Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:21 13.06.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: Vladi]  
Автор geri® (циник)
Публикувано13.06.05 16:51



Да бе, той Хитлер бил главния проектант на кръговете, да го насочват към Южния полюс :)



Тема Re:нови [re: Aнoнимчo]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 18:06



spored tebe koe e po-logichno, normalno i estestveno:
1. Brigada vliza v poliata i machka krygovete
2. Izvynzemni v pyklen syiuz s iliuminati dokarvat giganti-iuveliri, koito ot vyzduha praviat krygove



Тема :нови [re: ES]  
АвторAнoнимчo (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 18:22



А бе най-естествено ми се вижда някой (ама много) болен мозък да отрича на общо основание всичко, което не му допада като идея.



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: nabl\dawa]]  
АвторNF (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 18:29



По каталог или индивидуален проект на КЛИЕНТА.
Срок за изпълнение 3-5 дни. Капаро 50%.
(Житото, ечемика, фуража и т.н. са на КЛИЕНТА)
ИЗПЪЛНИТЕЛЯТ не носи отговорност за избити гризачи по време на щампосването.




Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: NF]  
Авторизвънзeмнo№2 (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 20:16



много умно



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: geri®]  
Автор aspid (кит в аквариум)
Публикувано13.06.05 20:33



Да, така е - Ностарадамус вече го е предсказал на два-три пъти (в още неоткрити пророчества, ама конспиралниците знаят съвсем точно какво пише в тях = ). А всички кръгове представляват пътни карти към Шамбала с междинно спиране на Южния полюс за понички с кафе и зареждане на виманата с елемент 115 безоловен.


Гоблин - това е не само и не толкова раса. Това е начин на мислене.


Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: NF]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано13.06.05 20:53



За разлика то други, с такива приказки не можете да ме ядосате, смея ви се , ама да се базикам с вас ми омръзна за 2 дена.
Ма поне да можехте спор да водите, а вие, не, та не.
Всички тези сложни фигури биха могли да се направят толкова симетрични и прецизни само със матрица. А те от своя страна образуват цял амасмбъл от фигури.Има примери със стотици,дори хиляди симетрични ,правилни или неправилни геометрични гигури обединени в комплекс.
Не виждам как би могло това да стане от земята, и ако евентуално е възможно би била необходимо много време, например поне седмици, доста средства и много труд.А тези фигури по принцип изникват за една нощ.
Добре обяснете ми как точно за 1 нощ някой би могъл да направи нещо такова, бива ли да сте толкова задръстени все пак...
То хубаво, наричате ни конспиралници, кой знае защо,..щото каква конспирация има в изследването на НЛО? Нагли сте, безочливи, но поне да не бяхте тъпи, че да можем да спорим с вас.
А от земята както казах такива сложни фигури не биха били възможни.
Интересно ми е изобщо човека възможно ли е сътвори такива? С наличните средства на науката и технологията. Колкото и тъпо да ви звучи, понеже сатва въпрос за полянки и ниви.
Ето, ако е възможно пуснете материали, нека видим.
Да бяха 1,2,10,20 да кажем че някой си прави базик на вятъра или с комерсиална цел, за да издава книги после и т.н. но те са стотици буквално.



Айде ще ви чакам на дрейф, да го измъдрите

Редактирано от nabl\dawa] на 13.06.05 20:58.



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: nabl\dawa]]  
Автор geri® (циник)
Публикувано13.06.05 21:01



"Добре обяснете ми как точно за 1 нощ някой би могъл да направи нещо такова, бива ли да сте толкова задръстени все пак... "

Хората ти казват, имаше филмчета по дискавъри, едни такива червендалести се хвалеха и показваха, нещата са въпрос до навиване и организация :)

" от земята както казах такива сложни фигури не биха били възможни. "

Ми оказва се че са възможни, кво да правим сега?


"Да бяха 1,2,10,20 да кажем че някой си прави базик на вятъра или с комерсиална цел, за да издава книги после и т.н. но те са стотици буквално."

По-вероятно ли ти изглежда извънземните да правят много фигури, без някой да ги забележи?



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: nabl\dawa]]  
Авторизвънзeмeн№нeзнaм cи koй... (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 22:35



За разлика то други, с такива приказки не можете да ме ядосате, смея ви се , ама да се базикам с вас ми омръзна за 2 дена.
Ма поне да можехте спор да водите, а вие, не, та не.

Добре обясни ми защо точно за 1 нощ, извънземно като мен, би могло да направи нещо такова, бива ли да сте толкова задръстени все пак...

То хубаво, наричате ни конспиралници, кой знае защо,..щото каква конспирация има в признанията на самото НЛО? Нагли сте, безочливи, но поне да не бяхте тъпи, че да можем да спорим с вас.
А от извънземните, както казах такива сложни фигури не биха били смислени.
Интересно ми е изобщо извънземно възможно ли е да сътвори такива? С наличните средства на науката и технологията ни и нуждите ни . Колкото и тъпо да ви звучи, понеже сатва въпрос за полянки и ниви.
Ето, ако е възможно пуснете материали, нека видим.
Да бяха 1,2,10,20 да кажем че някой от нас си прави базик на вятъра или с интимна цел, за да се себедоказва и т.н. но те са стотици буквално.
Ние не сме толкова тъпи, колкото ви е възможно да предположите вие, все пак... Нито сме побъркани като вас. За какво ни е "черна дупка ви взела" да ги правиме тия идйотщини?
Осъзнай се!
Аз ти казвам не съм ги правил тия глупости и не ми приписвай чуждите нелепости да не те фана да ти търса отговорност дето си газил и си строил замъци от песъка по мойта планета.

да ти имплантирам в тиквата бащина ше ти имплантирам аз...!



Тема Re:нови [re: Aнoнимчo]  
Автор 3orpaф-paтниk ()
Публикувано13.06.05 22:39



Сега му е времето"усукания"/ ЕS-a/ да изнесе една лекция по агрономия!
Не би могло да е НЕВЪЗМОЖНО, поради простата причина, че той е експерт във всяка област!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.