Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:02 21.05.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Следи по земята - т.нар. житни кръгове  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано11.06.05 05:20



Може да се каже със сигурност едно - това НЕ е правено от земята. Има кръгове, документирани още през 50-те години.
Тук има купища :






Редактирано от nabl\dawa] на 11.06.05 05:24.



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: nabl\dawa]]  
Автор Бe3ИмeниЯ (непознат)
Публикувано11.06.05 05:31



Що не прочетеш новия Брой на Вестник "Сън"-Великобритания , поредното житно явления беше вчера. И представлява 5 кръга във формата на олимпиадния знак, в подкрепа на Лондон 2012, домакин на олимпийските игри!
И защо повечето се оявяват на територията на велиокобритания???



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: Бe3ИмeниЯ]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано11.06.05 05:42



Добре, можеш да дадеш всякакъв коментар разбира се, но коментарът ти е- неадекватен !
Тези не са с комерсиална, пропагандистка или промоционална и т.н. цел.
Ако археологът Х, намери на терен У артефактът Z, и след това в кварталният супер започнат да продават подобен артiкул, това означава ли, че артехактът е фалшификат ?!
Отговори ми на този прост въпрос?
Като освен това можеш да вземеш под внимание, фактът, че тези кръгове не са следствие на домакинсвото на Земята на цивилизацията от планетата А,система Б.
Аъъъ!?

Редактирано от nabl\dawa] на 11.06.05 05:44.



Тема abe sulio-pulev..нови [re: nabl\dawa]]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 17:55



shto otvariash nova tema kato temata za kudoshciite machkashti jitata v anglia e obsydena i zatvorena, otdavna-otdavna.



Тема Re: abe sulio-pulev..нови [re: ES]  
Автор556 (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 18:09



защо пък не...аз таз тема не я знам....

И не мога да си ги обясня тези кръгове ???



Тема Re: abe sulio-pulev..нови [re: 556]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано11.06.05 19:05



Стотици такива има документирани - още от 5-те години.
Има някои изключително ювелирни. На площ колкото футболно игрище например...
От земята няма как да се направи това, още повече - изключително трудоемко е и би отнело много време и средства.
Ако изобщо е възможно в момента да се направят такива геометрични фигури, ще е нужа сериозна техника, време и пари.
Все едно някой великан - ювелир ги е направил :)



Тема Re: abe sulio-pulev..нови [re: nabl\dawa]]  
Автор556 (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 19:25



kakvi sa versiite ? za proizhoda i smisyla im ???



Тема Re: други слединови [re: 556]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано11.06.05 20:28



Само да вметна, тоя ЕС, дори като отговaря сменя задължително заглавието с някаква простотия, толкова внимание ли му липсва, ебаси..
----
Незнам нищо повече, не съм се интересувал, не съм уфолог и затова искам такива да пишат тук а не измислени герои като горепоменатия.
----
Виж тука има други кругове - следи вече.








Тема Re: abe sulio-pulev..нови [re: ES]  
Автор 3orpaф-paтниk ()
Публикувано11.06.05 22:11



Като не искаш не си изказвай мнението!
И вероятно ще е по разумно!
Поне няма д се излагаш!



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: nabl\dawa]]  
Авторminius (Нерегистриран)
Публикувано11.06.05 23:35



забелязваш ли че всички форми са прави или дъги - част от окръжности които си имат центрове и тези дъги е лесно да се направят - както рисува пергела - един ти държи въжето в единия край а ти си в другия и обикаляш, обикаляш. Не е нужно да виждаш фигурата - достатъчно е да имаш център и да си направиш отправни точки за детайлите. Никъде няма снимки неравномерни фигури - те не могат да се нарисуват по геометричен път.

С малко знания по геометрия и предварителна подготовка сигурно няма да е трудно



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: minius]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано12.06.05 02:17



Това вярваш ли го наистина ?:) За такива ако твърдиш, че са правени с въжета и пергели.... + големина на футболни стадиони. А да смятаме,ч е е правено то земята е абсурдно, трябва да имат някакви гигантски форми..
???


???

???

и т.н.



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: nabl\dawa]]  
Автор aspid (кит в аквариум)
Публикувано12.06.05 14:50



Не се изхвърляй така смело.
Преди около година канал "Дискавъри" показа филмче, посветено на правенето на такива кръгове. Някои хора имат странно хоби - правят кръгове в полята, други имат още по-странно хоби - измислят глупости и ги разпространяват с агресивно невежество и дебилизъм.

Гоблин - това е не само и не толкова раса. Това е начин на мислене.


Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: nabl\dawa]]  
Авторminius (Нерегистриран)
Публикувано12.06.05 14:59



Да си вярвам? - то е очевидно за непредубедените. Какво сега - искаш да повярвам, че са го направили извънземните ли? ХА-ха.

Тоя клуб няма да се оправи докато тук не влезе някой който си е написал домашното и си е научил уроците. пък дотогава ивъла ще ви набива тиквите ама вие не му схващате иронията... жалко



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: minius]  
АвторFlancer (Нерегистриран)
Публикувано12.06.05 16:30



Ми то добре, че са ЕС и Крогерчо , че да ни поразсмеят, явно и те не си схващат иронията, и като се хванат за гушите не могат да се пуснат, ми те забравиха да спорят с нас :))), ЕСчо за последната седмица-две откакто му чета постовете , успя да ми докаже , че разбира от физика много, и от нищо друго не разбира нищо /пример авиация и фотография - оценка 2 за първото и 2,5 за второто, и въпреки липсата на обща култура фанатично се опитва да докаже, че няма НЛО, като става агресивен когато няма доводи, тъжно смешен тип, както и опонента му споменат по-горе/

За кръговете - много са красиви, направо кефят , шедьовър на геометрията :) , но само толкова, според са си правени от хора - именно хора с хоби да правят кръгове , на снимките от 60-те и 70-т години са малки нещастни кръгчета с не много кръгла форма , а на новите, ехееее, кефят просто, но не са извънземни не се развихряйте с глупости



Тема a pravish li razlika..нови [re: nabl\dawa]]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано12.06.05 17:56



.. mejdu krygovete ot 1966 godina (sravnitelno grubi i bezformeni), za koito moje da ima dostatychno mnogo obiasnenia (kato se trygne ot vihrushka i se stigne do niakakyv plevel) i tvoite "iuvelirni krygove delo na velikan" ot poslednite 2-3 godini?
Vseki ot tia krygove se pravi ot 3ma dushi, snabdeni s vyjeta i dyski, za ne poveche ot 2-3 chasa. Estestveno dobre podgotveni i organizirani.



Тема Re: това са други слединови [re: ES]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано13.06.05 00:31



Както и съм написал.
Просто следи от кацане.
---
За фигурите изговори куп лъжи.
Сега преведи доказателства за тях.
Трябва да си доста кух, за да смяташ, че от земята изобщо е възможно да се направи такова чудо.
Един стадион с 10 см трева и само на ленти го косят 1 ден бе, ... бива ли да си такъв лешпер.



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: nabl\dawa]]  
Авторити (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 01:21



фалшиви са
не са на извънземни



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: ити]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано13.06.05 01:29



Всеки случай са правени от въздуха, оттук - нататък всеки може да вярва в каквото си иска.
Ако още смятате, че са правеи с дъски и въжета, земайте такива, и опитайте на някоя нива да сътворите това чудо:





Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: nabl\dawa]]  
Авторити (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 02:07



ей сладур,
отдавна се доказа че са правени от хора.
Всичко останало са отшумели илюзии.



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: ити]  
Автор 3orpaф-paтниk ()
Публикувано13.06.05 02:16



Подай информация за това кой го е доказал, къде може да се прочете?
От много отдавна не съм се интересувал от житните кръгове.



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: nabl\dawa]]  
Автор BrandofAmber (Shante Ishta)
Публикувано13.06.05 02:28



Някои от формите обаче са изключително красиви. :)

Truth is as variable as all of the beings who seek it.


Тема leshpera si ti..нови [re: nabl\dawa]]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 04:36



.. sledi ot kacane ..
.. praveni ot vyzduha..
.. delo na velikan-iuvelir..

Kakva druga smeshka she izrysish? Za kakvi stadioni mi govorish i za kakvo kosene - strykovete se machkat s dyski. Opyvat se vyjeta, razdelia se na poligoni i se machka s dyskite. Krasivo e - da, tochno shtoto e krasivo niakoi go praviat. I kartinite na Leonardo sa krasivi, a pyk ne sa risuvani ot izvynzemni.
Tolkova li si typ che da ne vidish che vsiaka figura e systavena ot pravi linii ili ot dygi (tochna chast ot okryjnost - zabiva se kolche i s vyjeto se ochertavat granicite na figurata). To biva typ sopolanko, biva..



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: 3orpaф-paтниk]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано13.06.05 05:39



Ами той ги е правил, по проекта "Красива България", с дъските, канапа и 1-2 мистрии.




Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: Flancer]  
АвторKroger (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 07:35



Е пич, аз не пиша често тук. Неразбирам защо постоянно споменаваш името ми.

Къв ти е проблема? Кой си? Къв си? Що си?

Не съм те спрял, пиши.

Само не се прави на остроумен, за да не ти унищожа самочувствието баш преди изборите.

ЯСНО?



Тема Re:нови [re: ES]  
АвторAнoнимчo (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 09:29



Знам, че има тъпаци, на които им харесва идеята да ги правят с въжета, дъски и т.н.
Обаче има такива грандиозни изпълнения, за които трябва да имаш бригади, или направо да вкараш някаква техника, за да можеш да потъпчеш равномерно , в определена посока посевите. При което става все по-трудно да се работи внимателно и да не се оставят следи извън очертаните форми.
Освен това за зелените посеви трябва да положиш повече усилия, защото са "по-жилави" и може да тръгнат да се изправят...



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: 3orpaф-paтниk]  
Авторити (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 09:53



гледах по телевизията по научните канали на Дисковери и четох не веднъж по вестниците, преди 5 години, когато беше санзацията.
Не помня точно, но не едно предаване имаше по този въпрос- нещо като научния филм за Розуел, който също беше оборен. Човек призна, че сниманото извънземно е било фалшиво. Че всичко е било измислено, за да се прочуе Розуел и да стане туристическа забележитеност. За Розуе все пак нямам информация достатъчна-не мога да твърдя.
Но за житните кръгове се говори , писа, и се прожектираха много филми.



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: Kroger]  
Автор Vladi (съпруг)
Публикувано13.06.05 10:32



АХАХАХАХАХА

Крогер - унищожителя на самочувствие! :-))

Йеее, това звучи гордо :-)))

PS. Не знам принципа на Паули, нямам самочувствие, не си прави труда да ми го унищожаваш :-)))


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: Kroger]  
АвторFlancer (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 12:59



Боже, ама недей бе, как ще стана депутат сега??? Кво ще си помислят хората, ми те няма да гласуват за мен сега, тц тц тц??? Я марш бе , мой



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: nabl\dawa]]  
Автор geri® (циник)
Публикувано13.06.05 13:50



"Всеки случай са правени от въздуха, оттук - нататък всеки може да вярва в каквото си иска. "

Това трябва да го вярваме, или ще ни го докажеш?



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: geri®]  
Автор Vladi (съпруг)
Публикувано13.06.05 16:45



Че как - правени са от въздуха със сигурност - по-точно висейки от диск тип "ВРИЛ", захранван с гориво от елемент 115, който при взаимодействие с торзионно поле поражда антигравитация.


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: Vladi]  
Автор geri® (циник)
Публикувано13.06.05 16:51



Да бе, той Хитлер бил главния проектант на кръговете, да го насочват към Южния полюс :)



Тема Re:нови [re: Aнoнимчo]  
АвторES (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 18:06



spored tebe koe e po-logichno, normalno i estestveno:
1. Brigada vliza v poliata i machka krygovete
2. Izvynzemni v pyklen syiuz s iliuminati dokarvat giganti-iuveliri, koito ot vyzduha praviat krygove



Тема :нови [re: ES]  
АвторAнoнимчo (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 18:22



А бе най-естествено ми се вижда някой (ама много) болен мозък да отрича на общо основание всичко, което не му допада като идея.



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: nabl\dawa]]  
АвторNF (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 18:29



По каталог или индивидуален проект на КЛИЕНТА.
Срок за изпълнение 3-5 дни. Капаро 50%.
(Житото, ечемика, фуража и т.н. са на КЛИЕНТА)
ИЗПЪЛНИТЕЛЯТ не носи отговорност за избити гризачи по време на щампосването.




Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: NF]  
Авторизвънзeмнo№2 (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 20:16



много умно



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: geri®]  
Автор aspid (кит в аквариум)
Публикувано13.06.05 20:33



Да, така е - Ностарадамус вече го е предсказал на два-три пъти (в още неоткрити пророчества, ама конспиралниците знаят съвсем точно какво пише в тях = ). А всички кръгове представляват пътни карти към Шамбала с междинно спиране на Южния полюс за понички с кафе и зареждане на виманата с елемент 115 безоловен.


Гоблин - това е не само и не толкова раса. Това е начин на мислене.


Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: NF]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано13.06.05 20:53



За разлика то други, с такива приказки не можете да ме ядосате, смея ви се , ама да се базикам с вас ми омръзна за 2 дена.
Ма поне да можехте спор да водите, а вие, не, та не.
Всички тези сложни фигури биха могли да се направят толкова симетрични и прецизни само със матрица. А те от своя страна образуват цял амасмбъл от фигури.Има примери със стотици,дори хиляди симетрични ,правилни или неправилни геометрични гигури обединени в комплекс.
Не виждам как би могло това да стане от земята, и ако евентуално е възможно би била необходимо много време, например поне седмици, доста средства и много труд.А тези фигури по принцип изникват за една нощ.
Добре обяснете ми как точно за 1 нощ някой би могъл да направи нещо такова, бива ли да сте толкова задръстени все пак...
То хубаво, наричате ни конспиралници, кой знае защо,..щото каква конспирация има в изследването на НЛО? Нагли сте, безочливи, но поне да не бяхте тъпи, че да можем да спорим с вас.
А от земята както казах такива сложни фигури не биха били възможни.
Интересно ми е изобщо човека възможно ли е сътвори такива? С наличните средства на науката и технологията. Колкото и тъпо да ви звучи, понеже сатва въпрос за полянки и ниви.
Ето, ако е възможно пуснете материали, нека видим.
Да бяха 1,2,10,20 да кажем че някой си прави базик на вятъра или с комерсиална цел, за да издава книги после и т.н. но те са стотици буквално.



Айде ще ви чакам на дрейф, да го измъдрите

Редактирано от nabl\dawa] на 13.06.05 20:58.



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: nabl\dawa]]  
Автор geri® (циник)
Публикувано13.06.05 21:01



"Добре обяснете ми как точно за 1 нощ някой би могъл да направи нещо такова, бива ли да сте толкова задръстени все пак... "

Хората ти казват, имаше филмчета по дискавъри, едни такива червендалести се хвалеха и показваха, нещата са въпрос до навиване и организация :)

" от земята както казах такива сложни фигури не биха били възможни. "

Ми оказва се че са възможни, кво да правим сега?


"Да бяха 1,2,10,20 да кажем че някой си прави базик на вятъра или с комерсиална цел, за да издава книги после и т.н. но те са стотици буквално."

По-вероятно ли ти изглежда извънземните да правят много фигури, без някой да ги забележи?



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: nabl\dawa]]  
Авторизвънзeмeн№нeзнaм cи koй... (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 22:35



За разлика то други, с такива приказки не можете да ме ядосате, смея ви се , ама да се базикам с вас ми омръзна за 2 дена.
Ма поне да можехте спор да водите, а вие, не, та не.

Добре обясни ми защо точно за 1 нощ, извънземно като мен, би могло да направи нещо такова, бива ли да сте толкова задръстени все пак...

То хубаво, наричате ни конспиралници, кой знае защо,..щото каква конспирация има в признанията на самото НЛО? Нагли сте, безочливи, но поне да не бяхте тъпи, че да можем да спорим с вас.
А от извънземните, както казах такива сложни фигури не биха били смислени.
Интересно ми е изобщо извънземно възможно ли е да сътвори такива? С наличните средства на науката и технологията ни и нуждите ни . Колкото и тъпо да ви звучи, понеже сатва въпрос за полянки и ниви.
Ето, ако е възможно пуснете материали, нека видим.
Да бяха 1,2,10,20 да кажем че някой от нас си прави базик на вятъра или с интимна цел, за да се себедоказва и т.н. но те са стотици буквално.
Ние не сме толкова тъпи, колкото ви е възможно да предположите вие, все пак... Нито сме побъркани като вас. За какво ни е "черна дупка ви взела" да ги правиме тия идйотщини?
Осъзнай се!
Аз ти казвам не съм ги правил тия глупости и не ми приписвай чуждите нелепости да не те фана да ти търса отговорност дето си газил и си строил замъци от песъка по мойта планета.

да ти имплантирам в тиквата бащина ше ти имплантирам аз...!



Тема Re:нови [re: Aнoнимчo]  
Автор 3orpaф-paтниk ()
Публикувано13.06.05 22:39



Сега му е времето"усукания"/ ЕS-a/ да изнесе една лекция по агрономия!
Не би могло да е НЕВЪЗМОЖНО, поради простата причина, че той е експерт във всяка област!



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: nabl\dawa]]  
Автор 3orpaф-paтниk ()
Публикувано13.06.05 22:52



От два месеца тревата пред блока ми не е косена, искам някой от тези майстори да ми направят показаните на снимките мостри. Като не щат от фирмата или общината да я косят, поне да ми е красиво като погледна от балкона, тъкмо ще си мисля за хората които правят такива красиви фигури БЕЗВЪЗМЕЗДНО!
Ех, колко красиво ще стане, само като си помисля, ще си пия ракията на балкона и ще поканя даже и мой приятел астроном, и ще му кажа как "зелени "човечета цял ден са се трудили, мъчили с колчета, канап и дъски да направят тази красота аз съм им се присмивал, дето не могат да го направят с летящата си чиния, която е била паркирана на улицата и кварталните кучета са я"маркирали" с миризливата си урина. И как после съм ги черпил по бира и те са останали доволни и щели пак да дойдат и да направят по-красиви фигури!



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: geri®]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано13.06.05 23:01



Кога пък се оказа, че е възможно, някой си гледал филм който дори не помни добре и вече се оказало.
Дай некви материали да се докаже, пък ще видим какво ще се окаже.
Напрегни си скоростната кутия и ми дай отговор, как за 1 нощ се появяват такива кругове.
Шъ ли мойш ?




Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: извънзeмeн№нeзнaм cи]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано13.06.05 23:02



Горкото извънземно, кой те нарани така бе мойто дети



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: nabl\dawa]]  
Авторизвънзeмнo№нeзнaм cи koй (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 23:38



некви хора-идиотчета, решили да се правят на Дарт Вейдър и подобни...
Войните им мръсни гадни...
Не виждали извънземно и вадят по един прът "Аз съм Люк" ми вика
да му имплантирам ..мръсно гадно добиче.
Дедото с бастуна-Йода...
Казах ви , ще повторя, писна ми вече от измишльотините ви!
Никой тука не си е представял даже простотиите по филмите - те са плод на вашето си развинтено въображение. Съчинявате си историйки, тормозите ни, обвинявате ни, убивате ни и воювате във вашето си въображение.
А аз трябва винаги да съм потърпевшия индивид, понеже аз съм "извънземното".
А сега и ти с тия житни кризи и кръгове.
Писна ми!
Писна ми!
Търпях откак си я почнал тази тема. Стисках уста. Затварях очи.
Не мога повече!
Защо?
Защо след глупостите с пирамидите, със Стоунхейндж и Наска не спряхте?
Поне кръговете да не ни ги приписвахте! Поне тях..
Не съм правил аз шиб, ааа "имплантираните" пирамиди с пирамидите.
Стоунхейндж също, по черните дупки да върви...!
Не ме интересува!
Престанете да ме тормозите! Престанете! Боли отвътре...боли!



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: извънзeмнo№нeзнaм cи]  
Авторизвънзeмнo№нeзнaмcи koй (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 23:44



Защо...защо аз?
Питам те?
Защо да съм бил/о/а/ аз?
Докажи!
Докажи, че аз направих житните кръгове!
Но не можеш...
Защото не бях аз!
Не бях аз.
И нито един от нас!



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: nabl\dawa]]  
Авторити (Нерегистриран)
Публикувано13.06.05 23:54



Да, nabl\dawa, не си прав!
Не е хубаво така да клеветиш, без да имаш доказателства!
Той не е ходил там по житата.
За какво му е на него да го прави?
Действително постъпваш лошо в случая.
Нямаш свидатели дори.
Аз свидетелствем, че всичките нощи сме били заедно извънземните, никой не е отсъствал на мераприятията и събранията ни или да е отавал сам през ноща.
Върни думите си назад и нека да забравим лошото, за да има мир!



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: nabl\dawa]]  
Авторminius (Нерегистриран)
Публикувано14.06.05 00:15



Викам си я да видя в гугъла и оп, още първия линк:

...



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: извънзeмнo№нeзнaмcи]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано14.06.05 00:21



Горкото, то
Ние просто говорим истината, не бива да ни четеш, ако толкова зле ти влияем



Тема Re: ХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕнови [re: minius]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано14.06.05 00:26



ПРАВИТЕЛСТВОТО БЕ, КАК НЕ МОЖАХ ДА ПРЕДПОЛОЖА ЧЕ ТОВА Е ТАЕН ПРАВИТЕЛСТВЕН ПРОЕКТ.
---
ТУК Е МОМЕНТА ДА СИ ПРИЗНАЯ - АЗ, ПОВТАРЯМ АЗ ПОСТРОИХ ЕГИПЕТСКИТЕ ПИРАМИДИ.




Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: ити]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано14.06.05 00:39



Не те клеветя, не се сърди, незнам точно какво си гледал, но наистина преди време излезе информация, че това са фалшификати.
Само че приятелю, това е един от начините за дезинформация, колкото и тъп да ти се виждам с такива приказки.
Ами честно да ти кажя, като разгледах този сайт който ми даде миниус, ясно си личи че такива са правени, ама между тях искат да скатаят и истинските, хехейй чел съм и за други такива случай, когато между сухото гори и мокрото.
Ето гледай и ти, всеки да си прави преценка, а за мен е невъзможно такива кръгове да бъдат направени за 1 нощ.Щото има такива случаи.
Гледай, какви простотии:








Жалки фалшификати, съгласен съм.
Пък колко само е забавно, че за тез кръгове не се говореше много-много, и когато се появи някой и заяви, че са правени от него, веднага станаха централна новина.
Лоши конспиралници такива, пляс,пляс, разконспирирахме ви.



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: nabl\dawa]]  
Автор aspid (кит в аквариум)
Публикувано14.06.05 00:50



Не приятел, ТИ дай доказателства, че НЕ МОЖЕ за една нощ да се направи такава фигура в полето. Или може би желаеш първо да докажеш, че са се появили ТОЧНО за една нощ? Дай доказателствата които имаш, ако обичаш.
И ни обясни как така са построили "Маракана" през 1950г. без архитектите+техническите ръководители+работниците му непрекъсното да кръжат отгоре с хеликоптери?
п.с. Да ти напомням ли за твоят арогантен и агресивен дебилизъм и войнстващат тъпотия?

Гоблин - това е не само и не толкова раса. Това е начин на мислене.


Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: aspid]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано14.06.05 00:58



Ирония на съдбата, току що ги пуснах.. отворен.



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: nabl\dawa]]  
Автор aspid (кит в аквариум)
Публикувано14.06.05 01:03



Може ли по-подробно с доказателствата, които си пуснал туко-що? Защото има само доказателства, че не си прав - ясно се вижда, че картините не са правени от малки зелени човечета (с антенки).
п.с. Харесва ми да дразня дебили в джихад в името на извънземни НЛО, но ще продължа с теб утре. Лека нощ.

Гоблин - това е не само и не толкова раса. Това е начин на мислене.


Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: nabl\dawa]]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано14.06.05 01:04



А второто, което съм дал дори то не е сигурно че е правено от хора, които уж били разкрили истината.Останалите са смешни, те един свестен кръг не могат да направят акто гледам.
Ето :


Сууупер!



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: aspid]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано14.06.05 01:07



Не четеш английски ли? Щи направим едно резюме, не бой се.
Така е, някои не са правени от извънземни, а от дебили.Ей такива като тебе



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: nabl\dawa]]  
Авторити (Нерегистриран)
Публикувано14.06.05 01:22



да приятелю.
Аз само предупреждавам, че ние не сме правили тези житни кръгове нито от земята нито над или под нея. Кръговете не са плод на извънземен анти-интелект, дошъл от друга планета, нито плод на неговото предполагаемо психично заболяване.
Само друг вид НЛО- от човешката раса може да е замесен в тази история. Мисля че не са и военните, ами по-скоро графове шопи са оперирали.
По-конкретно някаква разновидност фото от племето шопи- фотошопи, фотографи, оператори и други подобни роботизирани хора с вградени и инсталирани софтуери и програми е възможно да са интервенирали.

Да сме на чисто и на ясно! поздрав !



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: ити]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано14.06.05 01:28



Пхично заболели извънземни... да навъртат се тук.
---
Истинските извънземни мой човек, просто ни гледат сеира.
Ще се покажят - след 200 години,както е казала Ванга. или по-точно след около 180.. вече.
И приятелю, тя е последният човек на който не бих повярвал.



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: nabl\dawa]]  
Авторити (Нерегистриран)
Публикувано14.06.05 01:38



ех приятелю, повярвай ми.
Истината ти казвам.



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: ити]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано14.06.05 01:45



Ся има ли що да продължаваме, като не можем ви изгоним такива, ще ви търпим ,кво да се прави, кат няма де да отбележите точки, тук ще умувате.



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: nabl\dawa]]  
Авторити (Нерегистриран)
Публикувано14.06.05 01:48



ех, приятелю ние няма да продължаваме, но вече съжалявам, че отбелязах такава дълбока точка и в твоята глава...



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: nabl\dawa]]  
Автор aspid (кит в аквариум)
Публикувано14.06.05 08:08



Разбира се, че не е сигурно, че са правени от хора - просто някои извърземни се молят на свещения лик на "тройка спатия" и затова от НЛО-то правят свещени карти сред житата...
Приятелю остави за малко налудничавите си идеи, иди си пийни успокоителните, защото интернета зле ти се отразява на психиката и не занимавай повече хората с олигофренични халюцинации.

Гоблин - това е не само и не толкова раса. Това е начин на мислене.


Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: nabl\dawa]]  
Автор txl ()
Публикувано14.06.05 12:13



В отговор на:

Всички тези сложни фигури биха могли да се направят толкова симетрични и прецизни само със матрица.



В отговор на:

Не виждам как би могло това да стане от земята



В отговор на:

А от земята както казах такива сложни фигури не биха били възможни.



В отговор на:

Интересно ми е изобщо човека възможно ли е сътвори такива? С наличните средства на науката и технологията.




С "наличните средства" на математиката, "човека", който е учил построителни задачи в равнината (някъде около 9-10 клас, а може и по-рано), би могъл идеално да опише построяването на подобни фигури.

Редактирано от txl на 14.06.05 13:54.



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: nabl\dawa]]  
Автор geri® (циник)
Публикувано14.06.05 13:42



Нали се кълнеше че не можело да се направят такива фигури от земята?

Е, сега се видя че може.
Ха сега ни покажи кои от тях са на извънземните, и ни обясни защо :))



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: geri®]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано14.06.05 14:08



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=ufo&Number=1943817586&page=0&view=collapsed&sb=5



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: geri®]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано14.06.05 15:56



Я погледни например Витоша - такава сложна форма не може да се направи от човек. И какъв е извода - извънземните са били!



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: Lord Vader]  
Автор geri® (циник)
Публикувано14.06.05 16:03



И аз за това се впрегнах, това като доказателство за съществуването на бога звучи: я виж колко е сложен и неразбираем света, не може някой да не го е създал :))



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: geri®]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано14.06.05 17:06



Ами то това за Бога още не е ясно ... :> Ама с тия crop circles яко цирк стана вече. Въпреки, че филмът "Следите" много ми хареса хехе.



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: nabl\dawa]]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано14.06.05 17:09



ти ми дай един едно писи с графичен софтуер, един gps и за един час щи направа каквато фигура си пожелаеш.

We're all living in Amerika
Amerika ist wunderbar
Coca-Cola, Wonderbra


Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: Lord Vader]  
Автор geri® (циник)
Публикувано14.06.05 17:35



Абе бог и да има, и да няма, това за "прекрасния свят" не може да е аргумент в негова подкрепа.



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: Mишo Шaмapa]  
АвторAнoнимчo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.05 17:54



А бе с GPSа не се изхвърляй толкова...
Ама с канап става по възможно. Това е най-удобното обяснение, ама дали всичко е толкова елементарно?



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: Aнoнимчo]  
Автор geri® (циник)
Публикувано14.06.05 19:41



Една седмица сухи тренировки, разбиване на фигурата на елементарни движения, кой къде на какво разстояние да застане, оразмеряване на въжетата за дължините, и два часа на терена :)



Тема Re: a pravish li razlika..нови [re: ES]  
Автор testpilot (wingman)
Публикувано14.06.05 21:34



А ти пробвал ли си да направиш кръг с диаметър 20 м. в житна нива и да отговаряш на стандартите за crop circles, т.е. той да има абсолютно същите харкатерни черти като оригиналните?
Група студенти от хамерикански университет се опитаха да направят два такива копие на проста фигура от два кръга, свързани с права отсечка и то бяха поне 5 на брой. Да не говорим за свърхмодерната апаратура, която ползваха за завършат творението си цяла една нощ. Ако не вярваш гледай Дискавъри Сайънс всеки ден от 18.00 часа и все някой ден ще случиш на него, защото постоянни ги въртят едни и същи. Айде и по-сериозно с обясненията!

Remove the fleet away from the Deathstar!


Тема В добрата стара Англиянови [re: aspid]  
Автор testpilot (wingman)
Публикувано14.06.05 22:09



Гледай филмчето по същото Дискавъри за американските студенти, които направиха копие на една такава проста фигура съставена от два кръга. Правиха я цяла нощ и им се взе здравето.
Утъпкваха тревата, облъчваха я и после разпръскваха метални стружки над кръговете, така че да отговаря на истинските кръгове ... и накрая капнали от нощната работа се запитаха кои тъпанари ще обикалят из добрата стара Англия за да правят такива ПРОСТИ кръгове и да хабят толкова нерви за тоя дето духа ... Чакай малко! Ами по сложните фигури, които се простират на стотици метри в диаметър! Леле, ами тях кой би ги направил и защо?! Баси хобито!
Ей тез въпроси трябва да си зададете господа скептици. Защото никой досега не е направил копие на някоя от по-сложните фигури и не е обяснил защо ги прави.
Да не говорим, че има любителски кадри, на които ясно се виждат две светещи сфери, минаващи над пшеницата и под тях се очертава почти моментално фигура. Еми ако може някой, нека да изфалшифицира подобен материал!
Не твърдя, че са правени от извънземни, а от НЛО и истинските кръгове не са дело на обикновени хора.
Невежеството идва от елементарните псевдонаучни обяснения, с които се замазват очите на хората. Ама като се появят двама дебили в бели престилки и с малки имена отпред от рода на "д-р, проф и др." и кажат, че други двама изперкали маниаци правят кръгове в пшеницата с дървени дъски и стадото вече има на кого да вярва. Бръснача на Окам е верен, но в случаите, когато най - простото обяснение е научно доказано с полеви експерименти. Айде със здраве и понякога потърсете под вола теле, защото в крайна сметка може да се окаже крава.

Remove the fleet away from the Deathstar!


Тема Re: В добрата стара Англиянови [re: testpilot]  
Автор 3orpaф-paтниk ()
Публикувано14.06.05 22:52



Мнението на ЕС-а е меродавно, трябва да му вярваш!
той разбира от Фсичко, чакам да изнесе лекчия по агрономия, относно фигурите в зелените жита. А и дали няма да каже защо няма фигури в царевицата?
Тоой е най-кУмпетентен във този форум!
Ако те обиди или наругае, то е защото МНОГО уважава теб,и мнението ти!



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: geri®]  
Автор 3orpaф-paтниk ()
Публикувано14.06.05 23:00



Скъпа , ти някога да си опъвала канап и да си хващала нивел в ръка, че да пишеш такива неща? Дори вдиганет една "проста" стена иска пресмятания и точност, недей да говориш така, нищо не е толокова просто.



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: 3orpaф-paтниk]  
Автор aspid (кит в аквариум)
Публикувано14.06.05 23:05



Кажи, ако обичаш, какви сложни пресмятания се изискват за направа на "проста" стена? Или това е някаква странна метафорична аналогия?
И, само за да става приказка, защо пишеш на geri® (циник) в женски род?

Гоблин - това е не само и не толкова раса. Това е начин на мислене.

п.с. Има стотици хиляди стени, къщи и мостове, построени от напълно неграмотни хора. И какво като не могат да смятат нито просто, нито сложно? Това пречи ли им да редят тухли, например?

Редактирано от aspid на 14.06.05 23:13.



Тема Re: a pravish li razlika..нови [re: testpilot]  
Автор aspid (кит в аквариум)
Публикувано14.06.05 23:11



Гледал съм го това филмче. Студенти първи курс на бригада - лайф и смях, вместо работа. И въпреки всичко направиха кръговете, което показва че няма нищо невъзможно да се направят за една нощ от хора. Без сухи тренировки.
Между другото, досега никой не посочи защмо се смята, че фигурите в полята са правени на тъмно и точно за една нощ? Не е ли по-лесно да се прави през деня? Или нощта е включена за романтичност на разказите за НЛО и житни кръгове?

Гоблин - това е не само и не толкова раса. Това е начин на мислене.


Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: aspid]  
Автор 3orpaф-paтниk ()
Публикувано14.06.05 23:15



А, ето един строителен инжинер! Навярно не си такъв, но както и да е !
Бих ти пратил цял строителен план / не архитектурен/ на сграда, но по пощата, само ми дай адреса, тогава ще разбереш колко са прости изчисленията за построявнето не само на една стена.



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: aspid]  
Автор 3orpaф-paтниk ()
Публикувано14.06.05 23:16



Направи разлика от ПРОЕКТАНТ и СТРОИТЕЛ!



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: 3orpaф-paтниk]  
Автор aspid (кит в аквариум)
Публикувано15.06.05 00:10



Спор няма - на тебе им е разрешено да ти опонират само неграмотни чираци-обущари, как можа да допуснеш, че събеседникът ти може да е завършил училище?
"...но както и да е!"
Имейлът ми е оставен в профила, за да може хората да ми пишат при нужда. Прати какъвто план имаш, пък да видим колко сложни изчисления има в правенето на една преградна стена от половин тухла (точно при тях се използват от майсторите канапи и нива). Само да не кажеш, 1. че нещо не сме те разбрали и 2. никакъв план няма, 3.има само разрези през стълбищната клетка, ама 4.те са за дървен покрив, а не за сграда и подобни увъртания...

Гоблин - това е не само и не толкова раса. Това е начин на мислене.


Тема Re: разсконпиралниците пак не се усещатнови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано15.06.05 00:35



Ми скъпи мои, никой не оспорва достоверността и съществуването на такива кръгове.
Оспорват това от кого са правени.
И аз мога да направя такива фигури на компютера, дори на един Flash.
По-големи специалисти могат да напарвят и много по-сложни на компютера.
Ама те не са правени на компютера а в полето.
Незнам съзнавате ли какви глупости дрънкате.


Редактирано от nabl\dawa] на 15.06.05 00:38.



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: geri®]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано15.06.05 00:49



И аз незнам що продължавам с теб, пределно ясно е, че не си вярваш и говориш просто за да дразниш.
Като всяка жена с "мнение".
Напаст.



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: aspid]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано15.06.05 00:52



И, само за да става приказка, защо пишеш на geri® (циник) в женски род?

Защото никът и е женско име, ми то е елементрано.
Явно ти липсва и обща култура, щом те обърква че 'професията' и е в мъжки род, ед. число - циник.
А дали е мъж или жена няма как да знам, докато не ни каже.



Тема Re: Зографенови [re: 3orpaф-paтниk]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано15.06.05 00:54



Не знам що се обясняваш...с тези
въпрос не е в изчисленията а в направата.



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: txl]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано15.06.05 01:00



Ц,ц как да се обясняваш с такива похлупаци.
Ами човек може да опише и построяването на по-сложни фигури , това какво общо има?



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: aspid]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано15.06.05 01:02



Ами бавен, тройката спатия е правена от хора и точно затова не мяза на нищо.



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: geri®]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано15.06.05 01:04



Ти си една многоого голяма и мнооого тъпа патка

Именно мязащитте на нищо фигури направени от хора, доказват че сложните и идеални фигури не са правени от тях.
Щото показват какво могат да направят. И докъде има стига 'правенето'.



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: .]  
Авторизвънзeмнo№нeзнaмcиkoй (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 02:44



е и?
За какво го постваш този линк?
Филмчето, няма общо с темата, защото на него няма и жито даже, камоли ЖИТНИ кръгове.
Фалшименто нон коменто.
да ви пикам..



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: nabl\dawa]]  
Авторизвънзeмeн№нeзнaмcиkoй (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 03:00



Тоя па.
Сто пъти му обеснявах, така и не се разбра...
Защо ме караш да ставам всека нощ да ти намествам железата в главата, комета те отнесла...?
Не ти ли писна вече?
Както и да ти го врътна, все не ти е на място.
Какво бръщолевиш като ударен с горещ метеор по главата?



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: извънзeмнo№нeзнaмcиk]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано15.06.05 03:00



Глупчо, английският термин е "crop circles", тези 'кръгове' не са само в житото.
Ще пикаш да не казвам къде.
ЕС-чо, мамин, вече с ника ти ли, те е срам да се пускаш?




Тема Re: абе ЕС-4енови [re: извънзeмeн№нeзнaмcиk]  
Автор nabl\dawa] (непознат )
Публикувано15.06.05 03:07



Кажи поне един клуб в който не искат да ти набият кухата камбана ?




Тема Re: абе ЕС-4енови [re: nabl\dawa]]  
Автор извънзeмeн№нeзнaмcиkoй (непознат )
Публикувано15.06.05 04:45



Тц.
Припознал си се.
Светлините миналата нощ са ти дошли прекалено явно.
Лягай си, нощеска не ми се занимава с тебе.



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: nabl\dawa]]  
Автор aspid (кит в аквариум)
Публикувано15.06.05 07:55



Приятелю, във вихъра на своя НЛО-джихад явно пропускаш някои факти. Нищо чудно за тези, които наблюдават един вманиачен и разгневен олигофрен - теб.

Тема Re: Кръгове правим всекакви ... [re: 3orpaф-paтниk]
Автор aspid
Публикувано 14.06.05 23:05

И, само за да става приказка, защо пишеш на geri® (циник) в женски род?



Това, както и за таралежите е ясно, е част от мой отговор към 3orpaф-paтниk. Но за теб явно не е от значение кой, на кого, какво и в отговор на какви постинги пише. Защо да се затрудняваш да следиш дискусията, ако в главицата ти всичко се е омешало и объркало? Затова решаваш, че тази фраза касае само и единствено теб, пъпа на Вселената и аксис мунди в една опаковка. За мен поведението ти е истерично и олигофренично, но може и да греша – може да си екстатичен дебил, например.

Защо не опиташ да произнесеш думата „MANAGER” като „манагер”?
Защо не опиташ да провериш как пише geri ® за себе си, в кой род?
Защо не опиташ да ни спестиш глупостите си?

Гоблин - това е не само и не толкова раса. Това е начин на мислене.


Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: nabl\dawa]]  
Автор txl ()
Публикувано15.06.05 08:32



В отговор на:

Ами човек може да опише и построяването на по-сложни фигури , това какво общо има?




Общото е, че няма нужда да висиш в небето за да направиш подобно нещо, както обясняваш във всеки свой пост:

В отговор на:

Трябва да си доста кух, за да смяташ, че от земята изобщо е възможно да се направи такова чудо.



В отговор на:

Всеки случай са правени от въздуха






Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: Aнoнимчo]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано15.06.05 15:22



да бе, мани го тоя канап. С ГПС става много по-точно.

We're all living in Amerika
Amerika ist wunderbar
Coca-Cola, Wonderbra


Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: 3orpaф-paтниk]  
Автор geri® (циник)
Публикувано15.06.05 18:13



Скъпи, ти нещо да знаеш за мене случайно, че вадиш някакви заключения?

Да, забравих, вие и за извънземните нищо не знаете, ама им пришихте набързо кръговете :))



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: nabl\dawa]]  
Автор geri® (циник)
Публикувано15.06.05 18:17



"Защото никът и е женско име, ми то е елементрано. "

Ми елементарно е за доморасъл "уфолог', както е елементарно всичко дето не го разбираш да го приписваш на господ и извънземните :)



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: nabl\dawa]]  
Автор geri® (циник)
Публикувано15.06.05 18:20



Хайде сега да те питам, как заключи че "мязащите на нищо" фигури са правени от хора, а останалите - не?

Да не си им светил случайно, или прозрение да си получил свише?

За картата спатия също, участвал ли си, що ли?

Не можело от хора, щото не можело!?

Ми ей такива са ви "доказателствата", как да не ви взема на подбив човек :))



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: aspid]  
Автор nabl\dawa] (новак)
Публикувано15.06.05 18:45



Щото и аз се обръщам в женски род към Гери.
И коз мога да вземам отношение към който пост си искам, както го правите вие с малоумния ти приятел ЕС4о например.
All right, OK,некви възражения, плондер ?




Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: geri®]  
Автор nabl\dawa] (новак)
Публикувано15.06.05 18:47



По-скоро това го преписвам на хомосексуалните ти наклонности...
Аман от педали !




Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: txl]  
Автор nabl\dawa] (новак)
Публикувано15.06.05 18:55



Никой досега не е доказъл, че въобще може да направи подобни фигури, независимо дали от земята или от въздуха.
Възможността за описването на геометрични фигури няма никакво значение в тези случаи, проблемът на разсконпиралниците е, че не могат да ги направят.

Дори не сте прочели материалите, които пуснах. Така правят жирафите, забиват си главата в земята, ама разликата е, че поне замълчават.
Пък ваште усти стават още по-големи обратнопропорционално на мозъчната дейност.
Сори много, някой, ако се обижда, ама поне си мълчете.
Не става въпрос за теб персонално.



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: geri®]  
Автор nabl\dawa] (новак)
Публикувано15.06.05 19:03



Хайде сега да те питам, как заключи че "мязащите на нищо" фигури са правени от хора, а останалите - не?

Да не си им светил случайно, или прозрение да си получил свише?

За картата спатия също, участвал ли си, що ли?

Не можело от хора, щото не можело!?

Ми ей такива са ви "доказателствата", как да не ви взема на подбив човек :))


Ми щото драга(докато не си кажеш секса ще се обръшам в женски род) не си прочела дори това което пуснах, щеше да разбереш, че това не са само логически заключения.
Но и дори само те са достатъчни за да се усъмниш сериозно във възможностите на кропмейкърите.
Уууу, много ме наради, с тоя твой подбив.
Тъпа слива



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: nabl\dawa]]  
Автор geri® (циник)
Публикувано15.06.05 19:28



Да бе, елементарен тест съм ти представил с ника си, и резултатът е точен - говориш без да мислиш, същото във връзка с извънземните. Не можело да бъде друго, щом има кръгове, значи са извънземните. Не можело да бъде друго, щом името ти приличало на женско - значи е жена. Ама се оказало, че името не било женско на края. Като в оня виц със шведските компутри, дето се оказало че не са шведски а съветски, и не компутри а компоти :))



Тема Re: Следи по земята - т.нар. житни кръговенови [re: nabl\dawa]]  
Автор geri® (циник)
Публикувано15.06.05 19:31



"Ми щото драга(докато не си кажеш секса ще се обръшам в женски род)"

Ми обръщай се както искаш, това си е твой проблем :)


" не си прочела дори това което пуснах, щеше да разбереш, че това не са само логически заключения.
Но и дори само те са достатъчни за да се усъмниш сериозно във възможностите на кропмейкърите. "

хехе, това че си видял как студенстска бригада се мъчела да направи кръг, е доказателство че те са правени от извънземни?

И че конкретно картата спатия пък че е правена от хора?

Ми хубаво, сигурно и пред съда ще минат тея доказателства, а :)))



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: nabl\dawa]]  
Автор aspid (кит в аквариум)
Публикувано16.06.05 00:23



Искаш да кажеш, че ако ТИ се обръщаш към geri® в женски род, то от това на него му се трансформират първичните полови белези?
И откъде се взе такава налудничава идея в твоята глава? Не е ли тясно в главицата ти от толкова много мисли - една, че кръговете в полето са от НЛО и друга, че geri® е жена? Ама това прави цели две мисли накуп!
За дебилите, към които еднозначно се отреждаш, такова нещо си е цял подвиг.
Да-а, ти си тежък, даже неспасяем случай.

Гоблин - това е не само и не толкова раса. Това е начин на мислене.

п.с. Жирафите не си крият главата в земята.
п.п.с. Всъщност, и щраусите не го правят.
п.п.п.с. Вижда се, че си неграмотен и арогантен дебил, но защо непрекъснато го подчертаваш с всеки нов пост?<P ID=&quot;edit&quot;><FONT class=&quot;small&quot;><EM>Редактирано от aspid на 16.06.05 00:24.</EM></FONT></P>

Редактирано от aspid на 16.06.05 00:25.



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: aspid]  
Автор nabl\dawa] (новак)
Публикувано16.06.05 01:26



Ми незнам що я/ го е срам да си каже какво е точно.
От твоята уста 'дебил' звучи като самореклама.
Ама то е казано, че който се занимава с прасета, прасе става, така че ще те оставя да риеш зурла в помията.



Тема Re: Кръгове правим всекакви ...нови [re: nabl\dawa]]  
Автор aspid (кит в аквариум)
Публикувано16.06.05 08:39



Поради липса на смислени аргументи и изобщо на мисли крайно неуважаемият nabl\dawa] реши да тегли една майна на околните и да си отвори нова тема.
В тази нова тема от него продължават да фонтанират ментални екскременти.
nabl\dawa], не се самоуспокоявай - и в новите теми ще ти искам доказателства за конспирално - неграмотните теории, които се опитваш да преразказваш. Иди да се подготвиш: направи си табелка с надпис "Сертифициран дебил" и си я окачи на врата - така ще свикваш с истината за своите умствени възможности = )
А след време може и да поумнееш, което също не е изключено, но ме съмнява.

Гоблин - това е не само и не толкова раса. Това е начин на мислене.


Тема Re: a pravish li razlika..нови [re: aspid]  
Автор testpilot (wingman)
Публикувано18.06.05 22:19



Абе лайф, ама се бяха заели много сериозно младежите и девойките със задачата и на другия ден бяха умрели от умора. Голям смях е паднало сигурно.
Смята се, че фигурите са правени през нощта, но не и всичките разбира се. Въпроса е там, че местните твърдят така: "Вчера го нямаше, а днес сутринта го има".
Бтв, по-голям интерес представляват случаите, когато НЛО се забелязва през деня, защото тогава и процента на свидетелите е по - голям.
Кой ти говори за романтичност. Обичаме сериозно да се отнасяме към проблема, а не да гледаме от гледна точна на сензацията.

Remove the fleet away from the Deathstar!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.