Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:37 09.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема imame si nai-gotinia kmet!  
Авторkid (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 22:42



Mislia, che nai-setne popadnahme na svesten kmet! Sled pylnia proval, narechen Hristo Kirchev, tozi e glytka svej vyzduh. Dnes se razhojdah iz grada da se poradvam na hubavoto vreme i mi stana mnogo gotino, che navsiakyde kipi niakava deinost, popraviat pytista, plostadki, gradinki, pametnici, ulichni lampi i t.n. Naistina e priatno da vidish, che niakoi go e grija za rodnia ti grad, che parite ni ili pone chast ot tiah se vlagat za nesto smisleno. Za da ne si pomislite, che sym niakoia vyrla BSParka ste otbeleja, che sym na 27 i nikoga dosega ne sym glasuvala na koito i da e izbori, ne vijdah smisyl Tozi pyt ste glasuvam s udovolstvie, zastoto g-n Yordanov triabva da prodylji da se griji za nashia prekrasen grad.



Тема Re: imame si nai-gotinia kmet!нови [re: kid]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w?)
Публикувано28.02.03 22:59



една тема наистина хубава и достойна ако може така да се нарече за клубът ни, съгласен съм с написаното

Не искам да съм скептик, но дано грижите за нашият град продължат и не спрат много скоро...

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: цъ цъ цънови [re: kid]  
Автор Philip Marlowe (детектив)
Публикувано28.02.03 23:04



какви разходки, какви пет лева?

видя ли кочината до централна поща? Видя ли свинете какво са направили... да ония с 100000000 маси с кичозни мартеници ... кой ги пусна там?, що не ги глобяват? Бездомни кучета нападат старци и майки с деца... в морската се строи та пушек се вдига, сутрин като видя невдигнатия боклук в центъра /става въпрос за 8 часа/ ми иде на сритам и кмет и заместника му, и тоя дето отговаря за чистотата и майка му ...

разхождал се... с бял бастун ли бе?

ТЪМНА НОЩ, ДУХА ВЯТЪР
ЦИГАНИН ОТИВА НА ТЕАТЪР


Тема Re: цъ цъ цънови [re: Philip Marlowe]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w?)
Публикувано28.02.03 23:12



не може пък винаги всичко да е идеално,нали?

Погледни от по-добрата страна, поне се прави нещо - малко или много за града а и не може съгласи се набързо да изчезнат всички тези нелицеприятни гледки и случки от живота в града ни...а може би има начин/и?

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема philipe, mai niakoi ti e izial deserta, ta se syrdнови [re: Philip Marlowe]  
Авторkid (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 23:22



Za "kochinata" do postata samo ste otbeleja, che se radvam za horata koito mogat da prepecheliat, makar i za niakolko dni! Osven tova haresvam praznicite! Otnosno bokluka, nashia go sybirat vsiaka sutrim, no tochno v tvoia kvartal iavno ne vi vyrvi ;) I systo taka niamam nisto protiv da smeniat mramornite plochki na centyra, kydeto ne edin ili dvama sa si chupili po niakoi krainik zimata! Kuchetata gi obicham mnogo i nikoga niakoe ot tiah ne me e napadalo. Po-opasni sa "kuchetata" mejdu nas, stoto te sa mnogo po- ozvereni i zli! Na teb mai niakoi ti e kriv, no za tova sys sigurnost ne sa vinovni kmetyt ili bezdomnite kucheta! Aman ot zloba i chernogledstvo! Aman ot seliandurstina i debelastina! Na takiva kato tebe i Gospod niama da im ugodi, kamo li kmet !



Тема успокойтенови [re: kid]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w?)
Публикувано28.02.03 23:30



духовете или по-точно дай го малко по-спокойно, поеми си малко студен и свеж въздух от балкона...сигурно ще подейства

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема spoko pri spokovciteнови [re: __SpOO__]  
Авторkid (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 23:47



Tova pyk mi e liubimia laf "spoko" . Bylgarite i da tynat v mizeria sa spoko i kogato im se sluchi nesto hubavo pak sa spoko. Abe mnogo cool nacia se izvydihme i zatova sme na tova diridje! Emociite sme gi pozabravili, narodyt e v dylboka driamka ili po-skoro letargia. Mai si zaslujavame sydbata...



Тема Анови [re: kid]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w?)
Публикувано28.02.03 23:57



има ли някой според теб който да не си я заслужава...съдбата?

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: imame si nai-gotinia kmet!нови [re: kid]  
Автор drop_of_water (жива)
Публикувано02.03.03 13:24



И аз се кефя на кмета ни. Направи града толкова празничен, дори и през зимата.Помните ли колко зловещо беше около Мостчето на желанията нощем? З сега е ...все натам те тегли:)))
Помните ли гадната сергиджийница на пазара, а тази до часовника?
А я си припомнете какво се случи на Варна при прежното кметуване?
Спомням си, спомням си, спомням си, спомням си....А да, направиха няколко McDonalds-а и толкова...забиха яко !!!
Давай, кмете, с теб сме!



Тема Re: imame si nai-gotinia kmet!нови [re: kid]  
Автор omna (учуден)
Публикувано02.03.03 19:36



Нека "най-готиния кмет" да се качи някоя сутрин между 6,45 и 7,15ч. в автобус 209 от Владиславово и ще му стане ясно кой не си е на мястото! Най-вероятно заместника по транспорта. А като ще се увеличават цените на билетите ще сменят ли частните морги, наречени автобуси, по гореспоменатата линия. Направо завиждам на пътуващите в Мерцедесите по 20, 22, и 14.
Имам и други неща за казване, ама стига толкова засега.

не сме хора за един ден



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.