Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 30.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема dobra provincia  
Авторsofianec (Нерегистриран)
Публикувано30.07.01 14:21



az sum ot sofia , i biah sega na drujba , varna e dosta priatna i horata sa uslujlivi , ako isliuchim miakaneto varna e priatno miasto za jivot kolite sa po malko i se dvijat s po bavna skorost , arhitekturata v centura e priatna , nazdrave



Тема Провинция?нови [re: sofianec]  
Автор Strunz (непознат )
Публикувано30.07.01 14:40



Провинция? Само защото не е София? По същата логика и Ню Йорк, Истанбул, Санкт Петербург и др. трябва да са провинции, все пак не са столици, нали? Имат добра архитектура в центровете си и умират от желание някой виден представител на столиците им да ги посети та да разберат провинция ли са или не?

А мекия говор на варненци не е дефект, а колорит. Четох някъде, че в източна България се говори граматически правилно, но с неправилно произношение, докато в западана произнасят правилно, но с грешна граматика.

Абе всеки диалект си е колорит. Населението на цяла България е колкото един средно голям световен мегалополис. Има ли смисъл изкуствено да се делим и да си търсим разлики?.....



Тема Отдъхнах синови [re: sofianec]  
Автор ФЮT (Дяволчето)
Публикувано30.07.01 16:18



че сме отговорили на високите ти изисквания ... Сън не ме хващаше да знайш... пардон да знаеш



Тема Re: Отдъхнах синови [re: ФЮT]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано30.07.01 17:29



А не бе...щеше да настъпи всеобщо варненско колабиране ако не ни бяха одобрили...:)))
Толкова сме зависими от мнението му, чееее.....:))))



Тема Ама какво си говорим!нови [re: Strunz]  
Автор ФЮT (Дяволчето)
Публикувано31.07.01 10:39



На мен ми падна либидото с 25 пункта докато го чакам да си публикува светлейшето мнение Вече бях се запътила към доктор Врабчев - сексолога да ме прегледа кво ми има... Добре, че свари навреме да напише тъй снизходителния си постинг, че иначе оня смахнатия доктор незнам каква щеше да ме изкара



Тема Re: Ама какво си говорим!нови [re: ФЮT]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано31.07.01 16:03



Maйната му на либидото.....тук за цял град става дума...
:)))
А и хрисимия д-р е от София така, че едва ли ще те посъветва нещо от регионалния ти хормонален дисбалан...



Тема Аааааааа ейййййййнови [re: Strunz]  
Автор ФЮT (Дяволчето)
Публикувано31.07.01 16:35



как майната му на либидото ми, бе? Какви ги плещиш? Слънчасал ли си или кво?
Нали е МОЕТО либидо - майната му, ама ако е ТВОЕТО ще оревеш околията (провинцията, ако трябва да цитирам един светъл ум) !!!
Искаш да си плюя на авторитета, така ли?
Ай глей го ти!!! И хормонален дисбаланс ми изкара!
Божке, как ме ядосааааа... ама личи си провинциалното мислене, то не може да обхване цялата комлицираност на ситуацията и да усети многопластовостта на социалната трагедия на индивида, в частност - моя милост ...



Тема Re: Аааааааа ейййййййнови [re: ФЮT]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано31.07.01 17:34



Виж сега, то твоето либидо играе пасивна роля и можем да го прежалим в името на провинцията, кантона, воеводщината, щата или квото там се водим според онзи светлейшия...Що пасивна ли? Ами дори и да липсва можеш просто да легнеш и да остави онзи, който има в излишък да действа, просто трябва да не заспиваш преди края. А многопластовостта може да я диплиш колкото си искаш, но не напластявай овчи кожи, щото ще почнеш да ги броиш, а броенето на овце води пак до заспиване:))
Като вземеш ти като жена да си защитаваш либидото и да ни го вреш в носа си ми коджа смешна щото 25 пункта за нищо работа:))



Тема А ти синови [re: Strunz]  
Автор ФЮT (Дяволчето)
Публикувано01.08.01 09:11



трагикомичен, напъвайки се да ми обясниш как моето либидо не ми трябва, просто само е необходимо да мога да броя :-))) Що не пуснеш една тема в "Говорим си за секс"? Нещо от рода на : "Броенето и секса" или "Как животновъдството в някои райони влияе на секса"... абе ти все ще измислиш нещо
Ама ти е простено - ти не си от София все пак и не можеш да си high level ... сигурно и мякаш като за световно



Тема Re: А ти синови [re: ФЮT]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано01.08.01 10:18



Алооо, Врацааа....първо на първо не мЯкам, а мЙЕкам, което си е един вид възход така да се каже....Второ как да не съм хай левъл като съм си акъна хай, всичките ми приятели ми викат "Баси колко хай левъл си", и то е защото съм хай:)) Чунким, санким или белким не можем да сме хай и на морското равнище ли? Аааа не, ама да!:))
А и стига го брани това либидо бе...Кат една непоругана девственост го браниш:))



Тема Щрунциииииинови [re: Strunz]  
Автор ФЮT (Дяволчето)
Публикувано01.08.01 11:23



те са ти казали "Баси какъв х.. ляв си", ама ти не си ги разбрал, душко
Няма страшно и аз съм като глуха патица когато ми отърва
А либидото си ми е мило, само то ми остана, след като ми поругаха... и тъй нататък
Смяташ ли, че много му оплескахме темата на софето или можем и още?



Тема Re: Щрунциииииинови [re: ФЮT]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано01.08.01 11:29



А стига бе...а аз досега да си ходя със самочувствие, че съм си пич..:))
Кво повече да му я оплескваме темата....то аз като гледам който и квато тема да подхване все на секс се извърта:)))



Тема Re: Щрунциииииинови [re: ФЮT]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано01.08.01 11:36



Ние да не би да се познаваме с теб и да не ми казваш?



Тема Re: Щрунциииииинови [re: Strunz]  
Автор ФЮT (Дяволчето)
Публикувано01.08.01 13:33







Тема Re: dobra provinciaнови [re: sofianec]  
Автор Aнaл_Фaбeт (неграмотен)
Публикувано02.08.01 08:15



Хващам бас, че не си наясно кой е признака, според който един град или село е провинция и защо ...

Наведен,на пейка самотен седях уморен сред някакъв шумен и стар булевард непознат ...


Тема Re: dobra provinciaнови [re: Aнaл_Фaбeт]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано02.08.01 10:53



Честно и аз не знам....
Кефи ме една мисъл на Хемингуей дето всичко, което било отдалечено от морето е провинция. Но пък столицата ни е лицето ни пред света.

В същото време видни столичани от Обеля правят масово варене на лютеница в междублоковото пространство, като едни европейци:))

Имах и един случай дето много ми стана смешно. Плачевно вмешно.
На плаж сме на Златните. Кутурна работа, волейбол, басейн..
Компания млади хубави хора сме.
До нас са седнали една силно разклонена фамилия барбарони с ясен западен диалект, твърдо говорене, грешна граматика и величествено говорене за себе си в мн.ч. Децата врещят, майките ги бият, бащите жулят карти и псуват. По едно време разтвориха вестниците и почнаха да режат доматки и сиренце. Късат и саламче, замезват яко. Щастливи като хипита на Уудсток:)) (btw и банските им бяха от тогава щото като че ли бяха плетени на 4+1 куки)
Но това не ме възмути толкова.
Тъпото беше когато едно от мамунчетата с неопределн пол си изтърва домата в пясъка, ревна, майка му се опита да го успокои с 2-3 шамара, то естествено ревна повече и тя му викна:
"Я СЕ ВИЖ БЕ! ЗАСРАМИ СЕ ! ДОРИ ДЕЦАТА ОТ ПРОВИНЦИЯТА НЕ ПРАВЯТ ТАКА!"
... та това ме подразни мен де...
Но все си мисля, че колкото е по-гламав столичанина и колкото по е несигурен в произхода си и неуверен, толкова по използва местоположението си за плюс, защото други няма.
А спокойно, Варна не е провинция....



Тема Re: dobra provinciaнови [re: Strunz]  
АвторKaty (Нерегистриран)
Публикувано05.08.01 18:03



Много си прав!И аз съм наблюдавала доста колоритни случки със "столичани", които ме карат да се гордея, че не живея в София.Далеч съм от мисълта, че всички хора са еднакви и знам, че навсякъде има такива, които стават и не стават.Интересно ми е, защо и софиянци не мислят така....



Тема Re: dobra provinciaнови [re: Katy]  
Автор Strunz (с усмивка....)
Публикувано06.08.01 09:40



Ами не знам...но все си мисля, че кореняк софиянец не употребява "провинция", това е нов лаф на всеки, който се е откъснал от селото и си повтаря, че извън София е провинция за да си повярва и той , че е софиянец...
Тъпа тема е...



Тема Re: dobra provinciaнови [re: sofianec]  
АвторTHE_MASK (Нерегистриран)
Публикувано07.08.01 10:36



VARNA E NAI-GOTINIQ GRAD V BULGARIQ. ZATOVA TUPITE SOFIQNCI NI ZAVIJDAT!!



Тема Re: dobra provinciaнови [re: sofianec]  
АвторVARNENKA (Нерегистриран)
Публикувано09.08.01 13:49



Edin chovek na ime Heminguei go e kazal:
"VSI4KO,KOETO NE E NA MORETO E PROVINZIA"



Тема Re: dobra provinciaнови [re: VARNENKA]  
АвторE3DA4KATA (Нерегистриран)
Публикувано28.09.01 14:13



XAAAAAAXAXAXAAAA
DOBRE GO E KAZAL,MAMKA MY.....



Тема Re: dobra provinciaнови [re: VARNENKA]  
АвторE3DA4KATA (Нерегистриран)
Публикувано28.09.01 14:14



I OT VSI4KITE TIQ SPOROVE SOFIQNECA NE6TO NE SE VQSVA POVE4E,DRUPNA MY SE LAINOTO,6OP GADEN.....



Тема Re: dobra provinciaнови [re: E3DA4KATA]  
АвторXXL MAN (Нерегистриран)
Публикувано24.11.01 01:19



XEI XEI KAKVO SE KARATE VIE BE TUKA . VARNA , SOFIA , KAKVO TOLKOVA
AZ NALI SUM OT NAI GOTINIA GRAD V BG - PLOVDIV. TAKA E . POVIARVAITE MI. AKO NE E PLOVDIV BG NIAMA DA IMA POLOVINATA SI ELIT I KULTURA .VARNA KAKVO E DALA NA BG - NISHTO.SAMO EDNO MORE I TOVA KAKVO E ...VIE OT VARNA NE SI MISLETE CHE STOLICHANI MSE EBAVAT S VAS . TE SA SI PRAVI.VIE KAKVO BIHTE MISLILI ZA EDNO MALKO SELCE KOETO E NA 500 KM OT VARNA A ?
ZA TIAH VARNA E TAKA KAKTO ZA VAS SELOTO .V SOFIA E JIVOTA - E I V PLD DE NO RANO ILI KASNO PLOVDIV I SOFIA SHTE NAPRAVIAT PARVIA BG MEGA POLIS.SEGA RAZSTOIANIETO MEJDU SF I PLD E OKOLO 100 KM .SLED VREME SHTE E EDIN GRAD I TOVA VRENME IDE. A VARNA DA SI MISLI ZA MEGAPOLIS S BURGAS I NISHTO POVECHE - TA NALI VN I BURGAS SA NA OKOLO 100 KM. PRIVET OT ZAPADA .VIE NIAMA LI DA DOIDETE NA ZAPAD.
KOLKOTO PO NA IZTOK OTIVASH - STAVA PO SHIBANO, ZATOVA MAIKATA MU E NA ZAPAD .
DA JIVEIAT PLD I SF




Тема Re: dobra provinciaнови [re: XXL MAN]  
Автор __SpOO__ (me0w)
Публикувано24.11.01 11:57



maina maina...sedi si tam na mainata si i ne se obajdai mnogo mnogo,nikoj ne te e pital za mnenieto ti,are izchezni!

Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...


Тема Re: dobra provinciaнови [re: XXL MAN]  
Автор _LESHPER_ (Варна)
Публикувано24.11.01 12:06



хахахахахахахахаха
пловдив бил града
град на кое бре, на центъра Джамия. И с какво толкова се гордееш с Пловдив, какво толкова има там. Защото бил на 100км от софия ли, не е ли верно че 50 % от пловдивчани не хваща рано сутрин теснолинейката за да ходи на работа в София, ке ви еба в столичаните, та нали ако не сме ние , дето да плащаме за всичко Софианци ще умрат за десетина години, честно да ви кажа писна ми вече от вас , селяни тъпи, магаполис щели да правят, вземете още десетина села и маали, та да дойдат още таквиз дет да викат " Варна е провинция"
Я кажи ми ти бре , отворко, колко от населението на София , са си кореняци и могат да заявят , " Аз съм софиянец"
Познавам няколко такива, дет не могат да си платят парното, слушаме за проблемите им по телевизии и радио, големи смешници сте. Елате да ви дадем по некой лев та да си платите парното бре, столичани.
Пуснаха ви водата най -накрая, поумихте се малко и много важни станахте.
Добре поне че има наши хора там да управляват ( пр. Ники Василев)
а бре да ви е..а ма...та и столичани
Защото ако разделим софия на отрасли , птимерно ако вземем музиката:
Чалга : всички босове са от Кюстендил и карлово. Слави е от Плевен.
а бре кво ви ги разправям сякаш не знаете.
А кажете вие с какво толкова се гордеете бре. шопи гадни.

AUDI



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.