Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 04.07.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Tarsia si gadje!!!нови  
Авторbaby (Нерегистриран)
Публикувано28.11.02 06:17



Hi na vsi4ki ot Varna!Tarsia si priatel,az sam na 22 godini,hubavi4ka,inteligentna vis6istka,teja 50 kg.,no ne sam blondinka!Iskam seriozna vrazka, a ne sresta za 1 ve4er!Ako ima mom4e, koeto e ot Varna i jelae sastoto, neka mi prati snimka i pismo na e-mail bizar1977@mail.bg





Тема izviniavai miloнови [re: baby]  
Автор don_Pablo (kavaler)
Публикувано28.11.02 12:34



ama az pzonavam mnogo hubavichki jeni i te vsichki iamt visoko samochuvstvie i si imat milioni obojateli IN REAL

hubavite neshta stavat sluchaino


Тема Re: Tarsia si gadje!!!нови [re: baby]  
Автор futbi (играч)
Публикувано29.11.02 03:56



Ebati sluchaja . Ako ne si namerish...az imam pistolet...moga da ti go usluzha za da se zastreljash !

Underneath your clothes ...is my territory !!!


Тема И азнови [re: baby]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w?)
Публикувано01.12.02 08:58



си търся гадже

На 26 съм, скоро ще ставам на 27, хубавичък и интелигентен съм, само дето съм малко в казармата в момента

За инфо погледни профила на ника, ляля

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: И азнови [re: __SpOO__]  
Автор_stranger_ (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 02:46



SpO0ny :") dear ako viarvah che tuka shte te nameria... btw :) na damata koiato si tarsi verno e sladak :) poznavam go ot godini, dobro i umno momchee :) ne zloupotrebiava s jenite :PPP



Тема che koi en zloupotrebiava-hahahahahhнови [re: _stranger_]  
Автор don_Pablo (GODFATHER)
Публикувано02.12.02 23:28





obicham va sichkite klubarki


Тема Re: Tarsia si gadje!!!нови [re: baby]  
АвторDEFLEPPARD (Нерегистриран)
Публикувано17.12.02 02:59



zabravi da go nameri6 vyv virtualniq svqt... pyk bil toi i na ww.dir.bg :)



Тема Re: Tarsia si gadje!!!нови [re: DEFLEPPARD]  
Автор futbi (играч)
Публикувано17.12.02 03:33



E Defko...ti imash opit tai kato samo tuk si namiral 2-3 devoiki. Posavetvai momicheto kade da si nameri gadje zashtoto ne e hubavo da se luta taka. A kato te znam kakav partizanin si...ti dori shte i pomognesh lichno !!!

Underneath your clothes ...is my territory !!!


Тема Re: Tarsia si gadje!!!нови [re: baby]  
Автор Zerina (ancient)
Публикувано17.12.02 17:36



:)))) abe zai4e ia idi na www.bgdate.com-tam niama murdane,daje moje i da gi vidi6 sladur4etata:)))USPEH!!!!



Тема Re: Tarsia si gadje!!!нови [re: baby]  
Автор radiodj (2BIG4U)
Публикувано17.12.02 20:02



abe shto taka ot4ajvate momi4eto, sha vzeme da popadne na njakoj psihopat tam iz specializiranite sajtove po dobre nie tuka drujno da i namerim.... pyk i znae li chovek sha vzeme da izlezne njakoja krasavuica sha sa izbiem tuka koj po-napred da izleze s neja,... za celta ne se pravi taka mome- не се иска снимка а който има зор той праща снимка, ша сложиш някоуй линк към своя снимка и ако си струва шти намерим нещу ама гледай да не атачвааш от някой сайт на манекенки 4е познажам отдале4 (да не се представиш за някое мое бивше гадже, че...)

ако не си съгласен поледни




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.