Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 11.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема shto be men en ma ebeshe navremetoнови [re: futbi]  
Автор don_Pablo (mafiozo)
Публикувано13.10.02 03:46



goliama rabota,ti po kvi si padash po grozni li?Te huabviet pari iskat

opitai moito bialo sladko


Тема Re: shto be men en ma ebeshe navremetoнови [re: don_Pablo]  
Автор futbi (играч)
Публикувано13.10.02 04:12



mi to ne e za parite be. Men za pari ne mi dreme..Ama za kvo da sam s njakoja deto samo v racete me gleda i po djobovete mi tarsi ? Zakakvo mi e takava ?

С простака бъди простак , с лорда....лорд!!!


Тема zashtoto druga niaamнови [re: futbi]  
Автор don_Pablo (mafiozo)
Публикувано13.10.02 04:13



siaka huabva jena gleda parite-koito ti akje che ne viarno,ima neshto gnilo

opitai moito bialo sladko


Тема Re: ne e taka...нови [re: don_Pablo]  
Автор futbi (играч)
Публикувано13.10.02 04:15



V B-ghetto moje da e tai...tuka ne e

С простака бъди простак , с лорда....лорд!!!


Тема az ti kazvam za Varnaнови [re: futbi]  
Автор don_Pablo (mafiozo)
Публикувано13.10.02 04:16





opitai moito bialo sladko


Тема Re: az ti kazvam za Varnaнови [re: don_Pablo]  
Автор futbi (играч)
Публикувано13.10.02 04:17



Varna moje...ne sam zapoznat s rodnia grad az

С простака бъди простак , с лорда....лорд!!!


Тема mnogo skoro shet razberesh che sum pravнови [re: futbi]  
Автор don_Pablo (mafiozo)
Публикувано13.10.02 04:19



samo ela i shet te ubedia

opitai moito bialo sladko


Тема Re: малко размишления за града нинови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор MaMbi4ka (кукумицинка)
Публикувано18.10.02 15:18



Мишо, изчетох ти поста и съм напълно съгласна с тебе по всички въпроси с изключение на един - 3-ти. Не мога да разбера защо според теб трябва пък да се пускат външни хора на защита на дипломна работа? То това не е купон, ресторант или празнично събиране, че да влиза който си иска, пък бил той и спонсор на университета. Освен това ми стана чудно по какъв случай си решил, че точно този цветущ епитет (цитирам "ебания вуз") е нужно да употребиш по адрес на Варненския свободен университет? Извинявай за критиката, но започвам да се възмущавам от тези непрестанни хуления по адрес на ВУЗ-а. В края на краищата това е университет и в него преподават и работят много кадърни, интелигентни и заслужаващи уважение хора. Лошото е, че хората си мислят, че щом студентите на един университет са прости (макар че не всички са такива), то целия университет е за изхвърляне, а това е погрешно. Освен това ми става и много смешно, когато самите студенти на ВСУ плюят против него....бих им казала - като не ви харесва не следвайте там! Защото на края всички опират до него...като не успеят да влязат другаде....но това, че си мислят, че като са си платили значи са изкласили...хехехе не ме карайте да се смея! Та извини ме отново, че те критикувам, но все пак като пускаш такива определения по адрес на някого или нещо, първо мисли.
P.S.: И за твое сведение само да кажа, че нито следвам, нито работя във ВСУ, така че НЕ това е причината за моя пост.

I wish I was...bulletproof!


Тема Re: малко размишления за града нинови [re: MaMbi4ka]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано18.10.02 17:23



мног точно съм казал че вуза е "ебан"
Защитата не е купон ами "публична форма на държавен изпит, с цел проверка на настоящите знания по зададен проблем на кандидат-бакалавър". Цитата е на член от комисията. Според закона за висшето образование, защитите трябва да са обществени.
Е я ми кажи сега кой бърка - аз или ти. Защото една сериозна институция би трябвало да парадира с тези защити а не по типично варненски обичай да ги замазва и потулва.
И последно - преподавателите са точи и уважавани хора, но просто ТЕ са обърнали университета на бардак, просто защото смятат командировките си до варна за карта за санаториум. (справка, иди до снек бар тони в деня преди някой изпит и виж там разни данаиловци, илиевци кво праат)

карам черно биеемвие и въоше ни мие ибе


Тема Re: малко размишления за града нинови [re: Mишo Шaмapa]  
Авторnia (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 18:21



ne sam se prebirala ot 3 godini i ochakvam s golqmo netarpenie patuvaneto mi prez dekemvri kam varna i si misleh che sled tolkova vreme vse nesto se e promenilo kam dobro a i ot prikazki na poznati i blizki za promenite pred cherno more i fk mnogo novi zavedeniq i drugi promeni v grada, ochakvah che ste bada priqtno iznenadana ot po-krasiv grad no mai sam si sazdala dosta iluzii i nestata ne se promenqt tolkova barzo tova lqto napravo si umirah ot kef ot prikazki i na poznati nemzi prekarali pochivkata si v bg ili neuspeli takiva poradi lipsa na svobodni nesta i publikazii v presata za dobroto lqto vav varna i po zqloto chernomorie za strahotnite hoteli i za nai-dobriq sezon ot 10 godini nasam i si misleh che naistina nestata sa se orientirali v pravilnata posoka veche no uvi hubavite nesta naistina ne stavat ot edno lqto za drugo




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.