Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 29.09.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Поредната глупост на общината...нови  
Автор virtualna (самодива)
Публикувано03.05.02 01:04



Разбрахте ли за най-новото тъпоумие на Общината?
От 1.05.2002 год. ни забраняват достъпа с коли до плажната ивица, започваща от Почивка... За да ходим на плаж на последните две буни, трябвало да се разходим пеш. Достъпът е забранен 24 часа в денонощието, но пък интересно защо е разрешен за таксита след 22.30 ч. и без проблеми за тези, които имат пропуск от Общината /това определено ми напомня за нещо отпреди 12 години/. Естествено, че имаше коли с любители-рибари, но как става тая работа, не знам?!
Какво излиза сега? Че и това безплатно удоволствие ни отнемат и кой им дава това право? По този начин ме лишават от единственото ми удоволствие да се разходя край морето..., а и как се ходи на плаж с деца и багажи, ако трябва да мъкнеш огромни чанти километри, за да стигнеш до любимия си плаж?
Имате ли идея как може да се промени това?

Аз знам, че нищо не знам!!!


Тема Re: Поредната глупост на общината...нови [re: virtualna]  
Автор lLlA (непознат)
Публикувано03.05.02 03:46



Лично аз не съм фен на общинарите,и ако някой от пилотите на Бен Ладен катастрофира в сградата на общината,няма да съжалявам.За конкретния случай обаче смятам,че трябваше да го направят отдавна.Всяко лято морската градина се превръща в най-натоварената отсечка в държавата,по която денонощно не спират да се движат всевъзможни марки автомобили.Последнте 5-6 години карам такси нощна смяна,и най ми е било кофти когато някой пубертет реши че за двеста метра ще му паднат краката и обезателно трябва да слезе до дискотеката с такси.От кварталите слизат с градския транспорт,ама от севастопол трябва да слязат стакси на плажа.Ако забраната се задържи(в което се съмнявам)мисля че това ще е добре за града.



Тема Re: Поредната глупост на общината...нови [re: virtualna]  
Автор Larkin (e^x)
Публикувано03.05.02 09:09



Подкрепям решението на Общината, уважаема. Наистина отдавна трябваше да се вземе, това решение. По алеята става такава навалица, че и коли на това отгоре. Защо да Ви отнемат безплатното удоволствие. То иначе страхотно удоволствие да си лежите на паркинг. Вижте само какъв парадокс сте написали “По този начин ме лишават от единственото ми удоволствие да се разходя край морето...”(смях в залата). Спират достъпа на коли по плажната ивица и Ви отнемат правото да се разхождате. Винаги съм смятал, че корена на думата “разходя” е “ходя”. За чантите го разбирам. По - лесно ще е да си купите раница, ако ще се заселвате на къмпинг на трета буна. Е, за децата не мога да Ви дам идея, но ако ми дадете малко повече информация, като брой, години, килограми и габарити, ще се опитам да оптимизирам трафика Ви на придвижване.


Редактирано от Larkin на 03.05.02 11:09.



Тема Re: he he heнови [re: Larkin]  
Автор futbi (играч)
Публикувано03.05.02 13:31



Tova mi haresa. Umrjah da se hilja

Не ми е в стила да губя !
Кой бе кой ?


Тема тинови [re: futbi]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано03.05.02 13:39



май само това правиш:)
Колкото до забраната, мен винаги ме е дразнило това, че когато реша да се разходя до плажната ивица, виждам навсякъде около мен фрашкано с коли.
Все пак, това плаж ли е, или паркинг?
Остава проблема обаче, когато някой реши да отиде да покара сърф, как да го замъкне до там:)



Тема Re: тинови [re: CharmingW]  
Автор Larkin (e^x)
Публикувано03.05.02 14:58



Ами мен питаш ли ме. Аз карам яхта. Хернията ми е сигурна това лято.



Тема Re: тинови [re: CharmingW]  
Автор futbi (играч)
Публикувано03.05.02 16:41



Mi hilja se . Dreme mi men na onaja rabota kolko koli ima na plazha. Az ot kakto sam na 12 ne sam hodil i njama da hodja na Varnenskia centralen plazh. E Albena...e Zlatnite. Dreme mi na men za Centralnia !
Ta za tva se hilja. Ti njakakvo drugo predlozhenie li imash kakvo da pravja ? Izpljui kiamacheto aide ??

Не ми е в стила да губя !
Кой бе кой ?


Тема Re: Larkoнови [re: Larkin]  
Автор futbi (играч)
Публикувано03.05.02 16:42



Mi sorry maina. Prodavash jahtata i si kupuvash kola !

Не ми е в стила да губя !
Кой бе кой ?


Тема Re: Larkoнови [re: futbi]  
Автор Larkin (e^x)
Публикувано03.05.02 17:22



Ама каква кола бе Футби. Хайде сега и ти започна да пишеш парадокси. Не четеш ли какво се разисква? Забраняват автомобилите по плажовете!!!!!!!
Днес автомобилите, утре домашните любимци и децата, а в други ден може и хората с много багаж да шкартират ......

Ти сега се хили на воля, а като си дойдеш ще се видим на плажа на златните.

Редактирано от Larkin на 03.05.02 17:30.



Тема ухнови [re: Larkin]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано03.05.02 18:16



ами сега? верно мойта трудна, ама твойта направо мисия невъзможна:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.