Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:04 26.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: asz mrazia takvaz muzikaнови [re: AMstel]  
АвторCast (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 08:20



Ta kakva muzika mrai6. Chalga, texno, pop ,rap ,cherno. Sorry ,ama kakva xaresva6, za6toto za dryga ne se se6tam



Тема Re: bratнови [re: Cast-a]  
Автор Em Pi ()
Публикувано16.06.03 09:01



В петък минах и оттам, откриваха я.
Ами, абсолютно същата си е като миналата година, имам впредвид като интериор.
музиката си е яка, като поддържат същия стил и ниво от миналата година.

факта, че нищо не са променили и си е същото като миналата година е всъщност добрата новина



Тема Tcнови [re: Em Pi]  
АвторVip (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 12:30



Ne sam saglasen Em Pi ,promenite sa patja na razvitieto. Ima6e o6te mnogo ne6ta koito da se jelajat .



Тема Re: Tcнови [re: Vip]  
Автор Em Pi ()
Публикувано16.06.03 15:03



Имах впредвид, че хубавото е, че се запази клубната атмосфера, а не се опитаха да я унифицират с многото дискотечки по алеята, защото вярвам ще се съгласиш, че няма кой знае каква голяма разлика между Авеню, Ла вида, Екзит и т.н. Единствено снобарията която се лееше на Екстравагавца я прави малко по-различно, но това определено не я прави по-добра, даже напротив ........



Тема Re: Tcнови [re: Em Pi]  
АвторVip (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 17:56



Ami ob6to vzeto si prav. V Exit e full sas deca pod daje 16 ,i seliani koito mi ide da gi zablaskam otvorkovcite. V Extravaganca si prav snobari ,mutri i t.n.
Za Avenq i La Vida imam dorro mnenie. V La Vida pone ima gotini xora ,a ne njakavi xlapetii. Tova se dalji na oxranata kojato mnogo rjadno dopuska njakoi nepalnoleten. Za Avenq sa6to ima gotina atmosfera vapreki che naposledak sa6to se sre6tat selki raboti i xora.
Taka che za atmosferata si 100% prav ,za sega si ,no pak moje da napravjat ne6to po-interiora. Naprimer Video platnata v La Vida sa dobra ideja.



Тема Abe ne e...нови [re: vaskes_vn]  
АвторMitaka (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 07:38



lo6a diskoteka ,obache prez sedmicata e po4ti prazna. Samo v sabota stava 6oy.



Тема Я да те питам?нови [re: Vip]  
Автор Em Pi ()
Публикувано17.06.03 08:50



Първо малко уточнение, не че е важно, ама ми е някакси неприятно като чета нещо адресирано към мен и е в мъжки род ..............
Та въпроса ми е за бившето ТУИ на Златните , било го направили дискотека, ама още не можем да се решим кой да се жертва да не пие и да се замъкнем до там, ходил ли си? И как е?
За Бонкърс само ще кажа - класика в жанра ........



Тема slsuham grutzko i evergreen i latinoнови [re: Cast]  
Автор AMstel ()
Публикувано17.06.03 10:27



sichko drugo mrazia

ako toka ta gepi,gepi go i ti


Тема Re: slsuham grutzko i evergreen i latinoнови [re: AMstel]  
АвторCast Away (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 17:11



Chak pak da mrazi6. Da te pitam. Bg Chlgata e vzeta ot grackite pessni ,a i njakoi gracki sa vzeti ot bg chalga , pak i njakoi bg parcheta sa mnogo po-dobri ot grackite.
No tava si e vapros na vkus.
Javno njama koi nae kolko mesta za da slu6a6 lubimata si muzika.



Тема aaaaaaaaaaa [re: Cast Away]  
Автор AMstel ()
Публикувано17.06.03 18:49



piano barovete i poanoiramata v cherno more.tam puskat evergreen akkto i an edno kapanche an plajagruztko naiam kude,zatva akt iams koi hodia na chalga v la vida[pochti nikoi poznat neobciah chalga]

celuvki na vsichki klubarki



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.