Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 01.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема vupros do vsi4ki varnenciнови  
Автор azz (po-inteligentna)
Публикувано05.06.02 19:38



moje li da vi pitam ne6to(e, da kakvoto i da napi6a 6te kajete :"tupa sofiqnka)ta vuprosa mi e sledniq:za6to v koyto i da e klub(varna,plovdiv,veliko turnovo ima pone dve-tri temi ot roda na:"suotvetniq grad-stolica""tupi sofiqnci","sofiq-golqmo selo"i t.n.?iskam da vi pitam su6to(bez nikakvo zaqjdane)kolko ot vas sa bili v sofiq,za da kazvat,4e e golqmo selo i tem podobni?i o6te ne6to:za6to vuob6te se zanimavate sus sofiq?ako iskate da pi6ete za sofiq ima klub za sofiq.

nadqvam se,4e ste razumni hora i 6te otgovorite razumno,a ne po selski(selki v istinskiq smisul na dumata-selo gorna malinai t.n.)inqma samo da psuvate bez dori da se zamislite.



Тема Re: vupros do vsi4ki varnenciнови [re: azz]  
Автор Cruzeficio (играч)
Публикувано05.06.02 21:03



Vizh sega "umna sofianke" ... Az njama da te kritikuvam ili da ti otgovarjam koi e seljanin i koi ne e. Vizh obache samo kak pishesh ! Kade sa ti glavnite bukvi be Sofe ?
Vse mi e dve koi kakvo govori za Sofia , Varna ili za Veliko Tarnovo . I v Sofia ima seljani i vav Varna sashto !
Ako navsjakade po klubovete pishat che ste seljani mojebi e vreme da se zamislish dali naistina sofianci ne se pravjat na po-otvoreni otkolkoto sa ???
Vseki pat kogato se pribera v BG. oshte ot letishteto mi se nabivat seljandurite v Sofia (taksimetrovite shofiori koito iskat 40 lv. do centara). Az sashto ne iskam da se zajazhdam s teb no shte ti kazha che i vav Varna sa nagli no ne do takava stepen !
Izvestno e che vseki seljanin koito se premesti v Sofia (dori da e jivjal na selo do 35 godishna vazrast izvednazh stava golemia stolichanin i s goljamoto samochuvstvie. Moje da si hodi oshte 30 godini s edni i sashti skasani chorapi no toi veche e ot SOFIA !
Tova ti go pisha ei taka da se namiram na prikazka... inache da te otvorja...vse mi e dve kakvo stava v Bg....Ako ima mnogo seljani - jiveite po selski ! Ako ima mnogo umni (to i tova ne e polezno mnogo) - opravete tazi darzhava nai-posle a ne se zanimavaite s koi sofianec i koi varnenec !
Ae..az sam OUT (moga da si pisha oshte taka kakto sam pochnal...ama sam na rabota ...pak i neshto mi se dospaaaaaaaaaaaaaaaaa )

P.S. Az ne sam iskal neshto da te obidja ...Haresvam i sofianci i varnenci ! Ljubovta mi e sofianka taka che njamam nishto protiv Sofia...osven che ne mi haresva kato grad ! Tova obache si e lichno moe mnenie i nikoi ne moje da mi se sardi, nali ? Zaradi jena mi obache bih jivjal i v Sofia ako trjabva...zashtoto e sofianka i ja obicham ! Tva e...pak sam OUT

Не ми е в стила да губя !
Кой бе кой ?

Редактирано от Cruzeficio на 05.06.02 21:06.



Тема Re: vupros do vsi4ki varnenciнови [re: azz]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано06.06.02 01:34



" nadqvam se,4e ste razumni hora i 6te otgovorite razumno "

Според теб разумен човек би ли се хванал да отговаря на подобни теми? Айде майната му и не се занимавай с глупости..



Тема А какво ще кажеш за..?нови [re: azz]  
Автор __SpOO__ (me0w)
Публикувано06.06.02 02:09



А аз мога ли да те попитам защо в нашия клуб има теми от софианци или псевдо такива с имена на темите от сорта на:

"тъпа провинция";"как варненци говорили на диалект" и етц. ?

Или тва не ти прави (никакво) впечатление?

А може би е "нормално" да присъстват тези теми тук и ти не виждаш нищо нередно,така ли?


Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...

Редактирано от __SpOO__ на 06.06.02 05:12.



Тема Re: vupros do vsi4ki varnenciнови [re: azz]  
Автор Larkin (e^x)
Публикувано07.06.02 14:46



Първо нямам нищо против София и софиянци. Имам много приятели от столицата и. т.н. Искаш да ти отговоря без да се заяждам. Съвсем без да се заяждам – поставените въпроси по – добре ги обсъдете в клуб София. Дали пък отношението на столичани към нас “дълбоките провинциалисти” не определя цитираните от теб теми. Не ми се иска да разказвам в момента на какви надменни и арогантни сцени съм бил наблюдател когато отида в София по работа...... Само ще ти кажа, че съм бил в доста големи европейски столици и знам поведението на гражданите им спрямо хората от останалата част на страната. Доста различно е.... но както и да е. Всъщност сега ще те попитам нещо и аз. Знаеш ли от къде произхожда думата “провинция” която толкова обичате да използвате? Знаеш ли какъв е бил смисъла и по време на Римската империя например? Знаеш ли колко цивилизовани държави влагат този смисъл сега ....... Хайде моля те отговори ми за да си поговорим, както казваш ти “без заяждане” .



Тема Re: vupros do vsi4ki varnenciнови [re: azz]  
Автор ФЮT (Опасна болест)
Публикувано07.06.02 18:10



Аз искам тебе да питам нещо: Какво ти пука???
Искала си да направиш мост на дружбата София - Варна и са те отрязали или какво? В клубовете нон стоп някой се заяжда с някого, непример на мене тва ми е основната дейност тук. И какво от това?! Аз се забавлявам, ти ако не се забавляваш четейки как софиянци се заяждат с останалите и обратно ами просто не чети! Баси! Трябва ли за всичко да се дават обяснения? Някой е решил да избива комлекси, друг комплексар му е отговорил, трети се е присъединил, начесали са си езиците, избили квото избили и са доволни хората всеки за себе си


П.П. Аз псувам без да се замислям, когато се замисля се отказвам да псувам
Аре не се коси, идвай на море, вземи си повечко пари, че стрижем яко и се запаси с презервативи, че гларусите никога не си носят!!!



Тема s risk da byda obvinen v plagiatstvo...нови [re: azz]  
Автор Sukubus (male demon)
Публикувано08.06.02 01:02



Първо нямам нищо против София и софиянци. Имам много приятели от столицата и. т.н...Съвсем без да се заяждам – поставените въпроси по – добре ги обсъдете в клуб София. Дали пък отношението на столичани към нас “дълбоките провинциалисти” не определя цитираните от теб теми. Не ми се иска да разказвам в момента на какви надменни и арогантни сцени съм бил наблюдател когато отида в София по работа.... но както и да е. Всъщност сега ще те попитам нещо и аз........ "kolko du6i trjabva da misljat po edin i sy6t na4in (po4ti) i da ti ka*at vse edno i sy6to za da ti stane jasno kolko si "po-inteligentna " ? "Хайде моля те отговори ми за да си поговорим, както казваш ти “без заяждане” !"




6te se vidim na 22-i Juni po njakyde po ulicite na Sofija !

P.S. mnogo naseriozno gi vzemate vsi4ki teja klubove v DIR-a !

Редактирано от Sukubus на 08.06.02 01:04.



Тема Re: Cruzeficioнови [re: Cruzeficio]  
Автор azz (po-inteligentna)
Публикувано10.06.02 09:57



dokolkoto moga da 4eta ti napisa"az njama da te kritikuvam",oba4e sledva6toto izre4enie e:"kade sa ti glavnite bukvi be sofe".hubavo,mi day togava az da te pitam kude ti e zapetaqta mejdu "be" i "sofe"
moga da ti kaja,4e sum dostatu4no otvorena i nqma nujda da se pravq,no sum i dostatu4no inteligentna za da ne pi6a nqkakvi prostotii.a ne ti li e vreme i ti da se zamisli6,4e tova va6eto se e prevurnalo v komplex.ne vijdam i da mi otgovarq6 za tova dali poznava6 sofiqnci.i nakraq durja da ti kaja,4e sum si sofiqnka i,4e za razlika ot pove4eto nqmam baba na selo,koqto da kopae domati,6toto vsi4ki jiveqt tuk,sledovatelno imam pravoto da imam samo4uvstvie kato sofiqnka,kakto ti ima6 pravo na samo4uvstvie na varnenec.



Тема Re: _SpOO_нови [re: __SpOO__]  
Автор azz (po-inteligentna)
Публикувано10.06.02 10:00



mi kato gledam ti su6to dosta pi6e6 vuv foruma za sofiq,sled kato pi6e6 (ne osobeno hubavi ne6ta) ne vijdam za6to me pita6 men za tova.



Тема Re: Larkinнови [re: Larkin]  
Автор azz (po-inteligentna)
Публикувано10.06.02 10:09



otno6enieto na sofiqnci li vi kara da tvurdite,4e primerno varna e po-dostoyna za stolica?no,ayde nqma smisul da pi6a za tova.da ti razkaja li za otno6enieto na berlin4ani kum bavarcite?s nqkolko dumi;mislqt gi za prosti selqni,koito ne znaqt kakvo e kola.a puk v bavria moga da ti kaja za slu4ay,kogato u4enik pital u4itelq si dali e prusin(berlin4anin)i u4itelq go izgonil ot 4as.ne kazvam,4e tova e pravilno,no ti pisa,4e otno6enieto bilo drugo.otnosno dumata provinciq,sled kato e taka,za6to se obijdate ot neq,prosto ne obru6tayte nikakvo vnimanie,az su6to sum se 4udila za6to v bulgaria se izpolzva za obidna duma,no kakvo da pravq?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.