Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:09 29.05.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мдаа..нови [re: Zmeu]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано13.10.02 22:54



Не, не само това е достатъчно.
Мисля, че ако Човек умее да се радва и на малките неща в Живота, то той ще съумее да бъде Щастлив, въпреки проблемите, които го съпътстват.
А твоите увлечения по икономиката и фотографията ще са дотолкова важни за теб, колкото от себе си влагаш в тях...

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: Вглеждали ли сте се в... NLOнови [re: MuTKo1]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано13.10.02 23:17



Този отзив по темата ми е израз на абсолютно неадекватно възприемане на написаното, освен ако не е, както подозирам опит за Оригиналничене и открояване над останалите в Клуба. Само дето не си познал
Интересно - къде видя страстни овчари, самотни самки и пр. Другите как ли не са ги забелязали

Но то си е ясно - кой за каквото си мисли...а и се знае, че гладната кокошка просо сънува, та и Господин Митко - самки бълнува
Хахахахахах
После и др.глупости, лесбийства и пр.
Абе ти да не си от онези, дето обичат да гледат, щото друго не могат?
Ако случайно изпаднеш в делириума на споменатият от теб нарко-самоубиец и тази планета ти се стори тясна, то пътят към твоята планета вероятно е свободен.
Абе ще ми се скъса сърцето, че ще се наложи да те изпратим със сълзи на очи
И за мен грижа не бери.
Имам си назначен отделен градинар за всяко листенце и всеки Бодил, направо се избиват за вакантните места и без да пускам обяви
Темата показва определено душевно състояние, другите добре са го разбрали...
Показва и други неща, но за тях се изискват Сетива от по-висш характер и от друг тип ниво на развитие, които явно са ти непонятни и много далеч..
Абе и аз - как забравих, че си от друга планета

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: Вглеждали ли сте се в... NLOнови [re: White rose in the he]  
Автор Poзoвaтa Пaнтepa (цветен)
Публикувано13.10.02 23:47



Brei, che otgovor. Biva si te v igrata s dumite

A pyk za kaminata, i az bih se kefil, ne tolkova za snega i pro4ie, no che imam sredstva hem da imam kamina, che i gorivo za neq. Samo edno neshto lipsva v opisanata kartinka, i tova e edna kotka da spi pred plamyka.



Тема leti leti bodil4enceнови [re: White rose in the he]  
Автор MuTKo1 (непознат )
Публикувано14.10.02 00:20



zdrawo kako Rozo,

blagodarsko za ubawata kritika, nikoj otdawna ne me beshe opljuwal taka strastno, no koj za kwoto si misli kakto bi kazala. jawno dosta teshko e dushefnoto sastojanie, mi odi malko sred prirodata be jena, eeee imash si gradinari, pa zemi si i padari, pa odi gi porasodi malko da ta poraspusnat. jaze imame 4ustfo shto twojte gradinare si ne wyrshat kwalitetno rabotata shom kaka Roza i e tolkowa teshko na dushata ... ( za drygy nema pitam)

pa koj kfo si e mislil i za kwo me4tae si e negow bizness
shom ti mislish 4e me walnuwat podobni raz4lenenia na slobodnata misal, MOLJA TWOA WOLJA GOSPODINE - rekal kjumurdjiata i prodaljil po pytja si (ha seti se ot koi razkaz e citata, 4e nij IZWRATENITE sme mnoooo nadzade so materialot) drug e waprosat , dokolko trjabwa da e egoist 4owek 4e da polu4awa samo towa koeto iska da polu4awa

adi ne sa sardi i badi dobro dete

derzaj w synishtata i me4tite

blagoslowenni sa tea koito mogat da me4tajat a nemat wsekidnewnite griji na prostia 4owe4ec kato moja milost i drugarite Do4o Bulgur0FF, ALFonz Pyrwi i drugi moderatori

Uspeh



Тема П.С.нови [re: MuTKo1]  
Автор Дoчo Бyлrypoв (човек от народа)
Публикувано14.10.02 01:51



мене не ме намесвай ;)
и недей нарушавай добрия тон в клуба,че ща измодерираме



Тема Re: П.С.нови [re: Дoчo Бyлrypoв]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано14.10.02 02:16



да бе.. какви са тея глупости.. че и много надлъго и нашироко пише

-----------



Тема Re: Мдаа..нови [re: White rose in the he]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано14.10.02 02:25



Извинявай Розичке, ама както би се изразил Стоичков - анцу, цвайнцу, дрън! Виж какви неща си ми писала.......

От краткия си но все пак мой опит мога да ти кажа че човек колкото и да се напъва не може да бъде щастлив (камо ли с главно Щ) само ако се радва на малките неща в живота... те за това са малки, защото не те правят толкова щастлив.

Моите увлечения.. влагам доста време, но не и друго.. няма как неща като тези да те изпълнят. Така ми се струва поне...

-----------



Тема Re: Вглеждали ли сте се в... NLOнови [re: Poзoвaтa Пaнтepa]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано14.10.02 06:55



Нека да има и котка:)


Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: Мдаа..нови [re: Zmeu]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано14.10.02 07:09



М, да.
Змейчето е младо и както само каза, кратък е земният му опит:)
Виж сега. Големите неща в живота се случват рядко и ако чакаш те да те направят Щастлив.... да не си останеш с чакането, миличък
Ама моля ти се, само не ми давай Стоичков за пример
Щастието си е вътрешно състояние на Духа.
Човек може да има всичко и да е нещастен и вечно неудовлетворен.
Но ако е решил да бъде щастлив, то и по-дребни неща могат да го изпълнят с радост.
С времето ще разбереш:)
Успех


Винаги вярвай и винаги имай мечти:)


Тема Re: leti leti bodil4enceнови [re: MuTKo1]  
Автор White rose in the heart (жизнерадостна:))
Публикувано14.10.02 07:33




Ха, виж сега, пак грешка

Душевното ми състояние си е великолепно. И точно защото, както споменаваш за всекидневните грижи на хората - не съм забравила да мечтая, въпреки ежедневните проблеми, а това си е Дар Божи:)
После, не че имам нещо потив теб, но общуването извън рамките на коректният тон на разговор, меко казано не ми е приятен.
И не бъркай захапването с оплюване, и не страстно, а с удоволствие
При мен всички си вършат работата, не допускам отклонения, да знаеш
Човек може би трябва да е и съвсем мъничко егоист, колкото да не изгуби чувството си за самосъхранение.
О, да не мислиш, че се сърдя?
Не, словесните престрелки ми са само за забавление, аз винаги съм в добро настроение
И съм Си добро дете ако и другите се отнасят така към мен, иначе....... показвам нокти...
Благодаря за пожеланията за успех.

Винаги вярвай и винаги имай мечти:)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.