Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 26.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: От там се връщам!нови [re: CharmingW]  
АвторAham (Нерегистриран)
Публикувано13.06.03 13:54



Emmi ti kakvo ochakva6 ,o6te e rano pak i prez sedmicata.
Nai-jakite kuponi stavat juli i avgyst. ,ima vreme ,a La Vida naistina sa ja napravili super jako ,i liatoto 6te e edna ot nai-pose6tavanite. Pak i puskat jaka muzika.



Тема Re:нови [re: Aham]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано13.06.03 15:28



Това, че беше четвъртък вечер не е гаранция, че през останалите дни ще е пълно. Все пак в АВеню и Екзит, например, беше фрашкано, докато в Ла Вида, има няма 20-30 човека.
Иначе дискотеката си е супер!



Тема tam tadam tamнови [re: CharmingW]  
АвторAham (Нерегистриран)
Публикувано13.06.03 15:55



Drygo objasnenie ne vijdam. Osven che e po-novicheka i o6te ne se znai kolkoto Exit i Avenju. Pak na Exit onja den kvi pesni puskaxa (makar i do 1 chasa) napravo 6tjax da padna. takiva ot roda na MAKARENA I VESELIN MARINOV. Malee kvo be6e tyi ne znam. Opraixa se xorata kam 1 chasa ,ama aide da prestanat s tija gluposti che 6te si izgonjat klientite.

P.S. Ne che kato si na gradus ti puka kva e muzikata de :(((



Тема Re: tam tadam tamнови [re: Aham]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано13.06.03 21:43



прав си - мноо тъпа музика зеха да пускат....
в Ла Вида има ли такива гафове?



Тема Re: tam tadam tamнови [re: beastie]  
Авторaham (Нерегистриран)
Публикувано13.06.03 22:48



V La Vida pone gafove s muzikata nema. Drygi se sre6tat ,ama pone muzikata e na nivo.



Тема XAXAXAXAAX!!!!нови [re: CharmingW]  
Автор Citizen Kabbuto (шаман)
Публикувано14.06.03 13:37



Ponqtieto "фото стени" totalno mi razveseli denq i mi pobyrka re4nika!
Kakto i da e ... Tuk se zabavlqvam! (virtualno)


Za sy*alenie vi*dam 4e kluba e dosta sku4no mqsto i otkym posetiteli i kato "ka4estvo" na postingite. Prili4a na razdyrpan pionerski stenvestnik otpredi ra*daneto na demokraciqta... Mnenieto po temata nqma da si kazvam tyi kato po-redovnite tuk (koito me poznavat) prekrasno znaqt kakvo 6te napi6a i tyi kato ne *elaq da se konfrontiram s nikoi tuk 6te si go spestq.

Bye ot men & have fun !

q/*_*\p


Тема NA TEBE XAXAXXAXAXAAAAXнови [re: Citizen Kabbuto]  
Авторbez (Нерегистриран)
Публикувано14.06.03 17:01



Na 6amana,vojd ili tam kakvto e 6te kaja che e sme6en. Vjarno ne e mnogo pose6tavan. No kakvo pravi6 ti tyka kato smjata6 che e tyzeski ili edi kav si . MNOGO MI E CHYDNO. NA chovek ne6to koeto mu e nepriatno go otbjagva.
AZ NE TE POZNAVAM i mnogo mi e interesno kakvo 6te kaje6. Che si dart i ve4e ne si za diskoteki za da xodi6 po-tjax. Che jenati e sparujena marulia kojato ne xaresva diskotekite i zatova ne si dava6 mneneto. SAMO NE SI MISLI CHE VCI4KI TE POZNAVAT ,ZATOVA NJAMA DA LO6O DA SI KAJE6 MNENIETO inache koi znae kakvo moje da si pomisli chovek.



Тема Аджаба...нови [re: Citizen Kabbuto]  
Автор Cтpeйнджъp (Амур я фрасна)
Публикувано14.06.03 19:37



... какво един "Гражданин" :) търси в нашият скучен клуб! :) Ми марш бе, къш-къш... на който не му харесва да не се мярка!

...Вампирите излизат само нощем...


Тема Re: XAXAXAXAAX!!!!нови [re: Citizen Kabbuto]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано14.06.03 21:15



по-добре уточни к`во се опита да кажеш . т`ва че си явно мноо самочуствен и тн бла бла не ти дава право да пускаш глупави коментари като тоя и на всичкото отгоре да даваш оценки .



Тема vchera hodih an taz novata kokaracha li kva e [re: vaskes_vn]  
Автор AMstel ()
Публикувано15.06.03 09:37



da vi kaja muzikata mi haresva.ama obstanovkata e gadna

zashtoto taka mi haresva



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.