Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 23.05.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Дискотека EXTASY  
Автор MaMbi4ka (кукумицинка)
Публикувано20.10.02 16:22



Пределно ми е ясно, че всеки човек има различни предпочитания, в това число и за дискотеките, които посещава. Навярно това, което ще напиша няма да се хареса на някого, но все пак би ми било интересно какво ще кажете по въпроса. Става въпрос за небезизвестната дискотека EXTASY и обслужването в нея. Посетих я снощи с група приятели и останах меко казано потресена от някои неща. Първото, което ме шашна беше, че на входа спряха единия от компанията ми заради облеклото му. Човека беше облечен в черни широки дънки, маратонки и по анорак. Според охраната бил облечен спортно!Съгласна съм, че на такова място не е приятно да видиш някой облечен като прошляк, но в неговото облекло нямаше нищо неприлично. Мисля си също, че не е нужно да ходиш облечен с панталон и риза по такива места, не смятате ли? Но според бодигарда, който го върна да се преоблече, имало вътрешен правилник...Защо ли тук ми намирисва на чиста снобария??? Чувала съм, че същата тактика се прилагала и в EXTRAVAGANZZA, в която не съм ходила, но да не забравяме че тя е мутренска дискотека и там тези неща са разбираеми...Но за такава забита (използвам най-мекия епитет, който ми идва наум) дискотечка като EXTASY, където 90% от посетителите учат в отсрещното средно училище и нямат 18 години, да се връща на входа човек на близо 30 години, само защото е облечен спортно (при това той не беше с анцуг), а не е облечен като 17 годишно костюмирано пешлеменце с ново GSM-че купено от мама и тати, си е смешно, просташко и селско!!! Другото, което ме накара да се смея и да псувам едновременно, беше едната от сервитьорките, която трябваше да ни обслужва. Първо тя 5 пъти ни забрани да си вземаме столове от съседната маса, защото според нея те били предвидени така че на 1 седнал да има по 1 стоящ! Другото беше, че направихме огромната грешка да си поръчаме бутилка водка от бармана направо, а не от нея. При което, забележете, сервитьорката се ОБИДИ и ОТКАЗА ДА НИ ОБСЛУЖВА!!! Ха-ха-хааа...И всеки път когато някой от компанията ми се обърнеше към нея да направи поръчка, тя демонстративно и с намръщена физиономия му показваше с пръст бара! Сякаш ние бяхме някакви мръсни кученца, изпикали се на килима, чиято собственичката им сочеше с пръст да стоят наказани в ъгъла! Ами според мен това е пълна простотия! В края на краищата ние сме клиенти и имаме право да правим това, което искаме, разбира се в границите на културното. Вярно може да има някакви вътрешни правила на диското, но те не са написани никъде. Освен това на нея й плащаме да ни поема поръчките, а не да се обижда...но както и да е. С такива впечатления останах от тази дискотека...кажете вие права ли съм да недоволствам или не?

I wish I was...bulletproof!


Тема siaнови [re: MaMbi4ka]  
Автор don_Pablo (GODFATHER)
Публикувано20.10.02 16:41



Taia diskoteka,zaednos Exit sa dupkite na Varna.Zashto ne hodish na Extravaganza ili Horizont?-nikoi niama da te iziade.Moga da ti akja,che en sum imal nikvi problemi s obslujvaneto vExtravaganza,a na Horizont ne sum zabeliazal da ima servitiorki.Hodia tam poneje niama SELIANI.I pljus tova tam hodiat i klasnite putani.Moait suvet e hodete tam-za vseki po nehsto ima det se vika.Inache vhoda na ganza e 2-4 leva,a na horizont ot 3-5.No da vi kaja,horizont po-iako shtoto extravaganza e full max otsiakude i veche zeha selskite patki da hodiat.to ne che i an horizont en e full max ma pone ne e kato na extravaganza nai-chesto.

Edna jena trriabva da ia glezish,ugajdash,no nikoga da ne i VIARVASH


Тема В таЯ бърлОгъ еДва лИ некОгъ шъ влязъ...нови [re: MaMbi4ka]  
Автор Evil Brother (man-in-black)
Публикувано20.10.02 19:08



... а тОва,че охранатъ им е селска мИ е пределНо ясНо... ... дали ще е Ексит или Екстази... в такиВъ дискОтеки охранатъ е от ВладислаВоВо .. а тОва,че непускали неВажи за всички... кактО викаше еДин мОй аВеръ акО охранъта се праВи на мНого важНа на другия ден да Си търси нОва работъ ... кОлкото до ЕкстраВаганца аз там съм влизал и с анцузи ей така за купоНъ да стаВа



Тема Re: siaнови [re: don_Pablo]  
Автор Zerina (ancient)
Публикувано20.10.02 21:24



AMI DA MNOGO SI PRAV,KAK NIAMA DA E SELSKO S EXTASY KATO TAM POVE4ETO NE ZNAIAT KUDE SE NAMIRAT,SELENIATA E MASOVA
NA HORIZONT E SUPER IAKO,MA EXTRAVAGANZA STANA MALKO RABOTATA "SELSKA 4EST",NO SEGA KATO OTVORIAT EXTRAVAGNZA 2 NIAM DA E TAKA
I ZATOVA IZOB6TO NE MOGA DA RAZBERA KAK NIAKOI SE VUZMU6TAVAT,KAK SA GI OBSLUJILI ILI KAK SA SI PREKARALI?!!!!!



Тема Re: siaнови [re: Zerina]  
АвторPanterata (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 14:26



Moje li nqkoi da izqsni po tochno tazi "selqniq"? Po kakvo se poznavat selqnite v edna diskoteka?



Тема Re: siaнови [re: Panterata]  
Автор KillingTime (V.I.P)
Публикувано21.10.02 14:34



Mirishat, vazmushtavat se kogato ne im puskat chalga, imat mnogo zlato po racete i drugi mesta po tialoto, hodiat s domashnite si faneli (s koito spiat) v diskotekata, sabirat vpechatlenia za da razkazvat posle na baba si i diado si kolko valshebna ve4er sa izkarali, vinagi e na akala im da otkradnat pepelnik ili chasha, chopliat semki, kogato se napiat zapochvat da razbirat kolko sa gotini i kolko se uvajavat, imat ubuvki s dupki, chorapite im sa s dupki i mirishat prez ubuvkite, vsichki hubavi jeni za tiah sa kurvi, a simpatichnite i normalni mom4eta za tiah sa glupaci!
Imam oshte neshta da izbroia no za malko velznah v kluba !

Реалността е илюзия, предизвикана от липсата на алкохол....


Тема Re: Що е то селяния и има ли почва у нас?нови [re: Panterata]  
Автор MaMbi4ka (кукумицинка)
Публикувано21.10.02 15:33



Да си кажа аз какво е селяния според мене...някои сигурно ще скокнат, ама това си е техен проблем...Та значи селяния за мене са мъже или момчета, които ми се кипрят насреща с най-новите дрешки, с лачените буйки и панталончета с ръб, дето постоянно държат в ръка GSM-че последен модел и парадират с него, със златните ланци и с физиономия ала "виж ма кой съм аз и къф съм пич". Само дето 90% от тези екземпляри са си взели тези нещица с паричките на тати дето бачка по корабите. Цялата работа е избиване на комплекси и показване. А за жените и момичетата горе-долу дефиницията е същата, само че при тях спонсорите освен мама и тати са и гореспоменатите мъже. Освен това като видят някого изглеждащ по-семпло от тях те го стрелват с поглед който казва "я па тоа къф е грозееен, пък аз ква съм готинааа". А ако случайно се объркаш да пообщуваш с такива същества откриваш че нямат нищо на втория етаж....защо ли?
Не ме разбирайте погрешно! И аз харесвам да съм наконтена и с готини дрешки и да имам като гореспоменатия мъж (само че с акъл в тиквата), обаче предпочитам като парадирам с тях да съм си ги изкарала сама с бачкане, а не на гърба на родителите си или на някой дето ми ги дава срещу секс. Тва е!

I wish I was...bulletproof!


Тема Re: siaнови [re: KillingTime]  
Автор Zerina (ancient)
Публикувано21.10.02 18:04



BRAVOS BRAVOS-DOBRE E OBIASNENO ,NO IMA I O6TE MNOGO TO PROSTO NIAMA KAK DA SE IZKOMENTIRA-KOLKOTO I DA SE OPITVA6 NE MOGAT DA TE RAZBERAT?
SAMO VIJ KAKUV VUPROS E ZADADEN?!!!KAKVO DA GOVORIM POVE4E



When the darkness begin..................!



Тема Re: Що е то селяния и има ли почва у нас?нови [re: MaMbi4ka]  
Автор Zerina (ancient)
Публикувано21.10.02 18:09



NO COMMENT!



Тема Re: siaнови [re: Zerina]  
АвторPanterata (Нерегистриран)
Публикувано21.10.02 19:31



Tui pyk kakvo znachi? Za selqnin li me obvinqvash? Tyi da e. Predpochitam da sym prost selqnin i da si go znam, otkolkoto prost, zabluden i nadut gradchanin.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.