Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 27.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Варна си е най-готиния град в България ве ...нови [re: Myнчo]  
АвторManOfHonor (Нерегистриран)
Публикувано12.01.02 16:02



...всичко е красиво и яко.И мога да ти кажа че във Варна се говори най-правилно и няма никакъв диалект.Просто каквото и да кажа за Варна няма да е достатъчно , защото градът си е чудесен и само може да се завижда че ние варненци живеем тук !!!



Тема Re: Защо варненци говорят на диалектнови [re: Myнчo]  
Автор charovna (prosto charovna)
Публикувано08.02.02 22:00



център е ама като дойде лято и всички софиянци заобичват варненските гаджета!



Тема Re: Charovnaнови [re: charovna]  
Автор futbi (играч)
Публикувано09.02.02 07:05



Zaobichvat gi ama ne znajat kak da gi svaljat...ili po-tochno...nemogat. To da si sofiisko darvo hich ne e lesno deeba .

Не ми е в стила да губя !


Тема Re: Защо варненци говорят на диалектнови [re: Myнчo]  
Автор Lolla (непознат)
Публикувано12.02.02 18:32



Не си прав! Аз съм от Варна и не говоря на диалект. Това лято ходих в София и посетих едно заведение и така селски ми говориха, че докато разбера какво ми говорят се схванах да седя на 1 място! За мен ние варненци си говорим напълно правилно.



Тема Re: Защо варненци говорят на диалектнови [re: Myнчo]  
Автор absinth (непознат)
Публикувано13.02.02 01:58



hi vi,
slushaite vnimatelno.
po gaden balgarski ot sofiiskija njama. tova ne go kazvam samo zastoto sam varnenec. az napolovina sam i sofianec.
ernest hemingway e kazal - vsichko, koeto ne e na more e provincija.
i to si e taka. kulturata i zivilizacijata vinagi idvat po voda. v balgarija po dunav i cherno more. zatova varnenskija i svistovskija universiteti zadminavat unss njakolko pati po kvalifikacija na prepodavatelite i obrazovanost na studentite. da ne govorim che vmei varna e nai golemija tehnicheski universitet v stranata. osven tova si imame i morsko uchiliste.



Тема Re: Защо варненци говорят на диалектнови [re: absinth]  
Автор futbi (играч)
Публикувано13.02.02 04:01



Be bratched...ebi gi v gaza tija shopi i tva e ! Zashto si pravish truda da im objasnjavash... Samo ..shut..i gol !!!

Не ми е в стила да губя !


Тема Re: Защо варненци говорят на диалектнови [re: Myнчo]  
Автор Mortisha (любителка на...)
Публикувано02.04.02 14:24



София - център на просветата......ха-ха-ха-ха.
Шопи и просвета...Вие се майтапите!!!



Тема Myncho ne e li edin bavnorazvivasht se....нови [re: Myнчo]  
Автор Evil Brother ( c(:)
Публикувано03.04.02 11:12



...........nali Myncho beshe edin idiot..................a sega tyka i akyl razdava....e soRRy man..........ama akyl da razdavat prosti shopi i to y bogatashki grad....si e naprao za padane na zemiata ot smiah ;)))))))))))))))))))))))))00

Dr.Alban-It's my life


Тема Re: Защо варненци говорят на диалектнови [re: Strunz]  
Авторvarnenec (Нерегистриран)
Публикувано27.04.02 15:11



evil mnogo si prav



Тема Re: Защо варненци говорят на диалектнови [re: Myнчo]  
АвторDuth (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 23:29



Хахахаха,
ЕПА добре,копеле,нЕма какво да се говори,щом така мисУиш.Хахаха,смешно е да се говори за варненски ДИАЛЕКТ (т. е. промяна на букви в думите),а по-скоро за софийски,вие там ги променяте буквите-спор НЕМА.Има една по-подходяща дума-акцент (или вие там в столицата не знаете каква е разликата м/у акцент и диалект).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.