Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:14 17.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема КАТУН В МОРСКАТА ГРАДИНА  
АвторПOTPECEH (Нерегистриран)
Публикувано08.08.02 01:06



Най-големият катун в България е построен в най-представителната част на Морската градина във Варна и се нарича Бирен фест. Отидох да го видя и бях шокиран от видяното. Такова нещо трудно може да си представи човешкото въображение. Дебелогъза певица извиваше морна снага под звуци и децибели на несконачаеми ориенталско-цигански маанета, а по масите и под масите, на тревата и навсякъде – нагъчкани едно до друго човешки същества се наливаха (и поливаха) с бира до припадък. Цигания до шия и сборище, превърнато в единна пихтиеста маса от туптяща и смърдяща човешка плът. Главата ми започна да пулсира, взе да ми се гади, та трябваше спешно да се изнасям извън обсега на това чудо на чудесата.
Днес, обаче, е демокрация и щом има интерес, нека да има и катун, нека да има и цигания и циганоманящина (и без това в нашия град все по-малко взе да има друго), но имам едно единствено възражение: мястото. Нали трудно може да се намери по-подходящо място на всичко това от циганската махала. А нали е и казано: всяка жаба да си знае гьола и всеки гьол – своите жаби!!!



Тема Re: КАТУН В МОРСКАТА ГРАДИНАнови [re: ПOTPECEH]  
Автор KillingTime (V.I.P)
Публикувано08.08.02 12:45



Govorish taka , vse edno ne si slizal po plajnata ivica????? Spored teb tam ne e "KATUN" taka li? Spored men tam e po goliama cigania ot gore! Dolu vijdam niakakvo ciganki da peiat tursko-ciganski pesni i dashterite im da hvarliat guibeci mejdu masite na klientite na zavedeniata...... BRRRRR
Ujas!
Dolu ne peiat BTR, Vasil Naidenov, Signal, Mastilo, Horizont, V. Balkanska.... i tn.

Ima hora koito razlichnoto i novoto(da ne kaja i interesnoto i hubavoto) naistina gi plashi ! Jalko! Jalko e da polu4ish besmisleno(porodeno mojebi ot dalboko zalojeni komplexi ili problemi v detstvoto) draznenie ot niakakav si Biren Fest !



Тема Re: КАТУН В МОРСКАТА ГРАДИНАнови [re: KillingTime]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано08.08.02 18:23



Zalko za Morskata gradina, no p'k sled kato ciganiata e navsiak'de, zashto da ne e i tam...
Ot dryga strana mi pravi vpechatlenie che poslednite godini kogato se vr'shtam sa vse po-malko proseshtite ciganeta i maiki s bebeta iz cent'ra. A tova vse-pak e neshto.



Тема Re: КАТУН В МОРСКАТА ГРАДИНАнови [re: ПOTPECEH]  
Автор Poзoвaтa Пaнтepa (цветен)
Публикувано08.08.02 19:49



E, sled 2 ili 3 biri na teb nqma da ti puka koi, kude, zashto, i kolko mirishe. Ta ako imaha vsichki tezi neshta bez bira... e togava shte ima golqm problem.



Тема Re: КАТУН В МОРСКАТА ГРАДИНАнови [re: divinora]  
АвторПOTPECEH (Нерегистриран)
Публикувано09.08.02 01:27



Все пак Дядо Господ се смили над българите и прати дъжд за да потопи катуна
и ги оттърве от него. Кеф, кеф кеф!!!...



Тема Re: КАТУН В МОРСКАТА ГРАДИНАнови [re: ПOTPECEH]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w)
Публикувано09.08.02 01:44



Я дядо ти Господ, я някой друг го е пратил дъжда,но факта е че май беше за добре този дъжд в някои аспекти...


Pink Floyd discography (part I)\1975 - Wish You Were Here\Pink Floyd - 05 - Shine on You Crazy Diamond, Pts. 6-9.mp3

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: КАТУН В МОРСКАТА ГРАДИНАнови [re: ПOTPECEH]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано09.08.02 17:37








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.