Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 22.05.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: От другата странанови [re: emi_]  
Автор Dark Mind (Borgia)
Публикувано31.05.07 11:15



Хахаха, ужас!

Явно има и аномалии, които се явяват, но пък съм сигурна, че специално образът, който описа, е абсолютно убеден, че отговаря на условието за приятна външност.



Тема Re: От другата странанови [re: Dark Mind]  
Автор Madam Kay (намираща)
Публикувано31.05.07 11:30



Според мен всеки си мисли, 4е е с приятна външност. Не съм срещнала 4овек , който да се възприема, 4е е с неприятна външност, а и на никой няма да му хрумне, 4е е неприятен за околните, нищо 4е му е мазни4ка косата... хм, а панталона може да му се е скъсал малко преди да влезе на интервюто

. Хммм.. това може дори да се приеме като дискриминация...



Тема Re: От другата странанови [re: Madam Kay]  
Автор Dark Mind (Borgia)
Публикувано31.05.07 11:37



Точно това имах и аз предвид.

Ако осъзнаваш скъсания панталон и мазната коса като неприятни, ще ги поправиш. Ма щом си перкаш така безпроблемно...



Тема Re: Що е то "приятна външност"?нови [re: Dark Mind]  
АвторBecka Eceмecka (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 14:28



ох, сега ми напомни за оня клутов филм "трейнспотинг". спомняш ли си, там компира ходи на интервю за работа, щото ако не отиде му спират помощите и вечерта преди интервюто си говори с рентън и казва:трябва да се подготвя утре за интервюто, че да не вземат да ме одобрят. ахаххаахахах това е доста добра антистрес нагласа при ходене на интервюта!





Тема Re: Що е то "приятна външност"?нови [re: Becka Eceмecka]  
Автор Dark Mind (Borgia)
Публикувано31.05.07 14:56



Ма как да не си спомням един от всичките култови моменти в култовия филм!

Ето го и нагледно - . Най ме кефи като си завъртя бясно главата и после каза, че единственият му кусур бил, че е перфекционист. Хахахаха!



Тема Re: Що е то "приятна външност"?нови [re: Dark Mind]  
АвторBecka Eceмecka (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 15:30



ахахахахха оооооох, това е филмът на филмите!!! не мога да се стърпя и да не сложа ОНЯ епизод с чаршафа. тези, които са гледали "трейнспотинг", много добре знаят, за какво говоря, а тези които не са, ги предупреждавам да не го гледат, ако хапват нещичко пред компютъра.









Тема Re: Що е то "приятна външност"?нови [re: Becka Eceмecka]  
Автор Dark Mind (Borgia)
Публикувано31.05.07 16:59



Велик, велик!

Любимата сцена на половинката ми.

А представяш ли си, че тоя човек играе краля на Шотландия в "Елизабет I"?



Тема Re: Що е то "приятна външност"?нови [re: Dark Mind]  
Автор Bacилиca (загадъчна)
Публикувано01.06.07 16:05



Спомням си обява за строителен инженер, на която бях попаднала преди време - мъж, до 25 годишен, с висше образование, поне три години опит и отслужил (по това време казармата беше задължителна). Все съм се чудила дали някой някога е отговорил

.

За приятната външност - русо, дългократо и едрогърдо вероятно е успешна комбинация за почти всяка ситуация (стига да не попаднеш на жена-шеф, щото подозирам, че добросъвестно ще ти вгорчи живота) .

А ако зарежем майтапа - вероятно хорат просто имат предвид човек да изглежда прилично и поне малко представително (особено, ако работата е свързана с контакти).

Когато силно желаеш и се бориш за нещо, цялата вселена ти помага да го постигнеш

Тема Re: Що е то "приятна външност"?нови [re: Dark Mind]  
Автор hongildon (непознат )
Публикувано01.06.07 16:13



Адриана Лима виждала ли си я? Ей това е приятна външност





Тема Re: От другата странанови [re: Madam Kay]  
Автор emi_ (istinska)
Публикувано01.06.07 19:21



Де да беше само мазничката коса... след него проветрявах офиса поне час :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.