Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:08 17.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Такмо цафнах и аз!  
Автор MaMbi4ka (кукумицинка)
Публикувано26.06.02 03:24



Ами първо да кажа "добро утро" на всички луди тикви дето кибичат по тези ранни часове тук и на други места :))) И к'во сега? Трябва да се представям може би...ама мене много ме е срам...ми за пръв път съм тука както се забелязва...ами стига толкова съм се чудила какво да пиша - казвам ви здрасти на всички, ще се радвам да станем другарчета :))) Айде кажете ми и вие едно "здрасти", че съвсем се притесних, и се изчервих...не ви е работа! Ами ще чакам приветствия и посрещане с хляб и сол хихи! Чао засега :)))

I wish I was...bulletproof!


Тема Цъфна и върза ;-)нови [re: MaMbi4ka]  
Автор __SpOO__Модератор (me0w)
Публикувано26.06.02 05:28



Добро утро и добре дошла при нас ;-)

Няма място за срам според мен,мисля че ще ти хареса в нашия клуб и се надявам по-често да напомняш за себе си в клуба.

Стига се ичервява и притеснява,а колкото до хляба и солта ако много държиш на тях бихме могли да го уредим това ;-))

Здрасти от мен да не забравя накрая,че се увлякох май...




Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: Такмо цафнах и аз!нови [re: MaMbi4ka]  
Автор Larkin (e^x)
Публикувано26.06.02 09:12



Здрасти и от мен . Не се срамувай и изчервявай толкова де. Ще вземеш да се повредиш нещо.... Много точна титла си избрала – точно като за хора пишещи в 3,30.

В клуба за момента не разполагаме с хляб и сол. Посрещаме се на биричка и лафче.



Тема Re: Такмо цафнах и аз!нови [re: MaMbi4ka]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано26.06.02 10:15



MaMbi4kите-кукумицинки са винаги добре дошли! А в 3 сутринта как си имала сили да се изчервиш и притесниш, не знам! Хайде, здрасти и разкажи нещо за Варна, че кака Чарминг мълчи по темата тея дни



Тема КакВа си такаВа студентка бря?нови [re: MaMbi4ka]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано26.06.02 10:51



.....дето се изчерВяВа?......



Тема Re: Такмо цафнах и аз!нови [re: MaMbi4ka]  
Автор DamageGirl (®)
Публикувано26.06.02 16:12



Dobre doshla v kluba i ot men. Na sledvashtoto sabirane na kluba (nadqvam se da se osahstestvi takova, osobeno sega sled akto si imame moderator ima povod ) shte te posreshtnem na po birichka

Kogato na hubav chovek mu e kofti tova e blus,a kogato na kofti chovek mu e hubavo tova e chalga


Тема Privet !нови [re: MaMbi4ka]  
Автор Sukubus (male demon)
Публикувано26.06.02 18:36



3gpacTu u om MeH !
Dobre si ni do6la ! Gotino e kato se prisydinjavat novi 4lenove kym bandata. To malko stana tuka kato izkustveno predizvikano prebrojavane na 4etja6tite/pi6e6tite v kluba ama nejse... Polezno e edin vid da se znae. A ako e rekyl gospod i na *ivo 6te se vidim skoro na po birka kakto kazvat drugite.

Редактирано от Sukubus на 26.06.02 18:37.



Тема Re: Privet !нови [re: Sukubus]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано26.06.02 19:26



Момичето за един постинг се изчерви, на живо ако се запознавате/ме сигурно инфрачервена ще стане. (Бъзикам се естествено. Една студена биричка и всичко си идва на мястото...)

ПП: А, MaMbi4kе, давай по-смело - тук вече сме само от "добрите"

Редактирано от Zmeu на 26.06.02 19:29.



Тема Re: Privet !нови [re: Zmeu]  
Автор MaMbi4ka (кукумицинка)
Публикувано27.06.02 12:25



Zmeu nqma6 si predstava kolko si prav za infra4ervenoto...adski se 6a6kam na takivi mi ti grupovi sre6ti ot treti vid :))) No deto vika6 biri4kata opravq vsi4ko! Mersi i na Sukubus za kakto se kazva "the warm welcome" :)))

I wish I was...bulletproof!


Тема Re: Privet !нови [re: MaMbi4ka]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано27.06.02 15:05



Човек се променя.. гледай и ти да направиш така че тези срещи трети вид да ти носят само положителни емоции.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.