Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:40 03.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Varnancy v chujbina !!!!!!!!!!!  
АвторGalaxy-LA (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 14:06



Az sam edin Varnentz v chujbina i iskam da se svarja s podobni izgnanicy v stranstvo . Za tova i pochvam taia tema . S radost shte otgovariam na vseky stiga da ne pishe gluposti.
Interesuvam se ot Futbol - Cherno more - Varna mi e lubimia team i ne si go zameniam za nishto.
Slusham Metal muzika i obucham computrite. Ta tova e v obshti cherti.



Тема 1нови [re: Galaxy-LA]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано10.07.02 00:12



Аз съм един. В момента не се интересувам от нищо, прибира ми се във Вн. Иначе, май имаше един и от Осло, ама се загуби някъде..

И аз слушам малко метъл музика, ама компютъра си.. бе не е чак любов нашто.



Тема Re: 1нови [re: Zmeu]  
АвторGalaxyLA (Нерегистриран)
Публикувано10.07.02 09:59



Hey ti si mnogo blizko ama az sam otatak zemnoto kalbo v Los Angeles . Az imam goliam priatel koito e v Germania Munhen i toi si hodi na i-redobno do Bulagria i Varna pochti vseki 6 meseca.

Az tuka napravo zagivam mnogo iskam da si Vidia milata Rodina i Rodnia grad obache za da go napravia tribva da si nameria po-dobra rabota koiato za sega mi se izplazva.

A sega se setih che imam i edin moznat ot Varna koito e v Oslo. Ne viarvam da go poznavash ama vse pak Darin se kazva .Mnogo sviastno momche i mislia che dobre se uredi v Norway.

Ta drasni neshto kato se priberesh vav Varna . Shte ti bada mnogo blagodaren pak i za Oslo pishi ako ti se izka de.
Za metala tuka sega pti nas izliazoha 2 - 3 zdravi grupi kato "SISTEM OF A DOWN" I"LINKIN PARK" imam i drugi bandi ot po-starite ako imach jelanie moga da ti izpratia MP3 samo posochi kade.

E tova e za sega.

PP ako iskash moga da ti raz kaja i za tuka razbira se ako te interesuva.



Тема Re: 1нови [re: Zmeu]  
АвторGalaxuLA (Нерегистриран)
Публикувано10.07.02 10:02



A mai zburkah za Oslo ama pishi neshto . Shte mi e priatno da go procheta.



Тема Re: 1нови [re: GalaxyLA]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано10.07.02 18:38



Как разбра че съм близко? Иначе съм съгласен че ЛА е на майната си, поне спрямо България. Все пак и на другия край на Европа да си, самолета е 2 часа и си вкъщи.

Иначе сега чакам за Permanent Leave To Remain (демек, постоянна виза) от Home Office-a и като дойде се прибирам. И аз гледам да съм си вкъщи през 6 месеца, иначе е кофти. Не знам дали си забелязал, но след едно прибиране се чувстваш много по-добре и минава доста време докато западните простотии те изтощят. След което следва пак ходене до БГ за презареждане.

Ти кога за последно си беше във Вн? Има ли поне повечко българи из ЛА? Аз обещавам да драсна нещо ако/като (дано скоро!) се прибера.. въпреки че CharmingW(itch) е по-добра във пътеписите, ама нещо мързелува тея дни. Та, разкажи как е при теб...

Подрави!



Тема Re: Varnancy v chujbina !!!!!!!!!!!нови [re: Galaxy-LA]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w)
Публикувано10.07.02 21:24



Аз също слушам метал и се занимавам с компютри,любимия ми отбор също е Черно море,само че съм варненец във Варна..не в чужбина.

Все пак драго ми е,че има такива сънародници и съграждани с общи като моите интереси.



Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: Varnancy v chujbina !!!!!!!!!!!нови [re: __SpOO__]  
Автор T.RexМодератор (свестен луд)
Публикувано10.07.02 21:50



тва, че се събрахме толкова хора с еднакви интереси е някаква поличба... ;-)

T.Rex



Тема Нали..нови [re: T.Rex]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w)
Публикувано10.07.02 22:22



Дано да е за добро!

И дано да се множим така и за в бъдеще...



Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: Нали..нови [re: __SpOO__]  
Автор T.RexМодератор (свестен луд)
Публикувано10.07.02 23:13



не знам дали да се събираме на бирка, или по-добре да послушаме хард рок...
или може би и двете...

T.Rex



Тема Re: Нали..нови [re: T.Rex]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано11.07.02 01:10



Е нали и двамата модератори са металисти-компютърджии.. та нищо чудно да ви се мазнят. Ако някой спомене че си пада по кака Бритни сигурно веднага ще му изтриете темата с погнуса!

А бирата и хард рока са.. като небето и земята, като черното и бялото във фотографията, като H-a и О-то във водата, като...


.....
You can walk through fire
Make the north wind blow
Squeeze 'n' tease me honey
When you shake your body
You move my soul
Let me be your lover
Won't you let me be your child
Take me through your universe
Y'know that when you smile
You drive me wild





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.