Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:58 23.09.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема ВИРОШ вампирът  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано11.03.05 19:41



Тук в лето господне известно на всички четящи,ще предложа житието на великият вампир и непризнат месия на нашият прокълнат род Вирош.
Житието е съставено от свети Робърт руси,по дневниците на пресветия му предтеча отец Валенс.
Насладете се на откъсите от това велико житие,което уви не се е запазило цяло за поколенията след че и преди нас...


"...Редно е всяка Божия твар да започне разказа за живота си под слънцето със своите родтели.И макар и вече осемстотин години да не съм от Бога и повечето от тях слънцето да ми беше отнето на сила от зова на кръвта,тъй да бъде.Ще ви разкажа за войводата Венек ,наричан от селяните Кръволока,който прекърши полета на човешката ми младост и ме превърна в онуй,което съм.
Истинските ми майка и баща бяха починали толкова отдавна,че не ги помнех.Живеех сам в неголямото фамилно имение на брега на Карфа и бледите спомени от детството ми са картини на обширни поля,покрити с глухарчета и странни лилави цветя.Когато навърших тринадесет,старата къща започна да ми се струва тясна,а многобройните й стаи завинаги се разделиха с тайните,които пазеха дотогава.Научих се да яздя и дните ми се превърнаха в разширяващи се кръгове от любпитство,които покриваха все по-голяма част от околните поля и ме водеха все по-далеч от потискащата къща и чичовците ми.
Намерих го по здрач,когато прииждащата нощ насила отнемаше цветовете на полето и гората и обвиваше всичко с неясните сенки на тъмата.Стоеше на самия край на една горичка,загледан на запад, където от слънцето вече нямаше и следа: висок, широкоплещест мъж с кожени дрехи и самолисточерна коса,дълга почти до кръста.Лицето му беше тясно и изпито.С големи хлътнали очи и къса брадичка.Гледаше ме мълчаливо и толкова продължително,че вече се канех да обърна жребеца си по пътя, от който бях дошъл,когато той извика:
-Спри,Вирош!
Любопитството м надделя и аз се доближих до непознатия.Коня ми се дръпаше,но той го погледна замислено и животното сякаш замръзна.
-Откъде знаеш името ми?-попитах звънко.-И кой си ти?
-Наричат ме Венек-отвърна непознатият.-Аз съм господарят на онзи замък.
Обърнах поглед към тъмният силует,който едва надничаше отвъд гората, и с мъка потиснах желанието си да побягна веднага.Войводата все пак го забеляза:
-Вероятно си чувал какво говорят селяните за мен.Че не съм бил човек.Това е вярно.
Отново го потледнах, смаян от искреността му:
-А какъв си тогава?
Той поклати глава:
-Току що се запознахме, млади Вирош.Нима баща ти не те е учил,че родовите тайни се споделят само с дългогодишни приятели?
-Нямам баща-отвърнах с безгрижието на младостта.
Войводата Венек ме огледа от главата до петите: блед хлапак с дългасламено руса коса,висок и слаб, отпуснат на седлото на белия жребец с онова спокойствие,което отличава истинските благородници от всички останали хора.Когато проговори отново, гласът му беше дълбок и тъмен:
-На колко лета си, млади Вирош?
-Седемнадесет-отвърнах с гордост.
-Тъмната година-каза Венек по-скоро на себе си и продължи по-силно,забелязал любопитството ми.-Преданията на моят род твърдят, че на седемнадесетата година се решава съдбата човешка: дали ще се превърнеш в нещо повече, от онуй което си, или ще останеш завинаги роб на волята на бездушните богове.
-Не бива да говориш така-казах рязко- Перун е строг,но справедлив!
-Справедливост!-изфуча яростно Венек и конят ми отскочи с цвилене,сякаш за миг благият поглед на войводата бе престанал да упражнява магията си върху него.
Помълчахме и Венек се увладя с усилие:
-Посети ме някой път в замъка, млади Вирош!
Леко се поклоних на седлото:
-Благодаря за поканата!
Препуснах обратно, като устоях на изкушението да се обърна, и белият ми кон ме понесе обратно към имението и свистящата във мрака трева....."

очаквайте още известно количество от тез стари пергаменти....

Редактирано от Solemn Dirge на 27.06.05 17:20.



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: necrossumus]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано14.01.05 22:49



мили посестрими и побратими, ето втората част от интродукцията на ръкописа за Вирош:

"...Сетне забравих за поканата.Лятото се умори от собствената си жар,и потъна в хладната,успокояваща прегръдка на есента.В имението имаше много работа: трябваше да приберем реколтата, да поправим къщите на крепостните, да организираме Летният предел огньовете, които се прескачат срещу уплах и змии.Дойдоха първите студове, и макар да не се отказах от сутрешната езда в мъглата, бях принуден да прекарвам повече време в каменните стаи на имението, нетърпимо горещи покрай камините и студени като гроб във всички останали части. Занимавах се с фехтовка, но без особено желание, и отново прочетох всичко, което имахме в бедната си фамилна библиотека: няколко рунически ръкописа описващи промените на времето и реда на сеитбата.А после, в едно хладно утро, дойде и страхът от смъртта.
Предполагам, че всички човешки същества са родени с него и той ни съпровожда през краткия ни живот като неотлъчен страж, изпратен от Перун да бди над дясното ни рамо.Зная, че силно вярващите са успели да се преборят с него веднъж завинаги.Знаех също така,че съм прокълнат вечно да се страхувам от края и мисълта за нищото, което ме чака отвъд.
Сигурен бях, че там няма нищо,макар и само на седемнадесет години, бях виждал доста хора да умират и нито един не се беше върнал обратно.Не помнех родителите си и не обичах никого, така че не познавах и мъката от загубата.Оставаше ми само хладният, остър като нож страх от небитието, който се промъкваше с идването на есента и ме прорязваше всеки път, когато скуката ме надвеиеше.Знаех само два начина да се срправям с него: препусках до полуда, докато умората ме надвиеше и повалеше в безпаметен сън, или пеех древните, топли химни на лятото, които бях научил от нашите селяни.Но дори те ме предаваха понякога-ритъмът на ездата и мелодията на песента.И тогава ми оставаше само страхът.
Поканата дойде в последните дни на есента.Една ясна, слънчева сутрин, някакъв слуга намери пред входа на имението пергаментов свитък, на който с изящни, уверени руни бе написано моето име.Отворих го с вълнение, защото това бе комай първото писмо, което получавах в живота си, и прочетох, като сричах на глас:
"Нима ме забрави,млади Вирош?Когато зимата откъсне обитателите на тази земя един от друг, затрупвайки пътищата, вече ще бъде късно. Ела сега и ще видиш излумителни неща.Очаквам те в замъка си отвъд леса."
Писмото бе подписано със замах от войводата Венек.
Старателно запомних поръченията на чичовцие си, оседлах любимия си бял кон, препасах фамилната рапира, която бях получил с пълнолетието си, и препуснах към замъка на Венек в ярката светлина на циганското лято."

a suivre...



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано15.01.05 19:58



От кое произведение е въпросният откъс, предобни ми братко?



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано15.01.05 20:05



Вампирите на Флавия ,Вкусът на Кръвта ,скъпа ми сестро ...ще продължа да го доизписвам,щото е старо и веч комай го няма на пазара....
пък и едва ли някой ще се поинтересува от него



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано15.01.05 20:45



Флавия??
Сори, братко, но нещо не разбирам... с повече подробности казано?



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано15.01.05 21:14



e ще прочетеш и ще видиш



Тема ВИРОШ вампирът-малка легенданови [re: necrossumus]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано15.01.05 22:27



Обикновени Хора -
преобладават на континента

Джентри-
Почти сигурно е, че джентри и хората имат общ корен някъде дълбоко в историята.Съществата от тази раса обаче са заложили на инивидуалното развитие за сметка на обществото и са постигнали огромен напредък в някои напълно непознати за хората области, обикновено наричани просто "магия".Физическата разлика между двата рода се изчерпва с факта, че косите и очите на джентри понякога са естествено оцветени в екзотични за хората нюанси на зеленото и жълтото.

Полуджентри-
Съществт от тази раса са рожби на любовта между обикновен човек и джетнри, като по-често обикновеният човек е майката.Полуджентри лесно се приспособяват към нормална човешка среда, макар да са запазили някои от качествта на чуждата раса.

Верволф(таласъм-вълк) - (Волфи ,това не се отнася за теб ,тъй че недей са косиш копеуе ,ти си велик )

Таласъмите от всички видове имат общи черти и произход, като най-многобройни са вълците.През по-голямата част от живота си тези същества са обикновени хора, макар и раздразнителни и не особено контактни, но понякога -обикновено под въздействието на луната- те се превърщат в големи вълци с необичайно силен инстинкт за разрушение.

пост скриптум на посмъртният мъртвец (moi)- скъпи въркулаци ,не ме убивайте ,аз съм само преписвача на аналите..... -знам че е написано доста лаическо ,ал затова обвинявайте християнските средновековни отци ,аз съм невинеееееееен !!!!

Верфокс(таласъм-лисица)-
По-дребни и ловки, верфоксите запазват голяма част от вродената си хитрост независимо от физическата форма, в която се намират в момента.Таласъмите-лисици са особено жестоки към по-слабите малки на хората и някои от другите родове.

Вербьор(таласъм-мечка)-
Представителите на този вид се отличават с огромен ръст и физическа сила, които не могат да бъдат прикрити и в човешкият им облик.Склони са към изблици на насилие, които често завършват трагично и ги прогонват далеч от човешките поселища.

Естер-
Естрите имат неясен произход, макар естесттвеното им състояние да наподобява човешката структура.Определяни от някои като демони, естрите владеят преобразяването до такава степен, че с лекота приемат формата на животни и хора.Нормалната им храна е жизненатта енергия на органичните същества, която могат да извличат дори от разстояние .
Пе Се- ба'х ги у енергийните вампири
(сигурно са от еволюционната линия на Леа)

Гном-
тези същества наподобяват хората, но са значително по- ниски от тях.Обикновено живеят под земята и макар да поддържат контакти помежду си, са крайно враждебни към представителите на почти всички други раси.

Обикновен Вампир-
Вампирите като отделен биологичен вид водят началото си от хората, но всеки един от тях се създава посредсттвом особено ритуал на кръвопреливане.Макар да запазват човешкия си облик, вампирите рязко променят хранителните си навици и развиватт болезнена непоносимост към слъчевата светлина, огъня и някои химични елементи.

пост същото - не ме псувайте пак , аз ... си знаете ....

АРХВАМПИР (МДА ТУЙ СМЕ НИЕ ВЕЧЕ ПОЗДРАВИ)-
Когато един обикновен вампир навърши определена възраст, в организма му произтичат качествени промени, които дават основание архвампирите да бъдат определени като отделен биологичен вид.Поносимостта на архвампира към светлинни излъчвания доближава тази на обикновените хора, но физическите му качества са далеч по- впечатляващи.


Така , това са по-важните същества с които ще си имаме работа в течение на приключенията на скъпият ми и любим Вирошчо,надявам се да не съм ви досадил твърде много ....

Редактирано от necrossumus на 15.01.05 22:31.



Тема ВИРОШ вампирът-Замъкътнови [re: necrossumus]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано16.01.05 11:28



Проникването в Замъка на Войводата

"... Белият ми жребец неуморно препускаше към леса , отвъд който се намираше загадъчният замък на войвадата Венек.Собственото ми имение остана далеч назад, като кораб, отплаващ в морето о глухарчта.Ездата през обагрения с цветовете на есента лес беше приятна и около час по-късно аз излязох от гората и спрях пред замъка на феодала.
Страдата беше огромна и внушаваше страхопочитание.Дори под ярките лъчи на слънцето стените й от дялан камък бяха тъмни и хладни, покрити с нездрави лишеи.Замъкът се състоеше от двуетажен корпус с внушителни размери и долепена до него кула с конусовидна форма и остър връх. Портата от тъмно дъбово дърво, укрепено с бронзови болтове, се намираше на стената на кулата и беше затворена.
Слязох от коня си, оставих го да пощипва остатъците от трева покрай пресъхналия ров и доближих вратата.Вдихнах ръката си, облечена в черна кожена ръкавица, и похлопах на вратата.Звукът отекна далеч навътре, но никой не дойде да ми отвори.Понечих да ударя вратата отново, когато забелязах, че не е заключена- едното крило на портата се беше поотместило и отвътре нданичаше мрак.
Бутнах вратата и влязох в просторен вестибюл с под, покрит с гладки камъни.Обгърнах помещението с поглед, но не успях да го разгледам подробно, защото пред мен се изправи един от най-едрите хора, които някога бях срещал: огромен мъж с тежък поглед и брада, която покриваше почти цялото му лице и почти се сливаше с гъстите сключени вежди.Беше облечен в кожена броня, държеше внушителна алебарда и очевидно беше пазачът на замъка.
-Къде отиваш, човешко пале?- изръмжа тойи протегна голямата си ръка , зада ме спре.
-Отивам при господаря ти , пазачо!- отвърнах хладно.- Имам лична покана за гостуване от войводата Венек.
-Не вярвам!- изръмжа косматият страж и пристъпи още една крачка напред, като ме блъсна с алебардата си.
Бръкнах в пояса си и извадих свитъка, като с мъка запазвах хладнокръвие:
-Ето поканата, пазачо!Познаваш ли писмото на господаря си?
Косматият мъжата се наведе напред и подозрително подуши пергамента.Успях да прикрия изумлението си и той отстъпи назад с наведена глава, като не каза нищо повече.Голямата му ръка посочи нагоре по витата стълба в средата на помещението, която се усукваше като бръшлян около исополинска каменна колона.Прибрах свитъка и поех нагоре по стълбата.
След като се завъртя няколко пъти около водещата каменна колона, стълбата ме отведе в друго, по-тясно помещение с кръгла форма, по-нагоре в кулата.По стените на равни разстояния имаше тесни, високи прозорци, през които слънчевите лъчи влизаха като блестящи мечове.Пътят ми бе преграден от някакъв младеж на моята възраст, с червеникава къса коса и дрехи за лов.Бавно слизаше по стълбите и в отпуснатата му дясна ръка имаше рапира, която стържеше по камъка и иззвъняваше на всяко ново стъпало.Внимателно огледах непознатия, докато слизаше по стълбата към мен , ислед миг открих какво странно имаше в него: очите му бяха със същия червеникв цвят, който багреше косата му.Лицето и ушите му бяха на чоек, така че заключих, че е полуджентри.
-Не можеш да преминеш оттук- каза мързеливо младежът с рапирата, като спря на две стъпала над мен.- Войводата не разрешва да се влиза по-нагоре в кулата.
-Разбира се, че мога- отврнах с равен глас и положих ръка на оръжието си.- Аз също имам рапира.
-Използвай я!- младежът вдигна рамене,- Работата ми е да не пропускам непознати през това стълбище.
Вдигнах поканата в ръка и младежът с рапитата ловко я измъкна от ръката ми.
-Върни ми я!- изръмжах.
-Да видим...- каза ми той, като я оглеждаше любопиттно.- Изглежда войводата наистина те е поканил, Вирош....
-Върни ми я- повторих, след като се овладях.
-Не ти трябва повече- той отстъпи в страни за да ми направи път.- Господарят Венек е Горе.
Отношението му ме обиждаше. ......"
a suivre

Редактирано от necrossumus на 16.01.05 11:28.



Тема ВИРОШ вампирът-ПРЕВРЪЩАНЕТОнови [re: necrossumus]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано17.01.05 12:15



ПРЕВРЪЩАНЕТО НА БЛАГОРОДНИКА ВИРОШ В КРЪВОЛОКА ВИРОШ

ако по някакъв начин това ви прилича на едни други исттории,да знаете че другите плагиатстват ,защото това е истински случай


"...Продължих да се изкачвам по виещата се стълба, докато тя ставаше все по-тясна и стръмна,стените на кулата се приближаваха една към друга.Тъкмо се дивях на майсторството на зидаря, построил стлбата, когато едно стъпало се трясък пропадна под краката ми и аз рязко хлътнах надолу.Още преди да хлътна изцяло в образувалия се процеп, светкавично протегнах ръцете си в страни и се улових за основата на металните перила на стълбището.Чух как разбитите камъни от счупеното стъпало се блъсват някъде далеч надолу, докато се изтеглях на ръце.После пропълзях по парапета и достигнах зрдравия участък от стълбището
Спрях за няколко мига, за да си поема дъх, но опасността изобщо не бе намалила желанието ми да продължа нагоре и да се срещна с тайнствения господар на замъка.
Най-сетне витата стълба излезе в помещние с конусовиеден таван разположено на самия връх на кулата.Противно на очакванията ми, тук не проникваше дневна светлина.Вместо нея стаята беше огряна от блясъка на три факли, закачени на груби каменни халки на равни разстоятния по стената.Вътре имаше само една маса с няколко гоелми дърветни стола, на един от който седеше войводата Венек.
Сред неясния танц на сенките лицето му изглеждаше още по-изпито и измъчено.Беше отпуснал широките си рамене и в очите му грееше нездрав блясък.Гласът му бе дрезгав и уморен:
-Привет, млади Вирош!Не се съмнявах, че ще ме откриеш, макар и да се позабави повече, отколкото очаквах.
-Имението ти се отличава с някои .... стрнанности, войводо- отвърнах предпазливо.
Венек направи опит да се усмихне:
-Така е.Приеми проучването си на замъка ми като изпитание, което си издържал успешно.
понечих да кажа още нещо, но той вдигна ръка:
-Стар съм вече.Не ме интересува какво е станало с другите ми гости.Така или иначе, скоро всичко това може да бъде твое....
Знаех, че когато не разбираш нещо, винаги е по-добре да замълчиш и да изчакаш думите на събеседника си.Тъй и сторих и сега и Венек остана доволен:
-Да, млади Вирош.Скоро ще отстъпя това място на наследника си и може би това ще бъдеш ти.
-Благодаря ти, вампире!- отвърнах сериозно.- Честта, която ми оказваш, е огромна.
Преди да успея да кажа още нешо, старият Венек изхвърча от стола си и ме повали на пода.Изпищях и се замятах, но в ръцете му се криеше огромна сила.Сърцето ми щеше да изскочи от гърдите, когато видях как се навежда към мен и от устата му изникват два дълги и остри зъба.
Болката ме прониза и аз с ужас усетих как кръвта ми с туптене преминава в тялото на вампира.Обзе ме слабост, но Венек грубо ме разтърси:
-Спри!Искам да ти дам вечен живот, а не да те убия!
Погледът ми бавно се проясни и аз видях как той измъква кинжала си от пояса и дълбоко порязва ръката си.
-Пий!- заповяда Венек.
Подчиних му се.Солената му кръв бликна в устата ми и аз с усилие преглътнах.Главата ми се замая още повече и не разбрах кога се е отдръпнал.Бях паднал настрани на каменният под и изобщо не чуствах тялото си, но знаех, че все още съм в него.
Силата дойде изведнъж и аз се изправих плавно, с непозната за самия мен котешка грация.Беше ми студено, но тялото ми беше изпълнено със сила.Протегнах се.Скочих на крака.
Венек ме наблюдавше с уморена усмивка, отпуснат на сотла си.Пристъпих към него и гласът ми прозвуча непознато, по-дълбоко и силно, като камбана:
-Това ли е?
-Това е само началото- отвърна Венек.- С всяка изминала година вампирът расте и става по-силен, млади Вирош.
Заляха ме вълни от необяснимо веселие аз му дадох воля в гръмовен смях, който разтърси залата и угаси факлите по стените.Открих, че мога да виждам в тъмното, и това ме развесели дотолкова, че не успях да спра смеха си още няколко минути.
-А сега да се погрижим за мен, млади Вирош- каза Венек сериозно, когато се овладях и го загледах.- Вземи този пръстен и се опитай да усетиш силата в него!
Поех тежката златна верига, която ми подаде.На нея беше окачена обикновена масивна халка от сребро, нашарена с някакви знаци.Положих го на дланта си и усетих леко затопляне, а сетне вълна от хлад.Затопляне, хлад, затопляне, хлад, сякаш в пръстена туптеше невидимо сърце.
-Това е един от петте Пръстена на Силата- каза Венек.- Преданието гласи, че когато всичките попаднат във вампирския род, този от нас, който ги притежава, ще може да управлява съдбите на всички ни.Те крият огромна, непонятна сила да ни запазват през вековете, но със сигурност могат и да ни унищожат.
Старият вампир помълча и аз внезапно разбрах защо ми да де пръстена.Обзе ме неизрзима любов към новия ми родител и аз надодох силен вой.
-Не, млади Вирош- каза Венек.- Не тъжи за мен.Аз сам избрах края.
той протегна ръка към мен:
-Сложи ми пръстена.
Подчиних се и с ужас видях как времето се стовари върху древния вампир, като оглозгваше плътта от костите му и ги превърщаше в прах. За няколко мига от Венек не остатна нищо друго, освен купчина сива пепел, насред която проблясваше пръстенът.Открих, че не мога да плача, затова просто се наведох и окачих верижката с пръстена на врата си. ...."

a suivre



Тема ВИРОШ вампирът-ПРЕВРЪЩАНЕТО..нови [re: necrossumus]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано17.01.05 21:13



"...Плъзнах се към един от затъмнените прозорци и със замах отворих капаците, без да се колебая.Слънцето токущо беше залязло, но слабата му червена светлина изгаряше очите ми като огън.Стиснах клепачи и изкрещях, докато напипвах какпака и го затръшвах обратно.Подпрях се на хладната каменна стена до прозореца и тихо изръмжах.Все още бе рано за мен.Щях да живея само през нощта.
Идеята неочаквано ме развесели.Закикотих се отново, все по-силно и неудържимо, докато целият замък на стария войвода Венек, който сега беше мой, се разтърси от смеха ми.БЯХ ИСТИНСКИ ВАМПИР,СЕГА И ВО ВЕКИ ВЕКОВ! .."

Редактирано от necrossumus на 17.01.05 21:13.



Тема ВИРОШ вампирът- ГЕЛОДСКИЯТ ЛЕСнови [re: necrossumus]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано19.01.05 23:21



".... Тъй започна животът ми като вампир- дълъг, изпълнен с нощи на екстаз и дни на ужас.Бях наследил замъка на войводата Венек и първите години минаха под знака на утвърждаването ми като негов исински господар.Замъкът живееше своий собствен живот с пулса на многобройните си гости от всякакъв вид, повечето от които- рожби на нощта и те трябваше да бъдат убедени, че младият вампир Вирош ще заповядва на мястото на властния войвода.Когато най-сетне свърших, обитателите на замъка бяха значително по-малко.
Човеците от собственото ми имение дойдоха веднъж, за да ме потърсят- и да утолят младежката ми жажда за кръв.Пощадих живота на единия от чичовцте си, който командваше парада, по-скоро от опасения за въздействието на роднинската кръв върху неукрепналия ми организъм отколкото от милосърдие или неудобство.
Собственото ми тяло ме смайваше.Превърщането ми във вампир ме беше надарило с нови сили, за съществуването на които хората не подозираха.И все пак бях все още бебе, новородено, което тепърва научаваше какво може да се прави в света.Самообучението заемаше цялото ми време.
Открих, например, че очите на вампирите са твърде различни от човешките.макар през нощта да виждах по-ясно от котка, в началото дори далечните отблясъци на факли и свещи ме дразнеха болезнено.Освен това, с настъпването на утрото зрението ми прогресивно отслабваше.Затова пък в най-будните ми часове, около полунощ, виждах толкова много неща, че главата ми се замайваше и ми се струваше, че мога да виждам през стените и в сърцата на жертвите си.
Утрото ми носеше и нещо друго: мъртвешки сън.Където и да се намирах, с първите лъчи на зората ме обземаше ужасна умора и аз се просвах на земята, за да дочакам събуждането си със залеза.Преди да се науча да усещам приближаването на новия ден и да се оттеглям в личния с и ковчег, прекарах доста неприятни дни във влажните коридори на замъка.
Спях в гробницата в подземията на замъка, която скоро се опразни напълно и остана изцяло на мое разположение.Десетина вампири, които бяха потърсили гостоприемството на Венек, напуснаха замъка още на следващата нощ след смъртта му и някои от тях не видях никога вече.Събуждах се броени мигове след като слънцето потънеше зад западния хоризонт, замаян от глад, и се измъквах от имението с провлачена походка в търсене на жертва, която да го утоли.
Бързо се научих да убивам.Обикновено дори не носех оръжие, тъй като бързината и силата ми бяха достатъчни да убия всеки обикновен човек.Кучешките ми зъби, които през първия век от живота ми като вампир постоянно стърчаха от устата ми, бяха неголеми, в съответствие с костната ми структура, но бяха дяволски остри.Скоро разбрах, че едно от най-големите удоволствия в живота на вампира е именно мигът, в който забива зъбите си в жертвата и усеща как първата глътка кръв изпълва съществото му с нова сила.Хранех се с по две, дори три жертви на нощ: по-едри животни, селяни от околните имения, пътници.
Научих и доста други неща.Проучването на библиотеката на Венек ми отне десетина години, през които кръгозорът ми се разшири повече, отколкото някога бях вярвал че е възможно.Научих се да рисувам и да свиря на музикалните инструменти, които открих в замъка, занимавах се с дуели срещу въображаеми (а понякога, когато имах късмет- и истински) противници, усвоих логиката на древните и старателно обмислих вярванията на хората, с които бях израснал.
Сетне всичко това ми омръзна.Бях научил наизуст разположението на всяка каменна плоча в огромния замък, можех да декламирам съдържанието на книгите в библиотеката, в пристъпи на ярост и меланхолия бях изпотрошил всички предмети на изкуството и музикални инструметни.Беше време да пътувам и един от гоблените, който Венек бе получил много отдавна от някаква неизвестна за мен вампирка, ми даде цел.
Платното изобразяваше древен, загадъчен лес, осветен едва-едва от някаква светеща мъгла, която се стелеше по черната трева.Дърветата бяха могъщи и преплетени в чудовщна прегръдка, а на преден план се виждаше малка група причудливи същества, на някои от които знаех само имената: джентри, гноми, естри и хора-животни.Надписът, който бе изписан на древния език на Южните империи, гласеше:
"Лесът Гелод".
И тъй, в една прекрасна лятна нощ в началото на века, когато звездите грееха толкова ярко, че изтръгваха от мрака очертанията на всяка тревичка и насекомо, аз завинаги напуснах замъка на втория си баща и поех на север, където на мястото на днешен Карков се простираше лесът на Гелод.Носех само любимото си оръжие и се движех пеш, защото и сках да извлека максимално удоволствие от пътуването.Преди няколко години се бях превърнал в архвампир и не се страхувах от слънчeвата светлина , макар и тя все оше да ми причиняваше болка. Всъщност , в онази лятна нощ като че ли не се страхувах от нищо на този или онзи свят. ..."
a suivre...



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: necrossumus]  
АвторThe sedused(lost soul) (Нерегистриран)
Публикувано20.01.05 17:22



Еи, това е една от любимите ми книги игри!!!! Ти да не си авторът?



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: The sedused(lost sou]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано21.01.05 12:49



не Бога ми ,не (но щеше да е хубаво ако бях аз)
но и на мен ми е любима,гоелми благодарности на Робърт руси...



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: necrossumus]  
Автор TEPMИHATOP (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 22:21



Това съм го чел много отдавна. Освен това съм чел и предишните книжки




Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: TEPMИHATOP]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано21.01.05 23:00



и хубаво си направил
ама явно малко са го правили като нас
и сега виждам не щат да го четат -мързеливите му вампири с вампири .......



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: necrossumus]  
Автор WilliamWallace (despaired)
Публикувано21.01.05 23:48



В Бургас трудно може да се намери подобна литература

Gods favour the bold


Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: necrossumus]  
Автор TEPMИHATOP (Нерегистриран)
Публикувано22.01.05 00:52



А мързела е лоша работа.




Тема Чета го...нови [re: necrossumus]  
Автор Benjamin_Andre (Rastaman)
Публикувано22.01.05 01:03



доста интересно Ghetto Brother...



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: necrossumus]  
Автор Benjamin_Andre (Rastaman)
Публикувано22.01.05 01:32



така прочетох ги всички...вече знам Вирошчо що за мръсник е... има ли още?



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: necrossumus]  
Автор Taлиecин (radiant brow)
Публикувано22.01.05 12:32



Малко ли? И аз съм го чел преди няколко години, а не се обаждах просто за да не изтреса някой спойлер по погрешка. А и ми беше любопитно как ще избегнеш игровия елемент

No one remembers the singer. The song remains.



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Taлиecин]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано22.01.05 18:16



недей са плаши древни ми братко,ще ги прекарам през любимите ми пътеки-trough the Hell and back



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано22.01.05 18:20



Книга-игра, значи!
Страшно ги обичах, как съм пропуснала тази?!



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Benjamin_Andre]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано22.01.05 18:22



ооо има има,ама ще почакате ,защото сега започва най-интересното и истинските игрови ситуации,както подхвърли Тали
с други думи ,трябва да реша какво да постна точно хахахахахх, обичам да съм господар на ситуацията



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано22.01.05 18:23



Искаш ли да си отгоре в такъв случай?



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано22.01.05 18:28



мдам , по принцип -
първи принцип на бодхисатва -"ако искаш да измъкнеш някой от някъде ,трябва да си му отгоре ...някак си "
е добре де и смяната понякога е идейна


проблема е че не винаги тоя който е отгоре всъщност води парада....... то и затова толкоз бодхисатви са още тук ....зажаднели за смасара



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано22.01.05 18:32



Виждам, че отново и за кой ли път подхващаме една суперинтересна и за двамата тема... която ако не броим индийските термини е доста проста или поне става дума за едно много просто нещо, което понякога страшно усложнява живота на човек! Но пък това е една друга тема... Ако искаш да измъкнеш някой от някъде? А не е ли логично, че ако вече си отгоре, значи си го измъкнал...
Що се отнася до смяната - тя не понякога, а ВИНАГИ е идейна! Ще взема да ти изпратя някои снимки като потвърждение на довода си. Хм, за последното съм съгласна: и отдолу да си, пак можеш да направиш невъобразими неща, стига да знаеш как...



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано22.01.05 18:41



просто се опитвах да бъда дискретен професоре инак съм напълно съгласен с теб
всъщност както винаги
ами в контекста на онова, за което макар и дискретно от моя страна си говорехме всъщност,те и двамата са се измъкнали или се измъкват в процес и то доста активно
смяната пък е неизбежна ,все пак всичко тиче ,както викат гръцките философи от източна България ...
но наистина за да си истински виртуоз трябва да умееш и отдолу да преобръщаш вселени и да разместваш галактики ......още една причина за това бодхисатвите да остават тук- долу



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано22.01.05 19:12



Започва да ми става интересно... Досега не съм имала вземане-даване с вампир-йога... а сигурно има какво да науча!



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано22.01.05 19:15



еххх има един ...имаше един .... -Падмасамбхава му викаха ..
беше велик йогин и бодхисатва и ...... си имаше жена и........
нататък е само ЛЮБОВ



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: necrossumus]  
Автор Benjamin_Andre (Rastaman)
Публикувано22.01.05 22:56



аха, ами добре...чакам нови постове...



Тема ВИРОШ вампирът- ГЕЛОДСКИЯТ ЛЕС-среща с джентринови [re: necrossumus]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано21.02.05 13:11



".... Намирах се на древния път, който води към загадъчния лес.Ярката светлина на луната блестеше по листата на дърветата. Окъпани в нощна влага.Продължих на юг, където лесът Гелод беше отстъпил място на обширно поле, покрито с черна трева,секните с които бе изпълнено сякаш поглъщаха лунната светлина завинаги.Над полето се стелеше лека и студена бяла мъглица.Крачех бавно и с усилие си припомнях какво правех в леса, защото съзнанието ми губеше от будността си с всяка следваща крачка.Очите ми се плъзгаха след неясните силуети на отдавна забравени мъртъвци, които преминаваха покрай мен.Това явно бе някакво поле на забравата...
Продължих през това поле още известно време, докато реших да свия на изток.Пред мен се издигаше висока, започнала да се руши кула от тъмен камък, която сякаш израства от леса като негово естествено продължение- същинско огромно мъртво дърво.Входът на кулата бе обърнат към мен и от него повяваше мрак и хлад.
Влязох в тъмния вход и вампирските ми очи за миг се нагодиха към по-гъстия мрак в руините на кулата,където не проникваше лунната светлина.Преди да успея да се огледам, някъде над главата ми, откъм горните етажи , долетяха мрачни, дисхармонични звуци на арфа и аз се заслжушах очарован.Самият аз бях опитвал да свиря на този инструмент в замъка на Венек, но арфата винаги ми се бе струвала малко сладникава.Неизвестният свирач от кулата обаче успяваше да изтръгне от нея онова, което аз не бях могъл.
Обиколих помещението в търсене на стълбище и когато го открих, се заизкачвах по него. Пътят ми минаваше през многобройни разрушени стаи и най -сетне излезе в просторна зала на върха на кулата, ярко осветена от лунните лъчи.Свирачът на арфа се оказа джентри с оранжева коса, която беше толкова дълга , че се стелеше по пода покрай него.Беше облечен в черни дрехи, а самата арфа също беше черна.Джентри не спря да свири, когато ме забеляза, просто отвори уста и проговори в някакъв странен ритъм сякаш припяваше на дискордната си мелодия:
-Здравей,вампире.След като аз ти посвирих защо в отплата не ми разкажеш за вашия род?
Когато приключих разказа си, изпълнен с гордост и безмерна тъга- двете чуства, съпътствали вампирите през вековете, джентри беше спрял да свири и замислено гледаше към луната.
-Имаме много общи неща, вампире- каза накрая.- Разказът ти ме развълнува и и скам да ти се отплатя за това.Може би знам отговора на някой въпрос, който те интересува.
Реших да го попитам за особеностите на леса..
-На север оттук се намира кулата -двойник на тази, в която се намираме.Обитава я едни мой събрат по умения, който обаче е човек и изпитва люта завист към произхода ми- заговори джентри.- На запад има един особено интригуващ район, наречен Поелто на забравата, който обаче не е за всеки.По-далеч, но в противоположна посока, има някакъв природен феномен, за същността на който нямам никаква представа.Може би ти ще откриеш какво представлява...
Тогас го разпитах за съкровищата в леса...
-Ако говорим за съкровища, предполагам, че това ще те заинтригува- джентри бръкна в пояса си и извади масивен сребърен пръстен, почти двойник на онзи, който носех окачен на врата си.
-Честно казано, бих те убил за него- казах хладнокръвно.
-Няма да се наложи- засмя се той и ми го подаде.- Нося го от години и никога не успях да открия предназначението му.За сметка на това обаче имам теория за това къде би могъл да откриеш още един.
Безуспешно се опитах да прикрия вълнението си:
-И тя е?
-Замъкът в езерото Шалой- каза замислено джентри.- В него има всякакви чудати неща....
Разговорът ни продължи в същия мъгляв дух още няколко минути, сетне се сбогувах с любезния джентри и напуснах кулата . ..."
a suivre



Тема ВИРОШ вампирът- ГЕЛОДСКИЯТ ЛЕС-Вещерътнови [re: necrossumus]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано11.03.05 12:25



"...На север от мен се издигаше висока кула от бял камък, друга по-тъмна, е построена на юг-тази на джентри.Между двете пстройки явно е вървяла висока каменна стена с бойници, която вече се е превърнала в руини.С лекота прескочих остатъците от стената и отново потънах в леса.
Не след дълго се осовах пред бялата горда кула, която изглеждаше необитаема и беше започнала да се руши, но все пак беше запазила осанката си от миналите дни.
Намерих входа на кулата: висока арка, която бе останала непокътната в потока на времето, и прекрачих прага й.Озовах се в просторната зала, по стените на която се виждаха избледнели и олющени остатъци от стенописи.Докато очарован разглеждах древните бойни сцени, чух някъде от висините на кулата един висок, мелодичен глас, който напяваше на непознат за мен език с меко, сребристо звучене.Безуспешно потръсих певеца с поглед, но той явно беше някъде на горните етажи на кулата.Почудих се кой, човек или друго същество, има куража и добрия вкус да пее посред нощ в руините на древна кула насред леса Гелод.
Намерих стъпбището и се заизкачвах по него през полуразрушената кула, като надничах в дупките между стените.Открих певеца едва на върха, приседнал на ръба на една липсваща стена, загледан в луната.Когато ме видя млъкна и ме загледа с блестящите си очи.
-Чудесно пееш, човече-поздравих го с уважение.-Що дириш в леса Гелод?
-Благодаря- каза човекът и скочи на крака, като взе подпряната на стената пика.- А отговорът на върпоса ти е: вампири.
Със съжаление извадих оръжието си.През дългия си живот като вампир бях открил, че повечето от хората, с които си заслужава да водя разговор, обикновено копнеят да ме убият.
След изесно време на красив и оспорван дуел, намерих пролука в защитата му-мигновено извиках и съсякох противника си с все сила.Той изпусна оръжието си, вторачи се в мен и очите му постепенно се фокусираха върху нещо, което не можех да видя.Сетне рухна на пода и кръвта му започна да изтича от тялото на силни тласъци.Инстинктивно се наведох, но спрях и се замислих..дали трябваше да пия от кръвта на вещера....
След кратко колебание долепих устни до раната и кръвта му започна да се излива в мен.Тръпнех от опасения, че вещерските му умения може би са я отровили по някакъв начин, но истината се оказа обратната- кръвта на убития ми противник ме изпълваше с неподозирани сили!Когато най-сетни се отдръпнах, тялото ми бе изпълнено с енергия...."
a suivre....



Тема Re: ВИРОШ вампирът- ГЕЛОДСКИЯТ ЛЕС-Вещерътнови [re: necrossumus]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано11.03.05 16:21



тенк ю

Откакто чух какво мисля, не вярвам на това което чувам!



Тема Re: ВИРОШ вампирът- ГЕЛОДСКИЯТ ЛЕС-Вещерътнови [re: claudia]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано11.03.05 19:41



но пробс ,ша има още



Тема ВИРОШ вампирът- ГЕЛОДСКИЯТ ЛЕС-Пътятнови [re: necrossumus]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано17.03.05 15:39



"... Излязох от кулата и се запътих на север.От незапомнени времена древните са построили застлан с огромни каменни плочи път, който води от северната част на континента към островите на Флавия.Пътят боязливо заобиклая леса Гелод,от край време неясно и изпълнено със заплахи за хората място.
Внимателно се отклоних от пътя , ярко осветен от лунните лъчи, и потънах в сенките на крайпътните храсти.Бях забелязал мътното сияние на огън и предпазливо го доближих.
Гледката ме изпълни с възторг: пред мен имаше цял лагер на гноми, които очевидно бяха пътували по пътя през деня и бяха спрели за нощувка в покрайнините на леса.Ненаситно плъзгах поглед по многобройните малки телца, покрити с шарени наметала и скупчени край догарящия огън до който клюмаше самотен страж с късо, подрязано за ръста му копие.
Реших да започна с пазача на лагера и безшумно скочих отгоре му, като едва не го повалих в огъня.Малкото добелстно човече успя да изкрещи, за да предупреди другарите си и около мен настана пълен хаос, докато с наслада впивах зъби в шията му.Когато свърших с него, от останлаите гноми нямаше и следа и аз ядосано захвърлих трупа в жаравата.
Избърсах устни и се изправих, за да продължа обиколката на леса.Бях планирал вечеря, а получих само някакъв ордьовър.
Докато се промъквах между тмните преплетени коренища на дърветата, птиците на Гелод замлъкнаха за няколко мига, а сетне продължиха странните си неблагозвучни песни.
Забавих крачка, излизайки на една блестяща под луната просека.Две едри животни, вълк и лисица , които тъкмо я прекосяваха, също се спряха и ме загледаха.Сетне, за няколко объркващи мига, те се превърнаха в в мъж и жена, облечени в кожи.Това бяха таласъми, хора-животни, които могат да променят облика си.
-Добър вечер- поздравих възпитано, като се обърнах последователно към верволфа и верфокса.
Мъжът изръмжа нещо и ме изгледа продължително изпод сключените си вежди.Не познавах много таласъми, но тези двамата трудно можеха да минат за нормални хора дори в този вид.
-За пръв път идвам в този лес- направих още един опит да поведа разговор.- Ще ми разкажете ли нещо повече за него и обитателите му?Джентрите например или гномите?
-Джентри- изсумтя презртелно жената -лисица,- на тях им дай книги и древни истории!
-Рава!- сряза я мъжът.-Да тръгваме!
Свих рамене и им обърнах гръб, докато те отново се превръщаха в животни, за да бягат по-бързо.Не всички създания на мрака са надарени с еднавка интелигентност и може би така е по-добре. ...."
a suivre

Редактирано от necrossumus на 17.03.05 16:51.



Тема Re: ВИРОШ вампирът- ГЕЛОДСКИЯТ ЛЕС-Пътятнови [re: necrossumus]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано17.03.05 19:14



мерси, мерси

you cannot kill me. For I'm the shadows and the shadows never die


Тема Re: ВИРОШ вампирът- ГЕЛОДСКИЯТ ЛЕС-Пътятнови [re: claudia]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано17.03.05 19:52



моля ,моля



Тема Re: ВИРОШ вампирът- ГЕЛОДСКИЯТ ЛЕС-Пътятнови [re: necrossumus]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано17.03.05 22:33





you cannot kill me. For I'm the shadows and the shadows never die


Тема Re: ВИРОШ вампирът- ГЕЛОДСКИЯТ ЛЕС-Пътятнови [re: necrossumus]  
Авторtuza madrid (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 02:11



prodalji istoriata za bratov4eda VIRO6 4e mi stana interesno



Тема Re: ВИРОШ вампирът- ГЕЛОДСКИЯТ ЛЕС-Пътятнови [re: tuza madrid]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано18.03.05 12:49



ще я ,само имайте търпение имам си и други неща за правене.... -например напиване с Вирош ... освинване в някой публичен дом .. .с Вирош и други приятелски забави с приятеля ми



Тема Re: ВИРОШ вампирът- ГЕЛОДСКИЯТ ЛЕС-Пътятнови [re: necrossumus]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано19.03.05 17:00



еххх...туй е то баща ми...да предадеш много поздрави на вирош от мен



Тема ВИРОШ вампирът- ГЕЛОДСКИЯТ ЛЕС-Пътят навътренови [re: necrossumus]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано21.03.05 13:26



".... Продължих пътя си.Ослепително бялата луна се скри зад някакви раздърпани облаци и древният лес рязко се раздели със загадъчната си красота.Остана само мракът и разкривените форми на дърветата, сякаш излезли от някакъв кошмар.Сетне лунните лъчи отново заляха гората и страшният момент отмина.
Вниманието ми беше привелечено от някакви храсти с особена форма и когато се наведох, за да огледам плодовете им, нададох радостно възклицание.Бях виждал такива в древните ръкописи на войводата Венек- това беше Дяволска боровинка, едно от най-лековитите и опасни растения , познати на човека!
Предпазливо откъснах няколко плода и ги сдъвках един след друг.Главата ми се замая почти мигновено, но пристъпът премина бързо и ме остави гладен за още.
Когато приключих, се чуствах значително по-силен от преди, а възприятията ми бяха прочистени и усилени.
Продължих на запад.На един хоризонтален клон, опънат над пътеката , беше кацнал едър черен гарван и съсредоточен ме оглеждаше с единственото си око, подобно на малък блестящ оникс.На мястото на другото имаше грозен белег.
Продължихме да се гледаме още няколко мига, сетне гарванът се размърда на клона и изграчи:
-Е?Искаш да попиташ нещо ли?
-Не, говореща птицо- свих рамене. -Просто минавам оттук по пътя на разходката си.
- Разходка?!- гарванът дрезгаво се изкикоти.- Ама и теб си те бива!Разходка из нощния Гелод!
-Какво се е случило на окото ти?- прекъснах го.
Птицата изведнъж спря да се смее:
-Проклетите гноми.Правеха някаква некадърна магия , за да превърнат камъни в злато.
-Грешката си е твоя- поклатих глава.- Как позволи да те хванат?
След още няколко минути разговор със сладкодумния гарван реших, че историите му вече ми досаждат, пожелах му успешна нощ и продължих.
Озовах се в просека, осеяна с отсечените дънери на дървета.Белезникавите пънове изглеждаха странно на лунната свтлина, като откъснатите крайници на някакво гигантско многокрако животно.
С любопитство оглеждах причудливата група дървета, която принуждава пътеката да я заобиколи.Ако присвиех очи, започваше да ми се струва, че това са двама души, обвити в смъртна хватка от няколко гигантски змии....
Затаих дъх и доближих една малка закътана полянка, като не вдигах повече шум от някоя сянка в травата.Гледката си заслжуаваше: един закръглен гном с шумно пъхтене даълбаеше меката почва с малка лопата, като вече почти се беше скрил в образуваната яма.
Доближих ръба на ямата и застанах на него, като се любувах на пъхтящия гном.Изчаках да замахне с лопатата, за да изхвърли пръстта и учтиво се обадих:
-Хубава дупка.За какво служи?
Гномът изпищя и се огледа.Когато ме видя, изпищя отново и едва не припадна, но се овладя и насочи малката си лопата срещу мен:
-Назад, вампире!
-Исках просто да си поговорим- отбелязах, като едва сдръжах смеха си.- няма да ти изпия кръвта.
Гномът не ми повярва и продължи да държи лопатата вдигната с треперещите си малки ръце.
Откъснах една диамантена брошка от ревера си и протегнах ръка към треперещия гном.Бижуто примамливо блестеше в светлината на лампата, която той беше оставил на ръба надупката.
-Това е за теб- обясних.- Вземи го, искам само да поговорим.
Алчността на гнома най-сетне надделя над страха му и той грабна украшението от ръката ми.
-Какво искаш да знаеш?- попита подозрително......
-На север оттук се издигат две кули, свързани с руини на крепостна стена- заговори гномът.- Изглежда във всяка от тях се е заселил по един вещер- странни личности, мен ако питаш.На югоизток пък има някакво поселище на хора.В последно време наоколо се навъртал и някакъв вампир...
Ухилих се.
-Имам предвид друг вампир- добави бързо гномът.- И естрите, разбира се.Гадни същества.
-Май не обичаш много тази гора- констатирах.- Защо не живееш някъде друаде?
Той се намуси и стисна по-здраво лопатата си:
-Това си е моя работа.
Сбогувах се с гнома и прдължих по пътя си, като си играех с идеята да е върна и да му изпия кръвта.Накрая реших, че твоа би било проява на твърде лошо чуство за хумор. ...."
a suivre



Тема Re: ВИРОШ вампирът- ГЕЛОДСКИЯТ ЛЕС-Пътят навътренови [re: necrossumus]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано21.03.05 22:04



Скъпи татко Лестат,

с предишните си обещания за благодарствено писмо днес изказвам искрените си благодарности тук и сега, с молба и надежда за понататъчно продължение



благодаря ти предварително



твоя Клоди



Тема Re: ВИРОШ вампирът- ГЕЛОДСКИЯТ ЛЕС-Пътят навътренови [re: claudia]  
Автор Laddie (хакуна матата)
Публикувано21.03.05 22:06



забрави "с уважение" преди "твоя Клоди"

Защото Мидас си взел поука, нали така?
Сега вместо за злато, мечтаел за скъпоценни камъни....


Тема Re: ВИРОШ вампирът- ГЕЛОДСКИЯТ ЛЕС-Пътят навътренови [re: claudia]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано21.03.05 22:36



моя скъпа дъще
Ще има продължение още и още и още..... и много още
книгата далеч не е свършена ,пред нас остават още доста епизоди (така да се каже)
но благодаря за благодарято

твой любящ те papa!



Тема тенк юнови [re: necrossumus]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано21.03.05 22:42



беше повече от благодаря



Тема Re: тенк юнови [re: claudia]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано31.03.05 06:51



папа, какво стана с вирош, кога ще намериш малко време



Тема Re: ей любезни,нови [re: necrossumus]  
Автор vampiliana ()
Публикувано01.04.05 16:28



ще благоволиш ли да продължиш започнатото, след като успя да настървиш интереса ни с вирош/са си?



Тема Re: ей любезни,нови [re: vampiliana]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано01.04.05 18:31



спокойно де.. .щом съм го почнал, значи и ще го довърша.....
просто събирам сили от последните безсънни нощи мнооооооого кръв пролях, много девици покварих



Тема ВИРОШ вампирът- ГЕЛОДСКИЯТ ЛЕС-Пътят навътренови [re: necrossumus]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано18.04.05 13:42



"... Продължих на юг.Дърветата и храстите пред мен бяха старателно разчистени и на тяхно място се издигаше невисока каменна могила с формата на петоъглна пирамида.Отсеченият й връх представляваше тъмен вход, който води направо надолу под земята.
Изкачих се по стената на пирамидата и погледнах навътре през входа.Някъде далеч долу се виждаха мтъни отблясъци от огън.Прекрачих вътре и скочих в тъмното.
Приземих се в средата на неголяма подземна зала, пълна с гноми.Не е нужно да казвам, че предизвиках голямо вълнение.Избухнаха оглушителни крясъци и през кратките мигове, докато мъжете награбят оръжията си, успях да разбера, че съм попаднал в нещо като общо жилище на цяло племе гноми.
Разсякох един от гномите с широко змахване, което остави диря по тавана на подземието и завхърлих последния си противник в стената с такава сила, че главата му се разби в скалата.Ужасените обитатели на дупката се бяха превърнали в трепереща купчина в най-отдалечения ъгъл.
Сграбчих двама от гномите, които бях погубил и с все сила скочих обратно нагоре към изхода на подземието.Прехвърлих се през ръба, седнах на тревата и изпих ароматната им кръв.Сетне захвърлих труповете и продължих, като размишлявх дали не се бях показал в известна степен неизискан.Реших, че е станало точно това и се опитах да забравя за цялата история, като внимателно избърсах кръвта на гномите от устата си.
Продължих на югоизток и навлязох в една горичка.
Чух вик и понечих да се обърна, но нещо просвистя в мрака и в тялото ми се заби стрела.Болката ме изнендада толкова, че не помръднах може би още половни миг и цената за това беше още една стрела, този път право във раната.
Най-сетне преодолях първоначалния си шок и се хвърлих встрани, като се претърколих, зада не дозабия стърчащата стрела в шията си.Заех се да я измъквам оттам, докато от храсттите изскачаха двамата стрелци:ловци, които бяха оставили лъковете и размахваха бойни секири, за да довършат предполагаемия си дивеч.Когато ме видяха, малко се стъписаха, но това все пак беше лесът Гелод, така че решиха първо да ме убият и после да видят какво съм.
Скочих с рев на крака и измъкнах оръжието си.
Секирата на втория ми противник просвистя над главата ми и аз ловко я отбяхгнах, като отстъпих половин крачка встрани.Беше видял как умира другарят му и страхът го беше направил прибързан.Острието се заби в земята и за мен не остана нищо друго, освен да го довърша с жесток удар в главата.
Реших, че заслужавам едно угощение след толкова сериозни усилия и с наслада пих от кръвта им, особено тази на полуджентри...."
a suivre

Редактирано от necrossumus на 18.04.05 13:43.



Тема Re: ВИРОШ вампирът- ГЕЛОДСКИЯТ ЛЕС-Пътят навътренови [re: necrossumus]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано18.04.05 18:37



сети се, мерси

-Ти скочи ли?-попита меко тя
"Но вие не, вие искате да знаете причината"


Тема ВИРОШ вампирът- ГЕЛОДСКИЯТ ЛЕС - Архътнови [re: necrossumus]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано18.05.05 20:25



" Бях се озовал в някаква част на гората, където дърветата образуваха плътен покров над главата ми и лунните лъчи изобщо не достигаха до тревата.По тази причина мъничката светлина, която видях над храстите, привлече вниманието ми.Изпървом я помислих за заблудена светукла, но сетне я доближих и видях, че това беше просто малка сферична светлина, която жужеше и играеше нагоре-надолу, сякаш искаше да ми съобщи нещо.
Протегнах ръка и я докоснах.Светлината угасна с пукот и аз отдръпнах опарените си пръсти, но в следващия миг някаквко ново усещане отвлече вниманието ми от болката: Движех се по-бързо.Размахах ръце и се уверих, че скоростта на движенията ми се е увеличила.
Мислено благодарих за подаръка на неизвестната светлинка и продължих пътя си.
Архвампирът ме очакваше, приседнал на поваления дънер на едно дърво с особената грация на нашия род, като беше наклонил глава на една страна и ме гледаше с любопитство.Доближих го и със завист отбелязах, че неговите зъби вече бяха възвърнали човешката си форма, което означаваше , че е доста по-стар от мен.Беше облечен в дрехи от тъмночервено сукно и небрежно се подпираше на дълъг меч.
-Добре дошъл в Гелодския лес- продума вампирът, като не откъсваше тъмните си очи от моите.- Какво те води насам?
-Любопитството?- предположих.
Архът сви устни в неразгадаема гримаса, размисли и поклати глава:
-Това не е основателна причина.
-Трябва ли да имам основателна причина , за да отида някъде?- осведомих се, като оставих съвсем лека нотка на заплаха да се промъкне в гласа ми.
Вампирът вдигна вежди:
-Да, когато става дума за тази гора.
Разговорът не отиваше на добро.
Отворих уста да кажа нещо и съжалих, че вместо това не бях направил нещо по-полезно- да извадя оръжието си например.Архвампирът изхвърча от дънера, като изтегляше меча си в движение, и разсичащият му удар отдолу нагоре ме свари напълно неподготвен.
Успях да сломя съпротивата на вампира и накрая обърнах собствения му меч срещу него.Хищникът достойно посрещна смъртта, като ме гледаше право в очите, и в лицето му не настъпи особена промяна дори когато животът напусна древното му тяло.Светкавично се наведох и пих от кръвта му, докато тежестта на годините се створаваше върху плътта му, сетне се отдръпнах и се изплюх с отвращение, защото тялото му се беше превънало в каша, а сетне в прах....."
a suivre



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: necrossumus]  
Автор Mellindor (шемет)
Публикувано03.06.05 11:15



Хихих :)

Тая книжка навремето си я откраднах от библиотеката. Още си е в мен, малко поопърпана, но става за четене :Р

Само че не съм чела другите от поредицата и ме е яд :(

*с надежда* Някой да ги има случайно?

На този свят всичко е поправимо - дори оптимистите. Но, за Бога, не отнемайте крилете им!


Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Mellindor]  
Автор Waserbundlai Ushtenheim (cursemancer *V*)
Публикувано03.06.05 14:26



"наякой" има някои от тях
ще се оправим



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: necrossumus]  
Автор Solemn DirgeМодератор (славний*V*)
Публикувано02.07.05 22:22



понеже си откачих Вирошчо от статичните мнения (поради гузна съвест) удрям само по едно Флашлайт мнение, доколкото да не се изгуби нейде далеч в архивите.

а след няколко дена ще кача още малко от сторито

защото просто тогава ще съм свободен и ще имам време (очевидно сякаш)



Тема ВИРОШ вампирът-вампирите и пръстенът на силатанови [re: necrossumus]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Abyss o'Silence)
Публикувано13.10.05 17:14



"Излязох на някаква малка поляна и видях трима от себеподобните си, които се бяха надвесили като зверве над проснатия труп на някакъв пътник и изпиваха последните остатъци от кръвта му. Извиках подигравателно и когато вдигнаха бледите си лица към мен, от устните им капеше кръв.
Може би нямаше да пожелая да ги убия, но те сами предизвикаха действията ми, като се надигнаха от жертвата си и пристъпиха към мен с готови за употреба оръжия.
Тежката сфера на боздугана профуча към главата ми, но аз ловко отскочих назад и сграбчих веригата с ръка. Дрънах вампира към мен и грубо го пронизах с оръжието си.
Това беше последният ми противник. С отвръщение избърсах отстрието в мръсните дрехи на един от вампирите и напуснах сцената на битката, като се чудех как някои от нас можеха да са толкова неприятни.
Продължих на изток. От високите клони на някакви дървета висяха дрипи, които някога може би са били човешки същества. Подминах ги, като се чудех дали наистина е така и ако е, защо са били обесени.
Продължих на север.
Въздухът потрепна някак особено и аз спрях, като се оглеждах и ослушвах. Едва миг по-късно недалеч пред мен проблесна светлинка и въздушният вихър, който я последва, беше значително по-силен от първия. Залитнах към светлинката, която рязко се уголеми до блестящо кълбо, и преди да успея дори да извикам, нова вълна ме блъсна право в източника на светлината.
Озовах се в някакъв друг свят. Докъдето стигаше погледът, се простираше ослепително бяло пространство без измерения, в което не помръдваше нищо. Беше толкова тихо, че ударите на собственото ми сърце ми се струваха като биене на камбана.
Право пред мен във въздуха без никакво усилие висеше нещо и когато го доближих, видях какво е: масивен сребърен пръстен, изписан с неразгадаеми ситни знаци. Протегнах ръка и усетих тежестта му в нея. Затворих пръсти около него и в същия миг белият свят се пръсна на парчета и ме остави в живия мрак на леса Гелод.
Когато разтворих ръка, сребърният пръстен все още лежеше в дланта ми. Окачих го на верижката, която бях получил от Венек, и замислено продължих пътя си...."
a suivre

Silence!!!

Редактирано от Wasserbundlei Ustenheim на 13.10.05 17:14.



Тема ВИРОШ вампирът-Древният мост и смърттанови [re: Wasserbundlei Ustenh]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Abyss o'Silence)
Публикувано13.10.05 17:51



"Нещо внезапно прошумоля в храстите и преди да успея да обърна глава, оттам изскочи един грифон и ме блъсна на земята с цялата мощ на дългото си тежко тяло, покрито с блестящи люспи. Така и не разбрах дали бягаше от нещо или ме нападаше, но битката си я имаше.
За вниуштелните си размери грифонът имаше удивително малка глава и аз я ударих със смес от радост и ожесточение, която почти я откъсна. Тежкото му тяло се забави няколко мига, преди да се простне в листата, но най-сетне го стори. Вече бях отегчен, а кръвта на грифоните е твърде екзотична за мен, така че към този момент вече му бях обърнал гръб и прибирах оръжието си в движение, докато продължавах пътя си.
Продължих още на север.
Насред пътя, бял на лунната светлина, беше проснато тъмно тяло. Доближих го и открих, че това е труп на мада жена. Лицето и бе бледо и тя нямаше пулс, въпреки че наоколо нямаше никакви следи от кръв.Чуствителните ми пръсти отбелязаха, че смъртта е настъпила съвсем скоро, преди броени часове.
Пътуванията понякога сервират неочаквани подаръци. Не съумях да устоя на изкушението и се наведох над трупа на жената, като впих острите си зъби в бялата кожа на шията и. Още с първите поети глътки разбрах, че нещо не е наред, и с раздиращ вой залитнах назад. Тя беше отровена! Ето защо нямаше следи от кръв!
Краката ми омекнаха и аз се стоварих на пътя до нещастната жертва, като изгубих съзнание за известно време.
Когато се свестих, допълзях в канавката, повърнах и се почуствах по-добре - толкова добре, че да стана на крака и да продъжа, като се проклинам за лековерието си.
Този път продължих на изток по пътя.
Древният път прекосява реката Шалой, която носи тъмните си води през леса Гелод. Тук някога вероятно е имало каменен мост, но сега за него говорят само исполинските камъни, разхвърляни по течението на реката. На негово място е построен дървен мост, охраняван от висок джентри облечен в разноцветен плащ с качулка, спусната ниско над лицето му. Съществото държеше в ръцете си два дълги меча и като доближих моста, извика:
- Спри, странниче! Проходът над реката се охранява от Братята на моста и ако един от нас падне, на негово място идва друг! Можеш да прекосиш само ако се биеш с мен!
Извадих оръжието си и се разсмях заплашително:
- Интересни условия на работа. Бъди сигурен, че съвсем скоро ще се наложи някой от братята ти да те замести!
Джентри запази гордо мълчание и размаха мечовете си. В интерес на истината, изглеждаше доста впечатляващо.
Джентри беше достоен защитник на моста. Мечовете му описваха две смъртоносни спирали, които се вплитаха една в друга и правеха атаката срещу него невъзможна, а защитата - трудна и изтощителна. За миг отслабих вниманието си и грешката ми беше наказана с разсичащ удар, който отряза главата ми и я запрати отвъд перилата на моста в реката.
Прословутата вампирска издържливост тоз път не ми беше от никаква полза, защото животът ме напусна едва когато рибите от глъбините се нахврълиха върху очите ми...."


---------------------------------------
хахха, малко послъгах, Вирош е твърде пич за да гушне букета точно така..... ето истинският край.
---------------------------------------
С няколко удара избих единия от мечовете му и оръжието прелетя през парапета на моста, за да цопне в реката. Противникът ми се обърка за миг, тъй като явно беше свикнал на двойната тежест на мечовете си, и аз безжалостно го повалих със смъртоносна рана. Още преди да издъхне, прикленкнах до него и на няколко едри глътки изпих кръвта, която бликаше от нея.
Останах доволен. С благородната си кръв джентри винаги са били предпочитана плячка за нас, вампирите.
- Сега може ли да мина?- обърнах се възпитано към разсечения труп и се засмях на собственото си остроумие.





Silence!!!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Wasserbundlei Ustenheim на 13.10.05 17:54.</EM></FONT></P>

Редактирано от Solemn*Dirge на 05.11.06 21:28.



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Solemn Dirge]  
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано05.11.06 21:33



Бу!


Ще ми се най-накрая да го довърша и затова си го придърпвам на първа страница - нищо специално...

YES!



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Clo (врънкало)
Публикувано05.11.06 21:34



йей!

if love's an angel you're a devil's spice burnin' up and down in my spine


Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Benjamin_Andre (Shark-Smile*V*)
Публикувано05.11.06 23:10



екстра





Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Benjamin_Andre]  
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано05.11.06 23:43



О, очакват ви незабравими романтични преживявания на дълбокозамислен многовековен вампир... Робърт руси се е погрижил за това



YES!


Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Benjamin_Andre (Shark-Smile*V*)
Публикувано06.11.06 02:03



Историята за Вирош ми е любима още от когато за пръв път почна да я публикуваш тате

Хайде че чакам да видя нататък какво става



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор BloodyDewfall (MindFucker*V*)
Публикувано06.11.06 10:56



Я, доживях! *жонглира със солетки*



"You thought I would die from that? How cute."

Тема Re: ВИРОШ вампирът-древните, еднорогът, вампирътнови [re: Wasserbundlei Ustenh]  
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано06.11.06 12:28



...Спрях за няколко мига и проследих пътя , който се отдалечава от гората, за да я заобиколи отдалеч и да продължи на юг. Моят маршрут обаче не води по човешките пътища.
Скоро излязох на една широка, осветена от луната поляна и спрях, за да огледам странната конструкция пред себе си. Десетина продълговати бели камъка бяха издигнати като стълбове в неправилна окръжност и ограждаха неголямото пространство, обрасло с избуяла трева. Фините ми сетива доловиха присъствието на някаква сила в каменния кръг. Пристъпих в кръга и мигновено осъзнах грешката си: това беше градеж на древните хора, които обичаха нашият род дори по-малко отколкото сегашните. Силата, която бях усетил , бе остатъчна магия, която долови вампирската ми същност и стовари цялата и останала сила върху мен.
Паднах в тревата насред кръга и запълзях навън, като стисках зъби и се опитвах да потисна неистовото си желание да закрещя като ранено животно. Когато най-сетние се имъкнах от каменната окръжност, се проснах по гръб и прекарах известно време в горчиво съзеррцание на звездите, докато си поема дъх.
Продължих пътя си огорчен от току що демонстрираната си наивност.
Бях се замислил дълбоко и когато разсеяно заобиколих поредната група сплетени дървета, препречваща горската пътека, едва не се блъснах в еднрога, който я прекосяваше от другата страна. За миг замръзнахме, еднакво стреснати, и аз имах възможност да го огледам: великолепен екземпляр с луннобяла кожа и дълъг сребрист рог. Сетне животното осъзна какво има насреща си и аз ясно видях как мускулите му се стягат за скок..
Хврълих се едновременно с него и успях да улуча посоката, в която беше насочил скока си. Сграбчих животното с едната си ръка в основата на сребристия рог, а с другата - за дългата грива, и завъртях врата му с все сила в мига, в който краката ми намериха стабилна опора в земята. Гръбнакът му се прекърши с трясък и ужасеното цвилене на живтоното прекъсна с хъхрене.
Жадно впих зъби във все още туптящите му вратни жили и вълшебната му кръв ми се стори най-вкусното нещо, което някога бях опитвал. Пих дълго и жадно, докато главата ми се замая и бях принуден да спра. Продължих пътя си отново...

Чух характерните засмукващи звуци, които по-невъзпитаните представители на нашият род издават по време на хранене и приклекнах, за да продължа пътя си пълзешком. Гледката, която се разкри пред очите ми, ме изпълни със забавна смесица от веселие и отвращнение: един дребен, раздърпан вампир трескаво пиеше кръвта на някакъв нещастен язовец и час по час се оглеждаше наоколо, сякаш бе обект на преследване. Накрая отвращението надделя и аз реших, че този дрипльо позори вампирския род и трябва да бде наказан за това.
Срев изскочих иззад храстите и се нахвърлих отгоре му, като дори не строих усилие да извадя оръжието си.
С едно бързо, жестоко движение счупих въоръжената му ръка и го заобиколих, докато все още скимтеше, изпаднал в шок от боката. Подпрях основата на гърба му с коляно, сграбчих го за косата и дръпнах с все сила, за да прекърша гръбнака му.
Яростта ме напусна бързо и когато захвърлих трупа до този на язовеца, вече изпитвах само лека нериязън, че с недостойното си поведение вампирът ме беше принудил да сторя това.
a suivre...

YES!

Редактирано от Coorhagen*Willendorf на 06.11.06 12:30.



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: necrossumus]  
Автор Jesus+Christ+Superstar (John 19;41)
Публикувано08.11.06 21:37



откога християнските отци имат вампирски хроники?



I only want to say, if that is a way, take this cup away from me...

Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: necrossumus]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано09.08.08 18:41



Бу!
Ша го дигам тоя пич.... липсва ми






Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Jack of Spades (*D*)
Публикувано09.08.08 19:25



Добре, не стига че една закопана тема ще възраждаш от гробищата, ами и още една. Ако продължаваш така няма да те обичам вече!




Hitler cat^^

Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Jack of Spades]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано09.08.08 20:19



Темата ми не е закопана.

Аз си я ъпдейтвам когато ме осени вдъхновението.

Това е роман, не е просто нечия прищявка за известност!
Това е великия Робътр Блонд!



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Jack of Spades]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано09.08.08 20:25



Е, нека си вади... каквото поиска и където поиска, нали?





Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано09.08.08 20:30



О, свещена перверзия





Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано09.08.08 20:34



Мръсник.





Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Jack of Spades (*D*)
Публикувано09.08.08 21:34



Това какво ми пречи да престана да те обичам?




Hitler cat^^

Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Jack of Spades (*D*)
Публикувано09.08.08 21:35



Тоо much spam is never enough, eh?




Hitler cat^^

Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Jack of Spades]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано09.08.08 21:54



Тц.





Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Jack of Spades]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано09.08.08 21:58



Не пречи.
Но пречи на темата ми.



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Jack of Spades (*D*)
Публикувано09.08.08 23:11



Знаех си, че мога да разчитам на теб




Hitler cat^^

Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Jack of Spades (*D*)
Публикувано09.08.08 23:15



Добре, пиши си в прекрасната тема, щом ти е по-на сърцето.


Hitler cat^^

Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Jack of Spades]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано09.08.08 23:28



Вирош, ми е на сърцето, миличка, Вирош.



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Jack of Spades]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано10.08.08 12:45



Остави го... да си го извади. Вирош, де.

Нека бъде щастлив!



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Jack of Spades (*D*)
Публикувано10.08.08 14:06



Че аз мога ли да му направя нещо според теб?

Просто си давах мнението А той каквото иска да си прави, и без това е мародератор, а аз с такива не искам да си имам работа...


Hitler cat^^

Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Jack of Spades]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано10.08.08 14:16



Имаш имаш рабтоа с точно те такива....

те са петдесет процента от населението в тоя форум по настоящем.

сега го извадих, и след секунди ще си го развея!!! Вироша де





Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Jack of Spades (*D*)
Публикувано10.08.08 14:40



Нали казах, че не ща да си имам работа

Пък ти си го развявай, аз ще напусна фронта междувременно


Hitler cat^^

Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Jack of Spades]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано10.08.08 14:53



Не се тревожи - ако прекали, може да го баннем. Само се оплачи!





Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Jack of Spades (*D*)
Публикувано10.08.08 15:08



Не бих могла да направя такова нещо

Все пак ми е баща и почти винаги ме е трийтвал добре


Hitler cat^^

Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Jack of Spades]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано10.08.08 15:48



Почти винаги?



Не знам, мило, мен е обхванал бесът на разрушението, затова по-добре е да изляза и да се поразтъпча, преди да съм изръсила някоя по-фрапираща глупост... а и да съм си го изкарала на някоя невинна жертва.



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано10.08.08 16:08



Сладките ми девойки те, обичам си ви и двете! {}{}{}


Само не се разстройвайте заради ежедневни маловажни неща, гледайте големите ценности и всичко ще бъде наред.


(не знаех какво друго мъдро и полезно да кажа, та затова заложих на баналните обяснения

) {}{} и за двете ви



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Jack of Spades]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано10.08.08 16:10



Старая се винаги да те обгрижвам с любов миличка, но все пак и баща ти е Лионкур и си има своите странности.





Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Jack of Spades (*D*)
Публикувано10.08.08 17:47



Ем да, понякога не е много мил и отзивчив... Като ти минат бесовете моиш се обадиш си продължим разговора




Hitler cat^^

Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Jack of Spades (*D*)
Публикувано10.08.08 18:04



Не само си Лионкур, ами си и Курхаген

Така че странностите ти се подразбират от самосебе си, и това не е извинение


Hitler cat^^

Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Jack of Spades]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано10.08.08 23:55



Не осъзнавах, че съм толкова мъжествен, но явно е така




Добрем,, ,не се извинявам само се оправдавам



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Jack of Spades (*D*)
Публикувано11.08.08 01:14



Проклет философ

Само да ми паднеш и ще видиш ти


Hitler cat^^

Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Jack of Spades]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано11.08.08 09:55



Благословен, миличко, благословен.





Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Jack of Spades (*D*)
Публикувано11.08.08 12:39



Това не пречи като ми паднеш да ти се случи нещо




Hitler cat^^

Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: necrossumus]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано11.01.21 12:31



Fwd: споделено със собственика на Фейсбук - копие от месиндкъра
от:
Valeria Polyanova (v_polyanova@abv.bg)
дата: 09.01.2021 00:52
до:
v_polyanova@abv.bg



---- Прикрепено писмо (споделено със собственика на Фейсбук - копие от месиндкъра) ----

Подател: Valeria Polyanova <v_polyanova@abv.bg>
До: info@dir.bg
Относно: споделено със собственика на Фейсбук - копие от месиндкъра
Дата: 09.01.2021 00:15

Все още нямам достъп до клубовете ви.
Споделено със собственика на Фейсбук - копие: Details Re: VIP HELP ME! Re: for Al Kaida RU-BG supporters Re: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing от: Valeria Polyanova (v_polyanova@abv.bg) дата: 24.12.2020 20:49 до: fbi@subscriptions.fbi.gov як: v_polyanova@abv.bg https://www.facebook.com/login/identify/?ctx=recover&ars=facebook_login Find Your Account

No Search Results Your search did not return any results. Please try again with other information. Please enter your email or phone number to search for your account. Cancel >-------- Оригинално писмо -------- >От: Valeria Polyanova v_polyanova@abv.bg >Относно: VIP HELP ME! Re: for Al Kaida RU-BG supporters Re: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing >До: >Изпратено на: 24.12.2020 19:59 Това съдържание не е достъпно в момента Когато това се случи, обикновено причината е, че собственикът е споделил съдържанието само с малка група хора, променил е кой може да го вижда или го е изтрил. Към новините Назад Посещение на Помощния център Thie is message for my as a owner of account https://www.facebook.com/KRECHI77 Help me, I beg You. There I have friend, one but real - She work at White House at Washington many years and Iliana is chief at one of Departments - at the place where Congress members and US President read The books. Somebady associated me with You, FBI, but I am only user, not agent. >-------- Оригинално писмо -------- >От: FBI >Относно: Iranian Cyber Actors Responsible for Website Threatening U.S. Election Officials — FBI >До: v_polyanova@abv.bg >Изпратено на: 23.12.2020 23:46 Iranian Cyber Actors Responsible for Website Threatening U.S. Election Officials -- FBI National Press Releases Iranian Cyber Actors Responsible for Website Threatening U.S. Election Officials The FBI and CISA possess highly credible information indicating Iranian cyber actors almost certainly were responsible for the creation of a website called Enemies of the People, which contained death threats aimed at U.S. election officials in mid-December 2020. Dec. 23, 2020 Full Press Release You have received this message because you are subscribed to one or more of the following categories: National Press Releases Manage Subscription | Unsubscribe If you have questions about this service, email us at . Help | Privacy Policy | Visit >-------- Оригинално писмо -------- >От: Valeria Polyanova v_polyanova@abv.bg >Относно: for Al Kaida RU-BG supporters Re: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing >До: >Изпратено на: 23.12.2020 22:04 https://www.facebook.com/photo?fbid=2761225590756798&set=pcb.2761217740757583 >-------- Оригинално писмо -------- >От: FBI fbi@subscriptions.fbi.gov >Относно: FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing >До: v_polyanova@abv.bg >Изпратено на: 21.12.2020 22:15 FBI Top Stories: New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing New Charges in Pan Am Flight 103 Bombing Thirty-two years after the terrorist bombing of a Pan Am jet over Scotland killed 270 people, including 190 Americans, charges have been filed against a former Libyan intelligence operative for his alleged role in building the bomb. Dec. 21, 2020 Full Story You have received this message because you are subscribed to one or more of the following categories: FBI Top Stories, Washington Manage Subscription | Unsubscribe If you have questions about this service, email us at . Help | Privacy Policy |

Редактирано от siropino на 11.01.21 12:31.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.