za alea parva, ima li njakakv sait?



Тема още една поправканови [re: Royal Citizen of Sof]  
Автор Mermaid (unique)
Публикувано16.06.03 09:23



Aquapark-a вече го построиха на входа на Златни пясъци на площ 40 000 дка. Онзи ден го откриха официално. Има водни пързалки, басейни и всичко, което се сетите свързано с вода и забавления.
НО! Изсекли са дърветата :(( Всички дървета, които бяха там...

P.S. Малко повече грамотност е необходима на българина. Казва се "във" Варна...

love peace harmoney


Тема More info about Aleq parvaнови [re: Royal Citizen of Sof]  
АвторRoyal Citizen of Sofia (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 20:57



Parvo .. izvinqvam se za nqkolkoto pravopisni gre6ki !!! malko selsko za Royal osoba kato men no... nadqvamse da mi gi oprsotite

Ako nqkoi ot vas znae kak da postvam pics( s html li stava???) i mi kaje kak moga da vi postna ednata pic koqto imam ot aleq parva.. mislq 4e q zbarah v vesnik storitelstvo gradat... no ne sam siguren... abe mnogo e qko...!!! edno gotini malki beli sgradi4ki i nai vanjnoto privetlivi i BEZ OGRADI I TN!!! :))) abe blazq vi na vas varnenci.. nie v Sofiq.. imam ednata vito6ka, blv Bulgaria M.luizaq i tva e o6te zeto aa i "centara" :))))

a nqkoi moje li da mi kaje nqkoi site za aquaparka mnogooo 6te se radvam!!! i ako ima i ceni o6te pove4e!! :) mersi predvaritelno !!! i pls kajete mojebi mail da vi pusna pica ili mi kajete kak da postvam pic pls!!!!!



Тема Re: още една поправканови [re: Mermaid]  
Автор Charlie ()
Публикувано16.06.03 22:38



"P.S. Малко повече грамотност е необходима на българина. Казва се "във" Варна..."
А това какво е бре,мой?: "love peace harmoney"....?!?

Money makes the world go round..


Тема Re: More info about Aleq parvaнови [re: Royal Citizen of Sof]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 22:43



Под полето, където пишеш има едни Bold Italic ... IMG и картинките нататък. Като цъкнеш на IMG се появява едно [imаgе][/imаgе]. Слагаш линка към картинката между двата тага и готово.

Например:
[imаgе]http://www.mysite.com/kartinka.jpg[/imаgе]



Тема Re: More info about Aleq parvaнови [re: bobo]  
Авторvaskes_vn (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 07:37



Aqva parka sa go napravili super jak.V sabota go otvorixa. To si e kato Sofia Lend ,samo che vodno. Pla6ta6 20 lv. i se puska6 kolkoto pati iska6 na vsjako ne6to cial den. Imalo daje parzalka kamikadze v kojato se razvivalo 80 km/ch. Abe super jako e .A i cenata e ni6tojna, osobenno za chujdencite.
Chakame snikite na Aleq Parva



Тема Re: Aleq parva [re: Royal Citizen of Sof]  
Автор Capt.Vimes (непознат)
Публикувано17.06.03 14:51







Тема Re: Aleq parvaнови [re: Capt.Vimes]  
Автор Capt.Vimes (непознат)
Публикувано17.06.03 14:53



Засега намерих това,ако открия още ще го сложа тук.



Тема Superнови [re: Capt.Vimes]  
Авторvaskes_vn (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 17:04



Super jako e, napravi mi vp4etlenie ,che sgradite sa zad patja ,a ne kakto dosega ,pred nego. Taka e i mnogo po -dobre. Samo che javno 6te trjabva baja prast da maxnat za da napravjat mjasto.
Proekta naistina e super jak. Ako nameri6 o6te snimki ,davai.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.