Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:22 27.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема dobra provinciaнови  
Авторsofianec (Нерегистриран)
Публикувано30.07.01 14:21



az sum ot sofia , i biah sega na drujba , varna e dosta priatna i horata sa uslujlivi , ako isliuchim miakaneto varna e priatno miasto za jivot kolite sa po malko i se dvijat s po bavna skorost , arhitekturata v centura e priatna , nazdrave



Тема Провинция?нови [re: sofianec]  
Автор Strunz (непознат )
Публикувано30.07.01 14:40



Провинция? Само защото не е София? По същата логика и Ню Йорк, Истанбул, Санкт Петербург и др. трябва да са провинции, все пак не са столици, нали? Имат добра архитектура в центровете си и умират от желание някой виден представител на столиците им да ги посети та да разберат провинция ли са или не?

А мекия говор на варненци не е дефект, а колорит. Четох някъде, че в източна България се говори граматически правилно, но с неправилно произношение, докато в западана произнасят правилно, но с грешна граматика.

Абе всеки диалект си е колорит. Населението на цяла България е колкото един средно голям световен мегалополис. Има ли смисъл изкуствено да се делим и да си търсим разлики?.....



Тема Отдъхнах синови [re: sofianec]  
Автор ФЮT (Дяволчето)
Публикувано30.07.01 16:18



че сме отговорили на високите ти изисквания ... Сън не ме хващаше да знайш... пардон да знаеш



Тема Re: Отдъхнах синови [re: ФЮT]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано30.07.01 17:29



А не бе...щеше да настъпи всеобщо варненско колабиране ако не ни бяха одобрили...:)))
Толкова сме зависими от мнението му, чееее.....:))))



Тема Ама какво си говорим!нови [re: Strunz]  
Автор ФЮT (Дяволчето)
Публикувано31.07.01 10:39



На мен ми падна либидото с 25 пункта докато го чакам да си публикува светлейшето мнение Вече бях се запътила към доктор Врабчев - сексолога да ме прегледа кво ми има... Добре, че свари навреме да напише тъй снизходителния си постинг, че иначе оня смахнатия доктор незнам каква щеше да ме изкара



Тема Re: Ама какво си говорим!нови [re: ФЮT]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано31.07.01 16:03



Maйната му на либидото.....тук за цял град става дума...
:)))
А и хрисимия д-р е от София така, че едва ли ще те посъветва нещо от регионалния ти хормонален дисбалан...



Тема Аааааааа ейййййййнови [re: Strunz]  
Автор ФЮT (Дяволчето)
Публикувано31.07.01 16:35



как майната му на либидото ми, бе? Какви ги плещиш? Слънчасал ли си или кво?
Нали е МОЕТО либидо - майната му, ама ако е ТВОЕТО ще оревеш околията (провинцията, ако трябва да цитирам един светъл ум) !!!
Искаш да си плюя на авторитета, така ли?
Ай глей го ти!!! И хормонален дисбаланс ми изкара!
Божке, как ме ядосааааа... ама личи си провинциалното мислене, то не може да обхване цялата комлицираност на ситуацията и да усети многопластовостта на социалната трагедия на индивида, в частност - моя милост ...



Тема Re: Аааааааа еййййййй [re: ФЮT]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано31.07.01 17:34



Виж сега, то твоето либидо играе пасивна роля и можем да го прежалим в името на провинцията, кантона, воеводщината, щата или квото там се водим според онзи светлейшия...Що пасивна ли? Ами дори и да липсва можеш просто да легнеш и да остави онзи, който има в излишък да действа, просто трябва да не заспиваш преди края. А многопластовостта може да я диплиш колкото си искаш, но не напластявай овчи кожи, щото ще почнеш да ги броиш, а броенето на овце води пак до заспиване:))
Като вземеш ти като жена да си защитаваш либидото и да ни го вреш в носа си ми коджа смешна щото 25 пункта за нищо работа:))



Тема А ти синови [re: Strunz]  
Автор ФЮT (Дяволчето)
Публикувано01.08.01 09:11



трагикомичен, напъвайки се да ми обясниш как моето либидо не ми трябва, просто само е необходимо да мога да броя :-))) Що не пуснеш една тема в "Говорим си за секс"? Нещо от рода на : "Броенето и секса" или "Как животновъдството в някои райони влияе на секса"... абе ти все ще измислиш нещо
Ама ти е простено - ти не си от София все пак и не можеш да си high level ... сигурно и мякаш като за световно



Тема Re: А ти синови [re: ФЮT]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано01.08.01 10:18



Алооо, Врацааа....първо на първо не мЯкам, а мЙЕкам, което си е един вид възход така да се каже....Второ как да не съм хай левъл като съм си акъна хай, всичките ми приятели ми викат "Баси колко хай левъл си", и то е защото съм хай:)) Чунким, санким или белким не можем да сме хай и на морското равнище ли? Аааа не, ама да!:))
А и стига го брани това либидо бе...Кат една непоругана девственост го браниш:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.