Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:33 22.05.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Що е то "приятна външност"?нови [re: Дeпpecиpaн]  
Автор Dark Mind (Borgia)
Публикувано30.05.07 11:14



Това беше разяснението, което ме интересуваше. Мерси.





Тема Re: Дарки, ти сега много ме разстрои:(нови [re: Бeзпaмeтнo]  
Автор Dark Mind (Borgia)
Публикувано30.05.07 11:19



Ахахаха, а така! Ся на мен не ми остава нищо друго, освен да си скъся ръцете оперативно.





Тема Re: Дарки, ти сега много ме разстрои:(нови [re: Dark Mind]  
Автор Madam Kay (намираща)
Публикувано30.05.07 11:25



Или да добавиш малко силикон на нужното място...

.



Тема Re: Дарки, ти сега много ме разстрои:(нови [re: Madam Kay]  
Автор Dark Mind (Borgia)
Публикувано30.05.07 11:33



Не, не, ръцете ми са дълги пък, не ми е малък бюстът!





Тема Re: Дарки, ти сега много ме разстрои:(нови [re: Dark Mind]  
Автор Madam Kay (намираща)
Публикувано30.05.07 12:03



Значи проблема става сериозен... трябва да го обмислиш внимателно...., макар 4е надали някой работодател ще ти поиска да си с дълги ръце... ма знае ли 4овек!



Тема Re: Що е то "приятна външност"?нови [re: Dark Mind]  
АвторBecka Eceмecka (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 13:26



ами безпаметно и депресирания са изчерпали темата хахахахха

аз нямам прикрепена снимка към св-то си (понеже, го намирам за ненужно, имайки предвид позициите, за които кандидатствам) и когато и да съм го изпращала и да е имало в обявата изискване на снимка, никога не са ми правили проблем и пак са ме викали на интервю. според мен повечето карат по някакви шаблони, на които и те не държат особено. ако някога се случи да се обади някой да ме пита, що нямам снимка, бих казала нещо от сорта, че не искам да спечеля само заради външонстта си - и не бих отишла на интервюто.





Тема Re: Що е то "приятна външност"?нови [re: Becka Eceмecka]  
Автор Dark Mind (Borgia)
Публикувано30.05.07 14:11



Точно. Сигурна съм, че повечето въобще не знаят к'во точно очакват под "приятна външност", ма видели, че и другите го пишат и юруш на доматите.
Притеснявам се, щото никога не съм кандидадствала по каналния ред: обява, CV и т.н. На интервю съм била два пъти в живота си и, искам да ти кажа, че единият от тях бе супер кошмарен момент. Нали си гледала по филмите как в тъмна, задушна стаичка, на една маса са се наредили 5-6 човека и разпитват особено опасен престъпник, изпружен на стол срещу тях? Е те т'ва бе и моето интервю. След като свършиха с мен, всеки божи ден в продължение на седмица се молех да не ми се обадят (щот пък ситуацията тогава бе много патова и нямах избор да откажа). Някъде към края на втората седмица, след като никой не ме потърси, се успокоих и заживях нормално.
Та имам лош експириънс и сега се подготвям психически по малко.



Редактирано от Dark Mind на 30.05.07 14:14.



Тема От другата странанови [re: Dark Mind]  
Автор emi_ (istinska)
Публикувано31.05.07 01:08



Някога ми се налагаше аз да интервюирам кандидатстващите за работа в агенция да недвижими имоти... не бях добавяла към обаватаизисквания за приятна външност, докато не се появи един чичко, който може би не се беше къпал поне две седмици, а панталона му беше цепнат по средата на задника... прическата и аромата просто не мога да коментирам, нито чистотата на дрехите. Видя ми се много грубо да внеса в една обява"моля да се явят само чистоплътните" , и в следващите няколко обяви също вкарах критерия за приятна външност... имах предвид просто външност, която допуска клиента с когото ще ходят по огледи, да се приближи до брокера на разстояние което позволява нормален разговор... Не съм искала 15 езика, но англииския винаги е бил предимство

Това е единия човек койно не започна на договор за пробен период, а другага беше дама, която твърдеше, еч е работила няколко години като брокер, и не спираше да ми обяснява какво ли не за "натуралния ак"



Тема Re: Що е то "приятна външност"?нови [re: чepтa]  
Авторfemale (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 01:38



...mn umni..., razbi me черта



Тема Re: Дарки, ти сега много ме разстрои:(нови [re: Бeзпaмeтнo]  
Авторfemale (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 01:43



и сега без работа ли?!...нали диетите бяха хубаво нещо

(като изключим бюста), и диетата скъпа, и силикона. какви критерии, какъв живот!...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.