Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:02 28.04.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема "Na kafe" s Gala  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано21.06.02 22:19



Super qko predavane. Gala go vodi tolkova estestveno i neprinudeno, che ti pravi kef da go gledash. Raznoobrazno, gotino, svejo, prosto samo hubavi neshto moga da kaja za tova predavane. Takova go pravi izcqlo Gala, razbira se, tolkova e dobra v tazi si poziciq na vodeshta, che umiram ot kef da q gledam. Vsichko e tolkova izpipano - drehi, dekori, gosti, vyprosi, dyrjanie, prosto moje da se konkurira s podobnite showta po PRO7, koito gledam, no ne razbiram za kvo si govorqt :))) Abe super mnogo me kefi Gala, zaspivam s neq, a na sutrinta tq me budi :) hahah
Syshto mnogo me kefi i More ot lubov, vsichko i tam e mnogo dobre napraveno, pravi ti kef prosto. I muzikata, i vodeshtata, i dekorite, abe vsichko e tolkova priqtno i romantichno :PPP Radvam se, pravqt se veche mnogo dobri predavaniq.

P.S.: Onq den na Gala operatorite kato vlqzoha v baseina po nqkvi shorti da sybirat stotinki i na Mito Slavov dosta mu se vidqha prelestite. hahha, mnogo zabavno beshe. Aide 4ao!



Тема Гала е курва !!!нови [re: fetish]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано21.06.02 23:12







Тема Re: Гала е курва !!!нови [re: bobo]  
АвторBushon (Нерегистриран)
Публикувано22.06.02 11:22



Gluposti. Mnogo si e gotina daje.
Jad me e 4e ne sam vidial "prelestite" na Mitko Slavov. Kakto po-to4no se e vidialo???? Kaji mi, pls!



Тема Re: Галанови [re: Bushon]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано23.06.02 00:08



hahhaha, ami kvo moje da se vidi. Pishkata mu se vidq :) hahaa
ne be, to beshe super smeshno, shtoto se systezavaha s drugiq operator koi poveche stotinki shte sybere ot dynoto na baseina. I vlizat dvamata po nqkvi shorti, ama qvno sa si mahnali beljoto i si pluvat volno otdolu, kamera si snima i Mitaka neshto se razkrachi i mu se povqha myjkite prelesti. Golqm maitap!



Тема Re: Галанови [re: fetish]  
АвторBushon (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 11:30



hahaha........super!!!! az dnes gledah Gala , ama ve4e ne go davat Mitko Slavov....jalko.....:)))) ina4e kak izglejdat "prelestite" mu???? T.e. goliam li mu e, ako moga da popitam? Beshe li se obrusnal? (dano e mnogo nahalno da pitam)



Тема Re: Галанови [re: Bushon]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано25.06.02 23:51



Che zashto da e naglo stom te interesuva. 'Prelestite' mu sa srednostatisticheski kato razmer i ne sa brusnati no gi podstrigva:)))))))))))).



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: fetish]  
Автор strange ()
Публикувано26.06.02 11:18



Ne moga da powqrwam che ima hor ana kojto tazi typotiq im hareswa.
Misla che po nekadyrna wodeshta trudno move da se nameri.
Tolkowa e typa che ne se useshta kakwi gafowe prawi postoqnno.

Naprawo che chudeh zashto oshte q dawat, ama qwno za wsichko si ima hora.
Radwam se wse pak che na nqkoj mu hareswa, shtoto az opredeleno ne moga da q ponasqm.
btw, gledahte li q na koleda, kato prawiha opiti da naprawqt kysmeti s banica (da kysmetite bqha poweche ot testoto, ne posle wyobshte stana banica) i kato se opitaha da q oblekat kato dqdo mraz, ama zaprilicha na sbrychkan trawestit. Goliam smqh beshe togawa.
Zaradi takiwa redowni gafowe si strwa da q iztyrpish po nqkoga.



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: strange]  
АвторBushon (Нерегистриран)
Публикувано26.06.02 15:58



e..ne e to4no taka....ne 4e predavaneto e super, no samo zaradi usliata na ekipa da pravi vsekidnesvno semeino-razvlekatelni predavane si struva:)))))
ina4e gore-dolu stava za gledane:) puk i raznite momenti s "prelestite" na operatora Mitko Slavov (koito e dosta hubav muj) vdigat ne samo reitinga na predavaneto, no mi vdigat i na mene razni neshta:))) samo me e iad 4e ne sam vidial razmera mu......



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: Bushon]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано26.06.02 19:54



Spored men e normalno edno predavane da ne se haresva ot vseki, no kato se ima predvid chasovata zona, v TV efira niama nishto po dobro. Otnosno 'prelestite' na Mitko Slavov - koito tursi namira. Ot utre predavaneto ste se izluchva pak ot MAXII taka che Bushon, gledai vnimatelno.



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: dinamitko]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано30.06.02 01:32



Useshtam kak dinamitko e edin potencialen Mitko Slavov :) haha
Tuk stana super zabavno, osobeno s Bushon v efira. Bushon, sorry, ama ne mojah da mu vidq pishkata dali e brysnata ili ne. Prosto za sekudni se razvqha tam edni myjki dostoinstva i to nqmashe kak da ne gi vidish, shtoto si beshe dosta blizko :) haha
Posle nqmashe komentari, pone ne v efir ;))))
Moje bi dinamitko shte spodeli kak e bilo obsydeno polojenieto zad kamera ;)))
Drugo ne moga da kaja, osven Bushon da se obadish v 12:00h i da pomolish Gala da povtorqt tezi kadri :)))
A za tova, che predavaneto e boza i, che Gala e ujasna vodeshta ne spodelqm takova mnenie. Naprotiv, mislq, che umee dobre da improvizira i e tolkova pozitiven chovek, che ti pravi kef da q gledash. Vnasq vedro nastroenie, nqma distanciq, vsichko e mn otkrito i neprinudeno.



Тема Re: Галанови [re: dinamitko]  
АвторGala (Нерегистриран)
Публикувано30.06.02 01:34



dinamitko, priznai si, che si Mitko Slavov :P haha



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: fetish]  
АвторBushon (Нерегистриран)
Публикувано30.06.02 15:07



az ako znam che shte povtoriat kadrite - bih oti6ul napravo v Nova TV:) ama nema.......
eh.....Mitko Slavov.....jrebche takova!



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: Bushon]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано30.06.02 23:29



Ne mislish li, che nash dinamitko e Slavov? :)))
Az jestoko se symnqvam :P hihi, ama ne ti li e pylnichyk? Toi i muskuli, mai, ima :))
Jrebche kazvash :)) Vajnoto e da se obichat mladite...



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: fetish]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 15:44



Che zashto da sam Slavov, da ne bi zaradi priakora:))))). Kolkoto do muskolite Mitko niama takiva, a otnosno tova che e pulnichak ste kaga che ima kakvoda svali. Mnogo obache me uzadachava zashto se radvate na 'prelestite mu' sled kato pishete v mugki rod:))))))))))))



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: Bushon]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 16:04



Mnogo me pritesniava, sega kogato predavaneto izleze v otpusk kakvo ste praviat "fenkite" na Mitko Slavov:)))))



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: dinamitko]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 19:31



Mnogo se pritesni za nas, Slavov :))
Ama ako ne si Slavov, to se poznavate, shtom znaesh, che si podstrigva 'prelestite' haha, qvno spodelqte dosta lichni neshta :))
A otnosno myjkite nickove i tova zad tqh - lipsva ti staj v i-net prostranstvoto :)))
Predavaneto nqma da izliza oshte v otpusk, sega tepyrva otivat na morence :) hihi, shte se oglejdame za Slavov :P hahaha



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: fetish]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 23:10



ha ha ha :))))))) naistina niamam staj v i-net, no ako prodalgavame taka moga i da pridobia:)))). Otnosno nabliudeniata mi vurhu 'prelestite' na Mitko Slavov, to te sa savsem povurhnostni:)))))))viarvate ili ne.



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: dinamitko]  
АвторBushon (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 11:01



segaaa, otkade da pochna!!!
1. az sam muj, no haresvam mujete. Osobeno tipa "Mitko Slavov" - nabit, zdrav, nisuk, kosmat, s "dobri" prelesti:)
2. Nikoga ne moga da go zaseka kogato go davat nego - dosega nai-mnogo 1-2 puti sam go vijdal za po 5 sekundi! No e tolkovaaaa sladak:P
3. spored vas na kolko godini e? az sam na 21 - dali shte iska da.....



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: Bushon]  
АвторSlavcho Mitkov (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 16:56



A ti tochno kakvo ot nego iskash ?



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: Slavcho Mitkov]  
АвторBushon (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 20:20



da me oprvai



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: Bushon]  
Авторmursha (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 21:37



Ako ne se luga M. Slavov e operator, zashto si misli6 che ste ti opravi peralnuiata:)))))))))PPPPPPPPPPPPP



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: mursha]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 21:44



Nqkoi myje razbirat ne samo ot kameri, zatva ne se pritesnqvai :)))
No tuk dosta neshta se sluchvat, a i Mitko ne e bezrazlichen, mai :P
Haha, dinamitko, sys Slavov da ne ste se chipkali v nqkoq kazarmenska banq? Siguren/a sym, che ste priqteli, neshto ste se preoblichali, vijdal si mu go ti, a i znaesh, che go strije ;))) Mn e zabavno tuk :)))
Bushon, Gala v 1 predavane kaza, che na Slavov gadjeto bilo v chujbina, taka, che shte stiskam palci :)))



Тема Бе вие Гала не искате ли да ебете ?нови [re: fetish]  
АвторXyйko (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 21:51



Какво със тоя се занимавате ?



Тема Re: Бе вие Гала не искате ли да ебете ?нови [re: Xyйko]  
АвторBushon (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 22:30



eeehhhh...ti ne znaesh kakvi sa hubostite na jivota......
eh, Mitko, moi jrebeco......zashto ne me vuzsednesh:))



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: fetish]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 22:35



Ha ha ha tuka mai stava vse po interesno. No dokolkoto poznavam Mitko chak ot takiva 'peralni' ne razbira a i ne e kosmat taka che prechkite mai stavat dosta i fetish/ka triabva golemi palci da stiska:))))))))))))))). Za baniata e viarno chipkali sme se zaedno no tova ne beshe v kazarmata a ne edin pionerski lager:))). Ako produlgavame taka ime ste mu izleze na nashia priatel i niama da mu vruzva s genite:))).



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: Moni]  
Авторfetish/ka (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 02:10



Kvo ti puka? Kef da stava ;)
dinamitko, ti mai iskash teb da pochnem, kvo go zashtitavash Slavov, to se znae, che si e normalno momcheto, spoko, nqma da mu izleze ime :) Ama ti mnogo go zashtitavash, obadi li mu se da mu kajesh kvo si pishem tuka? :))))
Tez pionerski lageri predi kolko godini rabota? Prelestite mu nqma li da sa porastnali? A? :))) hihihi
A zashto ima zabrana da ne go pokazvat, sigurno zaradi vyprosnata izcpena, ot koqto se trygna tva tuka :PP dinamitko, te drugata sedmica na more i togava v otpusk, bushona ima shansove, a i ti mojesh da bydesh dobyr posrednik!



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: fetish/ka]  
Авторfetish/ka (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 02:12



...da udarish edno ramo, kakto se kazva :P Pyk toi Slavov moje da se otprishti, znae li chovek :)))



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: fetish/ka]  
АвторBushon (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 20:50



ne me draznete.
iskam si Slavov.....siguren sam che shte mu haresa s malko momchence kato mene



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: Bushon]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 02:07



Potrai malko, de, dinamitko shte uredi rabotata :))) Pone za edno kafe, a? dinamitkoooooo, kyde se izgubi, lipsvash mi! :)



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: fetish]  
Авторbate goiko (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 20:22



Abe tuk e stanalo mnogo interesno
Ta ne razbrah shte ebem li Gala ili ne



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: fetish]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 20:22



Radvam se che vi lipsvam no mi spriaha telefona za neplatena smetka i sega ne moga da vi pish, i vie mi lipsvate. Ako Bushona e GLUHO-NIAMA, EDROGURDA, PRITEGATELKA NA BAR znachi ima goliami shansove da zavladee "surceto" na Mitko Slavov:)))))))))))))



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: dinamitko]  
Авторbate goiko (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 20:25



Abe az ne moga da razbera koya e tazi BUSHONA



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: fetish]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 20:26



sageliavam ako ne moga da vi pisha tezi dni no sam pred zaplata.



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: dinamitko]  
АвторBushona (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 20:43



iaaaaaaa, ama az stavam zvezda tuka!!!
ami kakvo da vi kaza za sebe si - 21 m sofia, student v Sofiiskia.....



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: Bushona]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 21:12



haha, pic? :)))
Bushon, vidq li, trqbva da imash bar, za da smigne Mitko :) Dai da naemem nqkoq mehana, che kato go gledam Slavov, mai tam obicha da hodi :))
A, Bushon, gleda li dnes, davaha Slavov, strelq tam s 1 lyk. Golqma rabota toz Mitko, be :) hihihi
dinamitko, shte mi lipsvash znachi, kyde shte hodish, che nqma da pishesh :) Mi nie kvo shte praim bez teb? Ne moje taka da ni ostavqsh :) {}{}{} :)))

ne, nee, da gubq sebe si ne iskam. ne, ne i teb.
kak da izpeq, nqma znak, i nqma ime...
ne navreme te obicham..
shte napisha lichen kod liubov - zalichen..

tolkova li kratyk e filma za men,
kraqt pylzi umoren
utre dali e den
nqmam ochi, veche ne vijdam nishto
nqmam mechti, mrazq i tqh i vsichko
gubqiki te sebe si ne poznavam...

eh...



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: bate goiko]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано04.07.02 21:16



tuk Slavov e po-jelan



Тема Re: "Na kafe" s Gala (aaaaaa)нови [re: Bushona]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано05.07.02 02:10



Bushon, Bushon,
sega gledam povtorenieto ot dneska, Mitko Slavov pak skochi v baseina, obache toq pyt nishto ne mu se vidq :(( Naish kak stiskah palci hahah
Abe toi ne bil tolkova debel, daje e sladur, ama e nisyk i nabit, de :) hihhi
Gala go hvyrli neshto v baseina :) i toi miliq pak po shorti... Bushon, ne kazvai, che i dnes ne si go gledal :))



Тема Re: "Na kafe" s Gala (aaaaaa)нови [re: fetish]  
АвторBushon (Нерегистриран)
Публикувано05.07.02 19:12



E, ne !!!! prosto veche ne izdurjam!!!!!
zashto vinago davat Mitko Slavov (ohhhh, Mitkoo!!!) kogato az ne gledam TV!
naistina li pak sam izpusnal tozi nadaren batko?
.....PS: nisuk i nabit.....mechtata mi.......ako e i dostatuchno kosmat!....



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: fetish]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано05.07.02 19:38



Zdraveite pichove i pichki , poeti i poetesi triabva da si priznaia che mi lipsvahte. Bushon imam predlogenie za teb, sled kato si padash po niski nabiti i kosmati ste se nalogi da nakarash mitko da si obleche kojeno palto:)))))))
Ei bre fetish/ka goliam/a poet/esa si bil/a:)))))))))))



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: Bushon]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано05.07.02 20:57



Bushonche, milo, Slavov mai hich ne e kosmat :)))
Pone kato mu vidqh krachetata, nqmashe mnogo kosmi, ama pone e nisyk i nabit, i e myjkar :)))
dinamitko, az ochakvah poveche da otsystvash, no se radvam vse pak, che si sred nas :))) Aide stiga si daval predlojeniq, ami zapoznai momcheto sys Slavov, ti pone edno telche ne mu li zvynna da mu spodelish za ogromniq interes tuk :)))
Haide deistvai, che otivat na moreto i shte otidem i nie tam pri Slavov i shte vikame za Mitko hahah
Eh, ama obicham si vi



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: dinamitko]  
Авторfetish/ka (Нерегистриран)
Публикувано05.07.02 21:05



za teb vinagi, dinamitko {} :)))



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: fetish]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано07.07.02 09:48



Az kato vi kazvam che Mitko vobshte ne e kosmat vie ne mi viarvate. Razbira se che sam mu kazal za interesa kum nego i mogebi i toi ste vleze da go prochete no ne znam koga. A otnosno tova da go zapoznaia s Bushona, zashto ne stom se pribligava do ideala mu za gena:)))))))



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: dinamitko]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано07.07.02 20:06



Aide, be, pritesnih se, nikvi ne pishite :))))
A taka, dinamitko, taka te iskam {} ;))) Haide i Slavov da se vkluchi, da stane oshte po-zabavno :))) A toi kvo vika za Bushona, mai e navit, a? :))) Sladuri! :)))
Inache kak si, dinamitko, vze li zaplatkata? :)) Ot drugata sedmica na moreto nashti, shte gi gledkame :)))A moje i nie da otidem, kvo shte kajete? :)) Eh...



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: fetish]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано07.07.02 22:21



Гала освен за сексуални извращения, за друго не бива.



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: Oф]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано08.07.02 15:09



...vseki s masturbaciqta si



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: fetish]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 18:57



dinamitko, Bushon, kyde ste milichki? :(((



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: fetish]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано09.07.02 22:04



Tuk sam lipsvah li vi? i vie mi lipsvahte.
Ta kakvo kazvash fetish/ka kato se sabereme i chetirimata s Slavov, moge dage i belot da igraem:))))))))))))). Na mene sega mi e malko trudno da pisha no se nadiavam skoro da imam ne rspologenie internet. Gledate li predavaneto az skoro ne sam go gledal i ne sam na iasno kakvo stava. Razbrah obache che tam gi hraniat mnogo dobre i malko sa ponadali celia ekip:)))))))).
Abe shto ne vzemem da otidem i nie na moreto sus sigornost tam e po dobre ot tuk:(((((( Aide chao za sega



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: dinamitko]  
АвторBushon (Нерегистриран)
Публикувано10.07.02 00:01



eeee, ama i vie mi lipsvate:)))) kak ste milichki!!!
ami az naposleduk vse na Milen popadam i izlizam ot nas kogato po4ne "Gala", v4era mai gledah edin otkus s Ki4ka Bodurova, ama ni Mitko tam, ni Slavov:)) Jalko!!!!!
Zashto kogato az gledam, nikoga ne davat Mitko, puk kamo li gol?????? Vse vie vijdate tia raboti.......a az ........"Mechtiiiii"!!!!!
PS: Sled kato e nabit ne triabva li da ima po-debeli formi, t.e. "prelesti"?????
ia pitai, pitai......
:)



Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: Bushon]  
Авторfetish/ka (Нерегистриран)
Публикувано10.07.02 01:23



eeeee, pritesnih se za vas, milichki, stana mi mychno :) Nikvi ne pishite, vikam da ne ste pri Mitaka veche :))))
Da, be, Bushon, ne go davat Slavov veche, vikam da grabvame banskite i kym Zlatni, a? :))) I nas shte hranqt dobre :) haha Toi Slavov dobro momche, shte ni vzeme daje v negovata staq :PPP
Bushon, mnogo pravilno za prelestite, sigurno mu e debel i kys :) To taka s nabitite sladuri :P hihihi
dinamitko, dushico, haide vzimai byrzo net i da praim rabotata sys Slavov. Chakame vkluchvane i ot nego. A da sa naddali ne si lichi mnogo, Gala si e syshtata sladurana, samo, che Mitko neshto ne go vijdam :(( Kaji im da go davat ot vreme na vreme da pylnim okoto :P hahaha



Тема Davaha Mitko Slavov!!!нови [re: fetish]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано10.07.02 12:01



hihii, lele, Bushon, dinamitko, gledahte li go, be? :)))
Vchera go davaha i to celi 20 minuti v kraq na predavaneto :)) Praviha na plaja nqkvi zamyci i Gala go izvika do sebe si da komentira s neq. Ami, Bushon, toi mnogo golqmo shembence ima, be :)) hihihi
Mnogo e nisyk, nabit, s golqm korem, s figura na borche :) haha i kato se usmihva hich ne e gotin :) hahah
Prez cqloto vreme vikashe da, da, da hahhah :) golqm maitap
nadqvam se, che si go gledal, Bushon, shtoto i ako tozi pyt ne si napravo ne znam kvo shte praqqqqqq.
Mitaka beshe po edni shorti i dori kato klekna toz pyt ne mu se vidqha prelestite :) hahaha ama vajnoto e, che go vidqh izcqlo i to pochti gol :P
P.S.: A, da, i nqma nikakvi kosmi po korema i krakata, nito po gyrdite, ima samo pod mishnicite :P hahah
Aide cunki! :))) {}{}{} i da gledate, be, vie ne gledate pyk mrynkate posle :P



Тема Re: Dnes pak go davaha :Pнови [re: fetish]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано10.07.02 13:12



haha, dnes pak go davaha :))))
Dano ste go gledali, makar, che ne beshe za tolkova mnogo, kolkoto vchera. Po-skoro ne beshe tolkova otblizko. Dnes igraha voleibol i Mitaka beshe s edni mnogo sladki jylti shorti :) hihii



Тема za fetish/kaнови [re: fetish]  
АвторBushon (Нерегистриран)
Публикувано10.07.02 17:08



pove4e ne mi kazvai tezi neshta!!!!!
dnes imah rabota i pak nishto ne sam gledal!!!!!! Stiga ve4e......
izglejda mnogo izpuskam, no sega si namerih edin to4no kato nego:))) naiuk, nabit, zdrav, s deb....."prelesti". E, ne e kato Mitko Slavov, no mislia che zasega moje da go zanesti:)



Тема Re: za fetish/kaнови [re: Bushon]  
Авторfetish/ka (Нерегистриран)
Публикувано10.07.02 21:05



Tiho, be, moj da stane s Mitko Slavov, ot de znaish :)) Nqma se zadovolqvash s kopiq, a! :P Az nqma se otkaja da ti posrednicha tuka, haha, shtot Slavov ne e za iztyrvane, a i e tochno myjyt, koito tursish :PP
Hubu, nqma ti kazvam veche, kagato go davat, ama ti shto ne gledash povtoreniqta vecher, ili ti togaz drugi raboti gledash :PPP
hihih, aide mnogo cunki i chakam vkluchvane ot dinamitko :P



Тема Re: za fetish/kaнови [re: fetish/ka]  
АвторBushon (Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 00:44



obicham te.
ti si mi priatel/ka!!!! znam az!!!



Тема Re: za fetish/kaнови [re: Bushon]  
Авторpriatelkata mu (Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 07:34



Ia da ostavite momcheto na mira. Kakvo ste se hvanali s tozi Mitko Slavov, dori v predavaneto kazaha che si ima priatelka, kakvo poveche iskate????????/



Тема Re: za priqtelkata muнови [re: priatelkata mu]  
Авторfetish/ka (Нерегистриран)
Публикувано11.07.02 23:41



q tiho, v chujbina e momicheto i Mitaka e svoboden. :P
Bushon, milichyk, mnogo cunki {}{}{}{} sladurche :) i az te obicham, i dinamitko obicham, ama neshto se izgubi :((( tez mitkovci, be...hahhaa



Тема za fetish/kaнови [re: fetish/ka]  
АвторBushon (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 13:45



btw - ti s kakvo se zanimavash?
taina li e asl-to?.....az sam 21 m sofia, student v SU



Тема Re: za menнови [re: Bushon]  
Авторfetish/ka (Нерегистриран)
Публикувано12.07.02 20:31



taina, zasega se zanimavam s tova da te uredq s Mitaka :P haha
posle shte ti kaja tarifata mi :)
pishi mi na aide_pak@yahoo.com, ako iskash :))) dinamitko, milichyk, i ti mojesh :P



Тема Re: za menнови [re: fetish/ka]  
Автормpън - мpън (Нерегистриран)
Публикувано13.07.02 04:41



Malko 6te ti e trudno da se uredi6 sas Mitaka, no..... derzai, nadezdata posledna umira v choveka !!!

P.S. I love you, kolkoto edno pile pod ka6tata! call me when ever you come back, I miss you so much!



Тема Re: za men?нови [re: мpън - мpън]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано13.07.02 21:05



abe nqma mene, Bushona shte urejdame :)
Toi Mitko mai ne chuva petlite, ama karai :)) kefche da ima!



Тема na Kaffeнови [re: fetish]  
Авторdimamitko (Нерегистриран)
Публикувано14.07.02 00:43



Vijdam che imame novi chlenove, koito moge bi ste se okagat mnogo pravi otnosno shansovete na Bushona:)))))))))))) Nesto ste vzeli mnogo da intimnichite dokato me niamashe da ne vzemem nakraia da vi ogenim {Fetish i Bushona} :)))))))



Тема Re: na Kaffeнови [re: dimamitko]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано14.07.02 01:39



Kvo? Kvi jenitbi, kvi 5 leva. Nqma takiva raboti, toi Bushona si pada po drugi raboti, pyk i ti dinamitko kvo mi bqgash? :((( neshto do mn kysnichko stoish v mrejata, a? :)) hihi to i az, de :) haide cunki i da pishesh :)
Razkaji kyde e Slavov sega, sled kato sa v pochivka vech, da ne si se pribra v sf? :))



Тема Re: na Kaffeнови [re: fetish]  
АвторBushona (Нерегистриран)
Публикувано14.07.02 02:10



i az sedia do kusno:))))
ama temata s Mitko Slavov po4na da mi omruzva.....iavno nema da stane s mene...



Тема Re: na Kaffeнови [re: Bushona]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано16.07.02 09:49



Eh, veche niama predavane, veche niama Mitko Slavov. Sega kakvo ste pravim cialo liato, za kakvo ste si govorim:((



Тема Re: na Kaffeнови [re: dinamitko]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано16.07.02 22:01



dinamitko, prati edna snimka, che za teb da si govorim :)))



Тема Re: na Kaffeнови [re: fetish]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано16.07.02 22:21



ako ti pratia niama da e interesno, zashtoto v momenta izglegdam tochno taka, kakto na teb ti se iska:)))))))))))))



Тема Re: na Kaffeнови [re: dinamitko]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано16.07.02 22:54



wowww, ot kyde znaesh kakvo mi se iska? :) haha



Тема Re: na Kaffeнови [re: fetish]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано17.07.02 20:06



Ne znam kakvo, no znam che ti se iska:)))))))))))



Тема Re: na Kaffeнови [re: dinamitko]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано17.07.02 21:10



vseki iska neshto, tva e qsno :) haha
ama sega mai se chudim za kvo da si govorim, sprqha Gala, pyk za povtoreniqta, mai, nqma nujda da govorim :))
haha, kvo prai Slavov, kyde e sega? Toi nqma li da se vkluchi tuk, da kaje i neshto toi :)) haha



Тема Re: na Kaffeнови [re: fetish]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 07:59



Za sagelenie Slavov e na more inache sam sigoren che steshe da vleze no ste triabva da ostavim tova za septemvri. Ponege niama za kakvo da si govorim ste chakam da pochne predavaneto za da vliaza pak.............



Тема Re: na Kaffeнови [re: dinamitko]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 13:05



haha, samo da ne ni izchezne temichkata do togava :)))
Inache i az otivam na more drugata sedmica i shte stiskam palci da se padnem v edna sauna s Mitaka :P haahha



Тема Re: na Kaffeнови [re: fetish]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 14:39



Kagi mi kade ste hodish i az ste ti kaga dali ima smisal da stiskash palci:)))))



Тема Re: na Kaffeнови [re: dinamitko]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 22:23



dinamitko, Bushon, kak e? :)
vyrvi li lqtoto? :)))
a taka! :)) chipkaite se :))



Тема Koga shte pochva nai-posle?нови [re: fetish]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано09.09.02 22:58



aide, be, koga shte pochva Gala? :))) Aide, che nqma kvo da gledam sutrin/vecher :)))



Тема Re: Koga shte pochva nai-posle?нови [re: fetish]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано09.09.02 23:40



Gledaj se v ogledaloto i sutrin i vecher :)

Ogledalo TV - the best in BG :)

При маниаците компромиси няма!



Тема Re: "Na kafe" s Gala po BTV???нови [re: fetish]  
Авторfetish (Нерегистриран)
Публикувано13.09.02 23:43



dinamitko, aide be, kyde hodish?
Verno li e, che Gala se mestela v bTV i tam shteli da go davat kato sutrishen blok v sybota i nedelq??? Taka pishelo v Shok, dali e verno?? Dinamitko, aide porazpitai Slavov :)))



Тема Re: "Na kafe" s Gala po BTV???нови [re: fetish]  
Авторbate goiko (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 18:14



Aide be hora kade se zagubihte



Тема Re: "Na kafe"нови [re: bate goiko]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 14:24



da ne ste se otdali na epilacia , nikakvi vi niama:)))))))))))



Тема Re: "Na kafe"нови [re: dinamitko]  
Авторbate goiko (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 14:32



Abe gledahte li onzi den Gala kak gi epilira tezi...........



Тема Re: "Na kafe"нови [re: bate goiko]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано29.10.02 22:10



не го гледам това предаване аз, много рядко...ама преди няколко дни го улучих, гостуваше Соня Васи...Голям смях...и скръб....тц тц




Тема Re: "Na kafe"нови [re: бyбoлeчka]  
Авторbate goiko (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 13:40



A zashto ne go gledash predavaeto-mnogo e yako
Dnes napriomer gledah edin ama mnogo yak beshe i obrashtaha nyakakva kola s Gala.



Тема Re: "Na kafe"нови [re: бyбoлeчka]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано31.10.02 13:43



Kade ste bre verni fenove ? samo bete goiko li ostana:))))))))))))))



Тема Re: "Na kafe"нови [re: dinamitko]  
АвторPoмaн (Нерегистриран)
Публикувано01.11.02 10:33



Че някой остана ли да го гледа това предаване вече : едни и същи въпроси ,досадни и скучни разговори , никакъв екшън,скука,всичко вече е изкуствено и тъпо-хем се правят на Слави,хем на Искрено и лично....Нещо не мога да я схвана каква точно е ста(нала идеята на това предаване?



Тема Re: "Na kafe"нови [re: Poмaн]  
Авторbate goiko (Нерегистриран)
Публикувано01.11.02 13:31



Ami az da ti kaja nikoi na nikogo ne se pravi ama na vas vi e maklo sivoto veshtestvo za da razberete tova
Prosto tryabva da si malko po-intelegienten za da razberesh nuyakoi neshta
Mnogo mrazya opsredstveni hora da davat kompetentni mnenia



Тема Re: "Na kafe"нови [re: bate goiko]  
АвторPoмaн (Нерегистриран)
Публикувано01.11.02 19:58



Ми като мразиш озаптисай си чувствата . Проблемът си е изцяло твой - да се нахвърляш обаче върху хората само защото не им се гледа захарен сироп с дъх на кафе си е направо просташко !

А че предаването е ужасно скучно съмнение няма !
Преди 2 години ставаше - в началото когато тръгна - сега е някаква компилация между искрено и лично и канал 2001.

П.п. Пък на мен ми писна от комплексари дето насериозно се взимат !



Тема Re: "Na kafe"нови [re: Poмaн]  
Авторbate goiko (Нерегистриран)
Публикувано04.11.02 13:57



Sigurno imash okolo 70 programi na televizora
Prosto si pusni neshto po-interesno



Тема Re: "Na kafe"нови [re: bate goiko]  
АвторPoмaн (Нерегистриран)
Публикувано04.11.02 19:45



Така и правя напоследък ...
Жалко само , че кафето изпростя . Даже и Водещата някакси мрачна ми се вижда...



Тема Re: "Na kafe"нови [re: Poмaн]  
Авторbate goiko (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 14:46



Ami az ne mislya taka za vodeshtata-no tova e druga tema za razgovor



Тема Re: "Na kafe"нови [re: bate goiko]  
Авторacho (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 20:20



Gala e S U P E R! _:))){}{}{} nekadurnizite q pluqt!



Тема Re: "Na kafe"нови [re: acho]  
Авторbate goiko (Нерегистриран)
Публикувано07.11.02 13:38



I az mislya taka:))))



Тема Re: "Na kafe"нови [re: bate goiko]  
АвторPoмaн (Нерегистриран)
Публикувано07.11.02 18:24



Аз също мисля че чисто визуално , пък и артикулационно Гала сиди доста добре . Това обаче в никакъв случай не прави гледаемо предаването и !



Тема Re: "Na kafe"нови [re: Poмaн]  
Автор лютивo чyшлe (много люта)
Публикувано08.11.02 11:55



.Ееех, Романе не видиш ли, че всички са някакъв вид роднини...:)))
Ами то отдавна предаването се изчерпа.Мъчат се нещо милите сценаристи, сучат го, чупи пръсти Галичка пред камерата, усмихва се напудрено, ама то си е едно голямо фалшименто.
Всички са отбор смешковци.Като почнеш от звездоброеца, дето повече мляска на микрофона, отколкото да говори, та свършиш с Вихра с вечните си несполучливи и никому ненужни опити.Еле па Женичка Минчев.....;))))
Най-смешно от всичко, обаче е когато канят накой ВИДЕН гост.Тамън се развихри човека в автобиографични спомени и ХОП-СТОП!РЕКЛАМА...Изтъпанчва се бабата с петната по ръцете и почва да прави салата например...:)))).През това време ГОСТА стои с отворена уста и чака....
Е, те на това му викам сценарий -та дрънка!!!

лютиво чушле


Тема Re: "Na kafe"нови [re: лютивo чyшлe]  
АвторPoмaн (Нерегистриран)
Публикувано08.11.02 19:58



Абсолютно си прав !
Мисля само , че това да правиш телевизия е скъпо занимание: очевидно в НТВ про отношение на На кафе са взели решение да въведат позабравената практика"Заведението работи за себе си и обслужва себе си ..."
Явно сами се гледат .



Тема Re: "Na kafe"нови [re: Poмaн]  
АвторMacтEpбaтop (Нерегистриран)
Публикувано11.11.02 00:34



Яааааа! На това не му ли се вика "телевизионанизъм"?




Тема Re: "Na kafe"нови [re: MacтEpбaтop]  
АвторPoмaн (Нерегистриран)
Публикувано11.11.02 22:26



Ръкоблудство се именува на български това нещо ...



Тема Re: "Na kafe"нови [re: Poмaн]  
Авторbate goiko (Нерегистриран)
Публикувано12.11.02 14:07



Ami ii az si mislya che vsichki ste pravi ama mai nikoi ot vas ne razbira ot televizia:))))



Тема Re: "Na kafe"нови [re: bate goiko]  
АвторPoмaн (Нерегистриран)
Публикувано12.11.02 19:21



Бате Гойко , ти си Мъж , нали ? Ами обясни на всички нас непросветените "какво е телевизия" и има ли Гала почва у нас ?



Тема Re: "Na kafe"нови [re: Poмaн]  
Авторbate goiko (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 14:28



Ako tragna na vseki da obyasnyavam kade shte mu izleze kraya.....
Te horata uchat za tova:))



Тема Re: "Na kafe"нови [re: bate goiko]  
АвторPoмaн (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 22:16



Очевидно предпочитаната от теб образователна система е характерна за някое от затворените общества ...Щото сам на себе си се радваш ...
Предаването е идтъпяло доста от последната ни виртуална полемика насам ...
Ти явно си "обсебен" от Гала .
Що не си пуснеш едноименното парче на Стенли?
Там е отговора на душевните ти терзания защо "На кафе..." с Гала е заприличало на "Здравей,ХореМаг"
Впрочем ,добре би му прилягало това име веднага след Великолепния Милен Цветков във вашата програма!



Тема Re: "Na kafe"нови [re: Poмaн]  
Авторbate goiko (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 14:05



Ei kak ste "Galomaniaci"



Тема Re: "Na kafe"нови [re: bate goiko]  
АвторPoмaн (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 18:59



Май само ти си Галоманиак !



Тема Re: "Na kafe"нови [re: Poмaн]  
Авторnov sam (Нерегистриран)
Публикувано15.12.02 12:37



Kak ste Galomrazci i Galomaniaci
razgovorat tuk malko e pozapadnal



Тема Re: "Na kafe"нови [re: nov sam]  
Авторdinamitko (Нерегистриран)
Публикувано15.12.02 18:07



Ami kak niama da zapadne, niama gi istinskite fenove. Nikoi veche ne iska da si govorim:)))))))))))))))



Тема Re: "Na kafe"нови [re: dinamitko]  
АвторPoмaн (Нерегистриран)
Публикувано16.12.02 18:52



Стига да си говорим за човешки неща : няма проблем !
Мисля обаче че мястото на тези разговори не е в този клуб. Защото тук си говорим за телевизия . А когато си говорим за " На кафе ..." няма за какво да си говорим !



Тема Re: "Na kafe"нови [re: Poмaн]  
Авторnov sam (Нерегистриран)
Публикувано17.12.02 14:05



edno vreme tuk se vodeha dosta interesnirazgovori-kakvo stava sega?



Тема Re: "Na kafe"нови [re: nov sam]  
Авторbate goiko (Нерегистриран)
Публикувано30.12.02 00:33



Ami sega samo razni tupanari poseshtavat tozi klub
Malko sa razbirashtite i imashti obektivno mnenie hora



Тема Re: "Na kafe"нови [re: bate goiko]  
АвторPoмaн (Нерегистриран)
Публикувано30.12.02 13:33



Защо си мисля , че ти и "нов сам" сте един и същи човек ?
Иначе , посещаемостта във този форум е право пропорционална на интереса към въпросното предаване !
Ама според мин - или си на заплата там , или си някак емоционално обвързан с това предаване за да си толкова упорит.
Поздравления за ентусиазма !



Тема Re: "Na kafe"нови [re: Poмaн]  
Авторbate goiko (Нерегистриран)
Публикувано02.01.03 14:14



Chestita Nova godina purvo
Ami ti kato ne si na shtat zashto si davash mnenieto neprekusnato



Тема Re: "Na kafe"нови [re: bate goiko]  
АвторPoмaн (Нерегистриран)
Публикувано02.01.03 19:42



Честита Нова Година и на теб , както и на всички във форума !
Ами живея в правова държава и имам право на мнение.Ако те дразни , стани модератор на клуб "на кафе..." и определи пропусквателен режим за там!



Тема Re: "Na kafe"нови [re: Poмaн]  
Авторnov sam (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 13:53



Zdraveite vsichki
Pak sam tuk:))))))



Тема Re: Галанови [re: fetish]  
Авторsweety (Нерегистриран)
Публикувано22.07.05 14:26



Kak moje!!!Razocharovana sum ot Nova Televizia!Sprqha predavaneto na Gala!!!Ne go ochakvah.Bih iskala da apeliram kum pochitatelite na tova predavane da ne se otkazvat i da nastoqvat zada go vurnem.
S tazi postupka sum sigurna che Nova Televizia shte zagubih mnogo ot zritelite si!!
Gala e neveroqtna i vupreki tova sum sigurna che tq shte se spravi!
Kusmet!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Галанови [re: sweety]  
Авторex, xopa (Нерегистриран)
Публикувано23.07.05 00:30



целият този форум от някой от екипа на Гала е написан...Не се връзвайте бе-вижте-все на латиница пише бедния:-)Всяко предаване има живот. акто почне да се изчерпва-го махат.това е ТВ.сори



Тема Re: Галанови [re: ex, xopa]  
Автор Mediaworld (ентусиаст)
Публикувано23.07.05 01:19



Без да искам да съм адвокат на Гала - ако в нейното предаване няма живот, то не знам какво да кажем за Искрено и лично и Защо не?




Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: fetish]  
Автор Shankly (SCARFACE)
Публикувано27.07.05 15:13



...

SAY 'ELLO TO MY LITTLE FRIEND!


Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: fetish]  
Автор silvanaki (непознат )
Публикувано27.03.09 19:52



zdravei gala mnogo mi xaresva tvoeto predavane i ti si mnogo slatka i mnogo gotina iskam da da vi predloja temata za dieti i neka xoroskopa na oksana da e malko po podroben ako moje





Тема Re: "Na kafe" s Galaнови [re: fetish]  
Автор acrylic (непознат )
Публикувано31.03.09 21:12



Предаването е хубаво, но има индикации, че Гала е леко застаряла. По- добре да не го бяха спирали така нямаше да усетим разликата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.