Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 30.05.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема такси от летището  
Авторпeпo (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 00:40



Моля препоръчайте ми такси за придвижване от летище Варна до Златни пясъци. Като колко може да струва такъв курс прес активния сезон, края на юли или август. А дали цената ще се влияе ако примерно пътникът е чужденец и въобще не се ориентира и не говори български.



Тема Re: такси от летищетонови [re: пeпo]  
Автор Cruzeficio (играч)
Публикувано04.06.02 02:01



Skapichko e. Ako se interesuvash obache imam poznat s koito moga da te svarzha i momcheto shte te chaka i sas sigurnost njama da te metne za cenata ! Ne iskam da govorja ot negovo ime no okolo 15 kinta mislja che e ok. Inache onezi tam lainari na letishteto derat kozhi. Vinagi parvoto neshto kato se pribera v BG. e da prebija edin ot bakshishite deto stojat na letishte Varna ili na avtogarata ! Mamka im mrasna . Takiva kato tjah ne trjabva nikoga da pecheljat. Trjabva da se machat i da mrat !!!
Sorry bratchedi ama mnoo gi nenavizhdam

Не ми е в стила да губя !
Кой бе кой ?


Тема Re: такси от летищетонови [re: пeпo]  
АвторlLlA (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 06:51



Всички радиоцентрали във Варна работят на 43-45 ст. дневна и 53-55ст. нощна тарифа.На които и да се обадите би трябвало да ви излезе между 11-13
лв.Не Ви препоръчвнам само МАКСА такси щото нямат багажници и ще пътувате с чантите отгоре си.Ако не знаете никакъв телефон ето Ви:330000-
АС такси.Малко грандоманско ама вършат работа,аз съм един от тях.Ако пристигате между 18 и 06 часа сутринта телефона ми е 087-579602-Илия



Тема друго направлениенови [re: пeпo]  
Авторпeпo (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 09:02



значи станала е малка грешка. човекът иска да стигне го Златните пясъци. Очевидно става въпрос за чартърен полет и не може да кацне в Бургас, което разбира се е много по близко.
Дали има таксита които возят до там (летище Варна - Зл. Пясъци) и ориентировъчна цена.

благодаря за реакциите



Тема Слънчев брягнови [re: пeпo]  
Авторпeпo (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 09:17



значи последно,

става въпрос са пътуване летище Варна - Слънчев бряг

много се извинявам за объркването



Тема Re: Слънчев брягнови [re: пeпo]  
Автор Cruzeficio (играч)
Публикувано04.06.02 19:29



Dobre pak che se popravi zashtoto vzemah da se pritesnjavam veche. Do slanchev brjag bratcheda shte ti vzeme 60 lv. Ako taksimetrovia shofior na AC taksi ti predlozhi po-evtivo....grabvai go !

Ako ne..pishi na men
Не ми е в стила да губя !
Кой бе кой ?

Редактирано от Cruzeficio на 04.06.02 19:38.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.