Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 27.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Каква е тази тишина?  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано08.07.02 16:07



Ей, ама ще ви се карам на вас (а после модераторите на мен - отново -
Нито среща като хората можем да си направим, нито смислени темички да обсъдим. Вчера точно за това говорихме с един от посетителите тук, че варненците или не влизат в това клубче, или повечето само четат, без да оставят мнение. Другите пък .... и аз незнам Вижте в другите клубове по колко теми се изписват. Въпросът не е в размера, някой да не ме разбере погрешно, а в това че тук нищо не се пише
На какво се дължи всичко това, някой ще обясни ли, моля?



Тема Re: Каква е тази тишина? (2CharmingW)нови [re: CharmingW]  
Автор T.RexМодератор (свестен луд)
Публикувано08.07.02 17:27



радвам се чаровнице, че те е грижа...

когато простотията залее едно клубче и атмосферата в него стане непоносима и няма кой да се погрижи да почиства мръсотията след този или онзи, естествената реакция на сериозните клубари е да спрат да влизат в клубчето или влизайки да си излязат бързо-бързо, след като няма с кого да си поговорят...
така че трябва да се опитаме да започнем отначало...
тва, че е нямало голямо посещение на сбирката не е болка за умиране...
ако сбирката стане традиционна, другата или по-другата неделя сигурно ще се съберат повече хора...

затова помисли кои са темите, които са важни за повечето варненци и могат да ни обединят (освен дънковите поли :-) ), постави ги и да си ги коментираме...

T.Rex



Тема Много ми е интересНо?нови [re: CharmingW]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано08.07.02 21:39



......какВи са тези глупости с организираНи инет срещи?
Нима си нямате собстВени компании за излизаНе?.....цяла ВарНа купонясВа из дискотеките ТИ си седнала някакВи събори да праВиш..сякаш е някакВо задължение на този клуб???
И тоВа,че повечето Варненци не се вързВат на тези сбирки е понеже не са балъци като останалите..дето си праВят самотнически сбирки от другите клубоВе............



Тема Re: Каква е тази тишина?нови [re: CharmingW]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано09.07.02 00:59



Ами първо сме прости и не можем да измислим нищо. Второ сме мързеливи и такова усилие като постване на тема ни изглежда като героичен подвиг. После, дори и да стане това, минава някои шоп и оплюва всичко. А след това минават и господата модератори и изтриват темата (и с право.)

Това е според мен..



Тема Re: Много ми е интересНо?нови [re: Vinnie Jones]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано09.07.02 01:15



Съмнява ме някои от клубарите да разчита на клуба за социални контакти По-скоро като още един, но едва ли единствен начин. А то това е хубавото - хората да се събират и купон да става.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.