Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 28.04.24 
Поколения
   >> 20-30
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Нещо за тялото  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано20.01.03 12:44



Спорт и/или разумно хранене. Кога според вас? Когато си на 20-30 или 30-40 или след като стане (почти) късно? Когато станеш торба с маз? Когато пуфкаш като стар локомотив от 20 стъпала? Или никога?



Тема Re: Нещо за тялотонови [re: Spidercho]  
Автор Teди® (блясък)
Публикувано20.01.03 12:52



За такова нещо няма "Кога".. то просто трябва да бъде винаги


"Два разума с едничка мисъл, две тупкащи в едно сърца"

Тема Re: Нещо за тялотонови [re: Spidercho]  
Автор ПPOCTьO (Българче)
Публикувано20.01.03 13:18



1. тялото ти освен да дига тежко да се научи и да пише правилно напр. "маС".
2. кое е по хубаво - да си мазен шкембьо или лъснал мускулест надувко

3. по темата : МОГА да мисля, грамотен съм и цивилизован и съответно ми е добре в кожата ми - като реша я разтягам в парка, като реша я разтягам около колана ....

п.С. нема таквоз нещо кат или/или, защо не "Спорт и/или разумно хранене и/или четене на книги?

Каквото и да казвам, все е ПРОСТашкО...


Тема Re: Нещо за тялотонови [re: ПPOCTьO]  
Автор Kpъr ()
Публикувано20.01.03 13:55



2. изобщо няма съмнение... това е все едно да питаш хората харесвате ли бойко борисов, или да!?

(с малки букви е , защото е нарицателно... )



рибата е в тигана, а тигана е на дъното на океана...

Тема Re: Нещо за тялотонови [re: Spidercho]  
Автор Labrett (изпитател)
Публикувано20.01.03 14:50



Глупаво да хванеш да отделяш примерно един, или два часа веднъж на два дни, в които "спортуваш", или ходиш на фитнес или такива работи.
Също е глупаво да ядеш някакви специално подбрани неща, защото имали еди какви си калории и еди какви си витамини, пък други не, защото те били не знам какви си.

Просто трябва да живееш добре през цялото време, а не само в специално подбрани моменти.
За мен това е да ходя пеша винаги когато имам време (макар понякога да се получава и когато нямам време, но става навик..), понякога и до 10 километра на ден, да лягам след серия от леки раздвижващи упражнения и да ставам рано, със серия силови упражнения и душ. А, и да се усмихвам :)
Не че успявам да правя това със ставането и лягането всеки ден, въпреки че би трябвало, но когато мога (сиреч спя сам) го правя. И то не защото "спортувам", а защото ми е приятно да го правя.
И не възнамерявам някога да спирам - когато остарея толкова, че няма да мога да направя и една лицева опора, ще я заменя с нещо друго, макар че се надявам да умра преди да попадна в подобно положение :)

Кратка сентенция...


Тема Re: Нещо за меннови [re: Spidercho]  
Автор Drakula (многолица-хаос)
Публикувано20.01.03 14:50



когато имаш нужда,не знаеш кога е късно-зависи от човека-и това е по-скоро усещане за вътрешна ,а не външна необходимост-поне при мен-това е грижа за себе си,за самочувствието и живостта ти.
Обичам да съм във форма-искря и съм чаровна отвътре- вътрешно съм си в хармония и се усмихвам на силата си за живот.

Луни от ябълки,танц от обич и очи на мъдра пролет-там съм!В тях!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Тема Re: Нещо за тялотонови [re: Spidercho]  
АвторMuhljo (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 15:07



kogato zatypeesh tolkova che njama s kakvo drugo da se zanimavash ili nikoga.
pishe se "mas" a ne "maz".



Тема Re: Нещо за тялотонови [re: ПPOCTьO]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано20.01.03 15:21



по 1.
Да, замислих се за маз/с и се подведох по маЗнина, другарю по български Скъса ме

по 2.
Желаеш да сравня
мазен + шкембьо
и
лъснал + мускулест + надувко
Изключвам надувко, защото липсва подобен член в първия израз и ти казвам, че е по-хубаво да си лъснал + мускулест отколкото мазен + шкембьо

по 3.
МОЖЕШ да мислиш, грамотен си, цивилизован даже ... ми ОК. Аз пък си лепя плакати по стената.

по п.С.
Преполагам, че и тук твориш по темата: Който вдига тежести е прост и неграмотен. Друго не извадих от послеписа ти.

--------------

Ако пожелая мога да ти отговоря и така:
Много си грамотен и цивилизован, брато, направо си бабаит на научните среди. Ако се опиташ да напишеш това, което си ми написал, но грамотно - със запетаи поне, то 100% ще ти трябва жокер. Та затова, не е нужно да ми се ежиш и да ме квалифицираш косвено, най-малкото без да ме познаваш. Иначе се вкарваш в нецивилизована игра

А, ако пожелая, мога и така:
Радвам се, че косвено помогнах на горкото ти его, да се почувстваш цивилизован и начетен, като изкарваш мен твой антипод.

Има и други варианти, всеки от които ще съм готов да подплатя сам. Но засега не възнамерявам да отделям повече време на твоята личност



Тема Re: Нещо за тялотонови [re: Kpъr]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано20.01.03 15:28



Въпросът, с който открих темата си, зададох напълно сериозно, с цел да видя какво мислят хората на 2? години. Аз също съм в тази възраст, вълнувам се от проблемите на (прекомерно) нездраословния живот, неграмотността по темата за здравето и хипарския мъдризъм отричащ противното с цел възвишаване на своето. Ако не съм се изразил достатъчно добре, мога да поясня. Но, ако вие тук (само) си убивате времето и/или се изявявате като интернет бабаити*, то това е друг концерт.

*интернет бабаит - както казва един приятел, това е такъв дето ти казва: Ела в чата да ти разбия зъбите



Тема Re: Нещо за тялотонови [re: Spidercho]  
Автор Kpъr ()
Публикувано20.01.03 15:32



е, не знам...

прекалено съм закръглен и не мога да мисла...



рибата е в тигана, а тигана е на дъното на океана...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.