Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:13 17.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема na Kaffeнови [re: fetish]  
Авторdimamitko (Нерегистриран)
Публикувано14.07.02 00:43



Vijdam che imame novi chlenove, koito moge bi ste se okagat mnogo pravi otnosno shansovete na Bushona:)))))))))))) Nesto ste vzeli mnogo da intimnichite dokato me niamashe da ne vzemem nakraia da vi ogenim {Fetish i Bushona} :)))))))



Тема Re: na Kaffeнови [re: dimamitko]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано14.07.02 01:39



Kvo? Kvi jenitbi, kvi 5 leva. Nqma takiva raboti, toi Bushona si pada po drugi raboti, pyk i ti dinamitko kvo mi bqgash? :((( neshto do mn kysnichko stoish v mrejata, a? :)) hihi to i az, de :) haide cunki i da pishesh :)
Razkaji kyde e Slavov sega, sled kato sa v pochivka vech, da ne si se pribra v sf? :))



Тема Re: na Kaffeнови [re: fetish]  
АвторBushona (Нерегистриран)
Публикувано14.07.02 02:10



i az sedia do kusno:))))
ama temata s Mitko Slavov po4na da mi omruzva.....iavno nema da stane s mene...



Тема Re: na Kaffeнови [re: Bushona]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано16.07.02 09:49



Eh, veche niama predavane, veche niama Mitko Slavov. Sega kakvo ste pravim cialo liato, za kakvo ste si govorim:((



Тема Re: na Kaffeнови [re: dinamitko]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано16.07.02 22:01



dinamitko, prati edna snimka, che za teb da si govorim :)))



Тема Re: na Kaffeнови [re: fetish]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано16.07.02 22:21



ako ti pratia niama da e interesno, zashtoto v momenta izglegdam tochno taka, kakto na teb ti se iska:)))))))))))))



Тема Re: na Kaffeнови [re: dinamitko]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано16.07.02 22:54



wowww, ot kyde znaesh kakvo mi se iska? :) haha



Тема Re: na Kaffeнови [re: fetish]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано17.07.02 20:06



Ne znam kakvo, no znam che ti se iska:)))))))))))



Тема Re: na Kaffeнови [re: dinamitko]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано17.07.02 21:10



vseki iska neshto, tva e qsno :) haha
ama sega mai se chudim za kvo da si govorim, sprqha Gala, pyk za povtoreniqta, mai, nqma nujda da govorim :))
haha, kvo prai Slavov, kyde e sega? Toi nqma li da se vkluchi tuk, da kaje i neshto toi :)) haha



Тема Re: na Kaffeнови [re: fetish]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 07:59



Za sagelenie Slavov e na more inache sam sigoren che steshe da vleze no ste triabva da ostavim tova za septemvri. Ponege niama za kakvo da si govorim ste chakam da pochne predavaneto za da vliaza pak.............




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.