Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 13.05.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Benjamin_Andre]  
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано05.11.06 23:43



О, очакват ви незабравими романтични преживявания на дълбокозамислен многовековен вампир... Робърт руси се е погрижил за това



YES!


Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Benjamin_Andre (Shark-Smile*V*)
Публикувано06.11.06 02:03



Историята за Вирош ми е любима още от когато за пръв път почна да я публикуваш тате

Хайде че чакам да видя нататък какво става



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор BloodyDewfall (MindFucker*V*)
Публикувано06.11.06 10:56



Я, доживях! *жонглира със солетки*



"You thought I would die from that? How cute."

Тема Re: ВИРОШ вампирът-древните, еднорогът, вампирътнови [re: Wasserbundlei Ustenh]  
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано06.11.06 12:28



...Спрях за няколко мига и проследих пътя , който се отдалечава от гората, за да я заобиколи отдалеч и да продължи на юг. Моят маршрут обаче не води по човешките пътища.
Скоро излязох на една широка, осветена от луната поляна и спрях, за да огледам странната конструкция пред себе си. Десетина продълговати бели камъка бяха издигнати като стълбове в неправилна окръжност и ограждаха неголямото пространство, обрасло с избуяла трева. Фините ми сетива доловиха присъствието на някаква сила в каменния кръг. Пристъпих в кръга и мигновено осъзнах грешката си: това беше градеж на древните хора, които обичаха нашият род дори по-малко отколкото сегашните. Силата, която бях усетил , бе остатъчна магия, която долови вампирската ми същност и стовари цялата и останала сила върху мен.
Паднах в тревата насред кръга и запълзях навън, като стисках зъби и се опитвах да потисна неистовото си желание да закрещя като ранено животно. Когато най-сетние се имъкнах от каменната окръжност, се проснах по гръб и прекарах известно време в горчиво съзеррцание на звездите, докато си поема дъх.
Продължих пътя си огорчен от току що демонстрираната си наивност.
Бях се замислил дълбоко и когато разсеяно заобиколих поредната група сплетени дървета, препречваща горската пътека, едва не се блъснах в еднрога, който я прекосяваше от другата страна. За миг замръзнахме, еднакво стреснати, и аз имах възможност да го огледам: великолепен екземпляр с луннобяла кожа и дълъг сребрист рог. Сетне животното осъзна какво има насреща си и аз ясно видях как мускулите му се стягат за скок..
Хврълих се едновременно с него и успях да улуча посоката, в която беше насочил скока си. Сграбчих животното с едната си ръка в основата на сребристия рог, а с другата - за дългата грива, и завъртях врата му с все сила в мига, в който краката ми намериха стабилна опора в земята. Гръбнакът му се прекърши с трясък и ужасеното цвилене на живтоното прекъсна с хъхрене.
Жадно впих зъби във все още туптящите му вратни жили и вълшебната му кръв ми се стори най-вкусното нещо, което някога бях опитвал. Пих дълго и жадно, докато главата ми се замая и бях принуден да спра. Продължих пътя си отново...

Чух характерните засмукващи звуци, които по-невъзпитаните представители на нашият род издават по време на хранене и приклекнах, за да продължа пътя си пълзешком. Гледката, която се разкри пред очите ми, ме изпълни със забавна смесица от веселие и отвращнение: един дребен, раздърпан вампир трескаво пиеше кръвта на някакъв нещастен язовец и час по час се оглеждаше наоколо, сякаш бе обект на преследване. Накрая отвращението надделя и аз реших, че този дрипльо позори вампирския род и трябва да бде наказан за това.
Срев изскочих иззад храстите и се нахвърлих отгоре му, като дори не строих усилие да извадя оръжието си.
С едно бързо, жестоко движение счупих въоръжената му ръка и го заобиколих, докато все още скимтеше, изпаднал в шок от боката. Подпрях основата на гърба му с коляно, сграбчих го за косата и дръпнах с все сила, за да прекърша гръбнака му.
Яростта ме напусна бързо и когато захвърлих трупа до този на язовеца, вече изпитвах само лека нериязън, че с недостойното си поведение вампирът ме беше принудил да сторя това.
a suivre...

YES!

Редактирано от Coorhagen*Willendorf на 06.11.06 12:30.



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: necrossumus]  
Автор Jesus+Christ+Superstar (John 19;41)
Публикувано08.11.06 21:37



откога християнските отци имат вампирски хроники?



I only want to say, if that is a way, take this cup away from me...

Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: necrossumus]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано09.08.08 18:41



Бу!
Ша го дигам тоя пич.... липсва ми






Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Jack of Spades (*D*)
Публикувано09.08.08 19:25



Добре, не стига че една закопана тема ще възраждаш от гробищата, ами и още една. Ако продължаваш така няма да те обичам вече!




Hitler cat^^

Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Jack of Spades]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано09.08.08 20:19



Темата ми не е закопана.

Аз си я ъпдейтвам когато ме осени вдъхновението.

Това е роман, не е просто нечия прищявка за известност!
Това е великия Робътр Блонд!



Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Jack of Spades]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано09.08.08 20:25



Е, нека си вади... каквото поиска и където поиска, нали?





Тема Re: ВИРОШ вампирътнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано09.08.08 20:30



О, свещена перверзия






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.