Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:53 19.05.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Neskaнови  
Автор don_Pablo (kavaler)
Публикувано19.11.02 12:42



imam RD i dovechera shte ima mnogo shorane.Ako niakoi me vidi po ulicite da bude taka dobrichuk da spre i da me pozdravi.Xixixixixixi en sum nahalen nali,mnogo sum si skromen dajeShi pija i z avas deca moi da vi budat oprosteni grehovete

pravi kvoto iskash puk da stava kvoto ste


Тема Re: Neskaнови [re: don_Pablo]  
Автор malina (кисела)
Публикувано19.11.02 17:48



Ами да си жив и здрав



Тема Re: Neska....utre....нови [re: don_Pablo]  
Автор futbi (играч)
Публикувано19.11.02 19:49



vse tai gotin da si ostanesh :)

Барай меча


Тема Re: Neskaнови [re: don_Pablo]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано19.11.02 22:22



Ха честито, Доне.. колко навъртя? И хубаво правиш че не даваш час и място на събитието, че тамън си бях приготвил голямата вилица и дълбоката чаша (специален комплект за подобни случаи)

Та поздрави, жив, здрав и успехи ..

-----------



Тема Re: Neskaнови [re: don_Pablo]  
Автор Cepreu (Клоун)
Публикувано20.11.02 18:53



Хе, малко на патерици, но както е казал поета - по-добре късно, отколкото твърде късно...
Та, да ти е честит деня рожден!
Живи, эдрави, румени, эасмени и т.н.. Абе, с две думи - всичко най-евентуално!

---
And it's your face I'm looking for on every street...


Тема ti kdue sa izgubi bria,koga shi doideshнови [re: futbi]  
Автор don_Pablo (kavaler)
Публикувано20.11.02 23:48



putkite se ma pitat-avbe kudei futbu??Kat ti videli snimakta i s epodmokriali mi kazaha

pravi kvoto iskash puk da stava kvoto ste


Тема mersi mnooнови [re: don_Pablo]  
Автор don_Pablo (kavaler)
Публикувано20.11.02 23:51



za pojelanijata.IObahti na horizont iamshe malko hora puk tututeka beshe zatvorena i naiamshe na koia diskoteka da otidem,ma pone zdravo se omotahme v ksuhti i celija kvartal razbra che imam rojden denMi tui dwe da sa spali otpredniaj den-aaaaaaaaaa,niama se suobraziavam ia

pravi kvoto iskash puk da stava kvoto ste


Тема Re: mersi mnooнови [re: don_Pablo]  
Автор Em Pi (непознат )
Публикувано21.11.02 10:10



Странно, тези дето ходят на Хоризонт са от контингента и на Екстраваганца.Ти как така си се оказал на Туту?Изкарал си късмет,че е била затворена - смрад.
Бившия Епсилон не много зле, ако сте голяма компания - става.
Ще доживеем ли да отворят новата Екстраваганца?



Тема Re: ti kdue sa izgubi bria,koga shi doideshнови [re: don_Pablo]  
Автор futbi (играч)
Публикувано21.11.02 10:54



znam che se podmokrjat be...ama naish kvo moe da im pomogne da ne se....mi da izkarat taja carevica det izpolzvat za vibrator ot gashtite i sha se opravi be !

Барай меча


Тема razni hora razni ideali.нови [re: Em Pi]  
Автор don_Pablo (kavaler)
Публикувано22.11.02 11:48



Snoshti daje polovin chas sediahme pred tututeka i sa chudehme kude da hodim.Nii viangis me mnoo hora.Edin na edno drug na drugoi maisto,ave naish vka karanica beshe,shtoto an tututeka naiamshe anoprao pcohti nikoi.Ama ankarai v rtututerka vliazahme,ne im sa hodeshe na horizontA az hodia an tututeka shtoto minalata godina beshe iako.Na ekstravaganza poveche niama otida shtoto se otvratih naskoro ot SELIANKI tupi.Tam naiamshe prostaci i tam se navudiha prosti patki vecheZa mene druga diskoteka ne sustestvuva samo teia sa.Apuk kak sa nshorah en e istina,sega sum an rabota a sum spal samo 4chasaA eksatravaganza 2 shi ai otvariat pochti sigurno chask sled nova godina.Neznam triabav da razpitam.Shte bude kudeto beshe koko-bongo navremeto.Dano tamne hodiat selianki

pravi kvoto iskash puk da stava kvoto ste

Редактирано от don_Pablo на 22.11.02 11:50.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.