Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 26.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ДО МОДЕРАТОРА!!!нови  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано31.07.02 19:38



Започвам вече да се чудя дали въобще има модератор в този клуб? Или и той като останалите се шляе по цял ден на плаж или бачка, или е забравил за задълженията си към клуба?

Темата е с цел подсещане за това че ти, модераторе, имаш много работа за вършене. Смятам е крайно време да запретнеш ръкави и да си я свършиш!



Тема Re: ДО МОДЕРАТОРА!!!нови [re: CharmingW]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w)
Публикувано31.07.02 22:32



Какъв е проблема не разбрах?

Работа имам да върша,добре - от какво си недоволна?

Оплкаваш се,ок,но кажи в какво се състои проблема?

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Абе вчеранови [re: __SpOO__]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано01.08.02 15:12



през ноща мярнах 2-3 нови теми, днес ставам да ги чета - няма ги. Ай сиктир! Вие ли сте ги трили? Или на мен ми се е сторило само. Щото то нова тема в Клуб Варна си е чудо невиждано

~

...не хранете змея!

Тема Re:нови [re: __SpOO__]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано01.08.02 15:55



Не искам да назовавам никове или определени мнения, за да не стана мишена на обиди и т.н., както не един път се случи с други хора из темите.
Ако четеш внимателно всички теми и мнения ще ти стане ясно за какво става въпрос.
Ако не можеш да се справиш със задачата на модератор, защо въобще стана такъв?

just asking...



Тема Re:нови [re: CharmingW]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано01.08.02 18:06



Не го шашкай човека, ами му пиши една бележка.. да му се скараш защо е оставил futbi и sdfs да се разгащят толкова, та постонно се карат.

Опа...

~

...не хранете змея!

Тема Re: ДО МОДЕРАТОРА!!!нови [re: CharmingW]  
Автор DamageGirl (®)
Публикувано01.08.02 18:26



Ей, не му се карайте на човека, може пък да има някакви временни затруднения и да не може да влиза в интернет. Пък и в крайна сметка личния му живот е над интернетските истории. Може в момента да не му е до тези неща, нали?!

Kogato na hubav chovek mu e kofti tova e blus,a kogato na kofti chovek mu e hubavo tova e chalga


Тема Re: ДО МОДЕРАТОРА!!!нови [re: DamageGirl]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано01.08.02 18:41



Аз се оплаквам че той трие, CharmingW че не трие.. Трудно ни се угажда на нас

~

...не хранете змея!

Тема Re:Ne e verno...нови [re: Zmeu]  
Автор futbi (играч)
Публикувано01.08.02 21:03



Nie s nego si imame obshto neshto...JENA MU. Sega veche sme dobri prijateli...pitai go !

The truth is out there !


Тема Re: Абе вчеранови [re: Zmeu]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w)
Публикувано01.08.02 22:19



Да, аз ги изтрих защото бяха според мен припокриващи се почти изцяло с предни такива и бяха пуснати от един и същи човек под различен псевдоним, което ме наведи на мисълта че това не е нищо повече от ненужен флууд.

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re:нови [re: CharmingW]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w)
Публикувано01.08.02 22:21



Не искам аз да те обиждам, но ми се струва че ти единствена от мнозинството тук имаш оплаквания към мен.

Не и че ги отминавам или не им обръщам внимание на оплакванията ти...но трябва според теб да трия всяко едно мнение което на теб не ти допадне?

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.