Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:05 28.09.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Варна за варненци и почитатели...нови  
Авторнaмepи мe (Нерегистриран)
Публикувано22.03.02 19:08



Омръзна ми всеки път, когато посетя клуб Варна да се наттъквам на замаяни типове, които разтоварват комплексите си за наша сметка. На който Варна не му харесва, какво търси тук? В края на краищата този клуб е най-вече за варненци и почитателите на нашият град, нали???
От любопитство посетих други клубове на различни градове - е такава помия, каквато тук се излива, я няма никъде...
А за тези, които идват от други градове - съгласна съм, че всеки е почитател на родният си град, но точнно за това уважавай нашият роден град, особено когато влезеш в нашият клуб.




Тема Re: Варна за варненци и почитатели...нови [re: нaмepи мe]  
Автор amaltea ()
Публикувано22.03.02 20:07



Точно така



Тема Re: Варна за варненци и почитатели...нови [re: нaмepи мe]  
Автор Larkin (Larkin = e^x)
Публикувано22.03.02 23:37



Права си, че помията, която се излива тук я няма никъде. Какво да се прави на нас ни завиждат най – много.
Обикновено се въздържам да вземам участие в подобни теми, защото е под достойнството ми. Погледни само какъв безделник трябва си да драскаш в клуба на някой друг град, без да те касае, просто защото си нещастник. Тези хора нямат ли си някаква работа. Има градове в които съм бил и които не харесвам. Какво от това, да драскам в клубовете им ли. От това никой няма да спечели. Някой психолог със сигурност би определил точната диагноза на подобно поведение. Е аз не съм завършил психология, но за всеки средно интелигентен човек е повече от ясно, че по този начин разни типове задоволяват някакви извратени потребности. Сякаш нещо им липсва, нещо което не могат да получат. Най – доброто което може да се направи е никой да не отговаря на мнения с негативно съдържание спрямо Варна, но това едва ли ще стане. Ако можеше всеки който напише някоя простотия тук да получи в графа мнения “0”...... мисля, че съм достатъчно ясен.

Редактирано от Larkin на 22.03.02 23:38.



Тема Re: Варна за варненци и почитатели...нови [re: Larkin]  
АвторSasho ot Varna (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 13:02



Napulno si prav!

Varna si e nai hubavia grad v BG, nai-veche shtoto e na moreto...

Samo edno neshto me natujava, che Varna nishto novo ne se sluchva ...ili pone mnogo riadko, kakto se kazva BOG VISOKO, ZAR DALEKO (V bukvalnia smisal na dumata)

No kogato Doide liatoto, vsichki tezi nashi vragove shte se kachat na kolite si i kude shte doidat....VUV VARNA....zashto?, mi shtoto Varna e po hubava ot Vsichki drugi gradove i shtoto si imame MORE!!!

Are Chao!!!

tova sum az prez juli na plaja....



Тема Re: Варна за варненци и почитатели...нови [re: Sasho ot Varna]  
Авторнaмepи мe (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 00:55



Постинга го поместих не само за нас от Варна, но и най-вече за тези, които са от други градове и посещават нашият клуб.
И въпреки, че тонът е чисто приятелски, е явно неразбираем за тези, до които най-вече е адресиран. Неграмотността е понякога направо непоносима.... Може би действително идеята за модератор е най-добрата, иначе какъв е смисълът на съществуването на клубът ни, ако той е предназначен най-вече за отговаряне на глуповати и недоосмислени постинги, а не за типично варненски теми и варненци/приятелите на Варна???
ХХХ
намери ме



Тема Има ли награда?нови [re: нaмepи мe]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано11.04.02 02:43



Ако те намеря, де.

Zzloba

На цял мандат отива работата.
Конфуций


Тема Re: По-важна е темата а не...нови [re: Zzloba]  
Авторнaмepи мe (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 11:36



Псевдонима ми няма никакво значение, ако не си обърнал внимание става въпрос за нещо много по-важно.
Поздрави




Тема Само дигнах темата,нови [re: нaмepи мe]  
Автор Zzloba (злобен)
Публикувано11.04.02 12:37



недей да се сърдиш.

Глупаци има всякакви из всички клубове тук, просто не трябва да им се обръща внимание. Друг лек няма.

Zzloba

На цял мандат отива работата.
Конфуций


Тема Re: Само дигнах темата,нови [re: Zzloba]  
Авторнaмepи мe (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 18:58



Така е, не би трябвало да им се обръща внимание, но понякога не мога да не се въздържа, за съжаление (а това е валидно не само за мен) да си изразя негодуването (като кореняк варненка)...и ето ти въпросната тема на челни позиции. Ако имаме модератор, такива безсмислици биха били отстранявани, без такива теми да получават и мимимален шанс за внимание. Може би трябва да направим анкета???
Поздрави,
от мен




Тема Re: eic...нови [re: нaмepи мe]  
Автор futbi (играч)
Публикувано11.04.02 19:46



Mi da stana az edin moderator togava. Nali ne se iziskva da sam si v BG . ? Ot tuka sashto moga da kontroliram neshtata i da vidish togava kak kluba ni shte se prevarne v krasiva, snezhna i prijatna prikazka kakvato e i nashta Varna

Не ми е в стила да губя !
Кой бе кой ?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.