Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 15.05.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какъв е топа в момента?  
АвторHolmes (Нерегистриран)
Публикувано02.05.02 18:32



Какво е най-яко да се прави в момента във Варна?
Аз от 2 години не съм се връщал и нямам идея. Скоро ще си идвам, а съм силно неподготвен.

Темата я отварям от чисто користни цели. Ще си събирам най-прилежно смислените мнения и ще се съобразявам с тях.

10x



Тема Re: mi togava...нови [re: Holmes]  
Автор futbi (играч)
Публикувано02.05.02 19:27



Shtom shte se saobrazjavash s nai-prilezhno smislenite mnenia togava az njama da ti pisha !

Не ми е в стила да губя !
Кой бе кой ?


Тема Re: Какъв е топа в момента?нови [re: Holmes]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано02.05.02 22:13



To mai celiq svqt (ili pone tezi ot bg proizhod) shte se subira vav Varna.. A vaprosa e smeshen, no kakto i da e..



Тема ->нови [re: Holmes]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано04.05.02 01:11



специално за миналото лято, много нашумя дискотека "Тутутека" на плажа
сега зависи вече и ти по какви заведения си падаш



Тема Re: ->нови [re: CharmingW]  
Автор futbi (играч)
Публикувано04.05.02 01:46



Bjah tam...ne e zle.. Tova ljato njama da otida...i to samo zaradi DJ-te. Ebati tapoto zvuchi kato se opitvash da se pravish na interesen i kato se opitvat da badat smeshni. Tova DJ za men e mnogo darvarska profesia ! DRAZNI ME ! Po-dobre na njakoe tiho luksozno barche s gadjeto na zatamnena obstanovka i s kokteilcheto. Ebati... sja mi se priiska ama veche njama samoleti.. Poslednia v 19.00 beshe prez Praga deeba. Ae utre

Не ми е в стила да губя !
Кой бе кой ?


Тема а азнови [re: futbi]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано04.05.02 10:34



да си призная, успях за съжаление само един път да я посетя, тази лятната де:) Помня само че беше края на лятото и първо бяхме в Копа, където обаче почти нямаше хора. Преместихме се в Тутутеката - фрааааааааааааш:)
ААААаа значи утре да те чакаме тук?



Тема Re: а азнови [re: CharmingW]  
Автор futbi (играч)
Публикувано04.05.02 17:10



Chakaite me....ama....shte me dochakate li ?

Не ми е в стила да губя !
Кой бе кой ?


Тема ееееееееееенови [re: futbi]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано04.05.02 17:20



ама много си груб
няма те чакаме тогаз



Тема Re: ->нови [re: CharmingW]  
АвторHolmes (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 10:24



Мерси за първия смислен отговор!

И на кой плаж е тази "Тутутека"? Близо до "Копа" ли е? Каква е връзката с "Тутурутка"? Те ми бяха много досадни.

... аз съм наистина поне 2 години назад с информацията ...



Тема Re: ->нови [re: Holmes]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано06.05.02 11:44



Holmes, tezi diskoteki sa na plaja, pod vhoda na Morskata. Tam ima edna do druga dosta, pone 5-6, a i ako trugnesh nagore po plaja ima oshte.

Za 'Tututeka' nishto ne moga da ti kaja, nikoga ne sum vlizal, no tam ne mi se i vliza A tova kak se pulnqt diskotekite e stranen fenomen. Kakto Charming kazva - v edna diskoteka moje da e frash, che da ne mojesh da dishash, a v sasednata da nqma nikoi. I vqrvai mi nqma nikakva razlika m/u zavedeniqta, prosto e nqkakva moda.

Ako si s dobra kompaniq obache, navsqkude mojesh si napravish veseloto. Men lichno minaloto lqto nai-mnogo mi haresvashe v Light House i Quasimodo, no glavno zaradi muzikata koqto puskaha (ili po-chesto svireha) v tqh. [Ako iskash koordinati i na dvete - pitai]

Kakto i da e.. Mai ako pitash lokalnite poznavachi nai-lesno shte se orientirash. Chao i priqtno izkarvane.

Zmei




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.