Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 20.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Въпрос относно сбирките на клуба...нови  
Автор __SpOO__Модератор (me0w)
Публикувано26.06.02 23:40



Имаше предложение да ги правим веднъж на две(2) седмици.

Аз предлагам да си има примерно всяка седмица сбирка а вече който когато има време и е свободен да идва да се виждаме.

Ако преценим обаче,че е по-добре да са два пъти в месеца ще го направим така както мнозинството прецени.

Кажете вие какво мислите по въпроса за сбирките и да го решим този въпрос.



Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: Въпрос относно сбирките на клуба... [re: __SpOO__]  
Автор DamageGirl (®)
Публикувано27.06.02 22:44



Ami predlojenieto ti e dobro za vednaj na dve sedmici, no ako e vazmojno sbirkite da sa v sabota ili nedelq. I sashto taka zashto da ne napravim parvata sbirka po sluchai tova che veche si imame moderator. Vse pak trqbva da se polee

Kogato na hubav chovek mu e kofti tova e blus,a kogato na kofti chovek mu e hubavo tova e chalga


Тема Re: Въпрос относно сбирките на клуба...нови [re: DamageGirl]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w)
Публикувано27.06.02 23:03



Е спор няма,че сбирките трябва да са в почивните дни а не през седмицата.

А за сбирката и поливането,ами хайде да се разберем за място и час и да ходим да пием?



Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема ami...нови [re: __SpOO__]  
Автор Sukubus (male demon)
Публикувано27.06.02 23:52



Az li4no mislja 4e vsjaka sedmica e tvyrde 4esto. Ne 4e e lo6o ama mislja 6te si omryznem tvyrde byrzo. Vsi4ki opitni v lubovta znajat 4e za stabilna i dylgotrajna vryzka e nu*no malko da si lipsvat stranite za da e si4ko na 100%! Na njakoi sravnenieto mo*e da mu se stroi neumestno no tova mi hrumna sega... Dori i na dve sedmici 6te e malko pove4e ot neobhodimoto. E razbira se tova si e moe mnenie i koito iska i ima nu*da da se sre6ta s lubimite si klubari mo*e da go pravi kolkoto si iska 4esto.

Ako predvaritelno se ugovarjame za 4asa i datata 6te e naj-dobre za vsi4ki koito vlzat redovno tuk.

(^_^)


Тема Re: ami...нови [re: Sukubus]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w)
Публикувано28.06.02 00:07



И аз си помислих,че надали ще се приеме от мнозинството срещите да са всяка седмица,но все пак реших да предложа и ако има хора които приемат идеята защо да не се виждаме с тях.

Все пак наистина два пъти месечно сякаш си остава най-доброто като предложение.

Що се отнася за предварителното уговаряне тук в клуба напълно подкрепям идеята и смятам,че така би било най-уместно да процедираме.

Сега остава да видим и останалите какво мислят по въпроса а и да видим кой къде обича да ходи,за да изберем място за среща...

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: ami...нови [re: __SpOO__]  
Автор KillingTime (V.I.P)
Публикувано28.06.02 17:38



Аз не съм активен много в този клуб, но това не значи че не го посещавам !
Искам да да подкрепя идеята за сбирка на клуба на 2 седмици ! Това е идеалният вариант !
На следващата среща ще се видим



Тема Re: ami...нови [re: KillingTime]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w)
Публикувано28.06.02 22:03



Радвам се,че ти допада идеята за сбирките и за конкретно на 2 седмици да бъдат.

Нали няма да забравиш като идваш да вземеш и /куад/ Демидж-а,т.е. ти знаеш кого де

Надявам се много скоро да се видим на първата сбирка на клуба ни/тук изключвам тази на която бяхме само CharmingW,Larkin и аз/.



Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Хм...нови [re: __SpOO__]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано29.06.02 17:11



Ще следя какво сте решили...

Qui scribit, bis legit.


Тема хм хм хмнови [re: Mama Netty]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w)
Публикувано29.06.02 22:25



Това означава ли,че у теб се е породило желание да се запознаеш с нас?;-)

Или само от чисто любопитство ще го направиш?



Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.